Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj bomo pa danes kuhali?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1942 komentarjev na to temo

#1901 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 27. november 2005, 21:17

Kokica: kitajski rezanci delujejo super :palec:

#1902 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 27. november 2005, 21:24

danes sem se lotila 1. delat tiramisu. nisem čisto po receptu delala, ker nisem dobila mascarponeja, ampak cimra in fant sta rekla, da je :yumy: xokx . potem bo že OK. sam se nikakor ne morem kosati z njima (oba Bika) - tako za primerjavo, kdo od nas najbolje kuha - jaz absolutno najslabše in najmanj domiselno :sori: . pač nisem glih dobra kuharca (niti gospodinja), sam česar se lotim kuhat, naredim s srcem in veseljem. x:)x

#1903 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 27. november 2005, 23:07

Kokica: kitajski rezanci delujejo super :palec:


Hvala.........so bili :yumy: :yumy: :yumy:
Smisel življenja je največja sreča

#1904 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 28. november 2005, 08:16

Glavno, da je dobro

:palec:

Hja morm prizanat, da sem rolado poskusil nekajkrat narest pa se mi je vsakič sfižila ali je bilo testo gumjaso (tako da če si ga vrgel na tla se ti je odbilo) ali je bila fila preredka (je vse vn steklo...) Tako, da te popolnoma razumem Kokica, jaz se zdaj roladam raje izognem.... xDDx

#1905 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 28. november 2005, 08:36

:inocent: ne obupaj...men občasno rata, da je tak kot v kuharski knjigi :fiju:

sam res občasno x;)x :wacko:

*
kar se ponesrečene file tiče, je bil sam problem, da je bila šekasta, drgač je stala kompaktno in trdno x;)x

x:px polizan taler , vse smo zmazali...

Danes smo pa jedli:

*korenčkovo kremno juho
* kitajske rezance (spet-zadnje čase nam kar preveč teknejo):o|o:
* solato

Še slikica rezancev:


[attachment=8826:attachment]




:inocent: lahko prosim kaj več napišeš o teh kitajskih rezancih....zgledajo ko moji široki jajčni rezanci z zelenjavo x:Ix
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1906 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 28. november 2005, 10:24

Ali je važno, "kaj"? Bolj je pomembno, "kako". Predvsem pa da je "hitro", če si lačen.

Npr. 20 dag naribanega korenja sem prepražil na močnem ognju, dodal pol kile mletega mesa, pristavil vodo za kuhanje riža, ko se je meso osušilo, sem stresel gor še veliki žlici sesekljanega česna, počakal da zadiši (to je bilo tudi edino čakanje) in zalil s pol litra paradižnikove mezge (ne maram mezg, ki so kiselkaste, npr. Valfrutta, ali pri pelatih v paradižnikovem soku tudi radi dodajajo kislino kot konservans) še 3 lističe lovorčka in namesto zdrave noravno sol. Omakca je brbotala samo kakšne 16 minut, potem sem odstavil in čakal, da se malo ohladi. Ko je bil skuhan riž, sem v omako zamešal še malo masla. Riž sem naložil na globoke krožnike v obliki kolobarja, tako da sem v luknjo na sredi našeflal omako. Tako, ni vse slabo, kar je hitro.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1907 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 28. november 2005, 12:06

Rizek z jurčki.
To mam rada x:px x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#1908 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 28. november 2005, 15:14

Oh, naš Pikovec Vitamin A x:)x

nema ništa bez šargarepe x:px

*********************
Za vse roladoljubce, Ebor in ekipa,xsrcx

dovolite si tokrat malo soljenja znaja s strani vaše Ruby, izkušene roladarce x:Dx x^x

Prižgeš pečico in nastaviš termostat na 180.C (obvezno brez ventilatorja!!!!)

-4 rumenjake in 2 žlici sladkorja v prahu + 1 fialco vaniljeve arome (NUJNO, če ne, vsaj malo poribane limonine lupinice) pošteno obdelaš z mikserjem, da rumenjaki narastejo in se začnejo mehurčiti.

-Temeljito opereš mikserjeve metlice x:px in iz 4. beljakov in 2. žlic sladkornega prahu narediš trd sneg.

-Štiri žlice mehke moke + noževo konico pec. praška skozi sito seješ v rumenjake izmenično, ker z lopatko dodajaš sneg.

-Važno: maso moraš v bistvu 'obračati' in ne mešati in to čim bolj hitro.

- na nizek pekač (tisti v kompletu s pečico) poravnaš peki papir in nanj na hitro porazdeliš testo, ki mora biti zelo kompaktno, še bolj hitro z lopatko popraviš obliko v pravokotnik.

-flikneš v že ogreto pečico cirka 11 minut.

Važno: Med peko biskvita NIKOLI ne odpiraj peči.

Ko je rolada pečena, jo takoj, lahko s peki papirjem vred zavij.
Potem se pa ubadaj s kremami, premazi in podobnim.x:px

Javite o uspehih! x:)x Krasna slaščica v 25 minutah, vključeno pomivanje pribora. x;)x x^x

#1909 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. november 2005, 16:20

Ne navadno kislo zelje... Sej pol smo pojedli in je blo dober... sam tale česen je pa res čist mim zgledu... prov flurestenčno zelen :xx!:


Hojla.
Čist normalno je, da česen spremeni barvo. Kislina v zelju (kislo zelje) spremeni česnu barvo. Zgleda nagravžno, sam ni. Če te moti barva, ga drugič bolj debelo nareži, pa pol ven poberi, al pa, če uporabiš česen v prahu - se ne bo vidlo barve, če ne boš pretiraval s česnom. Tut mene je ob prvi uporabi česna v joti (iz zelja) streslo ob pogledu na superultrahudostrupenobarven česen.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#1910 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 28. november 2005, 20:45

:inocent: lahko prosim kaj več napišeš o teh kitajskih rezancih....zgledajo ko moji široki jajčni rezanci z zelenjavo x:Ix


Moj blogec poglej. x;)x
Smisel življenja je največja sreča

#1911 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 28. november 2005, 22:35

:palec: hvala, lep blog
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1912 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 29. november 2005, 21:06

Smo kuhal ja... špinačko pa pire krompirček... x:Dx x:Dx
živi in pusti živeti

#1913 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 29. november 2005, 21:22

:palec: hvala, lep blog

Hvala.......... :2src: x;)x

*****************************************************

Mi smo pa danes jedli pico.......domačo..........jo je moj možek naredil............ x^x x^x x^x x:px :yumy: :yumy: :yumy:

Kako naj bom potem tvigica migica-suha kot poperček......... xnckrivx xnckrivx
xnckrivx
Smisel življenja je največja sreča

#1914 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 29. november 2005, 21:46

x:Dx ne morjo vsi dnar na kup grabit :vragec:

smisel življenja očitno x:o)x :o|o:
Smisel življenja je največja sreča

#1915 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 29. november 2005, 21:52

hahahaha......kaj boste dans kuhal, pa vonj dreka.......gre k ata na mamo..... x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1916 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 29. november 2005, 21:55

Packi, čist ste zasvinjal temo.............. :xx!:
Smisel življenja je največja sreča

#1917 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 29. november 2005, 22:04

pusti se presenetit x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1918 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 30. november 2005, 00:19

x:Dx x;)x a ti napišem recept za dobre vampe xcivx x:px
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1919 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 30. november 2005, 00:32

Moram pohvalit Astrino govejo juho, ki sem jo včeraj poskusila v sanjah, ful je bila dobra :palec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#1920 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 30. november 2005, 05:12

včer nismo nč kuhal. dons pa tud ne vem če bomo. kšna župa bi sedla x:px
spet se mi je na bolš poslabšal

#1921 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. november 2005, 16:47

Mah, ki se mi te da kuhat za enga......kupu Stroganoff, pogrej in pojej, pa nek miks stročnic...več vrst fižola pa čičerika pa to, glih naredu salat, mmmmm, dober....... x:px
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1922 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 30. november 2005, 16:49

Jst sem pa dopoldne s traktorjem zajca povozu, pol sem ga pa nmav s kirherjem oprav, pa u pisker vrgu. Vam povem, to je taprava roba. x:Dx

#1923 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 30. november 2005, 16:51

x:Dx s prenerjem si pa sneg stopil, da ti ni blo treba kidat :vio:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1924 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 30. november 2005, 16:58

Sem nedolgo nazaj napisal v tej temi, da bom zacel pisati tudi tukajle.
Da ne bo zenske prevlade.

No, danes bom zaupal neko cuveno skrivnost, jo ze dalj casa uporabljam.
Ko peces jajca, na ponvi, ponavadi ubijes (valjda je pravi izraz, ne vem) najprej prvo, pa jo vrzes na ponev, potem drugo, pa jo vrzes na ponev, pa potem se tretjo, ce si se odlocil, da bos spekel tri.
No, v tem je tezava...zaradi casovnega razmika med temi dejanji je potem prva bolj zapecena kot druga....

In resitev ? Najprej vse tri ubijes, jih das npr. v skodelico, in ko je vroca ponev, vse naenkrat zlijes vanjo.


x^x x^x x^x



mastermind.com

#1925 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 30. november 2005, 17:05

Sem nedolgo nazaj napisal v tej temi, da bom zacel pisati tudi tukajle
svoje mojstrovine.
Da ne bo zenske prevlade.

No, danse bom zaupal neko cuveno skrivnost, jo ze dalj casa uporabljam.
Ko peces jajca, na ponvi, ponavadi ubijes (valjda je pravi izraz, ne vem) najprej prvo, pa jo vrzes na ponev, potem drugo, pa jo vrzes na ponev, pa potem se tretjo, ce si se odlocil, da bos spekel tri.
No, v tem je tezava...zaradi casovnega razmika med temi dejanji je potem prva bolj zapecena kot druga....

In resitev ? Najprej vse tri ubijes, jih das npr. v skodelico, in ko je vroca ponev, vse naenkrat zlijes vanjo.
x^x x^x x^x
mastermind.com



Mislim in tle ni kaj, da si za to pogruntavščino zaslužiš vsaj nobelovo nagrado, morda te bo pa benedikt XVI celo predlagal za svetnika.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0