Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobri tipi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
4297 komentarjev na to temo

#51 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. februar 2004, 15:54

Nikoli se ne ve, dokler se ne poizkusi! xrosex

Saj bi sam tudi dal svojo foto za avatarja,
pa glasoval bi zase, x:Dx x;)x
če bi imel tako dobre fotografe okrog sebe
kot jih imaš ti, Contesa.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#52 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. februar 2004, 20:42

mogoče pa mu niti to ne manjka :inocent: x:Ix

#53 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 21. februar 2004, 21:37

Uf, Johnny Depp v Pirati s Karibov....... Ma mi je ful vsec, ko je namazan okrog oci.....

:2src:

Aja, Orlando Bloom v Gospodar prstanov - ampak samo v tem filmu, drugace mi ni prevec. Pa blont je, ampak mi je vsec.....

to je ...................tip :2src:

..............

pa, hm, Travis Barker (bobnar-blink182). vrjetno se vam bom zdela malo čudna, ampak, menio je ful tip :2src: :2src: :2src: :inocent:

#54 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 21. februar 2004, 21:41

uf, sem enga pozabla.......Tomi M. -siddharta xmusicx :2src:

#55 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. februar 2004, 22:56

Tomi M

:xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

Ne , pol bodo rekle, nič nisi podobn temule na svoji levi  


Seveda ne mlajši lepši bolj temen... ;) s kul verižco okrog vrata...., je pa res da pozirat pa ne znaš.... kar sam od sebe, vsaj vse fotke kar sem jih jaz vidu si igral kake bobne in nisi poziral pa to.... conresa pa zmeraj en tak višji razred.... najbrž je to boljši fotograf kriv (in opravljen pogoj, "le" še lepo telo...) sicer pa res me zanima če je avtar njen.... dokaj podobna zadeva.... sam ne morem presodit k je svetloba kt s strani....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#56 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. februar 2004, 23:41

uf, sem enga pozabla.......Tomi M. -siddharta  xmusicx  :2src:

xrolleyesx x^x

sori, ampak...mislim: je v redu fant, sem ga spoznala, pa lusno punco ima x;)x
ma da je dober tip...? ne vem.
je pa kar fotogenicen, ga ima kamera rada, to je res...
ma ja, ti kar uzivaj... x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#57 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 22. februar 2004, 09:01

Arne Hodalič.

pa tudi Vojko

Peter Poles simpaticen

Tinka dober seznam :palec:

Predin

Leonardo F. Peklar


...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#58 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 22. februar 2004, 09:17

vse kar se spomnim:

:flower: chester bennington
:flower: tomi m.
:flower: ashton kutcher
:flower: orlando bloom
:flower: johnny deep
:flower: eminem
:flower: fred durst
:flower: tom delonge
:flower: chad michael murray
:flower: danny mastherson
mejte se radi....

#59 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 22. februar 2004, 15:03

Hja, dobri tipi! To mam pa stalne debate s frendicim. Recimo, mam eno frendico, ki skoz govori, da so ji všeč visoki in temni tipi in po možnosti še elegantnega stila. ( Na konc pa zmeri pristane z nekim "škartom").

Jaz sem pri sebi ugotovila, da težko postavim neko definicijo, kater tip mi je kul, ker bi se lahk zalubla v klošarja al v blontga al v majhnega, nimam nekih točnih meril.

Mislim pa, da te neke asociacije pripeljejo do tega, da se zaljubiš. Sem imela fanta s fuuul velikimi in fuuul modrimi očkami. Ko sva končala, mi je bil všeč en tip, ki je bil po postavi drugačen kot prvi, le da je ta tud mel lepe modre očke in izrazite ličnice. Pol je pršu eden, ki je bil blond ( prva dva temna) in je mel izrazite ličnice...

Po moje se zaljubiš v tiste ,ki te spominjajo na ljudi, ki jih imaš rad/a. Marsikateri tip se zaljubi v kakšno žensko, ki ga v neki minimalni skor neopazni zadevi spominja na njegovo mamo. Opazila sem tudi, da sta si bila fant in punca v paru neverjetno podobna kot brat pa sestra.


Ok dost bluzenja. Glede na izkušnje lahko rečem, da so mi bolj všeč taki neopazni tipi, ki so v družbi bolj ob strani, tistih "zvezdic" ponavadi sploh ne opazim. Rada mam feeling, da sem jaz odkrila tipa. Ponavadi me tak tip pritegne zaradi svojih oči ( ki morajo izžarevati neko otroškost, nedolžno iskrenost ), vonjem ( s tem ne mislim nobenega parfuma ampak ta svež vonj po mehčalcu in če se drži še ohlapne mikice s kapuco...mmmm...) ali kako nenavadno kretnjo ali kakim posebnim načinom govora in z izvirnostjo. MMMMMMMja, to bo to.


Sam vse več je nekih bednih šmizotov, ki padajo na velke joške in blond čupo, taki so pa itak sam za v štalo. :vragec:
Sej ne da slab zgledam ( x:Dx x:Dx ), sam taki tipi, ki se menijo s tvojimi joškami in namesto "ti" rečejo "vidve" se mi gabijo :xx!:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#60 AirSim

AirSim
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 22. februar 2004, 16:21

Če bi si izbirala tipe samo po izgledu, bi bili temno lasi,zamišljen pogled ala James Dean ali pa Michaela Stipea, božanski gibi in lep patetičen glas (me kr odnese stran od tega sveta).

Ko pa pride do resnicnih tipov pa me privlacijo cist drugacni.
Vsak zakaj ima svoj zato.

#61 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. februar 2004, 17:22

.Rada mam feeling, da sem jaz odkrila tipa. ....

x8Dx :palec:

#62 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 22. februar 2004, 17:33

Ta mi ni všeč... :xx!: Maš kej nepokvarjenga materiala x?x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#63 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 22. februar 2004, 17:44

Ta pa zgleda tak...tak...narcisoiden pras... x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#64 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 22. februar 2004, 18:01

x:Dx x:Dx Ne, ne...

Sam, jz mam raje bolj "naravne" tipe. Več tipov, ki so mi všeč vidim na cesti kot pa takle na internetu. S to svojo agresivno "lepoto" me prav odbijajo. Bljak!

Mogoče je kriv Uran v 1. hiši. da so mi bolj všeč take stvari kot drugim ponavad ne... x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#65 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 22. februar 2004, 18:05

Luškan! Sam po moje je babjek ko ma tak zadovoljen nasmeh x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#66 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 22. februar 2004, 18:15

...sreča je pa trajna, če ne pa ni taprava... x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. februar 2004, 20:23

:o|o: Sory... a tudi eden mi ni vsec, z izjemo 'Michaela Jordana' tam nekje vmes.
Pa ne maram pozerskih tipov.
Ce se mi nastavljas takole za tako fotko, z namenom, mi pravzaprav ze skoraj ne mores biti vsec.
Ne maram tovrstnega 'kao' zavedanja, ki je v bistvu itak pac osebni egotrip in kakor se nosis in vcasih ima zenska s totalno debelimi nogami LAHKO mini kliklo in je sexy, vcasih pa bejba z dbest nogami ne more imeti minice oz. pac ni sexy.
Tako je tudi s temi tipi.
On je zdaj kao lep.
Sory, faca je samo ploskev, tako ali tako pa maram nepravilnosti.
Morda zato, ker sem sama nepravilna?
Ali pa zato, ker je 'nekaj narobe z mano', da mi ni vsec 'uradna', 'realna', 'ocitna', 'priznana'... 'lepota'.

Lepota kot taka, pravzaprav, ki si jo predstavlja 3/4 (ali vec) folka, mi je pravzaprav pusta.
Ce moram izbrati med lepoto in privlacnostjo, izberem slednjo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. februar 2004, 20:28

Heh, od tebe pa bi skor pričakoval kaj bolj inteligentnega....
Če si sredi snemanja videa, je pač zadnja stvar poziranje, ane? Model...  


Hja ejga stari, to je pa razlika med zvezdami al pa super zvezdami, (te uspejo zraven še pozirat...., ;) hja mal te podrezam, ajd odločitev čist tvoja, grem jaz tule komentarčke gledat me že prav srbi da bi komentiral spet marso....

to se naredi v dveh potezah en :palec: pa se en :palec:

... ;) hja to je ful dobr če maš drgačn okus kt večina....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. februar 2004, 20:43

Dobra primerjava mi je prisla na misel (samo se glih ne spomnim imena, samo faco vidim) he, bingo - Kevin Spacey...
Namrec - ali je lep? Pravzaprav ni grd, ima cisto pravilen obraz, a ga nekako ne percepiramo kot lepega oz. 'dobrega tipa' - kot imamo postavljeno temo.
Ali je blazno atraktiven? Ma, pravzaprav niti ne, ce smo iskreni.
Ali se trudi biti lep, ima status dobrega, lepega tipa? Ne.
A - evo, meni pa je on zelo vsec in privlacen in celo sexy.
Pac - en tip, ki pa ima nekaj. Nekaj izzareva.

Sicer pa tudi on pozira, pravzaprav - ampak - saj je igralec, ne?
Oz., ce postavimo drugace - kako bi mi lahko debatirali o 'dobrih tipih' sicer?
Ker namrec jaz ne poznam Nordinih in Kristalkinih sosolcev ali ElNinovih sosolk ali Volkovih sodelavk. xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 22. februar 2004, 20:44

:vragec:


pokoWC neki hudo na zamorce pada


666 zlobijeu...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#71 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. februar 2004, 21:54

evo, 'mojga' pozerja x:o)x

#72 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. februar 2004, 23:00

pokoWC neki hudo na zamorce pada


Black is beautiful.... zamorke pa še nisem položil :(
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#73 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 23. februar 2004, 02:01

x:Dx x:Dx
meni je enkrat en prijatelj rekel:

babe, once you go black, there's no way back! x;)x x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#74 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 23. februar 2004, 08:43

Men je pa dober tip:

Brane Kastelic

x;)x
Rika

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. februar 2004, 10:00


pokoWC neki hudo na zamorce pada


Black is beautiful.... zamorke pa še nisem položil :(

x:Dx Grozno - ob vseh Indijkah in Kitajkah! x:o)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0