Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
897 komentarjev na to temo

#26 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. februar 2004, 14:39

Prvo El Nino Venera v Ovnu kaže, da se hitro zaljubiš, zelo vročekrvno, sekualno pa te privlačijo zelo drzne ženske, ki zelo jasno pokažejo kaj hočejo. Bolj športen podjeten tip ženske.

Dej Free, jaz ne vem, a si ženska ali si moški, nisem razbrala v tekstu, to je pomembno. Če si ženska, si manj sigurna v lastno ženskost, manj zaupaš vanjo, vendar pa si zelo drzna in jasna. Vsekakor zelo vročekrvna in strastna, z veliko seksualno močjo.

Če si moški, je videti, da so ženske zate tuje, da nimaš občutka za njihova čustva, vendar seksualno zelo poseben, zanimiv moški, z veliko seksualno potrebo.
Če si ženska si moraš postati privlačna in zanimiva, dati več na svoj izgled. Če si moški, se moraš bolj potruditi, biti bolj prijazen in razumevajoč do žensk.


Vem, da današnja tema ni intelekt, toda, s kako pametnim človekom se jaz zdej pogovarjam. Zanimiva pozicija Merkurja, zelo veliki potenciali za dobrega astrologa in sploh genialno osebo.

Vse skupaj sem zelo na hitro pogledala, zato mi ne zamiri kako napako.



Sigurno se lažje za celibat odloči nekdo, ki ima manjše seksualne potrebe kot tisti, ki ima večje. Vendar ne vem. Zdi se mi, da je pomemben faktor odpovedovanja tudi Saturn. Da greš v samostan je pomembno da čutiš notranjo potrebo po tem in ne le strah pred seksom ali kake seksualne težave (tako ali drugače afliktiran Mars ali vladar 8.) , potrebno je imeti planete v 12, ki govorijo po potrebi po samoti, veliko planetov v ribah, ali kako drugače močen Neptun, pa tudi Saturn, ki predstavlja odpoved nečemu in enostaven, reven način življenja. Zakaj se človek odpove seksu, brez verskih razlogov, če zna seksualno energijo spremeniti in nekako dvigniti na višje nivoje, super, tudi ustvaralnost je lahko dober način, da se izraža svojo seksualno energijo.
Iskreno povedano, nisem videla niti ene karte nekoga, ki se je odločil za celibat, torej se grem lahko samo astrološko sklepanje in ugibanje in iskreno ne vem.


Kar se drugega vprašanja tiče, če je en partner bolj zagret kot drugi. Jaz konkretno imam ta primer, res je lahko zoprno, toda po mojih iskušnjah, če sprejmeš njega in sebe, ter se vsega jasno zaveš, potem partnerja poiščeta srednjo pot. Jaz se zavedam, da ima moj partner Mars v Ovnu in zaradi tega, sem sigurno večkrat sekualno aktivna kot bi bila, če bi se odzivala samo na lastne potrebe Mars v Tehtnici. Nekak najdeš srednjo pot, le zavedati se je treba in razumeti sebe in drugega, pa gre, se mi zdi, sej bi mogoče moj partner na to odgovoril drugače kot jaz. Ha...


Se vidi, da imam Merkurja v Škorpijonu, kako rada govorim o smrti in seksu, ha, ha.....


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#27 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. februar 2004, 14:44

Hvala Stanka,
pozabila sem na Nikolo,
ko bom imela čas bom spet prgledala njegovo karto in kej napisala.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#28 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. februar 2004, 14:48

free je kar precej moški, drugače ne bi toliko x:Xx dobil od mene za roj.dan, ki ga je pred kratkim praznoval, x:Dx
pa še Mars v Škorpijonu in asc Lev... :palec:
x:o)x Stankaaaa

imate kaj za pusta hrusta x:o)x x:Dx
grem k tašči na krofe...mnjami
:yumy:
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#29 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. februar 2004, 15:29

Kar se spolnosti tiče, je pomemben položaj Marsa, glede na to v katerem znamenju je in koliko je močan, to kaže koliko nam je do seksa. A imamo s te........................

..................

Nekdo je spraševal po povezavi Marsa in Jupitra, pri moškem, da zaupanje v lastno moškost, in zelo zdrav sekualni odnos. Pri ženski kaže pa tudi, da izbira ljubimce, ki so podjetni in na nek način pomembni. Pomeni pa lahko tudi, da ima več ljubimcev.

Povedati pa vam moram tudi, da sekaualno življnje pred resno zvezo opisuje 5.hiša,  seksualno življenje znotraj resne zveze , pa osma. Torej osma govori o tem kako znaš biti globok in intimem z neko osebo.

Če v  karti najdete slab aspekt med vladarjem 8 in Marsom, oziroma je Mars sam po sebi slabo aspektiran, poglejte tudi dispozicijo, če so planeti v dispoziciji dobri lahko pomeni, da ima človek za začetku svoje seksualne poti težave, z leti pa se te stvari uredijo.  

Vse dobro,

Mihela.

Mihela

Tvoja razlaga mi je jasna in konkretna.
Ali si tako dobra in narediš eno analizo še zame!?

27 05 1958 16:35

Kraj rojstva: Ljubljana

Hvala, Vojko

To temo je popravil/a Vojko: 21. februar 2004, 15:41

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#30 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. februar 2004, 15:38

Vojko še kraj rojstva napiši Miheli
lepo, da enkrat nekdo tebi tu razloži,
ko nam ti tak potrpežljivo razlagaš DZK...
x^x Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#31 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. februar 2004, 15:41

Vojko še kraj rojstva napiši Miheli
lepo, da enkrat nekdo tebi tu razloži,
ko nam ti tak potrpežljivo razlagaš DZK...
x^x Stankaaa

Hvala Stankaa

Evo, dodan tudi kraj rojstva.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#32 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. februar 2004, 21:47

Prvo El Nino Venera v Ovnu  kaže, da se hitro zaljubiš, zelo vročekrvno, sekualno pa te privlačijo zelo drzne ženske, ki zelo jasno pokažejo kaj hočejo. Bolj športen podjeten tip ženske.

Dej Free, jaz ne vem, a si ženska ali si moški, nisem razbrala v tekstu, to je pomembno. Če si ženska, si manj sigurna v lastno ženskost, manj zaupaš vanjo, vendar pa si zelo drzna in jasna. Vsekakor zelo vročekrvna in strastna, z veliko seksualno močjo.

Če si moški, je videti, da so ženske zate tuje, da nimaš občutka za njihova čustva, vendar seksualno zelo poseben, zanimiv moški, z veliko seksualno potrebo.
Če si ženska si moraš postati privlačna in zanimiva, dati več na svoj izgled. Če si moški, se moraš bolj potruditi, biti bolj prijazen in razumevajoč do žensk.


Vem, da današnja tema ni intelekt, toda, s kako pametnim človekom se jaz zdej pogovarjam. Zanimiva pozicija Merkurja, zelo veliki potenciali za dobrega astrologa in sploh genialno osebo.

Vse skupaj sem zelo na hitro pogledala, zato mi ne zamiri kako napako.



Sigurno se  lažje za  celibat odloči nekdo, ki ima manjše seksualne potrebe kot tisti, ki ima večje. Vendar ne vem. Zdi se mi, da je pomemben faktor odpovedovanja tudi Saturn.  Da greš v samostan je pomembno da čutiš notranjo potrebo po tem in ne le strah pred seksom ali kake seksualne težave (tako ali drugače afliktiran Mars ali vladar 8.) , potrebno je imeti planete v 12, ki govorijo po potrebi po samoti, veliko planetov v ribah, ali kako drugače močen Neptun, pa tudi Saturn, ki predstavlja odpoved nečemu in enostaven, reven način življenja. Zakaj se človek odpove seksu, brez verskih razlogov, če zna  seksualno energijo spremeniti  in nekako dvigniti na višje nivoje, super, tudi ustvaralnost je lahko dober način, da se izraža svojo seksualno energijo.
Iskreno povedano, nisem videla niti ene karte nekoga, ki se je odločil za celibat, torej se grem lahko samo astrološko sklepanje in ugibanje in iskreno ne vem.


Kar se drugega vprašanja tiče, če je en partner bolj zagret kot drugi. Jaz konkretno imam ta primer, res je lahko zoprno, toda po mojih iskušnjah, če sprejmeš njega in sebe, ter se vsega jasno zaveš, potem partnerja poiščeta srednjo pot. Jaz se zavedam, da ima moj partner Mars v Ovnu in zaradi tega, sem sigurno večkrat sekualno aktivna kot bi bila, če bi se odzivala samo na lastne potrebe Mars v Tehtnici.  Nekak najdeš srednjo pot, le zavedati se je treba in razumeti sebe in drugega, pa gre, se mi zdi, sej bi mogoče moj partner na to odgovoril drugače kot jaz. Ha...


Se vidi, da imam Merkurja v Škorpijonu, kako rada govorim o smrti in seksu, ha, ha.....


Vse dobro,

Mihela.

ha ha ha x:Dx x:Dx , HVALA!!!
sem male (ce bom rekel moski, se mi zdi tako cudno in brezveze, nekako v slabem prizvoku
x:Dx x:Dx x;)x :xx!: nazalost, vsaj sedaj no).

mah, niti ne no x;)x x:Dx (da nimam obcutka.. odvisno kakor pri kateri in od moje venere, ki se hitro zaljubi).
sexulana potreba... khm, ja no, kaj pa vem, odvisno od venere in energije in etc etc.. bla bla bla..
pa sem bil tudi ze prijazen, razumevajoc in so tudi ze rekle da prevec x:Dx x;)x to je bilo predvsem v obdobju
ko sem iskal sebe v drugih tega se nezavedajoc. jang varianta ego - plizer, ki ni bil to kar je, temvec godil. x:Dx
kako tipicno za slovencke.

s kako pametnim se pogovarjas xrolleyesx :
|...........................................................................
........| - tolk! x:o)x x:Dx
pamet je zame ralativna, kakor tudi sama uporaba inteligence.
se tako velik junak in pametnjakovic lahko podleze v preblisku intuicije povprecneza ce je sam ne uporablja.
, genialen pa sem seveda!! x:Dx x:Dx kdo pa ni, pravzaprav. clovek je genialno bitje, ce si dopusti!
nimam se za genialca niti za 'bolj' pametnega. predvsem pa je zame pametnost in genialnost tista, ki se izraza
v odnosu z ljudmi in zavedanju sebe. tu pa imam se precej dela.

sam sem bil nenamerno v celibatu pribl. 10 let
kljub temu energijsko ni bil celibat, temvec le kot fizicni celibat v smislu fizicna oseba z fizicno osebo.
; ljudje obcujejo cetudi se fizicno ne dotikajo. to pa lahko razumemo na razlicne nacine.

sicer pa se 1x hvala za laskajoce komplimente.
mnoge od njih moram razumeti ali dojeti sam in ne tako da mi zraste samopomembnost;
temvec tako, da priznanje pride takrat, ko bo delo narejeno - kot rezultat necesa, kar se je prizemljilo. ce pac pride.
sele tadaj lahko recem, naredil sem to in ono, ocitno imam vsaj nekaj take in take sposobnosti;
ali pa sem jo dobil v dar, da storim ono ali tretje in jo uporabil. takrat morda lahko recem, da sem bil sposoben narediti
tisto za kar sem dobil energijo. ali je to sposobnost ali dar pa je vprasanje.

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. februar 2004, 23:17

Prvo El Nino Venera v Ovnu  kaže, da se hitro zaljubiš :palec: , zelo vročekrvno :palec: , sekualno pa te privlačijo zelo drzne ženske :palec: , ki zelo jasno pokažejo kaj hočejo :palec: . Bolj športen podjeten tip ženske :palec: .


5/5 :palec: kar dobra kar dobra ;) hehe, ja vsekakor je tko, ja, sam to še zmer ničesa ne iboljša... kar razmišljam je da sploh ni to tolk pomembno, ker neglede na ogromno ljudi je ljubezen sam ena.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 22. februar 2004, 11:48

Mars v dvojčkih(10.hiša),kvadr.venera v devici(12.hiša),luna konj.mars v dvojč.,kvadrat venera.5.hiša v kozor.(prazna),8.v ovnu(prazna).
Se mi ne zdi prav dobra kombinacija,se tudi odraža,ne navzven... :C: :C: ,pa vseeno mislim,da bo nekoč spet bolje. :palec: x:Dx :vragec:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#35 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 22. februar 2004, 18:10

Lana 1, pozdravljena, Mars v Dvojčkih v kvadratu z Venero v Devici. Če bi sam po tem sklepala bi rekla, da si zelo spremenljiva v tem pogledu. V osnovi igriva in rabiš intelektualne moške. Predvidevam, da si vroče hladna, enkrat strastna, drugič hladna. (Zelo bistveno vlogo igra Merkur kot dispozitor tako Venere kot Marsa, poglej, če je močan in lepo aspektiran bodo v zrelejših letih odnosi te vrste lepši in bolj zadovoljujoči.
Vendar imaš tudi ti svojo seksualno moč in tvoja seksualna moč je v besedah, poskusi ugotoviti, kako se da popestriti sekuslno življenje z besedno igro, poskusi jemati seks bolj za igro, potem bo lažje. Uporabi domišljijo, in svojo znajdljivost. Venera se v devici ne počuti najbolj, torej dej več na svojo ženskost, bistvo Venere je, da je privlačna in ima očbutek privlačnosti, če se Venera zdi privlačna sebi je lažje privlačna tudi Marsu. Velikokrat ko ima ženska Marsa v Dvojčkih ima v mislih dva ljubimca.... To je samo simbolika...
To, da je vrh osme v ovnu ni slabo...

Zate Vojko pa grem mal pogledat v karto, bom vidla. Ti sporočim.


Free, aha, moški.
Zanimiv Mars imaš, v škorpijonu in v sekstilu s Plutonom (če se prav spomnim), človek s takim položajem se težje odloči za celibat, vendar sem spregledala Neptuna v konjunkciji z Marsom. Velika možnost energijo podzemlja, seksualno energijo (Škorpijon, Pluton), dvigniti v višje duhovne ravni (Neptun), s pomočjo zavesti (Merkur v vodnarju v trigonu z Uranom). Visoka zavest.
Sej nisem hvalila tebe, hvalila sem tvojo karto, zanimiva do konca, zanimiva... Upam, da je tako zanimiv tudi človek, ki se za njo skriva.
Ampak če imaš res Ascendent v Levu, potem ti je vaj malo pasalo. Ha, človek ne more iz svoje kože...

Vse naj,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#36 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 22. februar 2004, 20:09

Hmmm xrolleyesx
Mars v tehtnici in konjunkciji z uranom-11.hiša....

Venera v škorpijonu -12.

Osma je v raku in popolnoma prazna.

Peta pa v ovnu..in tudi popolnoma prazna x:)x

Ma.....jaz že vem..

Oba moja ljubimko seksualna planeta pa tvorita opozicijo s saturnom :vragec:

Ma..v koš vreči se pa ne dam x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#37 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 22. februar 2004, 21:24

:palec: Mihela,hvala za komentar.Imam kar zakomplicirano vse skupaj,je že Bern podobno ugotavljal.Se mi zdi res vroče-hladno ali črno-belo...
Sem se že mučila s tole svojo karto,za nazaj seveda,ker sem morala tudi s tega vidika obdelati neke značilnosti in dogodke. :unsure:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#38 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. februar 2004, 21:28

pa ker vidim da se dobi razlago... bom pa še jst naštel....

Mars Sco, v prvi hiši, inkonjukcija s soncem (dokaj natančna sicer nebi omenjal, 2 stopinji)

venera ovn, v peti, trikotnik z uranom

peta v ribah, in ma notr, venero
osma v dvojčkih, in ma notr, severni vozu... če naj to kaj sploh pomeni, bistvenega.... ;)= (smesko z bradico)

;) zdej me pa zanima kaj to pomeni, s tega stališča..., ;) čist tko če se da komu strest iz rokava.. ,) mu nudim pol zastojn zastojn šloganje.... doživljensko.... če ne umrem prej....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#39 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 22. februar 2004, 21:51

Hmmm... tole res zanimivo... šele ob tejle temi sem namreč uočila, kje imam marsa... noben moj partner ni bil rak, je pa zanimivo, da so mi bli kar trije rakci veri všeč... in ne samo to - vsi trije so imeli RD 3. julija :2src: x:Ix ... mislim, saj smo v temi ljubimci in ljubimke, ne x:Ix ... moja venera v tehtnici (imam tudi 5. hišo tukaj) pa sploh ni aspektirana :o|o: ... 8. hišo imam pa v vodnarju s saturnom ... akhm, kaj zdaj nalagam, želela sem samo povedat, da me nakam magično privlačijo moški, ki so rojeni 3. 7. in to letnik 61, 62... xcivx :2src:

#40 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 22. februar 2004, 22:53

hehe mene pa bejbe, pozimi, 1986.... :) bojda da fajn pašem s temi, no hm ja, sicer pa ovnice moje generacije so ble čist pogoste, dvojčice 15./17. 6. hehe, ampak tega je kt solate kaj vse mene privlači... ;) zanimivo tole maš točn datum, kar tipe v vrsto pa jih je 1/365.24 ;) privlačnih ;) heheoziroma pravih .... zanimiv tole
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#41 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. februar 2004, 23:25

Free, aha, moški.
Zanimiv Mars imaš, v škorpijonu in v sekstilu s Plutonom (če se prav spomnim), človek s takim položajem se težje odloči za  celibat, vendar  sem spregledala Neptuna v konjunkciji z Marsom. Velika možnost energijo podzemlja, seksualno energijo (Škorpijon, Pluton), dvigniti v višje duhovne ravni (Neptun), s pomočjo zavesti (Merkur v vodnarju v trigonu z Uranom). Visoka zavest.
Sej nisem hvalila tebe, hvalila sem tvojo karto, zanimiva do konca, zanimiva... Upam, da je tako zanimiv tudi človek, ki se za njo skriva.
Ampak če imaš res Ascendent v Levu, potem ti je vaj malo pasalo. Ha, človek ne more iz svoje kože...

Vse naj,

Mihela.

Hvala!

ja res... dviganje energije ze izkusil.
mislim da smo jo ze vsi, le ce smo se zavedali da se je zgodilo prav to.
mislim da so to subtilne energije, vsaj zame. sicer pa preprosto.

zakaj zanimiva karta (chart)?

upas, da sem zanimiv? hm, odvisno kakor komu.
verjetno pa najvec od mene samega ali sem scentriran ali pac v nekih lastnih procesih..
ce se srecamo na LNF Party morda izves.
tebi je zanimiv chart zaradi tega in onega... torej imas v sebi ustvarjeno mordaa predstavo
da sem zanimiva oseba..? toda ob tem imas tudi ti sama predstavo kaj zate zanimiva oseba je! ali ne?
..ali celo morda nekdo, s katerim druzenje enostavno zate bo zanimivo? kakor naj bi bilo tudi za veliko ljudi, ker pac chart kaze na zanimivega cloveka? ...recimo x;)x ha ha ha ...
no ja, to mi da misliti.. nekdo zivi in je zanimiv navzven in morda manj v sebi... (morda kaksen lev x;)x ), nekdo zivi bolj v sebi in manj navzven (morda kaksna riba), v sebi pa nosi mnogo svetov, zavesti in globine... kdo je torej zanimiv?
prvega hvali svet, ga obcudujejo in kovejo v zvezde... drugi pa mirno v sebi nosi bogatstvo... ... kdo je zanimiv?
odkrite navzven izrazene lastnosti ali mirna dozivetja notranjih svetov? -... kdo je zanimiv?
kdo zivi in daje in siri... kdo v sebi nosi in ne da? kdo zivi trenutek in kdo v sanjah? kdo zivi 'iluzijo' in kdo 'resnico'?
vsi pa zivimo prvega in drugega.


Hkrati pa ja, seveda mi gode, ce me primerno izpostavis x;)x x:Dx
komu pa ne pravzaprav.. odvisno le kako posameznik sprejme in razume oz. kako besede in energijo dozivi v zavesti.
in kaksna je naposled reakcija ali ne-reakcija. oz. ali se preslika v rekacijo ali nedelovanje in dvig zavesiti. bla bla bla...

Sicer pa si mi povedala zelo veliko, nekaj tistega kar sem vedel in razumem kot potdilo.
Potemtakem vidim da razumes astrologijo (v mojem laicnem astro znanju) globje in je torej tvoje znanje sirse kot le sirse znani 'pojem' astrologija.
Zanimivo res.

Chart - slika cloveka. Zakaj ti manjka gotovosti, da se za chartom skriva nekdo, ki ni taksen kakor ga vidis v chartu?
Ce se pred seboj opravicim in posplosim; da imamo vzorce, etc.. ki nam preprecujemo ziveti tisto kar kaze chart ali se motim?
Potemtakem vidis chart in torej cloveka taksenga kot je, brez mask in pretvarjanja?
Ali pac, morda astrolosko znanje le ni tako popolno, da bi trdili zagotovo?
Ali pa se preprosto tega zavedas in ves da imamo maske, zatorej 'upas' da sem zanimiv clovek (brez mask) tudi v osebnem kontaktu - torej taksen kot kaze chart? , ce te prav razumem?

kako pa deluje moj asc.-lev; (ce mu tako recem sedaj) x;)x x:Dx zvito... torej on bi vprasal ali ti je dal zadovoljiv feedback in s tem dobil ponovno potrdilo za svoj obstoj ha ha ha x:Dx x:Dx , taksen je ego x;)x

#42 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. februar 2004, 09:00

Free

Astrolog vidi človeka globlje kot si lahko misliš, jaz se nisem poglabljala v tvojo karto, samo na hitro sem pogledala in skepala, to je vse. Vendar se vidi veliko, včasih več kot si si pripravljen priznati.
Vendar na žalost je veliko ljudi, včasih sem to tudi jaz, ki se na nek način (ta način pa je tudi napisan v karti) odrekamo življenju, ker nočemo videti in nočemo živeti.
Zadnjič sem videla Regovca (psihoterapevata in astrologa) v neki oddaji na Papriki (Berimo z Manco), rekel je nekej tazga: "Da je pomembno, da človek živi tisto, kar je. Če je jablana naj rodi jabolka in naj se celo življenje ne trudi roditi hruške" Čeprav nimam dober slušen spomin, pomensko nisem zgrešila.

Si zanimiv in verjetno si zanimiv prav zame Free, vendar bi bilo grozno se pogovarjati s tabo, saj bi govorila drug čez drugega. Sedaj vem kako se počutijo moji sogovorniki, ko jim za vsako njihovo mnenje jaz izrečem vsaj 10 različlnih pogledov in filozofiram na dolgo in široko. Človeka glava zaboli. Vendar si mi še vedno zanimiv, ni kej, mogoče zdej manj po karti in bolj po besedah. Zanimiv mi je predvsem tvoj način razmišljanja.


El Nino tako je,
vsekakor si izrazito sekualen moški, pa to veš tudi ti, normalno. Inkonjunkcija s Soncem je lahko problematična samo, če je aplikativna in če je Sonce v 6.hiši, takrat obremenjuje zdravje, vitalnost, ker to pomeni, da je na vrhu 6. Oven, predstavlja tudi glavobole...
V sekualnem smislu ne, ker sta oba moška planeta, dvomim, da bi to povzročilo fiziološke težave. Prej je samo preveč poudarjena moška energija.
Venera v peti, kaže ljubezen do zabave in nagnjenje k zaljubljnanju, velika potreba po svobodi v ljubezni, ter nenavadne in drzne ženske. Poudarek je na Seksualni svobodi, čeprav mars v skorpionu lahko nakazuje človeka, ki rabi eno in trajno trdno ljubezen.
Tako bi jaz sklepala, dokler si mlad, zelo veliko različnih mladih deklet, drznih, svobodnjaških.
Ko boš starejši imaš veliko mošnosti za trdnejšo vezo, ker sta Asc in Desc v fiksnih znamenjih, vendar bo bistveno, da ne boš ljubosumen, kajti potreba bo ohraniti občutek svobode v vezi, pa ne mogoče toliko zate, ker si ti predstvljen z Marsom v škorpioju, ki se lahko zelo intenzivno veže na nekoga (saj je le vodno znamenje), vendar zaradi Venere v ovnu v trigonu z Uranom(s tem je predstavljena tvoja partnerica), ki rabi biti svobodna, da bi te lahko imela rada.

Vse dobro,
Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#43 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. februar 2004, 10:54

Nataly
ni tako slaba kombinacija pri tebi, a sta mogoče Mars in Venera v konjunkciji. Glej Mars in Venera sta si v recepciji, kar pomeni, da lahko najdeš partnerja, ki bo sprejemal tvojo seksualnost in ti njegovo, gre za dobro povezavo, ker drug drugega sprejemata. Marsova konjunkcija z Uranom, to je tudi zelo seksualna energija, mogoče precej nenavadna, z veliko potrebe po eksperimentiranju, ampak niti pod razno ne sekualna. Opozicija s Saturnom kvari zadevo, primeša strah in nesprejemanje svoje lastne sekuslnosti, telesnosti. Vendar za sodbo, bi morala videti celotno karto, orbise, aplikativnost in seperativnost....



Contesa,
Verjetno si zelo privlačna in lepa ženska. Venera v Tehtnici, kaže da znaš osvajti, da rada koketiraš, sploh si nevarna v službenem okolju, kmalu kakega sodelavca spelješ.
Se hecam, to je samo ena od simbolik.
Lušna punca, ki je tudi resna v ljubezni, zvesta in trigon s Saturnom je v tem pogledu krasen, obljublja resno in dolgotrajno partnerstvo.
Mars v škorpijonu vsekakor kaže, da nisi tako nedolžna kot zgledaš, da si veliko bolj strastna, da te seksualno privlačijo bolj temni, skrivnostni moški.

Zadeva z Mc ni toliko povezana z ljubeznijo, ampak bolj s službo, veliko se bo treba boriti za zaslužen uspeh. Pazi se moških šefov in sodelavcev, zelo jih boš privlačila, za to bodo lahko zoprni.

Obema vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#44 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. februar 2004, 12:58

Spet jaz,
dej Ruby, če bereš pošlji mi sporočilo, sem ga izgubila. Ti bi rada odgovorila, pa ne morem.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#45 tiana

tiana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 23. februar 2004, 13:25

Pozdravljena Mihela! Tudi jaz bi te prosila za razlago, samo ne vem katere podatke potrebuješ?

#46 etna

etna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 23. februar 2004, 13:42

Mihela!

775
Tema je sicer ljubimci in ljubimke x:Xx , vendar ali te lahko prosim, da bi mi naredila malo širšo razlago na podlagi teh prodatkov.
spol: ženska
datum: 24.03.1957
ura: 15.15
kranj: Ljubljana

Se ti zahvaljujem x:)x !

#47 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. februar 2004, 13:43

Tiana
napiši kdaj in kje si rojena, tudi uro.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#48 tiana

tiana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 23. februar 2004, 13:59

Mihela! 21.1. 1978, ura:15.15, kraj:Maribor. Se že vnaprej zahvaljujem.

#49 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 23. februar 2004, 22:33

Mihela, še jaz bi te prosila za razlago. Rojena sem pa 03.06.1982 ob 18.45 v Kranju. Sicer sem dvojček v soncu, strelec v asc. in škorpijon v luni. Mars tehtnica in venera bik. Rabiš še kakšen podatek? Hvala za odgovor!!!!!!!!!!!

Ajda
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#50 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. februar 2004, 23:55

Free

Astrolog vidi človeka globlje kot si lahko misliš,   jaz se nisem poglabljala v tvojo karto, samo na hitro sem pogledala in skepala, to je vse. Vendar se vidi veliko, včasih več kot si si pripravljen priznati.
Vendar na žalost je veliko ljudi, včasih sem to tudi jaz, ki se na nek način (ta način pa je tudi napisan v karti) odrekamo življenju, ker nočemo videti in nočemo živeti.
Zadnjič sem videla Regovca (psihoterapevata in astrologa) v neki oddaji na Papriki (Berimo z Manco),  rekel je nekej tazga: "Da je pomembno, da človek živi tisto, kar je. Če je jablana naj rodi jabolka in naj se celo življenje ne trudi roditi hruške" Čeprav nimam dober slušen spomin, pomensko  nisem zgrešila.

Si zanimiv in verjetno si zanimiv prav zame Free, vendar bi bilo grozno se pogovarjati s tabo, saj bi govorila drug čez drugega. Sedaj vem kako se počutijo moji sogovorniki, ko jim za vsako njihovo mnenje jaz izrečem vsaj 10 različlnih pogledov in filozofiram na dolgo in široko. Človeka glava zaboli. Vendar si mi še vedno zanimiv, ni kej, mogoče zdej manj po karti in bolj po besedah. Zanimiv mi je predvsem tvoj način razmišljanja.

Hvala se 1 krat!

drug cez drugega.. xrolleyesx .. aj dogaja x:Dx tudi z drugimi.
sicer pa znam tudi poslusati, veckrat se lazje kakor govoriti.
vem pa da je predvsem odvisno kako se pocutim, morda od pozicije moje skupne tocke, etc..
govorenje ali poslusanje... premikanje pa vcasih.
sploh pa vec filozofiram na forumu, ki je narejen pac tako, da pisemo.
umirjen pa lahko izrazim svoje misli.
v zivo je veckrat drugace... druge energije pridejo v ospredje.

lepo bodi! in upam, da se kje srecava.
aja, kaksen pa je tvoj chart?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0