Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
897 komentarjev na to temo

#51 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. februar 2004, 07:54

x:Ix Mihaela x:)x lepo, da si vzela si čas.
Ne. Mars in venera nista prav nič v "žlahti" x:Dx nič konjunkcije ničesar...
Evo moje podatke:23,11,1970, 7:15 , Koln

No, seveda..natančno takšnega partnerja tudi imam x:)x In seveda vem, da saturn, kvari zadevo... Ta dvom...me že jezi občasno :vragec: Glede ekspirimentiranja - nekih pritožb do zdaj še ni bilo x:Dx x:Dx Se hecam malo

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#52 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 24. februar 2004, 08:41

Tiani
Odnos s partnerjem je zate res pomemben. Mislim, da si želiš velike ljubezni, ki bo pomembna in partnerja, ki bo sijal in boš lahko ponosna nanj. Odnos s partnerjem bo en najpomembnejših odnosov, preko partnerja boš našla tudi sebe. Imaš resen odnos do ljubezni. Zvesta si.
Privlačijo te ponosni in pomembni moški. Kot ljubica si vročekrvna, vendar boš s časoma postajala bolj samozavetna. V tem pogledu čas deluje v tvojo korist.


Nataly
Če imaš Marsa v tehtnici in Venero v škorpijonu, sta si avtomatično v medsebojni recepciji in sprejemata drug drugega v svojem domu. A veš, nekoč (in še danes je treba to upoštevati) je bil Mars vladar Škorpijona, Venera pa je vladarica Tehtnice (pravilni izraz : v tehtnici je v svojem domu). Torej, če je nek planet v tvojem domu in si ti v njegovem, potem kaže na neko sprejemanje. Venera in Mars, v osnovi kaže dva ljubimca, torej če se Mars in Venera sprejemata to pomeni, da se ljubimca sprejemata, točno taka kot sta, da imata drug drugega rajši kot samega sebe (v tem primeru sploh, ker sta oba v izgonu) in to je dobro, če ne bi bilo Saturna, sploh ne bi bilo problema.


Free,
malenkost.
Moja karta, ni prav enostavna. Vendar ta forum me je čist potegnil, ker sem po naravi iskrena in odprta, bom prej ali slej povedala še preveč o sebi in svoji karti. Če bi natančno bral, bi videl, da sem že veliko povedala.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#53 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 24. februar 2004, 09:06

Ajdi
Tudi ti si ena tistih, ki jin je partnerski odnos res pomemben, partner mora biti inteligenten, znajdljiv, komunikativen, ter nekako pomemben, na nek način rabiš biti ponosna nanj. Vendar si zelo svobodoljubna in se težje vežeš, kar pomeni, da je več možnosti, da boš imela vsaj dve vezi (Uran na asc in Asc in Desc v dvojnih znamenjih). Veliko mošnosti je tudi, da bo vsaj eden od partnerjev nekaj let mlajši.
Ti kot ljubica in ženska si zelo lepa , igriva in tudi imaš veliko srce. Venera v 5 v biku, da res zanimive ženske (Med drugim tudi Diano), srčne in lepe.
Mogoče samo malo preveč daš na lepoto, ali pa imaš mal preveč rada oglikove hidrate (Venera opozicija Jupiter), in ti to lahko dvigne kak kilogram.
Pri tebi je jasno videti kako Mars v tehtnici ne deluje slabo, ampak je naključno močan in lepo aspektiran, kar pomeni, da si popolnoma odprta v sekualnem pogledu. Mars je v 10. kotni hiši in s tem močnejši, v sekstilu z asc in Uranom, kar te naredi bolj nenavadno in svobodno v tem pogledu, priporočam eksperimentiranje. Najboljše od vsega pa je, da je Mars v trigonu z vladarjem 7. hiše, ker nam to govori, da boš s svojim partnerjem v tem pogledu usklajena. Poleg vsega pa je Marsov dispozitor Venera, o tej pa smo že govorili kako močna in lepa je, kar pomeni s časom bo šlo le na bolje in tu bo spolnost igriva in v veliko ljubezni. Zelo dobro.

Še to, ko boš postala žena, se poročila, ali pa prevzela vlogo gospodinje in matere, boš par let imela malo krizo, ker je Luna v škorpijonu, vendar ne pozabi, da si v osnovi Venera v Biku in se trudi v odnosu s partnerjem ostati saj v nekaterih momentih Venera, privlačna in igriva.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#54 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. februar 2004, 09:36

Hm......a je za nekoga dobra ljubimka (ljubimec)........vedno tudi za nekoga drugega dobra? In kaj je spoh dobra ljubimka, ljubimec? Meni se še vedno zdi, da se imata dva, ki se privlačita, se imata rada, si zaupata.......vedno lahko izjemno lepo tudi v telesni ljubezni, ne glede na astrološke preddispozicije (če ni nekih posebnih zadržkov, ovir, zadreg.....predvsem v glavi....zgornji x;)x ) x^x Ali se motim?
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#55 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. februar 2004, 10:58

uaa... mihela razturava...
a lahko še meni kej poveš? x;)x 12.01.1975 23.29,Celje
x:px Me fulll zanima..... x;)x x:o)x
Aja, pa ženska sem.. x:Dx
Mushi

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2004, 11:02

Hm......a je za nekoga dobra ljubimka (ljubimec)........vedno tudi za nekoga drugega dobra? In kaj je spoh dobra ljubimka, ljubimec? Meni se še vedno zdi, da se imata dva, ki se privlačita, se imata rada, si zaupata.......vedno lahko izjemno lepo tudi v telesni ljubezni, ne glede na astrološke preddispozicije (če ni nekih posebnih zadržkov, ovir, zadreg.....predvsem v glavi....zgornji x;)xx^x Ali se motim?

Seveda, na nek nacin ze (tako ali tako pa ni nihce samo svoj soncev znak) - vendar vseeno, recimo device so bolj zadrzane, ovni, levi in sco bolj strastni, vodnarji so lahko hladni, bolj na mindu, lahko pa noro strastni in radi raziskujejo, ribe so nezne... ... ...
In bolj ali manj je tako tudi pri sexu (saj smo ze govorili o tocno tem nekje).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 24. februar 2004, 11:18

Pridružujem se mnenju Marse. Različni smo si, v vsemu, tudi v temu kako se oblačimo, kaj raje jemo, o čem več razmišljamo, pa tudi v tem kaj potrebujemo v ljubezenskem pogledu.
Dodala pa bi tudi to, da ima Mick verjetno lepe in harmonične povezave in s tem samo lepe iskušnje.
Mislim, da gre ljudjem nekje bolje, drugje imamo lahko težave, ker nas žviljenje uči, prav preko težav. IN lahko imamo težave prav na tem področju, lahko pa tudi ne. Na racionalni ravni je res tako, če imaš nekoga rad, si odprt, potem res ne bi smelo biti težav, vendar to je idealen svet, v stvarnemu konkretnemu, je pač drugače, ker se moremo kej naučit, ker nečesa ne razumemo in tako naprej...


Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#58 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 24. februar 2004, 12:24

Mihela, najlepša hvala. Res je tako kot si napisala. Oz. bo tako. Ker trenutno sem sama, saj rabim čas zase po vseh zvezah. Hmm, zanimivo tole z ogljikovimi hidrati x:)x mogoče jih imam res preveč rada. Ampak se zadržujem :) Res najlepša hvala, da si si vzela čas!!!

Lep dan ti želim!!

Ajda
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#59 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 24. februar 2004, 12:53

Mushi
Mislim, da si zelo resna in prijazna, ter tudi zvesta ženska. Tudi pri tebi je čas na tvoji strani, kar pomeni, da boš s časom postalo bolj ženstvena in bolj privlačna. Seksualno pa si zelo vročekrvna, strastna. Privlačijo te moški, si so drzni, energični, podjetni, vedno usmerjeni v prihodnost. V partnerstvu boš najverjtneje ti dala več, kot partner. Partner bo nagnjen k poveličevanju samega sebe.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#60 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. februar 2004, 13:25

oooo... xredx
neki + in neki -...
hihihi... tnx mihela za razlago in za lepe željo, enako želim tudi jaz tebi! :palec:
Mushi

#61 Sonchii

Sonchii
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 24. februar 2004, 17:33

Pozdravljena Mihela!

Tudi mene zanima razlaga x:)x Rojena sem 3. 11. 1978 ob 12.50 v Mariboru.

Najlepša hvala za odgovor! x:Xx

Sonchii

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2004, 17:35

Ste pa navalili! x;)x Kot na Berna tam v eni temi.

Vsekakor je zelo lepo, ko si vzames cas in vsakemu posebej odgovoris, Mihela (in Bern, kjer je tako). :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 24. februar 2004, 21:23

Schoncii
x:)x Zelo optimističen človek si usmerjena naprej. Če razlagam Venero v škorpijonu, retrogradno v konjunkciji z Uranom, se mi kaže neka dvojnost, po eni strani svoboda in potreba po nenavadnih zvezah, svobodnih zvezah, po drugi strani škorpijon, ki meša ljubezen s posesivnostjo. V osnovi je Venera slabše položena, kar kaže, da je bilo težje postajati ženska, v tistem času pubertete, verjetno si bila drugačna, po oblačenju in izgledu (darker, ali kej tazga), dolgo si rabla, da si sprejla sebe kot žensko. V ljubeznskem pogledu kaže na ljubosumje in zavore.
Starejša boš boljše se boš počutila v svojem telesu ženske, ko boš enkrat mari, partnerica, boš zelo sproščena, prijatlejska in srečna.
V seksualnem pogledu zavor v osnovi ni, si vročekrvna, strastna, energična.
Privlačijo te podjetni, močni moški, ki vejo kaj hočejo, ki imajo jasno pot. Veliko možnosti je, da bo tvoj partner iz tujine, ali ima korenine v tujini. Izobražen, zanimiv, pomemben...(Jupiter v 7, vladar 7 v 10.hiši)

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#64 etna

etna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 25. februar 2004, 08:15

Mihela!

775
Tema je sicer ljubimci in ljubimke  x:Xx , vendar ali  te lahko prosim, da bi mi naredila malo širšo razlago na podlagi teh prodatkov.
spol: ženska
datum: 24.03.1957
ura:     15.15
kranj: Ljubljana

Se ti zahvaljujem  x:)x !

Dobro jutro, Mihela!

Ponovno se ti oglašam s priloženimi zgornijimi podatki, če si jih slučajno spregledala. Prosim, za malo širšo razlago mojega ovenčka :vragec: . Bo šlo xrolleyesx ? Se ti zahvaljujem x;)x !

Prijeten dan x:)x !

#65 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 25. februar 2004, 09:02

x;)x Škorpijoni smo pa zagotovo odlični?

Pa še takoj vemo, kateri bo za nas pravi..no po ene 12 poskusih pa gotovo!


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca Sco-Riba-Riba

#66 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 25. februar 2004, 09:06

x:Dx x:Dx x:Dx
Na izkušnjah se učimo... hehehe..
Mushi

#67 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. februar 2004, 09:24

Hm......a je za nekoga dobra ljubimka (ljubimec)........vedno tudi za nekoga drugega dobra? In kaj je spoh dobra ljubimka, ljubimec? Meni se še vedno zdi, da se imata dva, ki se privlačita, se imata rada, si zaupata.......vedno lahko izjemno lepo tudi v telesni ljubezni, ne glede na astrološke preddispozicije (če ni nekih posebnih zadržkov, ovir, zadreg.....predvsem v glavi....zgornji x;)xx^x Ali se motim?

Jaz tudi teoretično tako razmišljam, glede na to, da pa nisem stestirala vseh znamenj z vsemi podznaki, lahko samo ugibam.

Glede na osnovno Marisno razlago lahko samo tole rečem lev, pa še enkrat lev xyesx x:px :onfire: xredx :wub:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#68 Sonchii

Sonchii
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. februar 2004, 09:35

Schoncii
x:)x Zelo optimističen človek si usmerjena naprej. Če razlagam Venero v škorpijonu, retrogradno v konjunkciji z Uranom, se mi kaže neka dvojnost, po eni strani svoboda in potreba po nenavadnih zvezah, svobodnih zvezah, po drugi strani škorpijon, ki meša ljubezen s posesivnostjo. V osnovi je Venera slabše položena, kar kaže, da je bilo težje postajati ženska, v tistem času pubertete, verjetno si bila drugačna, po oblačenju in izgledu (darker, ali kej tazga), dolgo si rabla, da si sprejla sebe kot žensko. V ljubeznskem pogledu kaže na ljubosumje in zavore.
Starejša boš boljše se boš počutila v svojem telesu ženske, ko boš enkrat mari, partnerica, boš zelo sproščena, prijatlejska in srečna.
V seksualnem pogledu zavor v osnovi ni, si vročekrvna, strastna, energična.
Privlačijo te podjetni, močni moški, ki vejo kaj hočejo, ki imajo jasno pot. Veliko možnosti je, da bo tvoj partner iz tujine, ali ima korenine v tujini. Izobražen, zanimiv, pomemben...(Jupiter v 7, vladar 7 v 10.hiši)

Vse dobro.

MIHELA,
najlepša hvala, da si se potrudila in tako hitro odgovorila. Moram reči, da bo kar res, posebej tisto o sprejemanju ženskosti, hihi x:Dx x8Dx
Imam pa še eno vprašanje, in sicer "Jupiter v 7, vladar 7 v 10.hiši" si ne znam razložiti. Bi mi pomagala?

Sonchii x:)x

#69 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. februar 2004, 23:06

Hja, saj bi vprašal za razložit eno bejbo, pa to ;) pa mi ja padlo na pamet, da ma marsa istega kt jst (sco) venero isto kt jst (ovn) pa je najbrž tud razlaga skor ista,... sicer pa bikica, mars v tretji venera v osmi, hm luna v ribicah ascendent v devici še kaj ? hehe, no najbrž bo le precej tko različno, mal gledam venera v osmi uau ;) čist njej podobno, pa pol mal naokrog, mars v tretji hm to ni ravno najbolj, tud asc se mi ne zdi obetaven mr bit pa je :) ..... no ja, sem mal radoveden zato ker tale je oh in sploh.... kar se tiče ljubimkanja....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#70 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 08:21

Sonchi
Jaz sem se zmotila, ko sem napisala vladar 7 v 10, ker je v 9.hiši in to še potrjuje mojo logiko. Torej partner iz tujine:7. predstavlja partnerja, vladar 7.hiše, tudi, 9. hiša kaže med drugim tudi tujino in če je vladar 7. hiše v 9. hiši je možnost, da bo partner iz tujine, ali pa vsaj visoko izobražen... Ker pa je Jupiter v 7. hiši, Jupiter med drugim predstavlja tudi tujce, kot posredni vladar 9.hiše, in je v 7. hiši partnerstva, po temu sklepanju je povečana možnost, da imaš partnerja iz tujine, ali da je le ta visoko izobražen, mogoče religioznega. Tu gre samo za povezovanje in sklepanje....

Vse dobro,
Mihela.


p.s.: ostalim odgovorim še danes.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#71 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 08:51

Freya
V osnovi si energična, odprta, inteligentna in vedno usmerjena k nekem cilju. V ljubezni pa si malo drugačna, si zelo čustven in tiha, kot ženska se ne izpostavljaš glasno, ampak na nek mil in nežen način.( ne na splošno, samo v vlogi ljubice)
Nekdo ki te spozna, kot drzno, inteligentno, je presenečen, ko spozna to tvojo nežno in negotovo plat.

Kar se seksualnosti tiče, je zadeva na prvi pogled neprijetna, kaže zavore in strah, vsaj v začetku, neka blokada pri sekusalnem izražanju. Mogoče težje izkušnje v času srednje šole.
Tudi partner, ki ga izbereš ima lahko v začetku težave na tem področju. Vendar ker je dispozicija v osnovi pozitivna je videti, da kljub temu imata možnost s partnerjem iti preko teh težav in postati res dober par.
Trenja s partnerjem bodo, vendar je možno iti preko njih, predvsem preko pogovora in razumevanja.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#72 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. februar 2004, 09:00

ce se ti ljubi:

Female :: 5.6.1972 ob 20.30 :: Novo Mesto

Planetary positions

planet sign degree house motion

Sun Cancer 13°50'21 06 direct
Moon Taurus 06°02'42 03 direct
Mercury Leo 09°35'20 07 direct
Venus Gemini 18°26'43 05 retrograde
Mars Leo 04°31'14 07 direct
Jupiter Capricorn 02°03'49 11/12 retrograde
Jupiter is technically near the end of house 11 and is interpreted in house 12.
Saturn Gemini 14°26'18 04/5 direct
Saturn is technically near the end of house 4 and is interpreted in house 5.
Uranus Libra 14°16'49 08 direct
Neptune Sagittarius 02°52'30 10 retrograde
Pluto Virgo 29°30'09 08 direct
True Node Capricorn 26°04'25 12/1 retrograde
True Node is technically near the end of house 12 and is interpreted in house 1.

House positions (Placidus)

Ascendant Capricorn 26°27'25
2nd House Pisces 16°58'02
3rd House Aries 27°09'23
Imum Coeli Taurus 23°55'55
5th House Gemini 14°27'21
6th House Cancer 03°37'09
Descendant Cancer 26°27'25
8th House Virgo 16°58'02
9th House Libra 27°09'23
Medium Coeli Scorpio 23°55'55
11th House Sagittarius 14°27'21
12th House Capricorn 03°37'09

Major aspects

Sun Sextile Moon 7°48
Sun Square Uranus 0°26
Moon Square Mercury 3°33
Moon Square Mars 1°31
Moon Trine Jupiter 3°59
Mercury Conjunction Mars 5°04
Mercury Sextile Saturn 4°51
Mercury Sextile Uranus 4°41
Venus Conjunction Saturn 4°00
Venus Trine Uranus 4°10
Mars Quincunx Jupiter 2°27
Mars Trine Neptune 1°39
Mars Sextile Pluto 5°01
Jupiter Square Pluto 2°34
Saturn Trine Uranus 0°09
Neptune Sextile Pluto 3°22
Pluto Trine Ascendant 3°03

#73 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 09:05

Etna
Verjtno na ven deluješ zelo pridno in neopazno, toda, ko se te spozna, se vidi, da si energična, drzna ženska, z veliko močjo intelekta, ki je raziskovalen in globok.

Če se lotimo ljubezni, Mislim, da si kot ženska zelo privlačna in zanimiva, na nek poseben tih način privlačiš moški spol. Venera, ki kaže tvojo ljubezen in tebe kot ženske je v Ribah in to tik zraven stopinje višine, kar kaže tudi umetniške darove, vsekakor pa nežno dušo, ki ljubi globoko in predano. Edino kar ti v tem pogledu lahko škodi so previsoka pričakovanja.

Tuki je Mars v dvojčkih, ki v osnovi ni ne vem kako strasten, razen v besedah seveda, vendar je zelo lepo položen, koten in v dobrih aspektih, poleg tega imaš polno 8.hišo in med drugim je tam tudi vladar ascendenta, vsekakor zelo seksualna.

Tuki je videti dva tipa moškega, en tip je občutljiv, na nek način nemočen, šibak in je lahko celo finančno breme zate.
Trugi tip moškega, ki ti ga bolj priporočam, je strasten, drzen moški, hkrati zelo inteligenten.
V tem pogledu je prvi zakonc šibkejši, v primeru, da se z njim ločiš je drugi opisan kot res zelo u redu tip. Uredu, drzen in bi tudi bolj zadovoljil tvoje telesne potrebe.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#74 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 09:10

Frey
Rekla si kaj če se pojavijo "metulčki v želodcu", čeprav si v resni zvezi z drugim.
Nekja bi rekla, ker pač....Dvojček
Moje mnenje je, metulčki so v redu, pomladijo te, osrečjio, so kot dobro vino, toda predlagam , da ostane pri besedah in nasmehih, ker če gre predaleč, se zakomplicirajo odnosi. Sploh, če imaš družino... Potem moraš biti odgvoren do vseh in tudi do sebe, do svoje karme....

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#75 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. februar 2004, 09:20

El Nino
Velika podobnost, kaže sekuslno ujemanje, podobne potrebe, kar je dobro.
Venera v ovnu v 8. , res ni najboljša, tvoja je v peti, kar je za Veero veliko lažje(bistvo Venere je zabava in lepota), je bolj lahkotna. Ta v osmi kaže ljubosumje, ženska težje izraža svojo ženskost.
Na nek način ti lahko, postane preveč podobna, vsekakor je to ženska, ki nosi hlače v hiši. Mislim, da tvoja Venera v 5. in Luna v tehtnici, nakazujejo bolj lahkotno, bolj veselo, bolj odprto (ker je venera v trigonu z Uranom). Toda, ker nisem videla vseh položajev, ni povsem siguren odgovor.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0