Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejsnja Zivljenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
90 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 8. april 2002, 01:00

Zanima me ce obstaja kaksen astroloski nacin za dolocanje cesar koli v zvezi s prejsnjimi zivljenji. (podajte opis, mogoce razlago)

Hvala!

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 18. januar 2003, 01:00

Zanima me, kakšno vlogo ima luna v horoskopu posameznika- na področju oz.označitve prejšnjega življenja.Kako je povezana z vozloma, oz, vzpodbuja, zavira rešitev primera "vozla".
PR.Imam luno v dvojčkih, kar nakazuje nejasno identiteto prejššnjega življenja-mogoče sel, kurir...brez konkretne vloge.Po možnosti moškea spola.V tem življenju sem ženska, torej iz prejšnjega nimam določenega "predznanja" in izkušenj kako furati žensko v sebi, če se temu lahko reče...Istočasno imam vozčla v 1. in 7. hiši-moram delari veliko na področju parnerstva in ne na sebi, veliko se moram naučiti od drugih, več tolerirati, manj solirati, pa tudi poiskat tapravega partnerja zame.
Kaj mislite, je to dvojna muha na en mah, ki jo moram ...kakšno povezavo ima luna z vozloma!?
Hvala za odgovor in mnenja....

#3 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 10. april 2002, 01:00

El Nino - Četrta hiša je naša preteklost, naše korenine, naš izvor, je svet preteklega in preteklih izkušenj.
Njej pa vlada Luna, ki je naše nezavedno in instiktivno, govori nam kakšne so naše izkušnje iz preteklosti.
Vendar ima vsak planet svoj pomen v karmični astrologiji. Če je npr. moj Mars na tvoji Luni, mi to govori, da sem bila jaz "vojak, sin, mlajši moški itd.", ti pa Mati.
Potem imamo tu tudi Lunina vozla, južni vozel nam govori o preteklih izkušnjah, kar smo že preživeli in se naučili.





E.

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. april 2002, 01:00

Glede na to da imam cetrto hiso prazno :( lahko potem gledam le luno:)

Hm torej hm tisto (Če je npr. moj Mars na tvoji Luni) torej velja med ljudmi, povezave ipd. ali velja tudi o za nas. Jaz imam Pluton blizu lune (kar na luni) torej bi lahko rekel (ce velja stvar tako kot sem razmisljal) da sem bil "carovnik, vrac, vohun, itd. (nekaj plutonovskega vglavnem)

Je morda kaksna stran, knjiga kjer se da to se bolj podrobno prebrati?

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 11. april 2002, 01:00

Knjige so v nemškem jeziku:
Schulman:
- Karmische Astrologie 1 Mondknoten und Reinkarnation
- " " 2 Ruecklaufige Planeten und Reinkarnation
- " " 3 Lebensfreude durch den Glueckspunk
- " " 4 Karma im Jetzt

in še nekaj drugih.

V slovenskem jeziku zaenkrat Ni.

Dobi se pa v hrvaškem jeziku:
Stephen Arroyo:
- Astrologija, karma i transformacije

Kar se pa tiče tvoje četrte hiše, moraš pogledati vladarja, kje ti stoji in kakšne aspekte tvori itd.

Luna s Pluton govori o "skrivnostih" življenja, tu so globoke čustvene skrajnosti. Tu je "kompleks mame". ..

Preberi si mitologijo o boginji Kali v hinduizmu, mogoče boš tam našel kakšen odgovor.

Tu imaš veliko dela! Srečno!




E.

#6 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 11. april 2002, 01:00

Pa še to:

Devica, Ribi in Škorpijon so najbolje povezani zodiakalni znaki s karmo, od teh izstopa Škorpijon!




E.

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. april 2002, 01:00

Hm Hm izcrpna pomoc, sem pogledal knjiznico (niti ene zimed 5-ih). No pa dejmo delat s tistim kar mamo.

Aha vladar cetrte hise, torej vodnar->uran->ta je v strelcu-> ta tvori konjukcijo z juznim vozlom in trikotnik z merkurjem. Hm kaj pa zdej, no zanimivo se mi zdi da je konjukcija z juznim vozlom, ki je tako ali tako zanimiv za karmo, tiste z merkurjem pa si ne znam razlozit. Bmo pobrskal se malo po internetu...

P.s.: Hvala!

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#8 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 12. april 2002, 01:00

Poišči še: Astrological Triptych i Astrological Signs: The puls of Life Danea Rudhyara; Singsof the Zodiac Analyzed Isabele Pagan; Reincarnation through the Zodiac

Uran konjukcija južni vozel; to pomeni da ju imaš drugi hiši? Recimo ASC Škorpijon, Pluton Škorpijon v konjukciji z Luno v dvanajsti hiši, Saturn Škorpijon na ASC, pa Mars.....???, če je to kar mislim, da je, je tukaj veliko dela in reševanja. /kakor povsod/

Dobro je, da predelaš princip Škorpijona in vse kar je z njim povezano.....



E.

#9 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. april 2002, 01:00

No no neverjetno ja vse si zadela. Hm sicer pa nevem kateri skorpijonov princip mislis? Veliko dela in resevanja. Hm tezko zivljenje si predstavljam, hm ja z nic manj ne bi bil zadovoljen.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#10 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 13. april 2002, 01:00

Ne, ne vzemi tako. Ukvarjati in spoznavati se je nekaj najlepšega.

Pluton - Had je vladar podzemlja in umrlih duš. Predstavlja neizbežno usodo, smrt, preobrazba, preporod in ponovno rojstvo. Je tista sila, ki uničuje, je moč - fanatična moč, ki je najbolj divja in tudi tuja, deluje skrito, je absolutna skrajnost, je želja po obvladovanju, nadobvladovanju, obsesivnost, je strast.....
Pluton nas sili v nebrzdane strasti in nagoni v nas, z nasiljem, s sovražnimi čustvi, ljubosumnostjo....
Nezavedno smo ujeti v te stare čustvene strukture in se jih stežka osvobodimo, ker je naš strah pred ranljivostjo in pred tem, da bi kaj izgubili, prevelik. Tu smo ujetniki preteklosti.
Priti moramo v stik s temi vsebinami. Ozavestiti jih moramo, šele nato jim lahko odvzamemo rušilno moč.

Lahko bi pisala še in še......



E.

#11 Mirjam

Mirjam
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 13. april 2002, 01:00

Prebrala sem tole o Plutonu, pa se ne morem otresti vtisa, da imaš ti Plutona v tvoji natalni karti verjetno zelo dinamično aspektiranega.
Jaz razumem Plutonove sile kot dvorezen meč: po eni strani njegove sile lahko delujejo zelo razdiralno po drugi strani pa zelo konstruktivno. Z njogovo močjo se zmoremo povzpeti nad vsakršno nemoč in slabost, če pa jim nismo kos, potem nas pehajo v nazadovanje in primitivno magično razvojno stopnjo. Enim pomaga do izjemno hrabrega obvladovanja kočljivih situacij, druge pa peha v neobvladane afekte, celo v smrtonosne vrtince samouničevalskih in sploh uničevalnih nagonov. Pluton izziva v nas nenehne duševne in telesne mutacije, ki nas vodijo bodisi proti smrti bodisi proti prerojenju.

vodnar/strelec

#12 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. april 2002, 01:00

Hm to bo tisto, ko predstavljam najboljse in najslabse kar obstaja. No ja o dinamicno aspektiranem plutonu, Pluton konjukcija luna, asc, opozicija sonce, merkur, kvadrat uran, sekstil z neptunom. Pa se v Skorpijonu je... ce takole prestejem je to najbolj aspektiran planet v moji karti. Hm se celo v numerologiji bi lahko dobil povezavo (ime=9 pluton=9. planet). Ampak mislim, da ga kar lepo obvladujem.:)

Tista misel, o poti v smrt ali v ponovno rojstvo, je lepa. Se mi pogosto dogaja, da koscek mene(dusevnosti) odmre in ga nadomestim z necim povsem novim. Npr.: Zap, se odlocim in spim 4 ure manj kot ponavadi, obrnem prehrano,...

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#13 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 15. april 2002, 01:00

Astrologija, karma i transformacija / Stephen Arroyo/

To knjigo dobiš v knjigarni BTC, OM-ezoterika, tel.01 585 24 06

E.

#14 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 18. januar 2003, 01:00

Rakica - če prav razumem imaš Severni vozel v 7.hiši
=bi naj se bolj posvetila partnerstvu v tem življenju
V katerem znamenju in v kakšnem aspektu z Luno?
Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#15 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 18. januar 2003, 01:00

HM, sedma hiša se začne v tehtnici, tam na 2. stopinji.Če sem prav razbrala aspekt, luna na 2. stopinji dvojčka v 2. hiši , z osjo asc-desc nima aspekta.Imam pa v 7.hiši na 8.stop. libre plutona, ki je v trikotniku z luno (pozitiva, mami mi umre-luna in to je v povezavi z nekim preporodom glookim v zvezi s sopolnostko??!), potem pa je v 7. hiši še uran in to na 3. stopinji sco-brez aspekta, true node pa 11 stopinji scorpiona.
Zadostuje?
Pa še nenavadno partnerstvo....
Najlepša hvala za odgovor..

#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. januar 2003, 01:00

quote:
RAKICA pravi:

Zanima me, kakšno vlogo ima luna v horoskopu posameznika- na področju oz.označitve prejšnjega življenja.Kako je povezana z vozloma, oz, vzpodbuja, zavira rešitev primera "vozla".
PR.Imam luno v dvojčkih, kar nakazuje nejasno identiteto prejššnjega življenja-mogoče sel, kurir...brez konkretne vloge.Po možnosti moškea spola.V tem življenju sem ženska, torej iz prejšnjega nimam določenega "predznanja" in izkušenj kako furati žensko v sebi, če se temu lahko reče...Istočasno imam vozčla v 1. in 7. hiši-moram delari veliko na področju parnerstva in ne na sebi, veliko se moram naučiti od drugih, več tolerirati, manj solirati, pa tudi poiskat tapravega partnerja zame.
Kaj mislite, je to dvojna muha na en mah, ki jo moram ...kakšno povezavo ima luna z vozloma!?
Hvala za odgovor in mnenja....



ja, zanimiva tema!! Objavljena slika
dej men povej kaj mam jas za v tem zivljenju? ce hoces.

Planetary positions
planet - sign - degree - house - motion
Sun - Pisces - 00°50'52 - 07 - direct
Moon - Aries - 09°03'25 - 08 - direct
Mercury - Aquarius - 04°28'23 - 06 - direct
Venus - Aries - 15°13'23 - 09 - direct
Mars - Scorpio - 27°24'45 - 04 - direct
Jupiter - Libra - 04°39'10 - 02 - retrograde
Saturn - Aries - 21°47'59 - 09 - direct
Uranus - Libra - 03°13'39 - 02 - retrograde
Neptune - Scorpio - 28°41'11 - 04 - direct
Pluto - Virgo - 24°22'55 -02 - retrograde
True Node - Aries - 00°27'53 - 08 - direct

House positions (Placidus)
Ascendant - Leo 26°28'23
2nd House - Virgo 17°35'57
3rd House - Libra 14°21'58
Imum Coeli - Scorpio 17°39'26
5th House - Sagittarius 24°32'27
6th House - Capricorn 28°18'11
Descendant - Aquarius 26°28'23
8th House - Pisces 17°35'57
9th House - Aries 14°21'58
Medium Coeli - Taurus 17°39'26
11th House - Gemini 24°32'27
12th House - Cancer 28°18'11

Major aspects
Sun Square Mars 3°26
Sun Quincunx Uranus 2°23
Sun Square Neptune 2°10
Sun Opposition Ascendant 4°22
Moon Sextile Mercury 4°35
Moon Conjunction Venus 6°10
Moon Opposition Jupiter 4°24
Moon Opposition Uranus 5°50
Mercury Trine Jupiter 0°11
Mercury Trine Uranus 1°15
Mercury Sextile Neptune 5°47
Mars Sextile Uranus 5°49
Mars Conjunction Neptune 1°16
Mars Sextile Pluto 3°02
Mars Square Ascendant 0°56
Jupiter Conjunction Uranus 1°26
Jupiter Sextile Neptune 5°58
Saturn Quincunx Pluto 2°35
Saturn Trine Ascendant 4°40
Uranus Sextile Neptune 4°32
Neptune Sextile Pluto 4°18
Neptune Square Ascendant 2°13
Numbers indicate orb (deviation from the exact aspect angle).

:: What use is a belief if you have no faith in it? ::

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

Podobna tema:
Spol v prejsnjem zivljenju



Marsa
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 magdalena

magdalena
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

Rakica,

tudi jaz imam severni vozel v 7. hiši oz. na descendentu in se moram ogromno naučiti v zvezi z odnosi z drugimi ljudmi, s čimer imam največ problemov v življenju (no saj to jih imamo vsi, v bistvu). Tam imam tudi Mars, tako da mi je vse skupaj še bolj otežkočeno, lahko si misliš, kako zelo se moram truditi, če hočem imeti v redu odnose z ljudmi. Ampak severni vozel nas pač sili, da se spoprimemo s tem in ni druge poti. Gud lak!

LPObjavljena slika




magdalena

#19 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

HVALA za odgovore,

mislim, da mi kar dobro uspeva in počasi bom res še bolj zrasla.Je pa tkjo, da me včasih povleče nazaj in pol se družim z ljudmi, ki isto ne tolerirajo, ampak mislim, da se vsi ves čas učimo in lepo je, da se tega zavedamo.Mislim, da mi je astrologija pokazala dosti več o sebi in to resnico, kot bi si predstavljala.Je v bistvu presenečenje, ampak počasi začneš razmišljat o tem in ugotoviš, da je vse res-ZAČUTIŠ.
In to je re takoooo lepoooo, ko veš DA ŽIVIŠ, DA SI LAHKO PRIZNAŠ TUDI NAPAKE pa predvsem življenje jemlješ tudi malček kot komedijo in ne tragedijo- if you know what i ment....It is just some kind of a game....
Play it well!!!!!

#20 magdalena

magdalena
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

Ja, astrologija je avtocesta do samospoznanja.Objavljena slika Če se seveda hočeš spoznati...

LPObjavljena slika

magdalena

#21 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

Hm jaz sem dobil tudi eno rec na internetu ze pred casom, tako da ne vem vec linka, ampak...

planet pred luno ti pove kaj si bil, planet za luno ti pove kaj bos, jaz mam prej kirona potem pluton, torej bil zdravilec, bom carnovnik... v tem smislu

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#22 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 19. januar 2003, 01:00

Ne, v prejšnjem življenju si bil direktor oz poglavar-vladar, kraj... v naslednjem boš pa zapeljivka cela lepa in enomalček kača...
Tko, ker kot direktor nisi izpolnil svoje karme in nisi dobro diktiral, so te pstil na isti razvojni stopnji, TAKO, DA SE ZDAJ OČITNO MORAŠ RES TRUDIT, ker boš v napredoval in sicer verjetno v kakšno princesko, kraljično...Ma pazi, tam te spet čaka past in če ga boš preveč sviral, se zna zgodit,da boš pol v spet naslednjem nesrečno zaljubljena kraljična....ufa, zanimivo, ane,Bobnar!!!!!

#23 magdalena

magdalena
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 20. januar 2003, 01:00

Kaj pa če imaš prej Uran, potem pa Jupiter? Objavljena slika

Objavljena slika

magdalena

#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. januar 2003, 01:00

Rakica, zanima me, pod kakšnimi aspekti ti je umrla mami? Kaj vse je bilo vezano na luno?

#25 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. januar 2003, 01:00

Bobnar, ne si bil egoist, in bos uzivac... :) ne vzet dobesedno

Magdalena, Revolucionar in potem pa kaksen filozof...

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0