Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejsnja Zivljenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
90 komentarjev na to temo

#51 sinja

sinja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 8. februar 2003, 01:00

Kakšna je lahko sprememba v našem življenju, če bi naprimer vedeli, da smo bili v prejšnjem življenju bojevnik v afriškem plemenu ali profesor na univerzi nekje v Evropi. Kako bi vplivalo na naše življenje, če bi vedeli, da bomo v naslednjem življenju prodajlka v veleblagovnici ali pa ugleden politik.Kako.
Glede vpliva prejšnjih življenj pa misel: zakaj se naketeri stvari naučimo kar mimogrede, za druge veščine pa se moramo neskončno truditi ?

#52 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. februar 2003, 01:00

..zato,ker se moramo izpopolniti tudi na drugih področjih, ne glede na podarjen´spolObjavljena slika
P°k0w<


#53 stu2

stu2
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 88

Objavljeno: 9. februar 2003, 01:00

vedenje je res lahko obremenujoče,vse pride s časom ne prehitevat!
Ko se enkret začneš zavedati sedanjosti..

#54 Barbka

Barbka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 14. junij 2003, 19:38

Zanima me, ce se lahko v natalni karti vidi kaj si bil v prejsnjem zivljenju (karma) in kje se lahko to vidi.

#55 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. junij 2003, 07:15

Luna v znamenju.

#56 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. junij 2003, 07:24

luna v znamenju... kaj pa pove, če je v devici?

#57 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. junij 2003, 07:34

.,..karakteristike znamenja device, spol ženski...tko nekako.
Tanajblj čudno je tistim z luno v dvojčkih (brezspola oz neizživeto.....brez konkretne naloge kot oče, mati, ....),
identiteta zamegljena.
Za device bi pa rekla da pošlihtano dtrogo pridna in delavna peršona.
Bodo strokovnjaki boljš povedal.

#58 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. junij 2003, 08:16

tnx, rakica.... luno v dvojčkih ima pa moja hči... :eek:
brez konkretne naloge kot oče/mati...ja, pa res pravi, da ne namerava imeti otrok... :huh:

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 09:54

Ja, za dolocevati tole, ce nas zanima, so najrazlicnejsi pokazatelji...
Morda je najbolj 'znan' ali pa najbolj 'priljubljen' nacin (ali pa s pomocjo tega podatka morda dobimo nekako najbolj zadovoljive odgovore) preprosto pozornost na Vozle - v katerem znamenju se pojavijo in v kateri hisi so...
Po nekaterih teorijah naj bi znamenje, v katerem je juzni vozel, bilo nekaksen pokazatelj tvojega prejsnjega zivljenja, dodaten in podrobnejsi vplogled pa nudi hisa, v kateri se pojavi Severni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. junij 2003, 10:16

JAA, sej sem tut jest s tem seznanjen, za so vozli tisti, ki so pokazatelji.....Južni.....
za Luno pa pravjo kitajci, v kteri Luni si rojen v tiatem znamenju si x:Dx

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 10:20

Ves, jaz dobim -pri sebi- premalo nians zgolj z luninim znamenjem - ker ga imam v istem kot je sonce...
Tole z vozli pa se mi je poklopilo ne samo v ful primerov, pac pa tudi v mojo percepcijo mojih prejsnjih lajfov in nalog...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. junij 2003, 10:35

Ma verjetno sem bila premalo precizna, spol v prejšnjem življenju- luna v znamenju.

Kar se tiče karme, so pa strokovnjaki res povedali tako ku je prav.
Vozla oz.Zmajeva glava in zmajev rep.Saj je nekako kar povezano, da če si npr. v prejšnjem življenju delal "preveč na sebi", moraš v tem tud kaj z drugimi furat- ampak tako, da tudi druge razumeš, učiš, jim pomagaš, jih osvobajaš.....
Kar se pa tiče hčerke, Mateja, mogoče iz prejšnjega življenja ni prinesla s sabo občutka npr., da mora biti ženstvena, se čustveno odzivati, dovoliti moškim, da ji dvorijo, se nekako prepustiti ženskemu principu, da bo lahko izponila del poslanstva v tem življenju kot ženska- to je pač podlaga za delovanje v karmičnem smislu....če je npr. karma partnerstvo ali rojstvo otroka, mora najprej začutiti žensko v sebi....itn...
Torej bo dušica rabila vzpodbudo.

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:16

saj. jaz pa sco rdeco nit skozi lajfe vlecem... :|
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:21

..Bogsigavedi, kaj je treba še iz kakšnega od prejšnjih življenj do konca obdelati, a...?!
Kaj pa kakšnen kvanten preskok?
Meni se mizdi, da mam že celo življenje en kp dela.Takega, ki ga mogoče med ljudmi ni opazit.
Je pa znotraj čutiti spremembe, vam povem.
Če ne bi.....ker sem .....nato.....začutiti samega sebe!!?!!!!

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:26

... Takega, ki ga mogoče med ljudmi ni opazit.
Je pa znotraj čutiti spremembe, vam povem.
...

Brez skrbi, smo opazili.
No, nekateri ze...
x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:27

Jaz pa sem bila totalen materialist in sem izkoriscala moc.
Brezcutna in kruta.

V enem seveda lajfu.
Sicer pa tudi se kaj drugega... >;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:34

Kar se pa tiče hčerke, Mateja, mogoče iz prejšnjega življenja ni prinesla s sabo občutka npr., da mora biti ženstvena, se čustveno odzivati, dovoliti moškim, da ji dvorijo, se nekako prepustiti ženskemu principu, da bo lahko izponila del poslanstva v tem življenju kot ženska- to je pač podlaga za delovanje v karmičnem smislu....če je npr. karma partnerstvo ali rojstvo otroka, mora najprej začutiti žensko v sebi....itn...
Torej bo dušica rabila vzpodbudo.

Hmmm, kaj pa vem, ... ne bom tukaj pametna, ker premalo poznam tele reči...
....jo imam zdajle pred očmi z njeno zibajočo ženstveno hojo, lepimi dolgimi lasmi, negovanimi ročicami in vso scrkljano od fantovske pozornosti... meni se zdi skoraj pretirano vse to,... mi je že ves čas v učenje, kako bit tko zaljubljena v svojo ženskost kot je ona x;)x x:Xx

#68 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. junij 2003, 12:47

Ja, mogoče ima pa aspekte med planeti "taprave", da tako deluje.
Lahko pa takšna je....
Daj kakšnemu strokovnjaku/nji podatke, da te "opozorijo", kje ji lahko pomagaš na poti oz. na kaj je lepo bit pozoren...
Jst sem šele pr saturnovem povratku (ja, ja zdj ga gon tm okol mojga sonca!) ugotovila dosti stvari o sebi, mogoče bi bilo pa bolj fino, če bi blo to kaj prej....sicer pa nikoli ne veš, en stručko mi je rekel, da je šele pr 40-ih spoznal stvari, ki jih jaz že zdaj vem...... začutiti sebe!!?!!!!
Ja, ja poslušati samega sebe!

#69 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 15. junij 2003, 21:42

Tudi moja luna v devici x;)x ...ženska kar naprej.....
Samo Rakica....a ni bilo enkrat govora nekaj o tem...da kateri planet je pred luno. Ker pri meni je to bil Saturn, za luno pa imam Plutona. Lilit ne bom upoštevala..
Ali se to kažejo značajske poteze osebice, z mojo dušico?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#70 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. junij 2003, 21:47

:vragec:

evige aquarius


:vragec: x;)x x:o)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#71 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 16. junij 2003, 09:18

Nisem prepričana, ampak zdi se mi, da planet pred in po povesta kaj je bila prej in v kaj se razvije zdaj...
Ufa, to je že full podrobno, bi dala odgovor- pa ga ne poznam točno .....žmogoče pa kaka legenda foruma, ki to bolj raztura....


aAKHUT!
Vodnarji ste posebne "žvalce", simatični in tapravi v momentu, sam kak napredek je tud treba nardit, a MA SAJ VEM DA SEMPRE SOLO AQUARIUS, sam mi bi tudi kaj bolj podrobnega radi slišali...

Open yourself!

#72 Barbka

Barbka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 16. junij 2003, 09:39

Hvala za odgovor o tem, kje se vidi, kaj si bil v prejsnjem zivljenju. Jaz imam luno v Biku (je to zenski spol?), za severni in juzni vozel bom pa se pogledala. x:)x

#73 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 16. junij 2003, 10:02

V horoskopu na LN ni videti vozlov...

Če pogledam ene starejše delane horoskope, potem vidim dva vozla v 5. in 11. hiši. Pri najboljši
volji ne morem ugotovit, kateri je severni in kateri južni. A to gledaš od 1. hiše in je potem ta, ki je v 5. severni? (pa še v Raku je, spet ena VODA pri meni).

Če pa pogledam luno, so tam Ribice. Kakšnega spola so?? Neidentificiranega?
Planeta tam zraven ni, če odštejem Kirona in Ascendenta. Pred luno pa Saturn, za njo pa Jupiter (same moške konštelacije..)

se spomnim, da mi je davno nekoč ena ciganka rekla, da sem bila v 10 prejšnjih življenjih moški... x:Dx x:Dx x:Dx Saj ne da to dobesedno vzamemo, ampak pri meni se včasih tako poklapajo stvari.



xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2003, 10:12

... ni SE vozlov (*programiranje=cash)...

Severnega imas potem najverjetneje v Raku - to sklepam...
Ce si tam okoli mojih let.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:03

kaj pa ce nimas vozla?
a ma vsak vozel? x:Ix
ma ja, itak mam se v tem dost dela, da se mi skoraj ni za ubadat s prejsnjimi x;)x xrolleyesx
zanima pa me :)
verjetno kar sem potreboval sem prinesel s seboj in se moram pac s tem soocit, sprejet.
drugo pa je spoznavanje sedaj z pomocjo preteklosti. mozno, da ne potrebujemo, ker
menda imamo vedno tisto kar potrebujemo za sedaj.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0