Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prejsnja Zivljenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
90 komentarjev na to temo

#76 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:18

Strokovnjaki, help!! x:Dx :eek:
Vozle ima vsako bitje- vozla sta presečišči med zemljino orbito in lunino orbito- razen če je kdo iz kakšnih drugih svetov, kar pa....no, ja tud to je možno, hm.....

Bolj precizno povedano; nekaj , kar ste furali v prejšnjem lifu in se na tem področju izpopolili, v tem lifu ne igra glavne vloge- imate novo poslanstvo in izpilit se morate v le-tem.


Vsako življenje je izziv na novih področjih.

#77 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:23

Ne gre se za to ali obstaja prejshnje. a obstaja sploh tole?

Che obstaja ali pa ne (advaita vedanta pa castaneda nimajo to varijanto, nimajo je niti zhidi, pa kristijani, cheprav so teorije gilgalim).

Baje naj bi vzela severni lunarni vozel za ascendent ....

Saj v zachetku vsak pozkusi. So tudi ... delineacije ... vech al'mn'j
goljufarija najbrzh da je Uran v 11 enako kot Uran v 11 natalno ...

V Ljubljani je vech Napoleonov in Kleopatrov, to izhaja iz popularneh
69 rakcoigrca kot greva she eno zhivljenje nazaj.

Previdno xperimentiraj pa brez lublanskih re...birth...gress...

Zakaj pa it va smeti che lahko zhivich za neskonschnost?

#78 Barbka

Barbka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 16. junij 2003, 12:57

Bolj precizno povedano; nekaj , kar ste furali v prejšnjem lifu in se na tem področju izpopolili, v tem lifu ne igra glavne vloge- imate novo poslanstvo in izpilit se morate v le-tem.

Polozaj vozlov je opisal mene taksno, kakrsna sem v sedanjem zivljenju. x?x

#79 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 16. junij 2003, 15:03

evo, to me pa zaniam, ker se ful obsedena s prejšnjimi življenji x:Dx
pa mi vsi pravijo, naj jih pozabim in se umserim naprej, pa ne gre x^x


jaz imam luno v biku, zato si predstavljam, da sem bila en bogat, debel kraščak, ki je toliko kur pojedel, da se mi je v tem življenju meso zagravžal x:Dx

al pa tudi ne, ker si ne znam predstavljati mene kot moškega

probam pa probam pa ne gre.

kaj se ve,...
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#80 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 16. junij 2003, 15:39

zakaj mislish da je mash v biku? ja potem kar v atlantido ce ne gre! jaz mam radi 17stoletje benetke...
...che zhivish v preteklosti, pol pa..kvalitetno!!!
'

#81 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. julij 2003, 08:48

Hehe vedno mam podznamenje skorpijona, sicer pa Strelec bil Oven postal... kar napredovanje... hehe, Spol M, poklic filozof.. hehe kraj bivanja JV S amerika.... čas 1025 heh gre kdo na indijanski party.... to vse me ful zanima ampak vse to že vem..... hja intruder kaj ni življenje v bistvu neskončno.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#82 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 4. marec 2005, 09:21

kaj pa luna v tehtnici? (nejbrž se da povezat velik z venero, katera je v 12. hiši?)

me pa zanima še tole, na začetku te teme, dooolg nazaj že, ste omenjali da se da razvidit iz primerjave dveh kart, kako sta bili osebi povezani v prejšnjem življenju. bilo je napisanga samo nekaj v povezavi z luno in planeti ob njej, kaj bi še lahko gledala, naprimer če preučujem karto mene in moje prijateljice?

kaj bi naprimer pomenilo da ležita najina severna vozlja (potem najbrž tudi južna) en na drugem (pri njej v 12 pri meni v 11h), prav tako kirona(pri meni v drugi, pri njej v tretji hiši) in plutona (pri meni v 6 pri njej v 7 hiši)?

obstaja kakšna dobra knjiga v slov. jeziku ali pa v angleškem, na to temo primerjave kart in povezave v prejšnjem življenju?

#83 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 7. marec 2005, 23:14

Zelo zanimiva tema...

Moja starša imata konjunkciji Lune v Biku v 2.hiši, potem pa se rodim jaz... tudi z Luno v Biku, ampak v 11.hiši. x:)x Vsi jo imamo v razmaku 10°.

Kirona imam v Dvojčkih in 12.hiši, ravno tako kot severni vozel. Poznam pa nekoga ne tako dolgo, pa se mi zdi, da ga poznam že celo večnost... pa sem šla gledat ----> njegov Kiron in moja Venera in Merkur so v konjunkciji, prav tako kot moj Uran in njegov sev.vozel... pa še konjunkcija moje Lilith z njegovim Jupitrom... Saturn trigon Lilith... kaj pa jaz vem... kolk je še tega...

Aishah, mogoče lahko jaz čisto malo pomagam...

Če sta sev.vozla v konjunkciji, potem bi se skoraj upala zatrditi, da se v tem življenju druga drugo potrebujeta. Če se nista poznali že pred tem življenjem celo, pa vama morda nekaj takrat še ni bilo dano storiti... poglej pomen 11. in 12. hiše, potem pa znamenje in nekako poveži...

Pluton je planet transformacije, in če nista v letih ne vem koliko narazen, potem je nekako logično, da imata Plutona v konjunkciji, ker je zelo počasen.

Kiron pa nekako (če prav razumem) "zdravitelj" ---> še enkrat več bi rekla, da se potrebujeta, da rasteta skupaj ena z drugo bolje in hitreje, kot pa narazen, ker se očitno dopolnjujeta in stimulirata... nekako se čutita.

#84 peterca777

peterca777
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 19. september 2006, 18:19

še je kdo tukaj gor?...no če se bo komu dalo naj piše. Me izredno zanima regresija ampak nevem na koga se obrnit pa če je splohh se pametno poglabljat v preteklost?pozna kdo koga takega in ali je že kdo od vas probal?lp

#85 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. oktober 2006, 09:16

še je kdo tukaj gor?...no če se bo komu dalo naj piše. Me izredno zanima regresija ampak nevem na koga se obrnit pa če je splohh se pametno poglabljat v preteklost?pozna kdo koga takega in ali je že kdo od vas probal?lp



x;)x Jaz sem bila pred leti pri dobri regresoterapevtki Branki Jakelić iz Zagreba. Seveda je to bila skupinska regresija in moram rečt, da smo ljudje različno dovzetni za take stvari. Nekateri žal pri skupinski terapiji niso doživeli nič posebnega.

Spomin se pa ženske, ki je s samim uvodom rešila svoj problem, ker ni vedela od kod izhaja določena tesnoba.

Držali smo brisačo v rokah in si morali predstavljati, da smo to mi, otrok in da nas mama pestuje v rokah. Ta ženska je začela neizmerno hlipat, jokat, težko sta jo pomirali terapevtka in njen pomočnik. Ženska je prišla drugo jutro nazaj in ko je to pripovedovala doma svoji teti, ji je le ta zaupala, da ko je bila dojenček, je njena mama umrla z njo v rokah, otrok je padel po tleh in ta občutek je otrok občutil kot grozno moro, ki jo je nosila v sebi do nedavnega. Očitno je njej samo uvod v regresijo je rešil težavo.

#86 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. oktober 2006, 17:05

Lunca kje se pa da dobit to regresoterapevtko? Hvala x:)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#87 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. oktober 2006, 12:41

Lunca kje se pa da dobit to regresoterapevtko? Hvala x:)x

xrolley Jaz sem slučajno takrat zvedela preko prijatelja, da je ta gospa Branka na Bledu in da bo imela nehipnotično regresijo. Drugače pa zasleduj, na internetu je sigurno kakšno obvestilo, vendar se je pri teh stvareh bolje prepričati, da je to dober terapevt, vsaj kar se hipnotičnih regresij tiče.

#88 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. november 2006, 09:43

Hvala Lunca!!!
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#89 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. november 2006, 10:22

Hvala Lunca!!!


x;)x :palec:

#90 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. marec 2007, 18:26

Se sprašujete, kaj se dogaja, ko umremo? Ali duša res zapusti telo, živi naprej in se ponovno utelesi? Kako nam izkušnje preteklega življenja pomagajo razumeti sedanjost? Kaj v resnici vemo in kakšne so naše izkušnje?

O teh in drugih vprašanjih bomo razmišljali na pogovornem večeru Reinkarnacija - med znanstveno hipotezo in osebno izkušnjo

Sodelujejo:
- Jana Debeljak, priznana TV voditeljica, in Dora Debeljak: osebno pričevanje.
- Barbara Novak Škarja, raziskovalka reinkarnacije in svetovalka osebne in duhovne rasti na Zavodu CDK: Kako daleč je v raziskovanju reinkarnacije prišla znanost?



- Maribor, torek, 3. april, Kazinska dvorana SNG, Slovenska 27
- Ljubljana, torek, 10. april, Knjižnica Bežigrad, Einspielerjeva 1
- Kranj, torek, 17. april ob 17.30, Območna obrtna zbornica, Staneta Žagarja 37
- Jesenice, sreda, 18. april, OŠ Prežihovega Voranca, T. Tomšiča 5
- Koper, torek, 24. april, Knjižnica, Čevljarska ulica 22
- Nova Gorica, četrtek, 26. april, Obrtni dom, Gradnikove brigade 6

Vsa predavanja se začnejo ob 17.30, razen v Kopru in Novi Gorici ob 19.00.


Vstop je prost!

Prisrčno vabljeni, da skupaj odkrijemo tančico skrivnosti, za katero se skriva smrt!
Informacije: Duhovna univerza, (01) 433 93 03, 041 628 748, http://www.cdk.si/du


#91 Veny

Veny
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 25. maj 2008, 09:24

Ima mogoče kdo telefonsko od Sussan Ashley oz. kakšen podatek kje bi se jo dalo dobiti ?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0