Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lovilec sanj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
137 komentarjev na to temo

#1 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 29. februar 2004, 10:34

xDDx Za darilo sem kupila lovilec sanj. Prijateljica si ga je izbrala sama, lepega, bel krog ima in iz kroga spuscenih kar nekaj lepih peres in okrasja. Verjetno jo je prav ta pritegnil, jaz bi si izbrala modrega.. bolj neznega.. no saj to ni pomembno. Tako ga midve neseva vceraj domov in se sprasujeva, kaj pa sedaj poceti z njim. Ga obesiti tocno nad glavo v njeni spalnici? Ga mogoce prej ocistiti negativnih energij, ce jih seveda ima. Za kamencke vem, da jih moras najprej ocistit ... Ga obesiti na zrebelj, na les... uhhh veliko vprasanj...

Torej prosila bi, ce kdo ima lovilec sanj, naj mi da kaksen nasvet, navodilo.

In kaj pravzaprav lovi .. lovi slabe sanje, ki se z jutranjo zarjo in svetlobo spremenijo v nic.. lovi in ohranja lepe sanje, ki te spremljajo se ves dan??

Hvala!

Neizkusena
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#2 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 29. februar 2004, 12:07

Tudi jaz imam dreamcatcherja, na žalost pa mi ni ravno pomagal- občasno imam še vedno kakšne moreče sanje... :C:
Scio mi nihil scire

#3 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 29. februar 2004, 12:48

men so ful lepi, samo ne vem kje jih naj kupim. x:Ix
mejte se radi....

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. februar 2004, 12:56

kupiš jih lahko na čopovi v lj. ...na stojnicah..in skori vsaki trgovini s podobno vsebino...
drgač pa to ni samo za lovljenje sanj, je tudi proti strahovi in tujim neugodnim vpadanjem...
(španec)

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. februar 2004, 14:26

men so ful lepi, samo ne vem kje jih naj kupim. x:Ix

:vragec:


po moje je she najboljsh, che si ga sama nardish.....
na mojmu nema shta nema x:o)x
she kamnchke sm obesu zram
in kulsko deluje x:)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. februar 2004, 14:47

Zivjo, Metuljcica, o tem smo pa malo spregovorili v temi Feng shui (svetujem, da das v Iskalniku Feng) - nekje bolj na zadnjih straneh ali vmes...

Seveda, to se malo igras, kot pravi Aakhut - da bo cingljalo, da ne bo motilo, da bo na takih plejsih, kjer rabis to. In podobno.

Tina - morda imas kaj drugega, kar moti energijo, morda neprimerno rozo, oledalo ali na nepravem mestu...
Pomagaj si s kaksnim (zascitnim) kristalom... ki ga daj pod blazino, ko spis...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 29. februar 2004, 18:50

Hvala za odgovore.. grem Marsa gledat se na Feng.. ce kaj vec tam najdem.. xDDx
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#8 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. marec 2004, 23:55

Hvala za odgovore.. grem Marsa gledat se na Feng.. ce kaj vec tam najdem.. xDDx

Metuljčica

Lovilec sanj se obesi nad posteljo - za glavo - po možnosti tako, da ni čisto nad glavo in se spodaj ležeči ne boji, da bi med spanjem padel nanj.

Pomembno je, da loviec po možnosti vsak dan obsije sončna svetloba ali da je v spalnici čez dan vsaj zelo svetlo.

Nekaj navodil pa običajno piše na navodilih, ki so priložena.

Kako deluje - ali ne deluje, si ne upam trditi. Presenečen pa sem bil nad dejstvom, da je na mojem lovilcu perje (ki je bilo prej rumene, zelene in vijolične barve) kmalu potem, ko sem ga obesil pri postelji - povsem počrnelo, čez mesec ali dva pa so barve perja zopet zasijale v polni lepoti.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#9 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. marec 2004, 00:26

.Presenečen pa sem bil nad dejstvom, da je na mojem lovilcu perje (ki je bilo prej rumene, zelene in vijolične barve) kmalu potem, ko sem ga obesil pri postelji - povsem počrnelo, čez mesec ali dva pa so barve perja zopet zasijale v polni lepoti.

hoh :O: :palec:

#10 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 3. marec 2004, 07:52

Lovilec sanj se obesi nad posteljo - za glavo - po možnosti tako, da ni čisto nad glavo in se spodaj ležeči ne boji, da bi med spanjem padel nanj.

Pomembno je, da loviec po možnosti vsak dan obsije sončna svetloba ali da je v spalnici čez dan vsaj zelo svetlo.

Nekaj navodil pa običajno piše na navodilih, ki so priložena.

Kako deluje - ali ne deluje, si ne upam trditi. Presenečen pa sem bil nad dejstvom, da je na mojem lovilcu perje (ki je bilo prej rumene, zelene in vijolične barve) kmalu potem, ko sem ga obesil pri postelji - povsem počrnelo, čez mesec ali dva pa so barve perja zopet zasijale v polni lepoti.

Vojko

Pozdravljen Vojko!

Hvala za pojasnilo xDDx
Bomo ga obesili tako, kot si napisal.. in pazili, da bo dovolj visoko, da ne bo perje zgeckalo specega x:Dx x;)x

Soba je svetla, super.

O kaksnih navodilih pises?? Potem pa ni cudno, da vse okrog sprasujem, ce mi jih niso dali zraven.. sicer pa izkusnje povedo vec. In jim bolj verjamem.

Sama verjamem, da lovilec sanj deluje. Verjamem v tisto, saj ves, da se izpolni vse, kar si srcno zelimo.. in ce si zelimo, da nas lovilec sanj resi mor in nas popelje v svet skozi lepe sanje, potem je to to..
Vidis, tebi deluje x;)x

Kaj ce si ga sam naredis.. kaj vse moras upostevat? So lahko kaksni kamencki gor in kaksni.. uhhh vprasanj... xrolleyesx
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#11 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. marec 2004, 08:43

mene pa bolj zanima, kakšne izkušnje imate z lovilcem sanj vsi tisti, ki ga imate nad posteljo.?

v bistvu sem vedno mislila, da se lovilec sanj uporablja za lažje "sanjanje" in zaščito spečega. nisem vedela, da je tudi proti nočnim moram.

x:)x x:)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#12 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 3. marec 2004, 11:18

Zivjo, Metuljcica, o tem smo pa malo spregovorili v temi Feng shui (svetujem, da das v Iskalniku Feng) - nekje bolj na zadnjih straneh ali vmes...

Seveda, to se malo igras, kot pravi Aakhut - da bo cingljalo, da ne bo motilo, da bo na takih plejsih, kjer rabis to. In podobno.

Tina - morda imas kaj drugega, kar moti energijo, morda neprimerno rozo, oledalo ali na nepravem mestu...
Pomagaj si s kaksnim (zascitnim) kristalom... ki ga daj pod blazino, ko spis...

Marsa: rož nimam v sobi, tudi ogledala ne (sem že pred časom prebrala en članek v Auri o ogledalih in o energiji, ki jo oddajajo in me je čisto minilo), imam pa računalnik, lahk da to kaj seva. Postelja je obrnjena vzhod-zahod (drugace ne gre). Dreamcatcher je bil poslan iz Južne Afrike. Bom poskusila s kristalom.
Vojko: perje je počrnelo???? Ufff... Moj ima perje v vijolični in lila barvi. Nisem opazila nobene spremembe. In kaj naj bi to pomenilo, da je spremenil barvo in potem spet nazaj...?
Scio mi nihil scire

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. april 2004, 21:19

evo, že več kot mesec dni sam govorim o lovilcu sanj, pa sem končno prišla do realizacije x^x x:Dx . lovilec nabavljen............zdaj pa :kam z njim? toliko sem prebrala, da vem, da ne čisto nad glavo. hec je v tem, da sem bila ves čas prepričana (benti predstave x^x ), da se ga pritrdi na steno za vzglavjem...........zdaj sem pa v dilemi al gre na steno al na strop?.......sori, za gnavljenje s takimi bedarijami.....bi bla pa zlo vesela odgovora, če bo kdo tako prijazen x:Ix x:)x :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. april 2004, 10:42

....pa res ne vem, kaj je to z VAMI, ki vem, da imate lovilce sanj......ali nimate prav nameščenih ali so pa res takšni, da ste celi dan potem sanjavo/ zaspani :8): , to pa ja ni v redu :sori: , včasih ja moraš bi ti realen x^x ...lep dan x;)x :palec:

#15 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. april 2004, 11:27

....pa res ne vem, kaj je to z VAMI, ki vem, da imate lovilce sanj......ali nimate prav nameščenih ali so pa res takšni, da ste celi dan potem sanjavo/ zaspani :8): , to pa ja ni v redu :sori: , včasih ja moraš bi ti realen x^x ...lep dan x;)x  :palec:

x;)x x;)x Kdo pa pravi, da še sanjamo, mogoče smo že odsanjali xrolleyesx

#16 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. april 2004, 11:32

bemti :eek: tole name leti...hehe Borism jaz sem pa prav vesela da sem zaspano sanjava čez dan :2src: pa da imam pestro paleto sanj....
pismo mi mora en tole pogledat če lepo nad glavo visi... ampak Amis je spraševala kam ga naj da... ane x;)x sicer pa mislim da že ve :palec:

#17 Vendula

Vendula
  • Nepogrešljivi
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 215

Objavljeno: 15. april 2004, 11:35

Zdaj končno vem kaj v resnici je stvar ko jo tukaj v trgovinci ponujajo. x;)x
Samo me moti,da je tam to perje. xrolleyesx Z kamenčki mora stvar res imet svoj učinek,posebno če komu kamenčke pomagajo in je že od naprej z njimi prijatelj. x:Ix
Odganjalca sanj pa nimam,ker dobrodošli vse sanje (tud če so majčkeno hude),ker potem ko si jih spomnim in "premelem" v glavi,vem za njihovo sporočilo. :palec: x:Xx

#18 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 15. april 2004, 20:37

Kje se nabavi lovilec sanj? V kakšnoj trgovini? x?x x:Ix

#19 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. april 2004, 21:09

Alica, če boš tudi čez dan še bolj zaspana in sanjava, kot najmanj pet, ki ga ima tukaj na forumu, te bom še verjetno manjkrat zasledil na našem forumu x:Dx x;)x .....lep večer na obalo, B. :palec:

#20 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 15. april 2004, 21:19

xDDx xDDx Rado bi kupila lovilec če ni drag. Čeprav bom spala dan in noč x:Ix Res, hotela bi znati kaj je to in kje kupiti? Pa bom šesti pospanac na forumu x:Dx

#21 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. april 2004, 23:09

poglej na kakšni divji tržnici, ki prodajajo Vse in iz Povsod x:Dx

#22 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 16. april 2004, 03:54

:palec: tnx Moram uloviti lovilca :8):

#23 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. april 2004, 05:41

Na Luninem netu, v Lunci poglej,mislim da ga tudi imajo.
Pa se ti zdi Borism da nam škoduje, ne nam ne... x:o)x jaz rabim spanje zaradi zdravja in glede na stanje, bi verjetno spala še več, se prav super držim, glede sanj pa, v njih spoznam marsikatero resnico ali pa odgovor in če je to zate slabo, zame ni.

#24 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. april 2004, 05:50

x:Ix xredx :farb: :fiju: :wub:

#25 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. april 2004, 06:27

alica, lovilce sanj dobiš povsod, kjer imalo tudi vetrne zvončke oz. mobile. običajno spadajo med prodajne artikle povsod, kjer prodajajo ezoterično literaturo, eterična olja, dišeče palčke oz. kadila in podobne stvari. cena je od 1000 sit navzgor (odvisno od velikosti)

pa lepo se imej x:)x x:Xx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0