Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lovilec sanj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
137 komentarjev na to temo

#26 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 16. april 2004, 21:10

:U: :sleeping:

Lovilec nabavljen x!x

Je to naključje? Danes berem novine za video in izvedem kako obstaja film "Dreamcatcher" (amer.) - avtor romana Stephen King. Film je malo brrrrr :O:

Moj lovilec sanj je xDDx xsrcx x:Xx

#27 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. april 2004, 19:36

....pa zakaj si ga šla nabaviti, ker še vsaka je potem postala sanjava in odsotna, vsaj tule na forumu, pa tudi ti nisi izjema,ker te enostavno ni več tukaj, Alica, daj nekaj vendar spremeni x:Dx x:)x

#28 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. april 2004, 06:04

....... x:Dx ...........ja, nekaj bo na temu.........pa saj je samo začasno.......ta sanjavost mislim........pol se prilagodiš......... x:Dx

borism, pa ma novo ikonco, tralalalala........pa taki lepi metuljščki so :inocent: x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#29 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. april 2004, 06:27

borism kaj če bi si ga ti tud nabavil x:Dx asmo sanjave - ja odsotne - nikakor ne :palec:

#30 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. april 2004, 08:10

Pozdravljene moje dame! x:Xx

Ne jaz za enkrat ga še ne bom nabavil x^x , ne rečem pa da nikoli NE, žal ne poznam nobenega moškega, ki bi ga imel :sori: , same ženske ga imate, ne želim biti prvi vsepovsod x:Dx .....Amis, hvala, ker si opazila, ampak to je moja stara ikonca izpred slabega leta dni x^x , pa saj vidim, da bom spet moral vrniti nazaj pikapolonica :xx!: , pa zakaj mi ne dovolite še kakšne druge ikonce :sori: x:Dx x:o)x .....lep dan in podaljšane praznike
vsem
x:Xx x:)x :palec:

#31 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. april 2004, 08:33

:eek: kdo zahteva :eek: misliš da bi bil edini moški , hehe obesi nad posteljo, sej žena spi poleg ane... pa kupi njej :vragec:

#32 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. april 2004, 08:36

....seveda spi poleg, ampak, če kupim njej, bo itak rekla, da sem kupil zaradi sebe ( ko straši kupujejo igračo otroku, je tudi njim všeč!!! )....ampak Selene, to so potem lahko težave, ke bova lovila iste signale, pa se lahko kaj "zašuštra" x:Dx x:o)x ....lep dan, drži se Selene x:)x x:Xx :palec:

#33 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. april 2004, 08:38

a imaš skrivnosti...sej vendar si z ženo na isti valovni dolžini :eek: pa če kupiš obema a :vragec: sicer pa mislim da nihče ne kupi darila ki njemu ni všeč... x:px

#34 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. april 2004, 08:43

.....se meni zdi, da ni eden za dva, ti bi me še kaj prepričala, pa daj skri že enkrat te rogece x:Dx , ojoj :eek: , resno, a veš, da se mi se sanjalo nocoj o tebi x^x , pa brez lovilca, to je bilo to, da bova izmenjala nekaj prijetnih besed na luncu danes, kar pomeni, da delujejo sanje x^x pa res tole Selene x:Ix x:Ix ....lep dan x:)x x:Xx :palec:

#35 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 24. april 2004, 08:45

Boris, jaz poznam enega moškega, ki ima lovilca x^x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#36 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. april 2004, 08:48

Pozdravljena Cosma!

Saj počasi se boste spomnile :eek: , pa tudi priznale x:Dx , saj mislim, da mu nič ne fali(tem znancu!), ampak jaz te sanje ulovim enostavneje s pomočjo vilinskih, ker sanjati itak moraš, če ne sploh ne živiš x^x ....lep dan x;)x :palec:


#37 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 24. april 2004, 08:51

Pa saj potem ni problema Boris, to pač obvladuješ z vilinci, super x:)x
Sem mislila, da je težava v tem, da misliš, da je to bolj za ženske. Če, me spomin ne vara je tudi aakhut, enkrat napisal, da ga ima.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#38 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. april 2004, 08:56

.....saj je v redu Cosma, hotel sem samo pripomniti, da mislimj, da je stvar v redu, ampak poglej tiste, ki so ga začele uporabljati, enostavno potem niso več aktivne tukaj ( Alica, Selene, itd.) ne pišem na pamet x^x , ker sem večrat prišel sem prebrati mnenja in to enostavno občutim x:Ix , mora biti že dober občutek pri uporabi lovilca.....lep dan x:)x :palec:

#39 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. april 2004, 10:16

smo se pustile uloviti x8Dx pismo jaz potem tole delim ker ni samo nad mojo glavo... nič mojega odselit ven iz postelje x:Dx

#40 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 24. april 2004, 15:56

zrebelj

Simpatično. Si štajerka? x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#41 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 24. april 2004, 16:09

zrebelj

Simpatično. Si štajerka? x:)x

:flower:

Ja stajerka.. s totega Maribora.. x;)x

Sva blizu, bi me veselilo.. x:)x
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#42 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 24. april 2004, 18:27

Pri nas imamo pa čable x:Dx ..pa smo tudi blizu Cela x;)x

#43 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 24. april 2004, 18:43

Čable x?x Kaj bi pa blo to, mogoče rajsnegli?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#44 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 24. april 2004, 19:05

Jz tud štajerka. Jz sm pa iz Cela. x:)x  Pr ns mamo tud žreble x:)x x;)x

V Celju sem se rodila... x:Dx x;)x taboljs mesto.. pa se ene lepe spomine imam na Celje..
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#45 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 24. april 2004, 19:17

Čable x?x  Kaj bi pa blo to, mogoče rajsnegli?

Rajsnedli so risarski zebljicki...čabli so pa žeblji, tako x;)x

#46 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 24. april 2004, 19:25

Čable x?x  Kaj bi pa blo to, mogoče rajsnegli?

Rajsnedli so risarski zebljicki...čabli so pa žeblji, tako x;)x

Tudi jaz nikoli slisala... zanimivo... x;)x
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#47 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. april 2004, 20:33

"čabli" :eek: .....Krokodil, jaz nikoli slišal :sori: , to imate bolj v vašem koncu x;)x

#48 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. april 2004, 05:54

e4n komenta "od nazaj" borism: pred enim letom še nisem bla tle in zato sem mislila, da maš novo ikonco :inocent: . sicer pa, kdo ti ne pusti zamenjat ikonce :eek: ? to je pa ja tvoja stvar, kakšno ikonco maš x:)x x;)x

da pa ne zgrešim preveč teme. še vedno mam probleme s spomniti se sanj. no, saj mogoče pa ni namenjeno vsem sanjam, da bi se jih spomnili. take pomembne si pa itak zapomnim, torej se mi mogoče ni treba sekirat okrog tega xDDx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#49 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. april 2004, 09:24

.....prav imaš v prvem in drugem odstavku.....lep dan Amis x:)x :palec:

#50 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 25. april 2004, 13:32

lovilca sanj sem kupila,ga obesila nad glavo,pričela kihati...in snela. :V: xrolleyesx

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0