Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Formula 1


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
424 komentarjev na to temo

#376 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2007, 19:47

Hehe, mklarn merđo zgubu vse pike, pa 100 mio $ kazni....za špijuniranje pri ferrariju.........Alonso pa Hamilton pa pike obdržita.
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#377 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 13. september 2007, 22:20

Hja, jst bi pa rada vidla, da bi tale zmagal, ampak slabo kaže. :sori:


Kle pa dobr zgleda :palec:

Odkar ni vec Shumija, nimam koga šimfat, ker njega res nisem marala in ne spremljam več formule x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#378 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2007, 22:24

xrolleyesx :xx!:

Ja, verjetn res čist po nedolžnem x;)x x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#379 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2007, 22:50

Glej, jst navijam sicer za Kimija, da ne boš slučajno rekel, da sem apriori McLarnovec. Samo si ne morem pomagat ... se mi zdi, da je vse skupi en velik drek. :xx!:

Zlo drago.....100 mio $......tud za velik drek x:Dx

Kimi, no ja no ja......Men so Hamilton, Alonso, Massa bl všeč.......sam za Alonsa sn navijal k še ni bil svetovn prvak, Massa mi je manj všeč k Hamilton....torej za Hamiltona.....konstruktorsko pa je zdej tko ferrari prvak :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#380 alf

alf
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 469

Objavljeno: 1. oktober 2007, 10:46

Jah, serjejo drag drek, kaj čmo.

men se je poslabšalo, it's official. xrolleyesx

Še premajhna kazen,če mene vprašaš!!!!
300 mio evrov bi bila taprava,pa 50 mio evrov za Alonza xcivx

#381 Šaran

Šaran
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 9. oktober 2007, 11:14

Kaj pa vem, še najbolj privoščim Hamiltonu. Za novinca se je zelo izkazal, čeprav mi je tudi Raikonen simpatičen še od časov, ko je postal voznik pri McLarenu. Spomnim se, da je še kot novinec na testiranjih dosegal boljše rezultate od Coultarda in ko ga je novinar vprašal, kako komentira to dejstvo, je s svojim klasičnim napol zaspanim brezizraznim obrazom odgovoril: "In zakaj jih ne bi?" Od takrat dalje ga imam za džeka.
Alonsu nekako najmanj privoščim. Vede se preveč "zvezdniško" in pričakuje, da mu bodo naslov šenkali zgolj iz razloga, ker je dvakratni svetovni prvak. Deluje kot razvajen otrok, potrebuje hladen tuš, da stopi na realna tla.

#382 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 10. oktober 2007, 12:40

Za koga bomo navijali? x:px x8Dx


za hamiltona x8Dx
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#383 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 15. oktober 2007, 13:55

No, to bo edina dirka, ki si jo bom v tej sezoni pogledal.......k se 3 vozniki borijo za naslov, kul :palec: Sicer najbolj prvoščim Hamiltonu, pol pa Raikkonenu..... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#384 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 15. oktober 2007, 14:40

za hamiltona x8Dx


res je :hepko: :hepko:, tamav me je kr navdušil x;)x

Me zanima kam bo tisti pezde razvajeni od Alonsa potem spokal. xrolleyesx


Ferrari, Renault :inocent:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#385 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 21. oktober 2007, 17:24

No, to bo edina dirka, ki si jo bom v tej sezoni pogledal.......k se 3 vozniki borijo za naslov, kul :palec: Sicer najbolj prvoščim Hamiltonu, pol pa Raikkonenu..... x^x


jst tut... prva dirka... ampak hamilton je car x8Dx

še ene parkrat mu bo motor crknu, pol bo pa še zmagu x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#386 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 21. oktober 2007, 18:11

to je pa ferarijeva eleganca... par odvodov pa integralov... pa je dobu par sekund x:px

zdej bojo pa spet mel celo zimo za pisat kako in zakaj x8Dx

sam da ni alonzo...

x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#387 Šaran

Šaran
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 21. oktober 2007, 19:28

Tiho, iz ozadja, lahko bi rekili "od nikud" je Raikonene prišel do tega, po vseh teh letih smole in težav, zasluženega naslova prvaka. Vso sezono je dirkal praktično brez večjih napak, pridno nabiral točke in na koncu se mu je (nenadejano) izšlo.

Hamiltonu se je poznala neizkušenost, preveč na silo je vozil na zadnjih dveh dirkah in delal nepotrebne napake. Če bi zadnji dve dirki odvozil "na sigurno" (mogoče tudi samo danes), bi se mu na koncu zelo verjetno izšlo za naslov. Pokazal pa je velik talent in mislim, da je pred njim še (zelo) bleščeča kariera.

Alonso pa se je malo preveč ukvarjal z okolico kot s samim dirkanjem, za kar je na koncu plačal davek. Imel se je za zvezdo in misilil, da je več vreden od ostalih konkurentov. Malce bi se moral zamislit.

Za Masso pa težko rečem karkoli. Zdi se mi, da ni rojen za šamiona, slabo vozi pod pritiskom, zmaguje samo če štarta iz prvega mesta in še to, če se dirka odvija v idealnih razmerah, tako da bi me zelo presenetilo, če bi mu kdaj uspel kakšen veliki met.

Se je pa v pretekli sezoni "odkrilo" še nekaj talentiranih dirkačev, ki bi v prihodnosti lahko še veliko dosegli. S tem mislim predvsem Kubico, Rosberga, Kovalainena in Vettla. (Lahko bi napisal še koga, pa nočem izpasti kot Andrej Stare, ki našteje vse tekmovalce in se na koncu hvali, kako ima dober nos za šampione. x:Dx )

V vsakem primeru pa iskrene čestitke prvaku Raikonenu.

#388 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 21. oktober 2007, 21:55

Ne morem verjet, da je oni tip povozil svojega mehanika :eek: x:Dx xsmx Tipa je kar odneslo po luftu ... x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#389 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 21. oktober 2007, 22:07

Lepo zate, da se naslajaš ob tuji nesreči. Vsakemu svoje..


Ja direkt naslajam se. Orgazme doživljam. Svoje boš pa že še dobil, nič skrbet.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#390 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 22. oktober 2007, 09:45

x:o)x x:o)x

Hehe ... jaz sem šla spat med dirko.


Genialno. Jst dirke zmeri gledam tko. Mal pred začetkom v postlo, registriram start, pol pa zaspim in se zbudim mal pred koncem, da registriram, kdo je zmagu.

Upam da tale Hamilton na koncu prvenstva zmaga nanjga sem stavil 10 evrov :vragec:


Ti odpuščamo, saj takrat, ko si nanj stavil, še ni jasno pokazal, da je karakterna pizda.

Hamiltonu se je poznala neizkušenost, preveč na silo je vozil na zadnjih dveh dirkah in delal nepotrebne napake. Če bi zadnji dve dirki odvozil "na sigurno" (mogoče tudi samo danes), bi se mu na koncu zelo verjetno izšlo za naslov. Pokazal pa je velik talent in mislim, da je pred njim še (zelo) bleščeča kariera.


Ima Boga! Lani je pušnil Schumi, ker se je v Monaku ukvarjal s svinjarijami, letos pa Hamilton, ki si glede na pezdontarski karakter naslova zagotovo ni zaslužil ( med drugim krivec za trk Vettla in Webbra na Japonskem, v Braziliji v kvalifikaciah dvakrat oviral Kimija, mel cirkus z Alonsom ...; smrkavec blesavi, prav mu je)

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#391 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 22. oktober 2007, 11:15

Itak da, ne bom pa dobil tvojega in to me veseli. Ti pa zase že veš..


Še dobro, bi mi bil fauš. Jaz tebi tvojega nisem ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#392 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 22. oktober 2007, 15:39

http://sportal.siol....010710221504230

o temle tipu imam pa čisto svoje mnenje

#393 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. oktober 2007, 16:04

V bistvu kul, me ne fascinira Raikkonen glih, mu pa med tremi kandidati nekak najbl prvoščm. Ferrari je pa še vedno ta glavni :vragec: x8Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#394 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 23. oktober 2007, 20:01

Mene pa. Hladen kot špricar.

Pa dober, sam to je prec splošna značilnost skandinavskih ljudi, športnikov................pol pa se zapijejo ponavad x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#395 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. oktober 2007, 08:58

...jaz sem najbolj prvoscu Alonsu... ampat jebat ga, se dogajajo cuda-ce postavis pijanega finca v ferarri ja... ni kaj...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#396 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 25. oktober 2007, 16:58

Odlično, :P sem gledal zadnjo dirko, morem rečt že dolgo me ni noben "šport" toliko zabaval po televiziji... Kaka drama, koliko drobnih naključi... sicer v končni fazi je spet zmagal ferrari, s svojo ferrarijevsko taktiko :P, (torej najprej si privoziš prvo in drugo mesto, poskrbiš da tam ostaneš in po potrebi elegantno menjaš prvega in drugega dirkača, če mu točke kažejo bolje za naslov svetovnega prvaka...), pa tudi ta je bila zelo elegantna, spomnim se kako so Sumacherja vidno nesramno spuščali naprej, tokrat pa je bilo navidezno zelo čisto...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#397 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 25. oktober 2007, 22:04

Letos sem prvič po nesreči Senne na en uč spremljala F1 in mi je bil Hamilton najbolj simpatičen - sploh pa po vseh zdrahah z Alonsom :xx!: . Moram pa rečt, da ravno zaradi vsega ali kljub vsemu mi je bil razplet I.d.e.a.l.e.n. :palec:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#398 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 22. marec 2008, 15:03

jutri pa formula malo bolj ob normalni uri na sporedu.
prejšnji teden bla čist prehiter, čeprav gledala sem jo pa x:o)x
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#399 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 22. marec 2008, 15:41

jutri pa formula malo bolj ob normalni uri na sporedu.
prejšnji teden bla čist prehiter, čeprav gledala sem jo pa x:o)x


:wOOt: jao, druidka, pa ti si fenomenalna :palec:, men se zdi jutr še zmeraj prezgodaj, sem mislil,
da bo nočna dirka, pa da bo ob eni normalni uri x:Dx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#400 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 22. marec 2008, 21:02

Res?

Jaz navijam za Hamiltona.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0