Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bogataši


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
120 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. marec 2004, 19:32

Torej kako pa te prepoznamo, majo kaj posebnega v drugi osmi hiši ? kakšen hud aspekt ki jih nakazuje al kaj tazga... ;) poznam eno tako osebo, pa ;) me nadvse zanima če se ujema tole...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2004, 19:44

Dobra tema, Nino! :palec:
Veliko je teh pokazateljev, lahko je ze samo Jupiter na asc pa kaj kulskega in dobro aspektiranega v 2. hisi, ali dobro aspektirana Venera v 8. Ali vladar druge in 8. v dobrem aspektu drug z drugim ali z MC (in nadalje z vladarjem 4., pa tudi 6.)...
Veckrat so vodne hise precej aktivirane, vodni znaki pa so sploh zelo stevilni, tako med bogatasi, kot tudi med raznimi princi in drugim plemistvom.
Tudi veliki vodni trigon je veckrat v igri.
Ze samo Venera in/ali Jupiter na ASC in/ali MC pa lahko kazeta na to...
Ogromno zelo dobro situiranih ljudi v moji bazi ali z dobrim zaledjem imajo recimo -ne glede na druge polozaje oz. v nekaterih primerih sploh ni nekega drugega kljuca- samo Jupiter na ASC - dostikrat so sreckovici s takim polozajem v 12. Sploh ce je v Raku ali Ribah...
Odvisno je tudi, ce je v podedovanem smislu, je bolj poudarek na 4. in 8. hisi, docim ce je kao z lastnim delom, pa bolj na 1. in 6.
Itd...
... vse, sam da mi ni treba napovedi pisat... :|...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. marec 2004, 19:57

Tudi veliki vodni trigon je veckrat v igri.

verjetn me tale veliki vodni trigon špara, zdej sm še premlada pa preneumna za bogata bit x:px x;)x x:Dx

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2004, 20:06

Ja, k****, jaz imam pa stelij v 4. itd... Pa 11 trigonov z osebnimi, pa S cvor. v 8. (kar pa samo pomeni, da je juzni v drugi x;)x x:px)...
Pozabila sem povedat, da je v bistvu kul, ce gre za ognjena znamenja (soncno znamenje) z vodnim trigonom, ce je notri venera ali jupiter (se bolje je seveda, ce sta venera ali jupiter vladarja 2. oz. 8.).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. marec 2004, 20:44

se mi je zdel, da si neki pozabla xcivx xDDx (sej jupiter je notr, sam ostalo... :o|o: )... mah, smo bogati na druge načine x:px x;)x

#6 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 7. marec 2004, 20:48

mah, smo bogati na druge načine  x:px  x;)x

Yes indeed :palec: :palec:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#7 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. marec 2004, 20:52

Jaz sem opazila, da so vsi aspekti med Jupitrom in Plutonom, pa tudi midpointi, vezani na ta dva planeta dober dodatek finančnemu blagostanju.
Nek finančnik, ki obrača velike denarje tudi za druge ima močnega Jupitra v prvi v opoziciji s Plutonom, opozicija pa je potem v kvadratu še z Venero v deveti. On obrača velike denarje, vezane na tujino. Tu imamo Jupitera v ribah in Venero v strelcu, ki sta med seboj v mešani recepciji, kar stvari še bolj poveže in naredi še bolj aktivno.
Veliki denarji.

Močen koten Jupiter, ki je povezan z vladarjem 2. Tudi zelo dobro vpliva na finance. Toda, če je jupiter retrograden, človeku denar ni najpomembnejše.

Imam pa drugi primer, ravno tako o kar premožnem človeku, ki ima Luno v Biku v 2. hiši. Toda ves denar je ustvaril sam s svojim delom in ga investiral v nepremičnine.


Vse dobro,

Mihela. xrolleyesx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2004, 20:55

Res je, fajn da si se vkljucila, Mihela - res je tudi Pluton veckrat aktiviran oz. zelo potenten (ce je v dobrih aspektih) tule. :palec:
Pa tudi sama jih poznam ful (ze samo) z Luno v Biku (tudi jih ima vec to v 2. hisi - vendar je nekako generacija, ko je se satrun zraven vcasih, pa potem sicer dela na napredovanju, vendar v dolocenem smislu blokira moznosti za nemoten pretok).
Pa tudi resnicno - tudi Venera v Strelcu daje tole vcasih, prav zares. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:01

glej, ga, šment, Jupiter je R (pa še tud v op. s plutonom)... slabo kaže z bogastvom :sori: xrolleyesx

#10 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:02

MC trigon Jupiter 2 hiša?
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#11 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:11

Jest šele zdele videla, da pri meni tudi R poleg Jupitra....sej se mi je čudno zdelo, pa potem to pojasni moj odnos.

Mateja x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#12 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:57

glej, ga, šment, Jupiter je R  (pa še tud v op. s plutonom)...  slabo kaže z bogastvom  :sori: xrolleyesx

Poglej če se Jupiter v progresijah obrne direkt, v takem primeru lahko kaže, da se kasneje obogati. Kajti retrogradnost včasih pomeni le to, da se človek večkrat potrudi, da pride do cilje.
čeprav v osnovi R Jupiter kaže iskanje notranjega bogastva in ne materialnega. Nekako človek niti ne rabi biti bogat.
To, da je Jupiter v opoziciji s Plutonom, to pa ni nujno slabo, res človek lahko izgubi veliko denarja, vendar ga lahko tudi veliko zasluži.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#13 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:59

Pluton v 2.?

x^x Kaj počne ta pLuton, a ima kak aspekt, ali je revež sam tam, brez aspektov.
V osnovi ni slabo, Pluton vlada podzemnemu bogastvu. Vendar brez aspektov nima prave teže.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#14 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. marec 2004, 22:10

Mihela, hvala :palec: ... veš, nimam nič pri roki takega, da bi preverjala progresijo Jupitra (pa še znam to bolj tako-tako)... da opoz. s Plutonom prinaša velike izgube, ta del sem že izkusila... pa tudi zaslužit res kar znam (če se mi 'zalušta', ker tudi to drži, da nekak nisem v to smer prav ambiciozna, čeprav imam denar čisto rada) ...

x:)x

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2004, 22:14

... saj to sem ze hotela prec poudarit... hm.. pa sem prerazprsena... seveda je pac tudi tale moment (*da postane nekako ambicija druga, tele zadeve pa tako v koncni fazi nepomembne, vendar to se zgodi kasneje, skozi lajf izkusenj)...
To je tudi tale os - 2./8. - v koncni fazi ti postane nepomembno - vendar se nekako zleht nagibam k temu, da je to eden od testov pravzaprav - za prav tocno te polozaje oz. 'danosti', 'moznosti'... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. marec 2004, 00:05

... saj to sem ze hotela prec poudarit... hm.. pa sem prerazprsena... seveda je pac tudi tale moment (*da postane nekako ambicija druga, tele zadeve pa tako v koncni fazi nepomembne, vendar to se zgodi kasneje, skozi lajf izkusenj)...
To je tudi tale os - 2./8. - v koncni fazi ti postane nepomembno - vendar se nekako zleht nagibam k temu, da je to eden od testov pravzaprav - za prav tocno te polozaje oz. 'danosti', 'moznosti'... :)

fuc. ... :xx!:
Jupiter - Libra - 04°39'10 - 02 (house) - retrograde
Uranus - Libra - 03°13'39 - 02 (house) - retrograde
Pluto - Virgo - 24°22'55 - 02 (house) - retrograde

Moon Opposition Jupiter 4°24 - (tale, kako bi reku x:Dx x:Dx .. al bit al plavat ..x;)x , bluzit no.)
Mercury Trine Jupiter 0°11 - (tale pa zihr kej pomaga, ne ??)
Jupiter Conjunction Uranus 1°26 - (tale itak0 jasn ?? :eek: ), kaksen sploh je URAN?? mislm, kaksno energijo ma??
Jupiter Sextile Neptune 5°58 - (tale, pomoje tut neki bluzi, x:Dx..)

sicer pa pride tip do mene in rece:
"ti ne bos nkol bogat, ne rabis, bos spoznal, da so druge stvari bolj pomembne!"

:eek: a ja!?? saj ne recem, da niso, ampak.. :O: :O:

#17 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 8. marec 2004, 09:14

[quote name='free' date='8. Mar 2004 ob 00:06'] [oz. 'danosti', 'moznosti'... :) [/QUOTE]
fuc. ... :xx!:
Jupiter - Libra - 04°39'10 - 02 (house) - retrograde
Uranus - Libra - 03°13'39 - 02 (house) - retrograde
Pluto - Virgo - 24°22'55 - 02 (house) - retrograde

Moon Opposition Jupiter 4°24 - (tale, kako bi reku x:Dx x:Dx .. al bit al plavat ..x;)x , bluzit no.)
Mercury Trine Jupiter 0°11 - (tale pa zihr kej pomaga, ne ??)
Jupiter Conjunction Uranus 1°26 - (tale itak0 jasn ?? :eek: ), kaksen sploh je URAN?? mislm, kaksno energijo ma??
Jupiter Sextile Neptune 5°58 - (tale, pomoje tut neki bluzi, x:Dx..)

sicer pa pride tip do mene in rece:
"ti ne bos nkol bogat, ne rabis, bos spoznal, da so druge stvari bolj pomembne!"

:eek: a ja!?? saj ne recem, da niso, ampak.. :O: :O: [/QUOTE]
Na hitro po zgoraj povedanem, se da sklepati, da te bolj zanima notranje bogastvo kot zunanje, vendar zaslužiš lahko z intelektualnim delom, pisanjem, govorenjem. Ker je Jupiter v konjunkciji z Uranom se da sklepati da so denarni posli zelo spremenljivi, nenadno zelo dobro, nepričakovan denar, potem pa spet ni. Vendar v vsakem primeru Jupiter v drugi, kaže lahkoten odnos do denarja, zaupanje in s tem človek tudi nekako prikliče denar. Zaslužiš lahko tudi z astrologijo in pa z računalništvom, pač z vsem kar je vezano na Urana in Merkurja, torej vse vrste moderne komunikacije.

Poglej si tudi Venero.

Vse dobro.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#18 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. marec 2004, 09:44

Ufff, tole pa je tema, ki da misliti...

Vladar druge je pr men Jupiter v 12 h, ki je v sekstilu s Saturnom..(retro) v drugi hiši..Saturn pa je v opoziciji z Venero v osmi, ki je vladarica sedme...

Tako nastane ena povezava...saturn v sekstilu z Jupitrom, Jupiter v trigonu z Venero...in seveda venera v opoziciji s saturnom...

Saturn pa je v progresiji že šel direktno...

Torej, rekla bi, da mal težje zaslužim z lastnim delom, vsekakor veliko dela...za malo denarja...šele zdaj , na "stara" leta...lahko spet zaslužim z lastnim delom...Venero gledam kot denar moža...(druga od sedme)...Hm, Jupiter v 12h...lepo aspektiran z obema(orbis med vsemi je precej natančen, največ 2 stopinji)..pa skrbi, da se bom vedna izvlekla...ko nastopijo težave...

x?x x?x

Astra
Per aspera ad astra

#19 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. marec 2004, 09:48

Mateja, tvoj progresiran Jupiter je še vedno retro...in bo tako ostal še veliko let...je pa trenutno v eksaktni opoziciji s progresiranim Uranom...

Astra
Per aspera ad astra

#20 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 8. marec 2004, 09:55

Astrica, muchos gracias, ko se ti vedno da tole zame gledat in iskat x:Xx :palec: (no, evo, sem rekla, da sem še premlada... x:Dx x:o)x )

... kaj pa tale opozicija tranzitni Jupiter - progresiran Uran x?x :inocent:

#21 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:39

Moj dragi ima sonce in merkur v 2.hiši strelca.
Pa kulmunantni jupiter x^x
Pa veliki trigon...vse na MC.

Kje hudirja je tisto bogastvo??? x:Dx x:Dx Ali pa pričakujem preveč x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 20:46

Pricakujes/te prevec.
Sem vedela, da bo kaj taksnega - "da kje pa je zdaj tisto bogastvo?"

Imas bajto? Posest? Vinograd oz. sadovnjak? Dejavnost? Delas plane....
Ne vem, no, ampak zame, ki sem ves lajf se stiskala, je bajta bogastvo.

Cudne pojme imamo itak o bogastvu... v glavnem se enako pritozujem recimo jaz - in nekdo, ki ima 3 stanovanja, dva vikenda, dva avta in barko. Kje da je zdaj tisti cash? xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 8. marec 2004, 21:14

Dobra tema, Nino!

bemtiduš kako se je to hitro razpaslo, tam zastojn šloganje, ljubimci in ljubimke, take prave reči nič, ko pride dnar v igro takoj vsi svoj piskerček zraven ;) hehe

Hm gledam tukaj asc v rakcu, lunca v rakcu, v dvanajsti, pol pa uran in plutonček, točno 10 stopinj narazen, v tretji, pol pa jupiter, v konj z osmo hišo vendar v sedmi..., hm ja, mrbit to da je mc v ribicah, pa da je jupiter najvišji planet ;) hehe ajd kiron je veliko bližje ampak če ne štejemo kirona, ... hm čudno čudno, dnar pa vseeno je ;)

hm ja jst pa nič tazga, sam kakšen plutonček v vodnem znamenju v dvanajsti hiši ;) hehe, pa kak uranček v drugi, saj, nič pametnega v vezi z denarjem.. ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#24 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. marec 2004, 21:27

Pricakujes/te prevec.
Sem vedela, da bo kaj taksnega - "da kje pa je zdaj tisto bogastvo?"

Imas bajto? Posest? Vinograd oz. sadovnjak? Dejavnost? Delas plane....
Ne vem, no, ampak zame, ki sem ves lajf se stiskala, je bajta bogastvo.

Cudne pojme imamo itak o bogastvu... v glavnem se enako pritozujem recimo jaz - in nekdo, ki ima 3 stanovanja, dva vikenda, dva avta in barko. Kje da je zdaj tisti cash?  xrolleyesx

Jah no...resnici na ljubo. Ni, samo na njegov račun bajta zrasla. Tudi moji krvavi žuli so zraven. Je pa res, da je on bil vodilni. On je bil tisti, ki je imel vse v glavi. Kako bo kje in zakaj. Na meni pa je bilo, da priskrbim denar. Pa sem naju zapufala za 3 leta - no 2 leti še.

Veš kako je s tem..več imaš...več bi imel. Potrebe so večje.
Čeprav sem čisto zadovoljna, da imam dva izpravna avta..recimo. Hrepenim pa po nekem daljnem potovanju in ja. Delam plane x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 22:17

Ma ja, kaj se zdaj opravicujes, nataly, saj nisem samo tebe mislila oz. sploh ne konkretno tebe - ampak vse taksno - tole opredeljevanje 'bogastva' ...
Kaj je pravzaprav to bogastvo?
Oz. kdaj je ta stopnja, da recemo, to je pa zdaj to..
Aha? trigon tamle tole? Aha, ja, to imam jaz. Kul. In ja - sem bogat. x:o)x Recimo...
Dvomim, da je kdo sploh, ki bi tako rekel.
Vsakdo bo seveda rekel - pa kje zaboga je zdaj tisto bogastvo? xDDx

Pa se Nino je takole odprl 'osipa z njih', pac pretirano, smo to je pac ovnovsko odprl...
Morda ni mislil glih Onassisev... pa ceprav - kdaj mislis, da bi rekel Onassis zase, to je pa zdaj to? Ko je imel prvo ladjo? KO jih je imel deset? x;)x x:px

A je Diana, ko je prisel ponjo limo, rekla, ja, ne, jaz nisem bogata - to je prek moza. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0