Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sade sati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
537 komentarjev na to temo

#476 leila.

leila.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 30. julij 2009, 09:42

Tele mandale so res fascinantne:) A ima morda kdo kake izkušnje z labirinti?

Pa če nisem prezahtevna, bi prosila še za izračun mojega SS... 19.04.1974 ob 08.40 (Maribor)

Lepa hvala in pa sončen dan tako in drugače želim :)

LpL
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#477 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. julij 2009, 10:04

Tele mandale so res fascinantne:) A ima morda kdo kake izkušnje z labirinti?

Pa če nisem prezahtevna, bi prosila še za izračun mojega SS... 19.04.1974 ob 08.40 (Maribor)

Lepa hvala in pa sončen dan tako in drugače želim :)

LpL


Kot veš je tole sedemletno preverjanje saturna (sade sati) redko obdobje (na 30 let), tebi, ki imaš luno na 21.stopinji rib, prične to obdobje 22.3. 2021. Do takrat lahko počasi spremljaš saturnove lekcije in verjemi, obdobje sade satija za precej potrpežljive in resne ljudi, niti ni slabo. x;)x

#478 leila.

leila.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 30. julij 2009, 12:39

Kot veš je tole sedemletno preverjanje saturna (sade sati) redko obdobje (na 30 let), tebi, ki imaš luno na 21.stopinji rib, prične to obdobje 22.3. 2021. Do takrat lahko počasi spremljaš saturnove lekcije in verjemi, obdobje sade satija za precej potrpežljive in resne ljudi, niti ni slabo. x;)x



Lunca :flowers:
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#479 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. julij 2009, 14:52

Moram reči, da je moje obdobje sade satija popolnoma destruktivno. Višek ravnokar doživljam, ta mesec imam namreč konjunkcijo.

S sadem satijem sem šla od zdravstvenega zloma, pa vse čez finančni zlom, službeni zlom do družabnega zloma. Pa da ne omenjam notranje bolečine, trpljenja in osamljenosti.

Ja, res je čudovito.

Pa da bo vse skupaj še izgledalo tako kot se spodobi za simbolika, je točno na dni, ko sem imela konjunkcijo k nam prišel še sam predstavnik sade satija.

In dejansko povzroča tisti mrhovinar nek tak skeri občutek. Ko zapre črne oči, vidiš preblisk, "rame" ima skeri kot kak star čarovnik,... dejansko te ne pusti ravnodušnega.

#480 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 30. julij 2009, 18:31

Moram reči, da je moje obdobje sade satija popolnoma destruktivno. Višek ravnokar doživljam, ta mesec imam namreč konjunkcijo.

S sadem satijem sem šla od zdravstvenega zloma, pa vse čez finančni zlom, službeni zlom do družabnega zloma. Pa da ne omenjam notranje bolečine, trpljenja in osamljenosti.

Ja, res je čudovito.

Pa da bo vse skupaj še izgledalo tako kot se spodobi za simbolika, je točno na dni, ko sem imela konjunkcijo k nam prišel še sam predstavnik sade satija.

In dejansko povzroča tisti mrhovinar nek tak skeri občutek. Ko zapre črne oči, vidiš preblisk, "rame" ima skeri kot kak star čarovnik,... dejansko te ne pusti ravnodušnega.


ojoj :sori: :C:

sigurno je bilo v teh sedmih letih tudi veliko lepega, nepozabnega, veselega?

meni se začne sade satij konec oktobra letos, s prestopom saturna v znamenje tehtnice.

ne pričakujem nič slabega(sem že navajena saturnovih lekcij), čeprav je znamenje tehtnice v 8.hiši in mi bo saturn v tem času prečkal plutona, severni vozel, luno ter urana.(vse v osmi hiši)

skoraj pet let se je zadrževal v moji 7.hiši, no, zdaj, ko se končno poslavlja iz te kotne hiše, se pa začenja sade sati....

življenje je lepo. x:px x:Dx xrolleyesx :inocent: xcivx x:o)x :2src:




in verjemi, obdobje sade satija za precej potrpežljive in resne ljudi, niti ni slabo. x;)x

tole se pa super bere :palec:
se najdem v obeh lastnostih.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#481 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. julij 2009, 08:44

ojoj :sori: :C:


življenje je lepo. x:px x:Dx xrolleyesx :inocent: xcivx x:o)x :2src:





tole se pa super bere :palec:
se najdem v obeh lastnostih.


:palec: Super Lisbona, vidim, da si kr pridna saturnova učenka, zato se ne boj. Ne pozabi, da saturn v vagi prihaja v trigon s tvojim ASC, zato boš kos vsemu, kar prihaja. Sade sati bo mogoče malo bolj občutek pri ekzaktnem prehodu saturna čez luno, to bo pa šele čez cca dve leti in pol. V tem času boš postala precej bolj modra.

#482 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. julij 2009, 10:06

bern je 1x reke, da se tapravi saturnov povratek čuti šele, ko gre ta 3. čez luno..
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#483 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. julij 2009, 11:20

bern je 1x reke, da se tapravi saturnov povratek čuti šele, ko gre ta 3. čez luno..


Vsak tranzit planeta, ki je retrograden, tretjič verjetno res najbolj udari z repom. To ne velja samo za saturna. Sigurno pa prvi saturnov tranzit čez luno že nakaže, kakšne probleme bo oseba imela v tem času, zato drugi in tretji tranzit samo stopnjujeta moč aspekta.
Prav tako pomeni, če ima nekdo slabo aspektirano hišo prometa in tranzit saturna čez luno v tej hiši, prvi tranzit prinese odrgnem blatnik, drugi tranzit stolčena vrata, tretjič pa se oseba lahko tudi poškoduje. Seveda pa je odvisno od tega, kako je aspektirana ta luna v natalu, kar pomeni, da konjukcija saturna na njej lahko kaže lep trigon nrp. z uranom in do tega sploh ne pride.
Na pamet brez točnega vpogleda, nima smisla ugibat.

#484 leila.

leila.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 31. julij 2009, 12:09

Lunca, če se ti ljubi prosim...ali komu drugemu za SS:

14.08.1971 ob 1.37h(ponoči)

Najlepša hvala! x:)x
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#485 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. julij 2009, 12:44

Lunca, če se ti ljubi prosim...ali komu drugemu za SS:

14.08.1971 ob 1.37h(ponoči)

Najlepša hvala! x:)x


Ni kraja rojstva x;)x

#486 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. julij 2009, 14:35

Vsak tranzit planeta, ki je retrograden, tretjič verjetno res najbolj udari z repom. To ne velja samo za saturna. Sigurno pa prvi saturnov tranzit čez luno že nakaže, kakšne probleme bo oseba imela v tem času, zato drugi in tretji tranzit samo stopnjujeta moč aspekta.
Prav tako pomeni, če ima nekdo slabo aspektirano hišo prometa in tranzit saturna čez luno v tej hiši, prvi tranzit prinese odrgnem blatnik, drugi tranzit stolčena vrata, tretjič pa se oseba lahko tudi poškoduje. Seveda pa je odvisno od tega, kako je aspektirana ta luna v natalu, kar pomeni, da konjukcija saturna na njej lahko kaže lep trigon nrp. z uranom in do tega sploh ne pride.
Na pamet brez točnega vpogleda, nima smisla ugibat.

zanimivo.....sploh ker je moj saturn sam ta prvič konkretno usekal...sdrugič in tretjič ni bilo nevem kaj....vsaj ne v taki meri, kot prvič
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#487 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. julij 2009, 14:44

Klarus mogoče si pa že prvič dojela lekcijo :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#488 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. julij 2009, 15:06

al pa imam netipično luno :wOOt: w:Iw x:o)x
ker ko mi je šel čez mc...niti nisem vedla, da mi je šel...niti nazaj...me kr zanima, kaj bo tokrat
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#489 leila.

leila.
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 31. julij 2009, 15:30

Ni kraja rojstva x;)x



aha...14.08.1971 ob 1.37h(ponoči), Ljubljana
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#490 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. avgust 2009, 10:33

zanimivo.....sploh ker je moj saturn sam ta prvič konkretno usekal...sdrugič in tretjič ni bilo nevem kaj....vsaj ne v taki meri, kot prvič


Ja, tudi jaz menim, da človek čuti aspekt prvič mogoče še bolj, ker nanj ni pripravljen. Drugič, oz. tretjič, če do tretjega tranzita sploh pride, pa mogoče že ve, zakaj se gre in se na aspekt pripravi, zato ni hujšega. Prav v tem je poznavanje astrologije fajn, ker človek zavestno ve, kdaj ga čakajo določeni tranziti in obenem lekcije in seveda kje, na katerem področju. Človek ne obupuje, sprejme aspekt, ker pa ve, koliko časa bo na "obisku", zavestno premaga precej neprijetnih situacij, brez večjih prask. x;)x

#491 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. avgust 2009, 10:56

jepa obratno pri mc.... :lol:
mogoč pa ga ne zastopim, ker je vlada mc v natalu v kvadratu s saturnom :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#492 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. avgust 2009, 19:02

Lisbona. Saturn je samo podrl, kar ni trdno stalo, tako in tako bi se zgodilo.

Rojena sem s težko karto, največ aspektov mi dela pluton iz prve hiše, otežkoča mi komunikacijo, dela me zmedeno, ruši odnose v družini in partnerskih odnosih, omejuje me dobesedno pri kakršnikoli obliko izražanja, tako čustvenega kot intelektulnega, itd, saturn mi spodkopava prijateljstva, neaspektiran mars me dela pasivno pri delu, ljubezni in partnerstvih, tudi seksu. Uran mi dela kastracijo na imetju,....

Pač, nič se ni začelo letos julija (tretji saturnov povratek), ampak se je začelo z mojim rojstvom. In ne pričakujem, da bo kadarkoli bolje. Na finančnem področju imam štalo od nekdaj, na ljubezenskem pa še bolj. V bistvu sem se navadila in mi je kul. Pač nekateri ne bomo imeli denarja in ljubezni. Verjamem, da tako mora biti. Najbrž moram plačati karmični dolg.

#493 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. avgust 2009, 21:21

Zdaj vidiš, kolk blesavo se jaz počutim, ker mam že v natalu Saturn kvadrat ASc. Bruh


maš pa zato drugje svoje prednosti...sam aktivirat jih je treba :) x:Xx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#494 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. avgust 2009, 21:29

se ti bo že še posvetl ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#495 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. avgust 2009, 21:50

:icon17:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#496 tancka

tancka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. oktober 2009, 14:41

Pozdravljeni,

tudi mene zanima kdaj nastopi(ali je morda že) moj sade sati?
15.07.1979 ob 13:23

#497 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 8. oktober 2009, 14:45

izračun ....

x:)x

Uf, če je ta izračun pravilen... ga mam še do 2014. Pravzaprav skor do 2015. Not very nice.

#498 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 8. oktober 2009, 15:09

Teb se še ni treba, ja. x:Dx

#499 Tibby

Tibby
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 26. november 2009, 22:39

Tancka, tvoje Sade Sati se bo zacel cez kakih 14 let.

#500 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 2. december 2009, 23:36

Ni bil problem samo v sade satiju, da ne bo kdo temu dajal prevelikega pomena. Ko sem šla računat tranzite sem odkrila še večjo štalo (poleg sade satija), tam so bili negativni aspekti plutona z MCjem in ASC naenkrat. Tako da ni čudno, da se je (proti moji volji) spreminjalo zdravje in služba s tem pa seveda tudi keš in vse ostalo. Pol solarni horoskop je samo potrdil, da ne bo keša, kljub stalnemu delu in spremembo na poklicnem področju. Za prihodnje leto pa obljublja uspeh (pač od letošnjega leta). Partnerstva, širjenje,....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0