Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bachove kapljice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
115 komentarjev na to temo

#1 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 17. december 2003, 17:02

Ce kdo ve, kje jih lahko kupim (v Sloveniji).


Hvala

#2 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. december 2003, 09:42

Če ti nihče ne bo povedal konkretno se obrni na Igorja Kononenka. Če rabiš email,ga imaš na njegovi strani, v "anti spamerski" obliki, se razume.

http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/

#3 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. december 2003, 09:47

Aja, pa še to, če bi šel na najdi.si, vpisal bachove kapljice v okvirček za iskanje, ti ne bi bilo treba teme odpirat! x;)x x:Dx

#4 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 18. december 2003, 09:54

Tule nekaj rezultatov ... x;)x x:)x

http://lkm.fri.uni-l...ovaterapija.htm


http://www.essentia.si/
Objavljena slika

#5 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 18. december 2003, 10:03

Ce kdo ve, kje jih lahko kupim (v Sloveniji).


Hvala

Hoj

Kupiš jih lahko v Lekarni Arnika v Škofji Loki.

Ko se pripelješ v Škofjo Loko, mimi Istrabenz črpalke - prvo večje križišče levo.
Ko že zaviješ levo, ne moreš naravnost. Na levi je manjša trgovina Merkur - pelješ
mimo nje po klančku navzdol. Skoraj na dnu klanca je Lekarna Arnika.

Delajo od 8h do 12h in od 16h do 18h.

Sicer pa so v telefonskem imeniku

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#6 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. december 2003, 10:21

Vojko, kje si, kaj je s tvojim naslovom?

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. december 2003, 15:06

Krokodil, zivjo - fino, da si odprl/a temo Bachove kapljice.
Ja, razen za Ireno Rogllic (kontakt - I.Kononenko) se nisem slisala, da bi jih imeli v SLO (vcasih smo jih narocali na tujem oz. kupovali).
Morda se pozanimam - bi imela to v Lunci. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. december 2003, 20:59

d best ideja :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#9 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. december 2003, 14:11

ja, res...komaj cakam case, ko bos v sloveniji dobil najbolj osnovne stvari...med katere spadajo tudi te kapljice...
pa kadar bos lahko v povprecni trgovini kupil bio hrano in razlicne podobne produkte....drzmo pesti!

x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#10 AIDAN

AIDAN
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 12. marec 2004, 13:48

Ima kdo kakšne izkušnje z Bachovimi kapljicami?

LP

#11 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 12. marec 2004, 14:08

Ima kdo kakšne izkušnje z Bachovimi kapljicami?

LP

Mozartove kroglice stejejo ? ;)

Pravkar (vceraj) dobil steklenicko iz lekarne iz Nemcije, Bachove kapljice, "receptura" Rescue.

Pise 3X na dan po 6kapljic. Vceraj sem vzel prvic, prehitro da bi karkoli rekel.

Pomagale naj bi predvsem pri psihosomatskih tezavah, odpravljale naj bi vzrok, ne pa samo simptomov tezav.Ce mene vprasas, mislim da so odlicno dopolnlo,same po sebi pa so premalo da bi spremenile kaj bistvenega.Je treba vec "na sebi delat", ne pa samo spit tistih 18kapljic al koliko ze na dan pa pricakovat cudeze brez truda.

Povem vec cez kaksen mesec....

Glede na to, da sem se tu in tipkam...strupene zagotovo niso :)

Dugace pa malo poglej po internetu (po "news" skupinah, ce obvladas), bos dosti nasel.

#12 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 13. marec 2004, 15:15

Glede na to, da sem se tu in tipkam...strupene zagotovo niso :)

x:Dx

res ne . sem tud še živa x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2004, 12:03

Ja, jaz kar precej, a seveda ne z vsemi (nisem preizkusila seveda vseh).

Zelo priporocam (x!x x^x) Resilno zdravilo (*st. 39) - po mojem sodi v vsako domaco lekarno - jaz sem ga uporabljala povsod - recimo tudi v maskah za obraz. Stokrat preizkuseno - ne samo na sebi, pac pa tudi na mojih bliznjih (druzina, prijatelji).

Sama pa sem spoznala zelo dobro Nedotiko. x:Ix :8): x;)x
Zelo ucinkovita za kolericen, nestrpen in zivcen tip cloveka (kakrsna sem sama precej bila v tistem obdobju).

Preizkusila sem tudi druge... tudi na dojencke dobro deluje tole. Popolnoma neskodljivo, a zelo ucinkovito - sodim, da podobno kot homeopatija.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 14. marec 2004, 13:14

Ja, jaz kar precej, a seveda ne z vsemi (nisem preizkusila seveda vseh).

Zelo priporocam (x!x  x^x) Resilno zdravilo (*st. 39) - po mojem sodi v vsako domaco lekarno - jaz sem ga uporabljala povsod - recimo tudi v maskah za obraz. Stokrat preizkuseno - ne samo na sebi, pac pa tudi na mojih bliznjih (druzina, prijatelji).

Sama pa sem spoznala zelo dobro Nedotiko.  x:Ix  :8):  x;)x
Zelo ucinkovita za kolericen, nestrpen in zivcen tip cloveka (kakrsna sem sama precej bila v tistem obdobju).

Preizkusila sem tudi druge... tudi na dojencke dobro deluje tole. Popolnoma neskodljivo, a zelo ucinkovito - sodim, da podobno kot homeopatija.

No, "Resilno zdravilo" (kot me je Marsha popravila, Rescue res ni slovenska beseda :eek: ) uporabljam ze cetrti dan.Se sem tu, se tipkam... x:Dx , no, mogoce imam pa dolgo "lajtngo" pa bo prijelo malo
kasneje xDDx

Ja, te naj bi pomgale pri stvareh ki jih je omenila Marsa, notranjemu nemiru..pod to besedo pa se najde marsikaj.

Sem se spotoma spomnil enega pregovora :

""Velike tezave spremenite v majhne, majhne pa v nikakrsne.""

No, ce uspete te tezavice se "ironizirati", potem ste na konju.
No, moje mnenje..lahko da se motim, samo do zdaj se nisem se nikoli :vragec:

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2004, 14:35

Joj, sory, krokodil, prej sem samo prisla pokomentirat brez da bi karkoli brala (kar je kdo napisal)...
Res vidim, da si omenil ze ti resilno zdravilo.
Za stanja shoka ipd. - lahko deluje zelo hitro - odpravljanje simptomov, kot so stiska, depra ipd. - dolgorocno, pa zahteva nekoliko vec casa in potrpljenja.
Ob tem, da ves, da je to popolnoma neskodljivo.
V bistvu delujejo te kapljice na visjih nivojih... etericnih...

Tale link na kul clanek na LN Novicah sem podala ze v temi homeopatija, ker pa je tu se bolj smiselen, ga objavljam se tu:
Edward Bach: 12 zdravilcev in njihovih pomocnikov
Svetujem, da si preberete, ce vas to zanima podrobneje, je fino napisano.

Omenjala sem Nedotiko - ki pa je tudi ena od sestavin Resinega zdravila - ki blazi, umirja in posredno zdravi vse mogoce.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. marec 2004, 14:55

Bachove kapljice so zanič, če jih prekuhaš :eek: :inocent:

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2004, 15:17

Tega ne vem, Stane (ker nisem nikoli probala), si pa mislim - sama sem jih nastimala v kaksno flashirano vodo (brez mehurckov).

Potem sem uporabljala tudi druge.... Vedno sem hotela dati to na LN, pa se ob obilici drugega ne lotim...
Zelo fina zadeva, skratka, priporocam.

Ce pa kdo ima info o tem, kje se jih dobi v Sloveniji (kot sem nekje omenila, smo to narocali od drugod - bojda pa se jih da dobit tudi tu) - pa naj pliz poda informacijo semle, v to temo. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2004, 15:24

Zanima me rojstni datum E. Bacha.
Morda je kje, pa sem spregledala?
me zanima... komot bi bil riba ali 'okoli'... xcivx
.. tudi strelec ali vodnar...morda skorpijon... pa devica ali celo kozorog...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. marec 2004, 15:29

Tega ne vem, Stane (ker nisem nikoli probala), si pa mislim - sama sem jih nastimala v kaksno flashirano vodo (brez mehurckov).

Potem sem uporabljala tudi druge.... Vedno sem hotela dati to na LN, pa se ob obilici drugega ne lotim...
Zelo fina zadeva, skratka, priporocam.

Ce pa kdo ima info o tem, kje se jih dobi v Sloveniji (kot sem nekje omenila, smo to narocali od drugod - bojda pa se jih da dobit tudi tu) - pa naj pliz poda informacijo semle, v to temo. :vio:

Marsa, veš, da sem vse živo pretestiral, preden sem dal na svetlo biokodo.
Biokoda je v vsaki zeli, vsaki travi, vsaki kravi, v vsem živem pod 65°C.

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2004, 15:45

Vem. Samo da jaz to drugace imenujem oz. vedno drugace...
Tudi sama od nekdaj uporabljam besedo ali celo bolje pojem koda.
Ker imam itak taksno poslanstvo - sem prevajalka simbolov - za to pa rabim dolocene kode. x:)x
Sicer pa morda sama med drugim temu recem esenca, srz, potenca. x:)x :vio:
To vibrira pri meni, imam elasticne sisteme.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 AIDAN

AIDAN
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 14. marec 2004, 16:14

Tega ne vem, Stane (ker nisem nikoli probala), si pa mislim - sama sem jih nastimala v kaksno flashirano vodo (brez mehurckov).

Potem sem uporabljala tudi druge.... Vedno sem hotela dati to na LN, pa se ob obilici drugega ne lotim...
Zelo fina zadeva, skratka, priporocam.

Ce pa kdo ima info o tem, kje se jih dobi v Sloveniji (kot sem nekje omenila, smo to narocali od drugod - bojda pa se jih da dobit tudi tu) - pa naj pliz poda informacijo semle, v to temo. :vio:

Marsa, na linku "12 zdravilcev in njihovih pomočnikov", ki si ga podala, boš našla tudi naslov, kjer se da dobiti Bachove kapljice in še kaj..., v tujini pa verjetno v vsaki lekarni, jaz sem jih našel v Avstriji.
"Rešilno zdravilo" stane tam 13 evrov.
Zelo priporočam knjigo, ki jo je napisal sam E.BACH(Zdravi se sam), ki je prevedena v slovenščino.

lp

#22 AIDAN

AIDAN
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 14. marec 2004, 16:30

Tukaj je še link, imajo tudi svoj forum
http://www.bachessences.com/2001.htm

#23 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 14. marec 2004, 18:05

Joj, sory, krokodil, prej sem samo prisla pokomentirat brez da bi karkoli brala (kar je kdo napisal)...
...

Se opazil nisem..sicer pa ni problema, nisem zamerljive sorte x^x

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2004, 10:01

Ok, Krokodil, se dobro. x;)x x:)x

Hvala za link in info, Aidan... :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 cosmic girl

cosmic girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 165

Objavljeno: 15. marec 2004, 10:13

Tega ne vem, Stane (ker nisem nikoli probala), si pa mislim - sama sem jih nastimala v kaksno flashirano vodo (brez mehurckov).

Potem sem uporabljala tudi druge.... Vedno sem hotela dati to na LN, pa se ob obilici drugega ne lotim...
Zelo fina zadeva, skratka, priporocam.

Ce pa kdo ima info o tem, kje se jih dobi v Sloveniji (kot sem nekje omenila, smo to narocali od drugod - bojda pa se jih da dobit tudi tu) - pa naj pliz poda informacijo semle, v to temo. :vio:

Marsa, koliko kapljic na koliko vode si dala? Imam razlicne info o tem. x?x

V clanku pise, da das 2 kapljici v steklenico, pa se neko sadno zganje zraven? Kako to gre?

Jaz sem zadevo narocila po posti (lekarna v Skofji Loki jih prodaja) in dobila zraven navodilo, da v 2 dcl vode kar 4 kapljice x?x ali pa direkt pod jezik, ce je sila.


Hm. V Avstriji se to potem bolj splaca kupovat. Jaz sem pa dala 5000 sit. :o|o:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0