Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali res Živimo svoje sanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
54 komentarjev na to temo

#1 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 12. marec 2004, 18:27

Včasih se mi zdi, da samo sanjam svoje življenje in da še zdaleč ne živim svoje sanje.
Vem, da imam v sebi določene potenciale, ki jih nimam priložnosti dati na plan.Imam tudi želje,na tisoče želja celo. Bo to usoda ali le prehodno obdobje x?x

Pa vi x?x Ali živite svoje sanje ali le sanjate svoje življenje x?x

Lep dan x:)x ,
Yoko

#2 jess

jess
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 12. marec 2004, 18:56

Ostajam še pri sanjah......

#3 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 12. marec 2004, 23:22

Manj ko bos zivela svoje zivljenje, bolj bos ta manko kompenzirala s sanjami, kako bi lahko bilo...Bolj ko bos zivela zivljenje, manj bos imela sanj, kajti sanje so povezane s prihodnostjo, ce pa zivis, nimas casa sanjariti niti nimas potrebe, saj ne rabis tolazbe, da bo v prihodnosti lepse.
Zacni uresnicevati majhne zelje ali sanje, ki jih imas. Ne glede na to, kaksno zivljenjsko situacijo imas, zagotovo lahko uresnicis del svojih potencialov!

Zivi svoje zivljenje in sanjaj svoje sanje!
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#4 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. marec 2004, 11:16

Manj ko bos zivela svoje zivljenje, bolj bos ta manko kompenzirala s sanjami, kako bi lahko bilo...Bolj ko bos zivela zivljenje, manj bos imela sanj, kajti sanje so povezane s prihodnostjo, ce pa zivis, nimas casa sanjariti niti nimas potrebe, saj ne rabis tolazbe, da bo v prihodnosti lepse.
Zacni uresnicevati majhne zelje ali sanje, ki jih imas. Ne glede na to, kaksno zivljenjsko situacijo imas, zagotovo lahko uresnicis del svojih potencialov!

Zivi svoje zivljenje in sanjaj svoje sanje!

cool stari!! :palec:

#5 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 13. marec 2004, 12:11

Včasih se mi zdi, da samo sanjam svoje življenje in da še zdaleč ne živim svoje sanje.
Vem, da imam v sebi določene potenciale, ki jih  nimam priložnosti  dati na plan.Imam tudi želje,na tisoče želja celo. Bo to usoda ali le prehodno obdobje x?x

Pa vi x?x  Ali živite svoje sanje ali le sanjate svoje življenje x?x

Lep dan x:)x ,
Yoko

x;)x

Živi sanje, naj tvoje življenje postane proces, ki se odvija...
vendar za vse preizkušnje se pa zahvali, drugače se utrudiš.

Jaz imam ogromno želja...veliko sanjarim
Imam pa postavljene majhne cilje...ki jih uresničujem in iz dneva v dan se nekaj dogaja...

Lepo je oboje - sanjati in živeti.
"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#6 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 13. marec 2004, 17:58

xDDx Zivim svoje sanje oz se lepse mi je, kot sem si zelela...

#7 AirSim

AirSim
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 20. marec 2004, 02:03

Se mi zdi da mi je včasih tako lepo v nekem trenutku, kot da bi sanjala. Tako se počutim, kot takrat ko sanjam da letim.
Takrat res živim, takrat čutim. Če pa sanjam???Ne vem, vem pa da ni iluzija. Ja tako preprosto, lahkotno, prijetno, ...
Vsak zakaj ima svoj zato.

#8 AirSim

AirSim
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 20. marec 2004, 02:09

Takrat ne vem kaj počnem. Oziroma lahko bi karkoli počela in bi se počutila, da delam brez napora in hrati dajem vse od sebe. Ampak za enkrat so to bolj trenutki.

Se mi zdi, da nisem dosegla sanje s tem koliko sem se trudila, ampak s tem koliko sem se prepustila toku. No pa saj verjetno ima vsak svoje male skrivnosti, kako doseči sanje.


Yoko, kaj za tebe predstavljajo sanje?
Vsak zakaj ima svoj zato.

#9 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. marec 2004, 07:44

nekje je lepo pisalo:

če hočemo uresničiti svoje sanje, se moramo najprej zbuditi


x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#10 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 20. marec 2004, 17:58

Yoko, kaj za tebe predstavljajo sanje?

Sanje predstavljajo zame skupek vseh želja, ki sem jih imela, ko sem bila še majhna in želje, ki jih imam še vedno in ki se mi še niso uresničile.
Če v življenju živiš svoje sanje oz. če se ti zdi, da se ti je veliko želja uresničilo, po mojem imaš še dodatno moč, da razviješ določene svoje skrite potenciale.
Dejstvo pa je, da uresničitev mojih sanj ni odvisna samo od moje volje.

#11 AirSim

AirSim
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 20. marec 2004, 21:19

Se strinjam z vsem, razen s tem, da uresničitev tvojih sanj ni odvisna samo od samega sebe.
Ponavadi si sami postavljamo ovire na poti uresničitve (ovire povezane z okolico, mnenjem drugih ljudi, z našimi načeli).
Če naletiš na oviro, imaš vedno na izbiro da greš okoli nje. To lahko pomeni da greš po daljši poti, in imaš še večje zadovoljstvo na koncu.
Včasih meni pomaga, da si dovolj močno predstavljam eno stvar, ki si jo želim, in kako bi bilo, če bi se mi nekaj uresničilo, in potem dostikrat uvidim, da ta stvar niti ni tako pomembna, da jo morem narediti tukaj in zdaj.

NPR en banalen primer: jaz sem zelo saldkosnedna, in ko grem po trgovini se mi lušta vsega dobrega, od bombonov, do sladoleda.... In potem si vzamem čas in stojim pred policami, tako dolgo da na koncu ugotovim, da sploh ne vem kaj hočem, oz. karkoli bom kupila, bom hotela še nekaj več, in vsakič več. Tako izživim svoje sanje in ko pridem domov, ne rabim več sladkarij. Kdaj dugič pa točno vem kaj hočem in si kupim točno tisto kar se mi lušta, brez slabe vesti.
Vsak zakaj ima svoj zato.

#12 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 21. marec 2004, 17:31

S tabo se strinjam samo delno. No, mogoče se motim. Poglejmo en moj banalen primer:Recimo imam željo, da bi šla nekam (npr. na izlet ali pa na koncert ali kam drugam). Izrazim to prijateljem. Nikomur pa se ne da it na ta izlet v tujino (mogoče jim tak izlet ni všeč)ali kam drugam ali pa na žalost ne morejo.
Zdaj imam vprašanje:Ali naj bom pogumna in naj grem sama na izlet v tujino/ali naj grem sama na npr. koncert,etc... ALI naj zatrem to željo (kot da je ni bilo) in rečem: tako pač je.
Saj tudi ni "greh" , da greš kam sam, vendar je logično, da človek raje gre nekam z družbo kot sam.

Lep dan x!x

#13 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 21. marec 2004, 17:33

S tabo se strinjam samo delno. No, mogoče se motim. Poglejmo  en moj banalen primer:Recimo imam željo, da bi šla nekam (npr. na izlet ali pa na koncert ali kam drugam). Izrazim to prijateljem. Nikomur pa se ne da it  na ta izlet v tujino (mogoče jim tak izlet ni všeč)ali kam drugam ali pa na žalost ne morejo.
Zdaj imam vprašanje:Ali naj bom pogumna in naj grem sama na izlet v tujino/ali naj grem sama na npr. koncert,etc... ALI naj zatrem to željo (kot da je ni bilo) in rečem: tako pač je.
Saj tudi  ni "greh" , da greš kam sam, vendar je logično, da človek raje gre nekam z družbo kot sam.

Lep dan x!x

Kaj imas samo dva ali tri prijatelje?
Ce eden ne more, gre pa drugi, ce pa se ta ne more, gre pa tretji...

x^x x:Dx

#14 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 21. marec 2004, 17:41

Določene stvari lahko predlagaš samo nekaterim.
Od teh nekaterih:Kaj pa, če ne more nobeden?

Večkrat se vprašam, ali bi lahko bilo to kakšno znamenje?Na žalost pa ostane le retorično vprašanje!

#15 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 21. marec 2004, 17:48

Oprosti, ker bom to rekla, ampak.. Ce se ti to dogaja pogosto, potem ti prijatelji niso pravi prijatelji. Oz jim v tvoji druzbi ni ravno najlepse... :o|o:

#16 katjusa

katjusa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. marec 2004, 17:57

Oprosti, ker bom to rekla, ampak.. Ce se ti to dogaja pogosto, potem ti prijatelji niso pravi prijatelji. Oz jim v tvoji druzbi ni ravno najlepse...

no, no...behave, behave
Se strinjam z yoko.
Res je bolj prijetno, ce si v druzbi, sem pa tja je pa se lepse, ce si sam.

#17 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 21. marec 2004, 18:01

Seveda je oboje lepo - odvisno od razpolozenja. Ampak po njenih sporocilih sodec, se ji je to zgodilo veckrat.. Kar pa pomeni, da taki prijatelji niso pravi prijatelji.. :sori: :sori: :sori:

#18 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 21. marec 2004, 18:24

Ne vem, kaj naj rečem. Vsekakor sem že pomislila na vrednost mojih prijateljev in postavila njihovo prijteljstvo pod vprašaj.
Po drugi strani pa opažam,da smejo delat, kar hočejo in to tudi delajo. Delajo namreč, kar jim v določenem trenutku ustreza.
V primerjavi z njimi ostajam jaz tista, ki ne ve, na kakšen način delat v določenem trenutku, kar mi ustreza ali sploh živet svoje sanje...tj. npr.videt druge dežele, druge kulture, spoznat nove ljudi, uporabit svoje znanje, itd., it na koncert v tujino, itd.
Pod "znamenje" sem v prejšnjem komentarju mislila to, ali mi je sploh dano živet svoje sanje. Vedno se namreč ustvari taka situacija, da preprosto ostajam praznih rok.
Ne vidim pa nobenega "znamenja", da bi mi olajšalo kakršnokoli odločitev.

#19 katjusa

katjusa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 21. marec 2004, 18:26

Predvsem uzivaj! Naredi, kar ti v tisti sekundi ustreza...obzalovala bos kasneje xDDx.

#20 AirSim

AirSim
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 21. marec 2004, 18:47

Prijatelji so zagotovo pravi.

Mogoče si kdaj zamisli in splaniraj kakšen krajši izlet, na katrega lahko greš tudi sama. In potem ko se srečate, jim poveš kaj boš naredila, in jim daj vedeti, da si želiš zraven tudi njihove družbe. Tako bodo pač predstavljeni pred dejstvo. To stvar spelji v vsakem primeru. In naslednjič bodo videli da pa ti resno misliš. <_< xDDx

Druga varijanta je da to predlagaš kateremu drugemu kolegu (iz širše družbe), ki ima podobne interese kot ti. To so lahko tudi ljubje , ki jih bežno poznaš, ali pa spoznaš preko foruma. B)

Tretja varianta: Greš npr. na koncert v tujino. Poiščeš agencijo (nobenih skrbi), oni organizirajo avtobusni prevoz, po možnosti še prenočitev kje. Na takih priložnostih, so zelo odprti ljudje. Vsi imajo iste sanje uživat v koncertu svoje najljubše skupine.
Jaz sem to naredila. In sem že na poti tja z drugimi igrala karte, na prvem postanku sem si najdla drugo kolegico, ki je bila sama in sma bile potem cel čas koncerta skupaj, in spoznale še kup drugih ljudi. V enem dnevu. Pa nisem nevem kako zgovorna.

Le pogumno Yoko! :palec:
Vsak zakaj ima svoj zato.

#21 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 25. marec 2004, 13:32

Prenehala sem čakati, da bo kdo sledil mojim željam, uresničim si jih sama.
Tako sem lansko poletje izvedla načrte in se odpravila na nekaj dvatisočakov v SLO in to sama z nahrbtnikom-imela sem se super in pešačila cele božje dneve.
Ne zanima me zakaj imajo drugi polno izgovorov ! :xx!:

LP!

#22 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 25. marec 2004, 13:35

Hotela sem povedati, da sanjam in uresničujem svoje sanje v življenju!
:palec:

LP!

#23 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. marec 2004, 13:47

vanja :palec: :palec: :palec: to se dela xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#24 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 25. marec 2004, 14:08

Bravo Vanja,

tudi jaz sem rada hribolazila, potem so se pa vsi polenili in kar naenkrat jih ni bilo več za prepričat.
Bo treba po tvoj poti ..ali pa biti bolj prepričljiva.
Drži se! :palec: x:)x


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#25 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 25. marec 2004, 14:32

Ja, vendar sem se kar nekaj časa jezila nad njimi, seboj...potem pa kaplja čez rob !




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0