Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#101 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 12. november 2004, 13:44

Glih kar naročila. Upam, da kmal prnesejo. Halo Kaaattttrraaaaaaa xsingx
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#102 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 12. november 2004, 13:46

jz sem toooookkkkk lačna... pišuka od 4ih sem pokonc pa še nč jedla... k pridem domov jo bom kr surovo ... xg:Dx xg:Dx :yumy: no ok sej če sem tok časa zdržala bom pa še mal.... važn da je testo že pripravljen... xcheersx xsmokex pa bo fertik!
spet se mi je na bolš poslabšal

#103 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. november 2004, 13:50

<{POST_SNAPBACK}>nekdo je sprašval za črne olive: ILIADA so zakon, v olivnem olju-mislm da se dobijo v vseh večjih štacunah. Pakunga je velika in relativno draga, ampak sej dolg zdržijo. Dobre pa FULLLL.

Glede peke domače pice, pa je blo zanč na Jamie-ju- jo speče kar na rešetki (una k je že u pečici). Brez olja ali bilo česa, ko je obločena pa še mal pokapaš z olivcem...
In sm probala in je blo res MEGA! Tko k bi bla iz krušne, fino hrustljava in tud spodi lepo zapečena. Kšna zadeva sicer dol pade-ker nima opore (pol se pa žge pa smrdi ;) zato jo morš previdno naložit, pa pustit mal več roba.
Speče se veliko hitreje kot v pekaču in tudi veliko bolj sočna je potem zarad tega. Men je blo u glavnem MEGA. No-zdej se mi pa sline cedijo....

dober tek!


Oj! Jst sem enkrat nazaj spraševala za črne olive, in te ko si jih omenila so špica, samo full mastne, tud tko za jesti je še huje.. hm.. jst sem jih potem neki mescev za mojim postom in špicljanjem po vseh štacunah odkrila dobre črne olive v Intersparu, samo takrat ko sem jih začela iskat, jih pa še ni bilo.. so bile samo tiste mehke in nikakve od Ete pa te v olivcu. Povej še tole, Jamie-ja sem gledala, a z olivcem si pokapala pred peko? Pa ti ni bilo to mastno potem, al pa a je boljše če pokapaš z oljem, kot pa če ne? Za rešetko verjamem, da se mora fino spečt, pa kej tud padit dol, no sej lahk se pa ta velik pekač spodaj da.. marmornega kamna pa nimamo, hehe..
Mushi

#104 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 29. november 2004, 07:33

včeri sem si pa spet pico prvoščla. sem bla vsa mačkasta in se mi ni dal nč kuhat. pa sem jo naročila... in bila prijetno presenečena. ful lepo so mi jo naredil, pa dobra je bla tud...
spet se mi je na bolš poslabšal

#105 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 17. julij 2013, 21:31

Apolonija super napisano!!!
drugač pa nisem ljubitelj pizze, no ja, kraško recimo
in najljubši dodatek: bučke

 

Iz naftalina tole... sem tuhtala danes, kaj čem s tisto bučko, ki čaka tamle. V omaki jo ne bi, v solati tudi ne, v pečici s krompirjem tudi ne .... in evo, vidim zdej tole. Pica! icon_smile_approve.gif Itak. Jutri bo, mljac. 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#106 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 17. julij 2013, 22:03

Iz naftalina tole... sem tuhtala danes, kaj čem s tisto bučko, ki čaka tamle. V omaki jo ne bi, v solati tudi ne, v pečici s krompirjem tudi ne .... in evo, vidim zdej tole. Pica! icon_smile_approve.gif Itak. Jutri bo, mljac. 

kako to misliš - bučke v solati?

uhar.gif


... Say what you mean
And mean what you say ...

#107 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 17. julij 2013, 22:28

Heh, kakšno presenečenje in naključje tale tema...Sem pred parimi urami zamesila, dvakrat vzhajala...da bom jutri samo skupaj zmetala: Eno s polnozrnate, druga bela moka. In to po dolgem času spet delam pico. hypnodisk.gif Bo pa klasika: sir- šunka-gobice, jajček po želji. wink.png Pa malo rukole pa obročki čebule za okras...pa še kaj bom našla

 

Aeval, nekateri bučko narežejo v solato kot kumaro, svežo bučko mislim. Meni je dobro, čeprav sama ne delam tako. 


Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#108 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. julij 2013, 22:42

Glihkar spekel pico...moka tip 850, kvas, sol...paradajz, bučke, paprika ala sataraš varianta kao za omako na vrhu...potem pa še sirček, čebula, začimbe...ko šljivi zdravo prehrano in da se ob polnoči ne sme jesti...za take otkačence kot sem jaz, je vse zdravo ob bilokateri uri...Zdaj pa gledam ta okrogel pladenj, da se malo ohladi. Kot kakšne pol kile testa z nadevom...pač malo boljši kruh, saj to pravijo, da je pica...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#109 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 17. julij 2013, 22:46

Reče lepinja pici: Kwa si se pa ti dons tolk nališpala? tongue.png  Dober tek!


Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#110 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 18. julij 2013, 08:06

nekateri bučko narežejo v solato kot kumaro, svežo bučko mislim. Meni je dobro, čeprav sama ne delam tako. 

A.

Kdo bi si mislil :)

 

(se moram še marsičesa naučit ;) )


... Say what you mean
And mean what you say ...

#111 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 18. julij 2013, 08:48

Lahko pa bučko skuhaš in potem narediš v solati - narežeš, dodaš sol in ostale začimbe ter kis in olje po svojem okusu.


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0