Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 9


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1384 komentarjev na to temo

#1276 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 17. april 2004, 15:00

Jebemti sem že malo v skrbeh,kaj je pa z našim Aakhut

Akhutk z Navideznim izginotjem lovi respekt x:Dx

Učna in namazana pot danes..
Zoprni ljudje,ki se naslanjajo na druge,da bi s tem prikrili svoj os. vzahajoči plebiscit˝ x:Dx
Kontakt, ki je vreden za plodoviti odnos.
in ali pa, scanjelogija x:Dx

Prej neki brau v starih os.zapiskih, pa sm se zlo razvneu smejoče; Prvi dan; stal na pomolu in poslušal drkanje moškega v prikolci; glasno jutranje je izdihnil svoj ustni pljunek samo, a kr v svojem šotoru?Tako je bilo slišat, povezoval sem
..

#1277 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 17. april 2004, 17:40

Letošnjih prvih 15 km s kolesom je za mano. Uhhhhhhhhhhhhhhh :xx!: :xx!: :xx!: .

Lep dan za mano.
Jutri spet 15 km.

Potem pavza; in potem 20. x;)x Baje se počasi daleč pride.
Sem danes razmišljala, kdaj je moja ritka zadnjič sedela na kolesu, pa se mi zdi, lani avgusta....
Saj ni čudo, če sem dihala kot nilski konj in imela učke kot :eek: :eek: :eek:

Življenje je lepo.............. :2src: :2src: :2src:

#1278 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. april 2004, 17:45

Bravo Sanjacka!!! :palec:
Jaz pa divjala sto na uro po Celovski. To je bila moja atkivnost danes. ;)

Aja, pa se nekaj - hoja navkreber z utezmi. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1279 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. april 2004, 17:52

Pozdravljeni! x:)x

Pripomnil bi samo, da sem danes spoznal v živo dve res prijetni dami x:Xx in sicer MBmetuljčico x:Xx in Gometuljčico x:Xx ! Res sem počaščen, da sta mi dovolila blizu x:Ix , čeprav ni bilo na travniku, kot je bilo prvotno mišljeno x:o)x . Še vedno sem resnično pozitivno presenečen x:Ix x:Ix x!x
Hvala še enkrat za res prijeten klepet in spoznanje in upam, da se še kdaj ponovi, če bo seveda v interesu vseh.
x^x

Vsem skupaj pa želim en lep večer in tudi nedeljo, Borism x:Xx x:)x :palec:

#1280 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 17. april 2004, 17:56

Aja, pa se nekaj - hoja navkreber z utezmi. ;)

Če sklepam...si bila v "nabavki" in lift v bloku ni delal, in si bila Šerpa???

x;)x x:)x

#1281 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. april 2004, 18:38

Majica - juhuhu dogodka! :D

Sanjalica - vedno 'lift ne dela', ker ga nimamo, smo pa v 4. stuku - sem pa zato fit, a ne? x;)x x:Xx
Sicer pa nekaj takega, ja. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1282 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. april 2004, 20:06

Contesa, dobro spelji! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1283 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 17. april 2004, 20:08

Hvala, Marsa! :palec: Upam, da bo šlo vse kot namazano! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#1284 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 17. april 2004, 20:45

Danes mi je en dogodek naredil dan posebej lep. x:)x Torej........pred kakšnimi 10 do 15 leti sem prijateljeval z enim parom. Mal starejšim od mene, predvsem on mi je bil v tistih časih po svoje vzor.......Jack pač x;)x In potem so se naše poti razšle, spletom okoliščin sta odšla v svet "s trebuhom za kruhom", niti poslovili se nismo. Kar izginila sta. Sedem let se sploh nista javila......Potam pa sta se znašla v hudi stiski in odtujena od vseh nista našla rešitve, sta pa se spomnila name, me prosila za pomoč..........in sem jima pomagal. Mal sicer užaljen, da se mi tako dolgo nista javila, vendar pa mi nekdo, ki mi enkrat vstopi v srček ne izgine iz njega kar tako. In potem sta odšla. Nazaj v tujino. Veliko sms-ov in mejlov sta potem poslala. Res sta bila srečna in hvaležna, da sem jima pomagal kljub tej 7-letni pavzi. In danes je klicala ona.......medtem sta se z njim razšla. In res skoraj jokala v telefon....a se ji res ne misliva javiti v Amsterdamu, da ima on že plane za vse dni za naju in da ji je rekel, da se pač z njo ne bova utegnila videti. Kar seveda mi2 tako ne bi dopustila......in ji je moja to tudi povedala.......in potem pa je res zajokala v telefon.......in ponavljala.....kako sem srečna, da prideta, kako sem srečna, ne moreta vedeti kako sem srečna........kolko še....še 10 dni.....komaj čakam, kako sem srečna, da prideta........Zelo naju je ganila. Tudi on. Cele dneve baje dela plane kam vse naju bo peljal.......Vesel sem. Dobrota ni sirota. Kaj daješ, to dobiš. Pogosto je tako. Mogoče ne od tistega, ki si mu storil dobro, mogoče ne v kratkem......ampak dobra dela se povrnejo. Tudi samo ta današnji pogovor me je izpolnil, ta njena reakcija......nič več ne potrebujem. Sem pa še samo bolj vesel, da sem takrat tako ravnal........čeprav sem bil užaljen......in še bolj se veselim poti v Nizozemsko. Ker bosta tam človeka, ki naju res z veseljem pričakujeta. Sem mal ganjen in sem vam moral to napisat, redko nam kdo tako močno pokaže naklonjenost in veselje, pa tudi mi tega pogosto ne znamo. x:)x Ker smo čudni. x^x

Lep večer vam želim, mujceki x:Xx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1285 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. april 2004, 21:07

... Sem pa še samo bolj vesel, da sem takrat tako ravnal........čeprav sem bil užaljen......

x:)x :vio: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1286 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. april 2004, 21:51

:onfire:  :onfire:  :onfire: znaš

js vas 0 ne razumem :V: :eek: xrolleyesx
kaksen zbor carovniski mate??

hja,
s tino in selene smo se dolg dogovarjale za eno naše srečanje (prvo)
želele smo it v naravo, ven na prosto, načrtovale vzpon na en hrib
in ful bi nam prav pršlo lepo vreme
napoved ni bla ravno dobra, zato smo si rekle, da bomo mal čarale, si močno želele, lepega vremena
in tako smo pršle do tega, da se kličemo čarovnice
ena drugi pomagamo tud tko, da mislimo, želimo dobro, temu rečemo zdaj kar čaranje xwitchx

aja. xzobkox
fajn se mejte! :palec:

#1287 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. april 2004, 21:54

Letošnjih prvih 15 km s kolesom je za mano. Uhhhhhhhhhhhhhhh  :xx!:  :xx!:  :xx!: .

Lep dan za mano.
Jutri spet 15 km.

Potem pavza; in potem 20.  x;)x  Baje se počasi daleč pride.
Sem danes razmišljala, kdaj je moja ritka zadnjič sedela na kolesu, pa se mi zdi, lani avgusta....
Saj ni čudo, če sem dihala kot nilski konj in imela učke kot  :eek:  :eek:  :eek:

Življenje je lepo.............. :2src:  :2src:  :2src:

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

#1288 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. april 2004, 23:21

pišuka, evo odvisnosti od ln...........pri frendih čvekamo, pijemo itd......pa moram pri njih gledat na forum x:Dx ........skrajno lepo se mejte....da vas vsaj pozdravim x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#1289 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 17. april 2004, 23:53

Jooj Mick kak se tebi gode. Ti čuj a lahko se tudi jaz pridružim...
Ja sam ka mali pao s lipe

#1290 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. april 2004, 06:48

Včeraj šla s Š. v Metro po kosilnico. Kao akcija po 130 eu. Jo potem pol ure gleda - meni pa itak vseeno. Kupiva že pa brž domov.....ampak ne..hodi okrog in suka kolesa in končno pravi - te pa ne bova imela. Ni samohodna. In kupiva potem eno za 238 eu. Meni malo manj vseeno x:Dx No - če štejem vrnjen davek - še vedno je cenejša kot pri nas. In potem bila na obisku pri njegovem sodelavcu - in prišla do spoznanja, kaj pomeni dom. Torej - dom je mesto, kjer se počutiš dobro, živiš in dihaš s stenami. Ne rabi biti skoraj vse v marmorju in starem stilnem pohištvu - no lahko bi bilo, če bi bila navoča sreča in mir....ne pa strah in beda v bistvu.
Dobra izkušnja :palec:
Še vedno nisem povedala - oba sta v tisti veliki bajti na smrt nesrečna in klinc tisto bahatijo, če se ne preneseta. Tako.

Aja - zvečer stestirali kosilnico :palec: hčerki predvsem.
Car naš pa pokazal svoje znanje. Naučila sem ga naslednjih ukazov: sedi, daj taco. prostor. Bil Š. blazno presenečen x^x edino, kar še ne uboga pa je potepanje - madonca ga rad odšiba k sosedovim in preveri, kaj ima njihov pes v loncu. Pa ne da bi bil lačen ali kaj..drugemu sosedu pa je skopal veliko jamo in privlekel na plan neka čreva x?x x?x in prišibal s tistim smrdljivim hudičem domov :xx!: Ful ponosen sam nase..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#1291 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 18. april 2004, 07:09

Mick, si pozitivec, obvladaš umetnost komuniciranja in potem se ti vse to čez sedem let vrne........ :palec:
Saj kot pravjo..."po sedmih letih vse prav pride".......... tudi vodič skozi Amsterdam.... x^x

Mene pa obvestili, da moje "domačine" na morju (stara sta preko 60 let) zvezali, pretepli in oropali...
Ne upata se vrniti v svoj dom..... :o|o: Hudo mi je, ker sta res čudovita človeka...; spoštujeta, ker sem "čudaška" in hočem na morju svoj mir......

Megla je zunaj, pa vendar bi bilo potrebno na ranču preštihat vrt (včeraj celo žagala s Husqvrko x;)x ) in 15 km ...

Nataly...verjetno bom danes jaz preverila samohodnost naše kosilnice... x;)x

Včeraj zvečer sem gledala ZF film na PoP TV Umetna inteligenca; in ves čas se mi poraja vprašanje..., a se res našim zanamcem obeta tako življenje??? Res današnji znanstveniki delajo na tem, da ustvarijo kiborge, ki bodo izrinili nas, zmotljive, čustvene, labilne, sovražne, nepotrpežljive, zasanjane, egoistične, orgazmične Človečke???
:o|o: :o|o: :o|o:

#1292 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. april 2004, 08:10

Sanjalica - ti nič ne preizkušaj danes. Je nedelja. Ti še kdo policijo na vrata pošlje- saj veš boš motila nedeljski mir in počitek x:Dx x:Dx Če pa glih boš ružila okoli pa - :palec:

Škoda, ker nisem videla filma - pa sem ga imela namen pogledat....pa sem zaspala prej x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#1293 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 18. april 2004, 08:21

Pozdravljeni! x:)x

Pripomnil bi samo, da sem danes spoznal v živo dve res prijetni dami x:Xx  in sicer MBmetuljčico x:Xx  in Gometuljčico x:Xx ! Res sem počaščen, da sta mi dovolila blizu x:Ix , čeprav ni bilo na travniku, kot je bilo prvotno mišljeno x:o)x . Še vedno sem resnično pozitivno presenečen x:Ix  x:Ix  x!x
    Hvala še enkrat za res prijeten klepet in spoznanje in upam, da se še kdaj ponovi, če bo seveda v interesu vseh.
x^x

Vsem skupaj pa želim en lep večer in tudi nedeljo, Borism x:Xx  x:)x  :palec:

:flower:

Boris hvala za pohvalo.. tudi meni je bilo v cast, ker si resnicno prava osebnost, poln energije in pozitivne miselnosti... taksnega sem se te tudi predstavljala, tako da mi je v tvoji druzbi bilo nadvse prijetno.. glede travnika.. nikoli ne reci nikoli... x:Dx x;)x

GOmetuljcica pa verjetno se spi.. odbojka, potem pa zabava in dolga pot v Gorico ..


:flower:
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#1294 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. april 2004, 09:35

Gospod ves navdušen razlagal...kako ful dobro je preživel dva dni na morju...jaz pa potegnila surlo.. x:Dx ..aja, no, mi smo se tut fajn meli...sem pospravljala...pa učili smo se.. :xx!: x;)x x:Dx

Ampak je bil že pripravljen.. x:Dx ...popoldan me vabi na dan odprtih vrat, ki ga imajo znani štajerski vinarji...pa še nisem odnehala... xrolleyesx ..ja in x?x ...potem pa se seveda omehčala.. x:Dx ...ko pravi lubica, sam zato sem prišel domov, da te tja peljem.. x:Dx x:Dx ...ker sem se dogovoril z enim sommmelierjem...da gre z nama, da se kaj naučimo...

pol pa vleči surlo dalje...če lahko..

Kuhanje tako odpade.. x^x ..otroka pa dobita pizzo...

Včeraj je očitno bil dan srečanj lunatkov...na različnih koncih smo se srečevali... x^x

Mejte se x!x

Astra
Per aspera ad astra

#1295 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. april 2004, 10:39

Pravkar me je nek premier na nekem forumu povabil za svetovalca v Vlado v senci Slovenije dd.
Išče tudi ministre ali ministrice.
Plače ni :sori:

#1296 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. april 2004, 10:41

Plače ni :sori:

Ti, Stane, meni tudi po defoltu posiljajo samo take 'ponudbe'... :xx!: xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1297 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. april 2004, 10:47

Vse za narodov blagor x^x x:Dx xcivx

#1298 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. april 2004, 11:08

Aja, je izpadlo.. hm..

Meni ne ministri... xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1299 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. april 2004, 11:13

Plače ni :sori:

Ti, Stane, meni tudi po defoltu posiljajo samo take 'ponudbe'... :xx!: xrolleyesx

Hehe, :) ni keša v dobrih stvareh...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#1300 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. april 2004, 11:16

:xx!: Ce pa je, pa si izmislijo, da je ravno tvoja ta dejavnost, ki bi naj bila zastonj! :xx!:
In se v temah Denar in duhovnost ipd. pritozujejo, da morajo placati slogarci. Haloo? Pa naj ne grejo, ali pa naj izbirajo med frizerko (mimogrede, svinjsko draga usluga ratala) ali tem. xrolleyesx :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0