Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astročvek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
438 komentarjev na to temo

#401 tasi

tasi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 132

Objavljeno: 9. februar 2006, 19:34

Tud jest se javim. Evo vprašanje: ALI MI BO LETOS USPELO MENJATI AVTO?

:sori:

No zdej pa risat, pa horarna na plan, da se bomo vsi naučl tole šlogat.

x:Dx :vragec:

#402 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. februar 2006, 19:48

Ja, bo.
Per aspera ad astra

#403 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 9. februar 2006, 20:00

Uuuuuuu, astra, kdaj se bom pa jst oženla? :inocent: x:)x

#404 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. februar 2006, 20:16

Glej, na tako ne odgovarjam...sori.

Lahko pa ti povem, da se ti bo zelo kmalu x!x nekaj lepega ( v obliki moškega) prikazalo v tvojem življenju...

Samo trenutno si precej zagledana sama vase...kot da si sama sebi dovolj... :o|o: tistega, ki ga imaš nagledanega, pa malo precenjuješ... :sori: , on ti čustev ne bo vračal v takšni meri, kot si želiš...

Bo pa ziher!...čeprav ne glih za oženit... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#405 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. februar 2006, 20:18

...wfcet bo!!! x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#406 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 9. februar 2006, 20:21

Glej, na tako ne odgovarjam...sori.

Lahko pa ti povem, da se ti bo zelo kmalu x!x nekaj lepega ( v obliki moškega) prikazalo v tvojem življenju...

Samo trenutno si precej zagledana sama vase...kot da si sama sebi dovolj... :o|o: tistega, ki ga imaš nagledanega, pa malo precenjuješ... :sori: , on ti čustev ne bo vračal v takšni meri, kot si želiš...

Bo pa ziher!...čeprav ne glih za oženit... x;)x

Astra

wow. Tole je blo pa zelo zanimivo in še kako res...čeprov bi tisto ''zagledana vase'' spremenila v to, da sm se sprijaznila in se usmerila v delo. :inocent:

#407 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. februar 2006, 20:25

Eh, saj sem hotela napisat, da si predvsem v delu z mislimi, pa se mi potem ni ljubilo dodajat...

Drž se!

Astra
Per aspera ad astra

#408 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 9. februar 2006, 20:26

Bom, hvala. :palec: xsrcx Enako, bejba. x:Xx

#409 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 9. februar 2006, 21:38

Samson, kaj sedaj, če želiš znati astrologijo, se moraš učiti...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#410 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. februar 2006, 08:07

Samson, kaj sedaj, če želiš znati astrologijo, se moraš učiti...

..ja sej, zato mi pa daj en zgled, da vidim KAKO se to dela... x8Dx
..horarne jaz nism se nikoli delal... :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#411 Raguel

Raguel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 17. februar 2006, 11:52

Zdravo, zvezdoljubci!

Ej, Astra, zdaj si me pa razočarala. Očitala si mi, da hočem zastonj odgovore - zdaj pa si tu odgovorila - pa še PROSIM ni nihče rekel.

Šmrc šmrc ...

Vidim pa, da bolj sodim sem kot na tisto resno (horarno) stran. To je nekaj za nas, čvekoljubce ... Tam ste bolj strokovni, tu pa tudi kakšno hudobno človek prebere ... Da se vidi, da se zna, tko se kome dopada ... Pravzaprav ne dopada ...

Pa lep dan!!

:vragec:

#412 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. februar 2006, 12:45

Raguel, ti izdam eno skrivnost? Ne samo, da sem Pikici brez prosim tukaj odgovorila, še na OS sem ji samoiniciativno poslala obširnejši odgovor...

ha x!x

in za nekoga, ki nima pojma o astrologiji, kot smo videli, pa tudi v mitologiji ni preveč podkovan...te zanimajo res zanimive teme... x;)x

Ti dam seznam, v katerih temah se še oglašam, da ti prihranim čas???

Astra
Per aspera ad astra

#413 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 4. marec 2006, 00:22

Kaj pa STRAH?

Je zanj odgovorna 12.hiša? Jaz sem se odločila, da je(no mogoče bi izbrala drugo besedo..)
ker sama strahu ne poznam..tudi starejša ne...zato pa mlajšo kar jemlje nekam, če mora pešačiti v temi..
Sama sem vedno odločena, da bo pač tako kot mora biti in vedno zaupam..in s starejšo imava obe jupitra v 12. Mlajša nima nič..
Sestra se vedno skrivala za manao - pa 7.let starejša..in ima saturna v 12.
Saturn verjetno prinese še večjo osamljenost, hladnost,

Na lnf je verjetno kar nekaj ljudi, ki premorejo JU v 12..me prav zanima, kako reagirate v kakšnih situracijah..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#414 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 4. marec 2006, 21:51

Strah? prav gotovo ne moremo ukriviti samo eno hišo, da je odgovorna za strah, res pa je da je ravno 12. hiša - PODZAVEST.

naravni vladar strahu pa je SATURN in njegovi aspekti, npr. z Luno, Soncem, vladarjem ascedenta.

Kje je izhod? Predvsem v neki poziitvni konstalaciji planetov, ki "rešujejo" Seveda pa je vsaka karta neka logična celota in je treba stvari pregledati celovito.

Ker je podzavest nekaj močnega in zaznamovanega, je lahko povezana tudi STRAHOM, znamenje, vladar 12. hiši in aspekti, pa pripovedujejo zgovorno zgodbo, zakaj se stvari tako dogajajo...

Jupiter v 12. hiši? Če nima slabih aspektov, je zaščita...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#415 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 11. marec 2006, 09:21

10. hisa - MC
Kozorogova hisa, ki ji vlada Saturn
Medium Coeli - sredina neba - vrh horoskopa - zenit

Predstavlja naso kariero, posel, dosezek v zivljenju, izpolnitev, podrocje in nacin, na katerega bomo dosegli uspeh. Pomeni profesijo, status, polozaj, ugled, pozicijo v druzbi. Kaze na vtis, ki ga naredimo, nacin, na katerega pravzaprav zelimo, da nas drugi dojemajo in vrednotijo.
Se bolj kot v katerem znaku se pojavi os 10. Hise (MC), je pomemben planet, ki se znajde v blizini, saj je najvisje na nebu - v zenitu - v osebnem horoskopu. Pravimo mu Kulminantni planet in je zelo pomemben - zaokroza celotno sliko o cloveku in je bistven za razlago horoskopa.

Mene pa zanima kaj pomeni, če nimam nobenega planeta v 10. hiši? Glede na to, da sem ravnokar prebrala, da je ta hiša najpomembnejša poleg 1. Me mal skrbi :sori:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#416 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. marec 2006, 10:46

Oo Beli Vran - hvala za tole. Komaj zdaj pogledala x:px
Moj jupiterček premore opozicijo sicer s saturnom(bik -6)..ostalo konjunkcije(venera, asc)..pa še kakšen sekstil se najde..
Ker pa je tole dogajanje v sco ni čudno, da lazim v skrajnosti -do roba in nazaj..
Nordika - nič bat..je ziher kaj drugega za pogledat- nisi napisala kje se ti mc nahaja..potem pa poglej vladarja in tako naprej..
Jaz imam sicer kulmunantno luno(v konj. s pluton) pa nisem nič velepomembna x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#417 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2006, 07:50

Mene pa zanima kaj pomeni, če nimam nobenega planeta v 10. hiši? Glede na to, da sem ravnokar prebrala, da je ta hiša najpomembnejša poleg 1. Me mal skrbi :sori:



x:)x Nč bat, če so kakšne hiša prazne. To ne pomeni, da človek nima kariere, službe, enega od staršev, to pomeni da prazne hiše ne čutiš za tako pomembne kot tiste, ki so precej zasedene. Gledati pa moraš vladarja 10 hiše, na katerih stopinjah se ti vrh MC prične, kako je vladar aspektiran v karti in glede tega, lahko vidiš kakšen bo tvoj zenit življenja.

#418 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. marec 2006, 08:44

da

#419 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2006, 09:55

lunca, kaj pa je harmonic chart, na www.astro.com se da izračunat.? xsrcx




:palec: :palec: Seveda, greš samo pod opcijo harmonic chart.

#420 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 20. marec 2006, 13:31

Lunca, imam eno vprasanje. Torej, v 10. hiši tudi jaz nimam nobenih planetov. Je pa moj zenit cisto na vrhu v levu (stopinje tocno ne vem), to pomeni, da je vladar moje desete hiše sonce, ki pa ga imam v drugi hiši, in sicer v škorpijonu. Je pa sonce v trigonu z MC, kar je lep aspekt. Kaj na kratko bi to pomenilo? Je to dober pokazatelj za kariero? Imam pa se dva ne tako zelo lepa aspekta z MC, in sicer mars v opoziciji in pa pluton v kvadrat z MC.

lep pozdrav x;)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#421 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2006, 14:15

[quote name='luckica' date='20. Mar 2006 ob 13:32' post='658884']
Lunca, imam eno vprasanje. Torej, v 10. hiši tudi jaz nimam nobenih planetov. Je pa moj zenit cisto na vrhu v levu (stopinje tocno ne vem), to pomeni, da je vladar moje desete hiše sonce, ki pa ga imam v drugi hiši, in sicer v škorpijonu. Je pa sonce v trigonu z MC, kar je lep aspekt. Kaj na kratko bi to pomenilo? Je to dober pokazatelj za kariero? Imam pa se dva ne tako zelo lepa aspekta z MC, in sicer mars v opoziciji in pa pluton v kvadrat z MC.

:palec: Ja pravilno sklepaš, vladar MC sonce , ki je v drugi hiši je dober pokazatelj za zaslužek in kariero, mars v opoziciji kdaj pa kdaj napelje za boj na tem področju, več dela, še lepše pa bi bilo, če bi pluton tvoril trigon.

#422 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 20. marec 2006, 14:31

Ja nic, kaj cem :inocent:
Ta pluton je itak tud moj kulminanten planet, mi tvori dost aspektov, med drugim v konj. z ascedentom, luno, pa v sekstilu z venero, neptunom, kvadrat mars. Me pa po vsakem padcu vedno pobere, transformacija 100/h. xDDx Vsaj nekaj.
Se pa ze celo zivljenje nekaj borim, bo tega sploh kdaj konec? :O: x:)x
Ma sej, ce bi clovek mel same lepe aspekte, zivljenje ne bi blo tak zanimivo, idealnih kart pa tudi verjetno ni.

Ciau x;)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#423 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 20. marec 2006, 16:05

tole ne vem, ce pase sem, samo me zanima kje si lahko ogledam svoj solarni horoskop za letos?

Hvala :palec:

ok pomojem ze pogruntala....... si dam enake podatke - na astro.com - uro rojstva in to samo za letosnje leto?!
Uspeh je drznim zagotovljen!

#424 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. marec 2006, 07:06

tole ne vem, ce pase sem, samo me zanima kje si lahko ogledam svoj solarni horoskop za letos?

Hvala :palec:

ok pomojem ze pogruntala....... si dam enake podatke - na astro.com - uro rojstva in to samo za letosnje leto?!



Na astro.com si vstaviš normalne rojstne podatke in potem greš pod opcijo solar in ne spreminjaš nič, računalnik ti izračuna solarno karto od tvojega rojstnega dneva 2006 do naslednjega leta.

#425 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 21. marec 2006, 15:56

Na astro.com si vstaviš normalne rojstne podatke in potem greš pod opcijo solar in ne spreminjaš nič, računalnik ti izračuna solarno karto od tvojega rojstnega dneva 2006 do naslednjega leta.

hvala lunca :palec:
Uspeh je drznim zagotovljen!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0