Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

DOBER ASTROLOG


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
198 komentarjev na to temo

#51 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:04

Ok. Moram dodati še tole, da sem verjetno na prvem tečaju pri Emi rekla, da je Sončevo leto...in mi je takoj povedala, da je to mimo, da se tako posplošuje.
In še to, obstaja ena knjiga, kjer so predstavljeni astrologi, ne spomnim se točno naslova... imaš ti mogoče Mihela?
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:10

Moram dodati še tole..

Ja, potem pa tudi jaz.

..., da sem verjetno na prvem tečaju pri Emi rekla, da je Sončevo leto...in mi je takoj povedala, da je to mimo, da se tako posplošuje....

Zakaj pa potem tudi tam ni tega rekla?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:14

Ravno nasprotno, čisto vsakomur lahko mirno pogledam v obraz, vsaj dokler sem se za te iste ljudi, ki prihajajo okoli, pripravljen po dve uri ali več metati na zobe, da bi razumeli, kaj in ZAKAJ se jim dogaja ter bi lahko kaj napravili, in to za nič kaj preveč fičnikov - za razliko od nekaterih spoštovanih kolegov, ki dajejo od sebe veliko, veliko manj za veliko, veliko več fičnikov. Kar se tiče ZASTONJ nasvetov, posvetov, inštrukcij itd., me ni česa biti sram. Veliko več dajem kot dobivam - in čisto dobro se počutim pri tem.

Pa še vedno pravim, da je prostora za vse dovolj. Ne glede na to, kaj imamo v kateri hiši.

:palec: :palec: x:)x
Izredno smo ti hvaležni za vse nasvete,razlage in pomoč. Pri tem verjamem v pregovor "kar daš, dobiš večkrat povrnjeno" in najboljši filing je, če nekomu lahko nekaj daš, ne glede na plačilo.

Tista članarina naj pa nikogar ne moti. Za deset jurjev na leto x:Ix , greš z možem dvakrat na večerjo. Pa kaj imaš od večerje? x;)x

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:32

In kje smo potem ostali?
Da je skratka fino, ce sta tudi merkur in Uran v povezavi in 3. in 9. hisa.
Pa saj to smo ze vmes povedali, po mojem.
Ampak - ta aspekt je kljucen - ali celo izkljucen? Samo ta mora biti...?
Ker pac se zanj (za tocno ta 'sistem') zavzema tisti, ki ima to sam?

To pa tako ali tako ne more biti drugega kot osebno mnenje, kajti tudi to, 'kdo je dober astrolog', je seveda zgolj osebno mnenje lahko.
Moje, Imsiragicevo ali Cat-ino.

Zanimivo bi bilo videti se, kje je vseeno, ipak, kaj vode... ;)
Nic, ni sans, MORA biti voda, I insist. x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:36

:eek: Kwa? Mihela pričakuje odgovor od Marse še isti dan, jaz pa potrpežljivo čakam že štiri mesce?? xrolleyesx

Ma, ja , saj je čisto logiš, imam faks, pa angleščina mi laufa, znaki so mi čisto na broju (Sco_Riba,Riba), 8. hiša v SCo čisto polna, pa 1. v Ribah tudi, pa Merkur in Uran se čisto štekata....hehehe pa je Marsa slutila, da si to lahko kar sama odgovorim.... xDDx x;)x :vragec:

Samo še k Bernu v astro-klub skočim..bom tam 2 minuti prej, a je prav??


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:42

xredx xredx xredx Nic drugega ne morem reci, ogabno od mene (saj si pa videla, da sem bila prisiljena skenslati tole, tako d aimas cast, da si med redkimi, ki bom to sploh se delala)... :vragec: :8): x;)x x:px
Imas pa sicer na nek nacin pa tudi prav, ves...
Vcasih se zgodi, da se nekako tako 'izide'... pa ni bil pravi cas ali nekako onega zacnejo zanimati druge zadeve... in potem, ko dobi, je - pravi cas. ;)
Resnica pa je tudi ta, MMcMac, da se bom z veseljem lotila, iskreno ti govorim, cakam na pravi moment, vedno je kaj...
Ti kar po svoje, jaz pa bom z veseljem tole, cim spedenava Novice. Rvo obljubim.
Imas res ves toliko aspektov, da... :eek:
In taksne, da se bos itak tudi sama intenzivneje in globlje posvetila temu, 100%. :palec:
Zelo psoeben Chart!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:47

Imam pa se eno pripombico...
Tistole - 'certifikat'... hm...
Torej, ce bi se SLO astrologi zorganizirali (sama se nikoli nisem na tak nacin povezovala in zdruzevala, tako pri jogi, ki delam sama, kot pri bioenergiji, reikiju, ki furam sama, ceprav bojda 'ne smes' poceti brez pildkov. x:o)x)...

Torej - po eni strani bi to seveda bilo dobro.
Po drugi pa ne.
Jaz sem 'na drugi strani' in zame to ni dobro.
Vclanjevati se nikamor nimam namena, vas pa vabim, da se vclanite na LN x;)x, ampak potem bi nekako torej jaz imela lahko tezave - ker nisem 'v tem' in ne bi mogla furati tegale?.
Hmm...
Spet nekaj, ki se naredi, ki pa bo imelo luknje in luknjice.
Kaj pa ce JAZ ne jemljem kot merodajnega kateregakoli... whatever?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:54

Hehe, Marsa, nč zardevat, danes le moje škorpijonske sekajo naokoli, da je veselje... x;)x . mi je prav prijetno...Bobnar, kje si?? x:Dx

Bytheway,...o certifikatih..., na primer Gospodarska zbornica deli neke certifikate za zdravilce, bioenergetike, hm, za astrologe ne vem, narod naredi nek tečaj in že rata bioenergetik, pa certificirani astrolog??? Oni, ki pa so zadevo vpeljali, bodo pa zdaj pri učencih svojih učencev šli polagat izpite. No, vsa čast nam, bo vladal hujši red kot v Nemčiji.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:11

x:Dx x:Dx :palec:
Bobnar, kaksen dbest smesko!! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:13

O certifikatu imam podobno mnenje... :xx!:
Ker eni imajo certifikat pri eni šoli, drugi pri drugi...in velikokrat so te šole popolnoma različne..
Sama nikoli ne bom imela nobenga "pildka"...ker se ne najdem nikjer popolnoma...in poslušam samo predavanja, ki me v tistem trenutku pritegnejo...ali pa želim spoznati astrologa, ki ima takšno in takšno teorijo...

Glede organiziranja pa mislim drugače...smiselno bi bilo, že zaradi organizacije kakšnega kongresa, pa knjig, kot je omenil Bern...in nekako v smislu združeni...smo močnejši..

Po drugi strani pa je krog, ki se zbira na LN...vedno močnejši, tako, da...

Aspekti pa..., imam Merkur konj Uran v deveti hiši, (pa še Sonce), asc v sco..v trigonu z Luno...in kar se meni zdi tudi pomembno..Luno v raku v osmi hiši v trigonu z Neptunom na asc...

Astra
Per aspera ad astra

#61 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:20

mucamaca, vidiš, tko je to. s čakalnimi vrstami. sem sam enkrat komentirala tole pa so me takoj zatolkli x:Dx x;)x , da izsiljujem in teram stvari po svoje x:Dx x;)x .

ampak takle izgovor kako je za nekoga že dobro, da ni dobil odgovora, ker mu je že bilo tako namenjeno :eek: :eek: :eek: ?

uf, sori marsa, sam ta je pa le prehuda. vsa čast za furanje tega foruma in vse kar počnete - sem tudi jaz hvaležna. vidim, da je danes res dan ko škorpijon seka ven-tud meni. se mi pa zdi veliko bolj pošteno reči, da človek nima časa, volje al pa da zbira samo tisto, kar ga zanima, pa na to pol odgovori. :o|o:

ste pa vsi face, tle gor na LNF od tistih, ki vodite, do tistih, ki nam radovednežem odgovarjate, pa vsi ki komentirate - evo lupčka x:Xx x:Xx x:Xx

x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#62 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:21

:vragec:


najboljsh de se u semolićeu sindikat uchlante....bost lohk skupi z tezhkometalci shtrajkale x:Dx x:o)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#63 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:22

Ok. Moram dodati še tole, da sem verjetno na prvem tečaju pri Emi rekla, da je Sončevo leto...in mi je takoj povedala, da je to mimo, da se tako posplošuje.
In še to, obstaja ena knjiga, kjer so predstavljeni astrologi, ne spomnim se točno naslova... imaš ti mogoče Mihela?
Stankaaa


Če se ne motim, je to knjigo zbral ali spisal Aleksandar, so pa notri horoskopi in kratki življenjepisi svetovnih in srbskih astrologov, od starodavnih (kar je bilo kje za dobiti) pa do recimo Frawleya in Imširagića, ki sta oba nove dobe tiča. Zadeva je zelo zanimiva, v Beogradu jo nameravam kupiti, če bo tam ponujena.
(Samo nisem čisto gotov, ali jo je res spisal Imširagić, vem pa, da mi jo je sam kazal in govoril o njej. Se pa da preveriti na njihovi strani www.astrolab.co.yu.)

Pozdrav!

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:28

Amis - nimas prav oz. imam dosti v rokavu variant tako da se ne rabiim posluzevat takih stosev.
je pa namrec res to kar pravim, se mi pa ne da podrobno razlagat in utemeljevat.
A bistvo je nekako to...
Nekdo sili malo v to, pa ne ve tocno, kaj bo dobil... ni zrel se, nekako... Pa nanese, da ne pride do 'pravega' ucitelja ali ne najdeta stika.
'Ko je ucenec pripravljen', varianta.
Morda pa se ucenec vmes celo premisli, zraste, si sam oblvaduje, naleti na drugega, boljsega, karkoli pac ze.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:33

O la la, xideax ...kaj je danes z Merkurjem na 6 Vodnarja...v kvadratu z Marsom v Biku...
Merkur v Vodnarju in tema kako se v chartu vidi astrolog

Rada imam astrologijo
in imam vse vas rada,
Stankaaa xrainbowx

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#66 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:34

Amis - nimas prav oz. imam dosti v rokavu variant tako da se ne rabiim posluzevat takih stosev.
je pa namrec res to kar pravim, se mi pa ne da podrobno razlagat in utemeljevat.
A bistvo je nekako to...
Nekdo sili malo v to, pa ne ve tocno, kaj bo dobil... ni zrel se, nekako... Pa nanese, da ne pride do 'pravega' ucitelja ali ne najdeta stika.
'Ko je ucenec pripravljen', varianta.
Morda pa se ucenec vmes celo premisli, zraste, si sam oblvaduje, naleti na drugega, boljsega, karkoli pac ze.


Uf, sem že mislil, da tole "ne dobi odgovora" leti name, ker znam dostikrat reči nekaj podobnega, namreč da "ne vemo, zakaj nam ta določeni odgovor ni namenjen zdaj, ampak enkrat drugič". To se pokaže zelo pogosto, če le znamo opazovati.

S tem da to ni neka moja pogruntavščina, ampak so mi to v zadnjih letih vcepili tisti, ki se ukvarjajo z duhovnostjo, kjer sem jaz bolj tanek.

Lep pozdrav!

#67 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:36

Ups, čist pozabila...Bobnar, tale je zate,na! :wub: :kiss:

Ahhh, pomlad je v zraku, kaj pravite astrologi? x;)x

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#68 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:37

... ene dva dolgova z odgovori preko OS še res imam, hudega pa ni. Ostalo sem kar nekako odpravil in odposlal... Poleg vsega drugega dela...

Če bo vse po sreči, bom v ponedeljek na nuli. Pa če ne bo kake poplave vmes. Za številko in MS je tak jasno, da sta vmes. In da sta bolj pomembni.

B.

#69 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:39

Točno Bern in v Beogradu bo ta knjiga 100% za dobit, saj je že lani bila na razpolago, res si želim iti in tudi na tvoja predavanja!
Druženje in pridobivanje znanja astrologije mi je res v veselje...xokx
Bern kaj pa v Basel na medn. konferenco tudi greš?
xbookx Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#70 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:46

jaz mislim, da ceprav je astrologija delno stvar tehnike in cisto matematicnih izracunav itd....vsekakor to ni vrsta
znanja, ki bi jo lahko tako natancno opredelil, da bi potem dobil nek certifkat in basta.
ne vem, se zdravniki delajo po feelingu, kaj sele astrologi. torej...? kje je meja?
osebno mislim, da si te ljudi moras sam zbirat, kot bi si moral zbirat vsak svojega hisnega zdravnika...(ta paralela je zgolj ilustrativna, nikakor ne mislim, da je to ista stvar!)
podobno si vsak zbira teme, ki ga zanimajo.
nekaterim sede numerologija, drugim palmistrija, tretjim tarot, cetrtim astrologija...
potem znotraj tega spet isces ljudi, ki imajo razlicne tehnike in pristope sestavljanja horoskopa, nakar se
( nic manj pomembno) interpretacije...zato je bistveno, da se sam odlocis, kaj te bolj pritegne in kaj ti bolj lezi.
neko osnovno znanje je vsekakor skupno vsem intepretom, ampak (kot sem opazila) se te poti kar hitro razidejo,
in ima vsakdo neko svojo vizijo in nacin dela. in tako je tudi prav, mislim, da se ne more ta zadeva gledati tako sistematicno,
ker je nemalokrat tudi res, da je ucenec boljsi od ucitelja, ali pa je uspel preizkusiti neko novo smer...itd

sicer nimam pojma o astrologiji, da smo si na jasnem, govorim samo o tem, kako jaz vidim tole zadevo...cisto nepoznavalsko dajem primer, kako bi kot nekdo, ki si zeli posveta, nasveta...itd izbiral astrologa.

xchatx x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#71 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:47

Točno Bern in v Beogradu bo ta knjiga 100% za dobit, saj je že lani bila na razpolago, res si želim iti in tudi na tvoja predavanja!
Druženje in pridobivanje znanja astrologije mi je res v veselje...xokx
Bern kaj pa v Basel na medn. konferenco tudi greš?
xbookx Stankaaa 


Tudi. Rezervacijo že imam, plačano je tudi, samo še hotel si zrihtam. Pomagala mi bo neka Olgina znanka/sorodnica, ki živi blizu Zuericha.

Gremo verjetno kar s celo familijo.

Pozdrav!

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:50

Dejansko mi je pa zelo vsec, da tu sodelujete tako kvalitetni astrologi - nekateri profesionalno, kakorkoli pac ze, in nekateri samo ljubiteljsko - z ogromno izkusnjami in z bogatim znanjem, ceprav se sami med astrologe (niti) ne pristevate.
Namen LN je seveda zdruzevati, kar ze pocne. Luninemu netu seveda je v interesu zdruzevati vsamogoca znanja.

Recimo ze primer - Vojko ima cisto in povsem 'svoje' podrocje.
Se tudi mi, ki furamo podobno, celo 'isto solo' (v navednicah zato, ker gre za solo iz lajfa, ki pa se nekako drzi tega splosno priznanega sistema, ni pa to sola), imamo razlicne nacine in sloge in to je zelo OK.

Nekomu pase tocno en stil, ko nekdo govori recimo lepse, pozitivnejse, nekdo pa hoce tocno mojega, ki vse direkt povem... Itd., ipd.
nekdo hoce stil, ko pri vsakem stavku, ki ga poves, napises - to je zaradi venere v 6. hisi, ki je v trigonu s plutonom v 10.) - nekomu pa ne, ker hoce tekoc stil... Torej, nekdo hoce bolj analiticen pristop in drugi bolj v smislu sinteze.
In tako dalje.

Tako da - na LN vec kot ocitno je prostor.
Vsak pa hiti pedenat svoje, ker bo 'on imel nekoc'... Na tujih sajtih z milijoni pop-upov in podobno saro, s s to milijoni slashev...
In se - Kje pa bo dobil ljudi v mnozici tisocih strani podobnih? A folk ze kar je?
(*Ja, je. Tu je. Ocitno zelo samoumeven, govori se o demokraciji itd.)
In ga bos zdaj si pridobil?
Kako - po LNF OS-ih? x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:59

Bern xyesx to mi je všeč, veselim se vsakega astrološkega širjenja, povezovanja tudi izven meja :palec: Super!
upam, da boš malo pokomentiral tudi za nas tukaj, kako si se imel v Baslu.
xyiyax Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#74 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. februar 2004, 14:02

bern, nič bat, ni letelo nate :wub:

pa saj tud na marso ni x;)x . večkrat kakšno temo pregledam bolj natančno in potrjeno se zgodi, da nekateri ne dobijo odgovora kar dolgo, kakšni novinci pa takoj. dobro no, pa ne zaradi tega zdaj v luft skakat x:Dx

s tole foro, da nekdo pač za nekaj ni še zrel, bom pa probala šefa našajbat takrat, ko bom hotela službo menjat (ko mu dela ne bom oddala x:Dx )

bern, lupček je pa zato, ker so tud mene duhovneži hotli prepričat v tole trditev x:Xx . edini efekt tega je bil, da se mi je marsikaj iz duhovne ali mogoče "duhovne "scene mal zagravžalo. pa ne se zdaj vsi počutit ogrožene, no.

imamo pač različna mnenja in izkušnje. saj to menda ni razlog za napad na drugačemisleče :inocent: .
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2004, 14:04

... s tole foro, da nekdo pač za nekaj ni še zrel, bom pa probala šefa našajbat takrat, ko bom hotela službo menjat (ko mu dela ne bom oddala  )...

Amis - le daj, samo potem ne bos dobila placano.
Kot jaz ne, v teh redkih primerih, sicer pa vprasaj MucoMaco, ce sem ji kdaj s cim podobnim 'postregla'.
Poleg tega jo se vprasaj, v kaksnem cajtu je dobila odgovor, ki se je mudilo. In vse in ce sem kaj nakladala ali meglo prodajala (ko se je ze glih McMc vtaknila in tako torej tudi jaz lahko govorim o tem).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0