Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ascendent in kariera(poklic)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#1 butterfly

butterfly
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 26. marec 2004, 18:28

Lep pozdravček!

Mene pa zanima, kako ascendent v katerem smo rojeni, vpliva na to, za kakšen poklic smo sposobni oz. ali na to vpliva samo znamenje v katerem smo rojeni? Verjetno tole vprašanje malce čudno zveni... Hotela sem namreč vprašat, ali lahko pogledam v ascendent in poiščem, kateri poklic mi leži?

Hvala za odgovor!

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. marec 2004, 18:32

Zivjo, dobrodosla! :)
V bistvu si res ze v osnovi cudno postavila, pa celo v bistvu 'napacno'...
Ce bos namrec gledal osi his oz. kote, bos v tem primeru itak gledal MC (in torej 10. hiso) in ne ASC (1. hiso, ki predstavlja osebnost, videz, telo, nase zacetke...).
[*oglej si se Malo solo astrologije na Luninem netu].
Sicer pa za poklic gledamo se 6. hiso, kaj dela njen vladar, v kaksni povezavi je z vladarjem MC-ja in z MC-jem in podobno.
Seveda ti osnove astrologije lahko dajo dolocen uvid, za kaj bi clovek bil nadarjen in posledicno tako - za kateri poklic primeren, vendar je poznavanje zgolj soncevega znamenja (to je to, kar si po horoskopu) ali znamenja ascendenta, pac premalo.
Pliz, ce se ti da, pobrskaj malo okoli, imamo precej tem o tem ze - sluzba, poklic in podobno.

Tule so pa navodila oz. nekaj napotkov za lazje iskanje tem na LNF. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. marec 2004, 23:46

če pogledamo tkole, keri poklic najbolj leži, bi lahko pogruntali da bi žiher bil to IC, ker je najbolj spodaj pokazatelj tega... mi pa tolk z MCjem... pa to ;) očitno poklici ne ležijo temveč, pokrivajo, al pa, nekaj v tem stilu
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#4 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 27. marec 2004, 01:00

Zdele sem dal na LN v izračun mojo astro karto. Mi je prišlo da imam 10. hišo v Biku. Mimogrede moj oče je po horoskopu Bik, sicer poslovno zelo sposoben.
6. hiša je v Kozorogu

No, če hoče potem vsak posebej dobiti približno to kar je Buterfly napisala, vprašala, mar to pomeni, da se mora vse te znake na pamet naučit in potem skombinirat nekako, kaj kateri znak nakazuje?
Al pa če je kakšna krajša pot? xDDx


Andres

#5 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. marec 2004, 07:13

če pogledamo tkole, keri poklic najbolj leži, bi lahko pogruntali da bi žiher bil to IC, ker je najbolj spodaj pokazatelj tega... mi pa tolk z MCjem... pa to ;) očitno poklici ne ležijo temveč, pokrivajo, al pa, nekaj v tem stilu

Aja??
kaj pa naj bi bil torej MC??

sicer pa mam IC v skorpijonu, MC pa v biku.
ampak tukaj je govora o ASC!, ki ga mam v levu.
Kaj ni tisto kar nam najbolj lezi morda sonce v hisi!?? (7 house)
ob tem pa se tocka duha!? (v raku) in tocka fortune (devica).

Torej ce povzamem:
Usmerjen sem k zemlji (MC-bik), dela se lotim na nacin leva (ASC) z poudarkom na 7 hisi.
v delo probam vnesti poudarek 7 hise (partnerski odnosi) in IC-ja, ki je v skorpijonu, torej energicni zacetki, kajti luna je v ovnu!
Hkrati vpliv raka v tocki duha pomaga, da sem tudi posloven (raki so poslovni). Ob vsem tem pa sem vesel in zelim poudarek oz. neglede na okoliscine bom tezil k devici oz. natancno izvedem zadeve, imam vpolged in vidim podrobnosti (tocka fortune-devica).

Ob tem je (ce vzamem tvojo teorijo) problem, ker je IC v skorpijonu in luna v ovnu ter tocka fortune pa v devici.
Ce ju znam povezati in se umiriti (bikovsko v MC), pa zadeve lazje stecejo.
Riba v soncu (7 hisa) in ASC v levu, tocka duha v raku, mi lahko v vsem tem pomaga, da cutim se povezovati. Obratno pa, sta tu se
severni (oven) in juzni vozel (tehtnica), med katerima probam najti balans, da lahko bik (MC) usmerjeno deluje.
Ko le ta usmerjeno deluje tudi sonce v ribah v 7 hisi ne bluzi oz. je podvrzena cilju.

posploseno, a bo prou?

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. marec 2004, 08:29

Seveda - lahko pac startamo iz asc - odkoder v bistvu itak tudi startamo. Nekje pac zacnes obdelovati podatke...
Ampak da bomo iz tegale prisli do poklica itd... xrolleyesx
Bo se dlje trajalo kot v kateri drugi temi - ki smo jih ze imeli - a se res nikomur ne da malo pobrskat (tisti, ki vas zanima).
Ce bi jaz gledala -pri sebi- samo MC, bi bila politik ali okulltni vodja.
Ce bi pa gledala IC, pa bi bila pisatelj ipd.
Ce bi gledala 6. hiso, bi pomenilo, da sem ful vesten delavec, kar pa ni cisto res, ker nisem nikoli redno delala.

Torej - ce imam Sonce v Ribah, se ni nujno, da bom slikar ali umetnik. Ce imam se Luno v Ribah, se vedno ne, je pa ze nekoliko vec tock za to. Ce je Neptun kulminanten, pa se vec.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 27. marec 2004, 08:50

Ja. verjamem in dejansko vidim da imas prav!
ne gre nekaj posplosevat, ker so se aspekti.

lahko recimo vzamemo dobro pozicija nekega planeta, ki se izpostavlja pa je ze lahko blizje poklicu.
ceprav pa je sonce drugce postavljeno.

mah, jest se ucim, pa malo bluzim tule x:Dx x:o)x x:Ix

#8 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 28. marec 2004, 08:29

Po moje je treba gledati celotno karto, sploh če so kje posebni poudarki, stelij, ali kotni in močni planeti, pa seveda to kakšna je oseba in kam je usmerjena.
Vendar kljub temu je MC bistvenega pomena in kaže kake ambicije imamo. Ljudje z MC v devici, ne bodo nikoli posegali prav visoko, razen če karta kako drugače kaže ambiciozno osebo, sej veste močeno kotno Sonce...
In čeprav je videti veliko talentov, se človek zadovolji z uslužnim delom.
Znamenje ascendenta naj bi bilo usklajeno z delom, ki ga opravljaš, zato da se ti bolje znajdeš v tem delu, da ti je bolj pisano na kožo. Če imaš ti ascendent v Levu, potem rabiš imet pomembno pozicijo, moraš biti viden. Se boš bolje počutil, če boš na neki ravni bolj pomemben kot večina sodelavcev, nek šef, lahko šef oddelka... Če boš povsem podrejen ti ne bo prav prijetno.
Če imaš asc v tehtnici, potem ne glede na to, kaj kaže MC je zate bolje, da ne delaš delo nekje v samoti, kjer bi bil čist sam, noramlno je, da dela ne boš dobro opravil, kajti rabiš ljudi sodelovnaje in tako naprej... Boš manj srečen.
Za človeka z asc v dvojčku, je ravno tako treba gledati, da se ne loti dela, kjer bo delal povsem sam in kjer se zahteva neka velika natančnost in zbranost, človek bi slabo opravljal svoje delo, pa še dolgčas bi mu bilo, za dvojčke je to najhujši problem.
Tudi ljudi z asc v ovnu ni dobro zapreti v nek majhen prostor in jim dati pisarniško delo, oni rabijo akcijo, morajo narediti kej drznega, sej ne da ni ovnov, ki bi delali v pisarni, vendar to niso srečni ovni. Raje bi delali na svežem zraku bolj fizično delo, bi bili bolj zdravi in bolj zadovoljni.
Tudi ljudi z asc v Biku ni dobro naterati v kako hitro in gibčno delo, radi imajo svoj ritem dela.

In tako naprej, sej vsaka karta zase kaže stvari bolj natančno, to je zelo splošna razlaga, vendar do neke mere drži. Mi se bomo lažje zanšli v delu, ki je bolj sorodno tudi našemu asc.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#9 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 28. marec 2004, 08:51

MIHELA, tole si res lepo razložila. :palec: xDDx ,pa še buterfly je prišla na svoj račun.
Potem bi MC nakazoval, kaj delati, Asc pa način in okoliščine.
Kaj pa Sonce?

Kaj bi rekla na Sonce v levu in ful ognja v karti, Asc v raku, MC v ribah?

#10 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. marec 2004, 09:05

Oj! Neki me zanima, pa ni čist v skladu s to temo, ampak, če bi mi kdo prou na hitrco odgovoril... Po prbl. 5 mescih sem si šla spet za šalo zračunat horoskop na luninem netu, pa tm, ko je točka fortune, duha... nisem nikol mela nobenga domicila, zdej mam pa kr naenkrat domicil v marsu, 1. hiša. (?) A to se spreminja? A se lahk spremenijo tud aspekti med planeti? Al pa točka fortune, duha? A se tale domicil kje pozna, al ni omembe vreden?

čao

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#11 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 28. marec 2004, 09:05

MIHELA, tole si res lepo razložila.  :palec:  xDDx  ,pa še buterfly je prišla na svoj račun.
Potem bi MC nakazoval, kaj delati, Asc pa način in okoliščine.
Kaj pa Sonce?

Kaj bi rekla na Sonce v levu in ful ognja v karti, Asc v raku, MC v ribah?

Nisi me prav razumela.

Gre za to, da veliko ljudi dela tisto, kar ni v skaldu z njihovim asc, vednar je to delo za njih težje in se v tem ne počutiljo najbolje.

Sonce je v tem pogledu zelo pomembno, kajti v osnovi kaže naše ambivije, naš cilj in pa tudi poseben talent, ki ga vsak od nas ima.

Vse dobro,

xrolleyesx Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#12 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. marec 2004, 09:22

kaj pa asc v devici, mc v biku, sicer pa ful povdarjen sco, dvojček in vodnar............poklic ali način dela?

thx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#13 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 28. marec 2004, 09:27

Saj. Tako sem tudi razumela.

Hotela sem reči oz vprašati, kako je z integracijo različnih dejavnikov v karti, ki niso vselej harmonični in sem dodala primer.
Najbrž je že fino, če se pri delu, ki ga opravljamo, vsi počutijo kolikor toliko udobno - MC, Asc, Sonce in še kaj.

Kaj mi ni jasno? x:Ix xrolleyesx TNX.

#14 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. marec 2004, 22:16

Ce bi gledala 6. hiso, bi pomenilo, da sem ful vesten delavec, kar pa ni cisto res, ker nisem nikoli redno delala.


hehe jaz isto, mrbit pa 6. kaže kakšni ne bomo.... ;) hehe, po poklicu in IC, kakšna naša kariera ne bo... hm sam MC v levu, mmm to pa bo kariera., da dol padem
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. marec 2004, 22:22

Oj! Neki me zanima, pa ni čist v skladu s to temo, ampak, če bi mi kdo prou na hitrco odgovoril... Po prbl. 5 mescih sem si šla spet za šalo zračunat horoskop na luninem netu, pa tm, ko je točka fortune, duha... nisem nikol mela nobenga domicila, zdej mam pa kr naenkrat domicil v marsu, 1. hiša. (?) A to se spreminja? A se lahk spremenijo tud aspekti med planeti? Al pa točka fortune, duha? A se tale domicil kje pozna, al ni omembe vreden?

čao

Oj, program je bil v zacetni fazi in ga sproti nadgrajujemo - kljucni dejavniki se ne spreminjajo, aspekti ostajajo (*morda bo tukaj tudi kaj popravkov, morava nastavit orbise malo drugace, tako bos mroda imel kaksen aspekt, ki ga prej (zdaj) ni bilo - ce je orbis 7, uposteva softver orbis 7 - ker ni clovek, ki bi, ce bi orbis bil 7:02, uposteval to se vedno v aspekt - tu morava nekako resiti zadevo).
Tocka duha in fortune sta odvisni od polozajev asc, sonca in lune - to si dobila vedno enako, ce si vnesla tudi vedno enake in prave podatke.
Ono sva pa dodala - domicil pomeni preprosto samo to, da je planet v domacem znamenju (ali hisi) - primer - sonce je 'doma' (ima domicil) v Levu, prav tako vlada 5. hisi. Tam je pac bolj potentno. Konkretno Sonce. Luna pa ima domicil v Raku in v 4. hisi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 butterfly

butterfly
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 29. marec 2004, 09:53

Še enkrat en lep pozdravček in vsem hvala za pomoč x;)x

Še posebej pa hvala tebi Mihela, ker si mi preprosto razložila kar sem želela vedeti. Pa še ujela si, saj imam ascendent v znamenju leva. Ali mogoče še kaj več veš o tem? Veliko razmišljam o sebi in o tem kaj bi v življenju rada počela in se mi zdi, da se v tem zelo najdem v levu, seveda v kombinaciji z vodnarjem(moje znamenje).

Tistih MC-je al kaj že pa ne razumem... x:)x

Mejte se skrajno luštn in nasmeh na obraz!!! x:)x

Metuljčica x:Xx

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. april 2004, 08:07

Macona - lahko tudi, vendar samo, ce v bistvu partnerstvo (ni nujno samo ljubezenski odnos oz. custveni) jemljes kot izpolnitev oz. poslanstvo. Si morda povrsno prebrala ali pa posplosila ali pa videla v (svojem?) chartu, pa je interpret to povezal in recimo tako postavil...

Osebno menim, da imas zelo dobre polozaje za to, kar si zelis... samo moras narediti se kaksne korake...
Kje pa imas Mars in Merkur?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 1. april 2004, 08:46

Nekje sem zasledila, da je descendent tisti, ki določa naše "poslanstvo", mogoče bolje rečeno uresničitev. Kaj pa vem. :inocent:
Nič na svetu ne bi bila raje kot prevajalka ali pa literarni ali gledališki kritik. Delala bi sama ali pa v majhni skupinici, nikakor pa ne z ljudmi, ker nimam občutka. MC imam devico, IC ribi, 6. hišo bik in DESC dvojčka.
Ali ima to kako povezavo?


Če se iz enega drugega posta spomnim, da si Devica, potem počni točno to. Pa bo. Da bi z Dvojčkoma v sedmi hiši delala sama, tega ti nisem čisto pripravljen verjeti. To niti ne bi bilo dobro.

Tista o descendentu kot poslanstvu je pa malo bolj bosa. Nekaj ne štima. Ali si narobe razumela ali pa je nekdo nekaj narobe povedal.

Aha, in občutka, praviš, da nimaš? Nič strašnega, jaz sem bil svoj čas znan po tem. Danes je pa čisto drugače. Ne cvikaj torej. Vse še pride.

Pozdrav!

#19 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 1. april 2004, 13:07

Misija in poklic imajo nekaj z zenitom. Zenit je primeroma Lacerta in podobna ozvezdja. Chist enostavno in skratka hishe so priblizhno tole: (zenit m+ni M.C.)

Astroloshke hishe.

V tem primeru _ne_ uvajam radikalne spremembe
katere vporabljam in predlagam (jaz vse reformiram).

1. Telo (hebrejski: gooph), ovoj, warper, zdravlje,
prva pozornost = karma yoga = ORA ET LABORA,
baje izgled, visage, maska, predstava, persona,
jaz nasproti drugom (vsi drugi = 7ma hisha)
O5ebni angel varuh na ascendentu, ascendentalno
anorgansko bitje in ozvezdje => shtevilo in
spored le-teh konstelacij se _spreminja_ z
chasom!!! Tle je najvech napak. Zelo je zamudno
(zaenkrat! razvili bomo programe!) ugotoviti
(tle se gre za = zelo = _resno_ astrologijo!)
che je planet v 12ti ali pa 1vi hishi. napake
so delali tudi "veliki astologi". Primer napak
za Alan Leo & Dane Rudhyar http://puck.dhs.org/nu

Posebno tlele morava bit natanchna in vedati kaj
delava. Seveda ponavadi se vse to vzame kot naj da
bi vsak vedal kaj je ascendent "podznak" itn.

Ascendenti so lahko Virgo, Sextans, Monoceros,
Aquila, Hydra, ... http://puck.dhs.org/28 /nu

Kontakt z O5ebnim Angelom Varuhom zahteva pO5ebno
inicijacijo in zhe sovpada z evokaciono magiko.

She enkrat povdarimo da je ascendent posebno
zanimiva in delikatna tochka. Pika na vshodu
kjer Sonce _ne_ izhaja. Sonce namrech samo
dvakrat na leto izhaja na zahodu in temu
pravimo ekvinociji. Od tod napake, kar vsi
vzamejo da Sonce in planeti izhajajo natanchno
na vzhodu, to pa ni res!

fizichna kondicija, kung-fu, telo kot izraz
O5ebnosti, manifestacija, moda, vogue, objeka,
obchutljivosti tela (lahko stopinje oddajajo
medicinske detajle),

2. Druga pozornost = bhakti yoga = osveshchene
"sanje" = astralna zavest = PORTA INFERNA
personal power, O5ebna moch, sexualna moch,
libido, pro$luzhek, O5ebni dohodek, placha,
denar, çpajza, ostava, skladiç¼e, çtednja,
var¼evanje, na zalogi, "imam", imeti.

3. kOMunikacije, paralele, paralelno bitje, astralni
partner, sosedje, sestre, bratja, popotovanja,
avto, O5novna shola, DEVS EST HOMO, Smrtni in
brezsmrtni blizanec castor in Pollux, Polux je
nesmrtni boxer, BOAZ in IOAKIM, tempel Solomonja

4. Issue, uvir, izhod situacije, ALFA ET OMEGA,
baza, familija, cerkev, rodno mesto, tuç,
izvir, jakuzza, bide, basin, yinyang,
binarnost, garazha, hisha, obmochje delovanja,
battlefield, (teçko bo prevajati, §al pa
imam stil izraza neroden za sploçno publiko).

5. Ljubezen, spalnica, otroci, sport, konkurenca,
riziko, loterija, pohotljivost,

6. Ded Mraz, mojstri, hishne zhivali, ritualna
magija, zdravlje, zdravljenje, veterina.

Sedna je v tej hishi za Vas: vodeno preporajanje
in podobno. Mogoche boste zdravila "na dom"?

7. Alter-ego, zakonski partner, vsi O5tali, xy man
in the street, nekdo drugi, astrolog, nasprotnik,
klijenti, nakupovalci, klijenti za shalterOM,
xy osebe, kjerkoli chlovek (predvsem v horarni
astrologiji), javnost, publika.

8. Maximum, izliv energije, Styx (reka), smrt, mala
smrt (orgazem), sex, operacije (smrtna nevarnost)
borba za zhivljenje, partnerjev denar, diskreacija

9. O5veschene sanje, guru, angel varuh, popotovanja,
fakulteta, duhovnO5t, inicijacije, Oberon Bogeyman,
druga pozornO5t, being-in-dreaming, zvishana
pozrnO5t, uspinja¼a.

10. Vrhunski avtoritet, Orel v Castaneda tradiciji,
Bog, vrhunsko bitje in vrhunska identifikacija,
ambicije in misija v zhivljenju, topdog, shef,
lastno podjetje, self-management, prevzeti
vodilno vlogo, tavan, penthouse, vrh Triglava.

11. Vdruge, partije, skupnO5ti, bele lozhe, KUD,
pravnik, varuh, angeli, PROTECTORES, prilatelji

12. Moksha, the house of the rising sun, rep zmaja
nevarnost pred prO5vetlitev, dvanajstina svega
kar je O5talo, raztopitev lutke od soli v sve
okeanu, tudi black voodoo, chrna magija, neznani
odpori in nevarnosti, srivnostni sovrazhniki,
tudi osebni vrag osebno (ta se nahaja tudi v
10ti hishi), kopalnica, wc, tavan, podrum.

To temo je popravil/a ananta: 1. april 2004, 13:09


#20 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 1. april 2004, 14:17

MENIM,DA ŽELIŠ SAMA DELAT ZATO V MAJHNI SKUPINCI, KER V PREVELKI TI NE ZNESE IMET KONTORLO NAD VSEMI, Z MAJHNIMI PA BI TI LAŽJE USPELO ZADOVOLJIT EGO PO TEAMU.

aNANTA, MEGAAAAAAAAAAAAAAAA x:Dx :palec:

#21 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 1. april 2004, 17:41

aj, sam a veš,da to ni neč napačno sam ,da ti to znese delat, pa vzporedno dom pedenat, potem lahko vse rešiš x:Dx

#22 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. april 2004, 22:23

[quote name='ananta' date='1. Apr 2004 ob 13:08'] Misija in poklic imajo nekaj z zenitom. Zenit je primeroma Lacerta in podobna ozvezdja. Chist enostavno in skratka hishe so priblizhno tole: (zenit m+ni M.C.)

Astroloshke hishe.
V tem primeru _ne_ uvajam radikalne spremembe
katere vporabljam in predlagam (jaz vse reformiram).
5. Ljubezen, spalnica, otroci, sport, konkurenca,
riziko, loterija, pohotljivost,
6. Ded Mraz, mojstri, hishne zhivali, ritualna
magija, zdravlje, zdravljenje, veterina.
Sedna je v tej hishi za Vas: vodeno preporajanje
in podobno. Mogoche boste zdravila "na dom"?
7. Alter-ego, zakonski partner, vsi O5tali, xy man
in the street, nekdo drugi, astrolog, nasprotnik,
klijenti, nakupovalci, klijenti za shalterOM,
xy osebe, kjerkoli chlovek (predvsem v horarni
astrologiji), javnost, publika.
8. Maximum, izliv energije, Styx (reka), smrt, mala
smrt (orgazem), sex, operacije (smrtna nevarnost)
borba za zhivljenje, partnerjev denar, diskreacija

--------------
:palec:
se vidim v 7 !!!
moj ASC (Lev), sonce (riba) v 7 hisi.
veliko planetov v 8 hisi.
merkur - vodnar v 6 hisi!

#23 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. april 2004, 22:35

pri meni sedma hiša čisto prazna. da ni tukaj vzrok mojih življenjskih križev in težav :O: :O: :O: ??? aaaa, na pomoooč... moja sedma hiša je prazna... nobenega zakonskega partnerja, javnosti, publike- hm imam pa ovna v deseti hiši in pravijo, da bom gotovo nastopala v javnosti, no torej... ni še vse izgubljeno xDDx

#24 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 1. april 2004, 22:47

Jaz imam tudi prazne 2.,5.,7.,8.,9.hišo :C:
Saj vem,da ne paše v tole temo ampak sem vidla,da je Aira napisala,da ima 7.h. prazno...
Aira,nč bat,jaz imam prazno,pa sem bila22 let poročena,tko da...vsaj kakšnega boš pa že imela. x;)x
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#25 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. april 2004, 22:49

:palec: :palec: aaah, hvala. sem si prav oddahnila x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0