Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ascendent in kariera(poklic)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#226 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2007, 06:50

Oj, Čveka.

v podznaku sem Strelka in Jupiter imam na ASC (pa Uran tudi).

res mi je tr. Merkur zadnji mesec delal konj. na natalno Sonce, MC, Merkurja in sem dosti razmišljala ...
pr. Merkur je na 17 stopinj Device, MC je pa na 21 stopinj Device, torej bo pr. Merkur čez dobra 3 leta točno na MC-ju.
sicer pa - SATURN mi naredi tranzitno konjunkcijo na MC v roku enega leta ... bo že to pokazalo ...

imam pa Merkur v znamenju Tehtnice in lepo aspektiran, če to kaj pove ...
pa tudi Luno in Marsa v Levu - dosti zanimanja za modo in kozmetiko. oba sta v 9. hiši in Venera ravno tako.

prava odločitev mi ne uide.
ljudje z MC v Devici pač napredujemo počasi in previdno.

OK, ampak mene "bikova" področja ne zanimajo. x:Dx

#227 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. september 2007, 12:40

[quote name='mačona' date='28. Sep 2007, 07:51' post='891743']

ljudje z MC v Devici pač napredujemo počasi in previdno.

Tranzit saturna čez MC bo sigurno čutiti, vladar merkur bo verjetno precej prisoten. Tisti prehodi tranzitnega merkurja in hitrih planetov so precej zanemarljivi, štejejo tranzit saturna, urana, neptuna, plutona, jupitra in marsa.

Na koliko stopinj pa imaš MC? Si že imela preho urana čez IC v ribah? Je bilo kaj sprememb na podroju doma, spremembe se štejejo ne samo v spremembi lokacije, temveč tudi na prisotnost družinskih članov (eden ven, drugi not in podobno), spremembe v domu (menjava pohištva, prenova strehe in podobno).
Če imaš IC v ribah, potem je tudi tranzit plutona verjetno precej v kvadratu na te senzitivne točke IC, MC?

#228 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2007, 12:53

pravim, da imam MC na 21 Device ...
ja, drugo leto marca nekje bo pa Uran čez IC. v zadnjem letu, dveh sem se dosti selila in nimam več nobenega mira. zdaj bom neko prehodno obdobje kar doma pri starših :xx!: (po osmih letih), drugo leto pa si hočem najti neko stanovanje, kjer bom ostala vsaj en čas, ker imam selitev poln kufer! sicer pa, kako naj imam z IC v Ribah sploh kdaj občutek, da sem kje doma zakoreninjena. vsaj dve leti, tri bi rada ostala nekje. to bi bil že rekord. xrolleyesx
Pluton pa mi na srečo teh kvadratov ne dela! je že mimo! mi bo delal pa drugo leto kvadrat na Merkurja (vladarja MC). razen tega je Merkur vladar 7. hiše. juhu, žurka! xrolleyesx če tokrat ne prečistim do amena in neham dvomit vase, potem nikoli več nimam šanse!
bo že vse kul .... najprej Saturn dela grde kvadrate .... potem pa lepe sekstile ... in Jupiter me tudi bolj ali manj ves čas ščiti nekje v ozadju ...

#229 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. september 2007, 17:18

Lep pozdravček!

Mene pa zanima, kako ascendent v katerem smo rojeni, vpliva na to, za kakšen poklic smo sposobni oz. ali na to vpliva samo znamenje v katerem smo rojeni? Verjetno tole vprašanje malce čudno zveni... Hotela sem namreč vprašat, ali lahko pogledam v ascendent in poiščem, kateri poklic mi leži?

Hvala za odgovor!



Živjo metuljčica,

ascendent, razen tega kako človek dojema svojo kariero, na poklic nima nobenega vpliva.
Smo se v tejle temi že dosti razpisali o tem kaj oz.kam pogledaš, da cca. najdeš pot.ki
vodi do nje.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#230 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. september 2007, 17:37

pravim, da imam MC na 21 Device ...
ja, drugo leto marca nekje bo pa Uran čez IC. v zadnjem letu, dveh sem se dosti selila in nimam več nobenega mira. zdaj bom neko prehodno obdobje kar doma pri starših :xx!: (po osmih letih), drugo leto pa si hočem najti neko stanovanje, kjer bom ostala vsaj en čas, ker imam selitev poln kufer! sicer pa, kako naj imam z IC v Ribah sploh kdaj občutek, da sem kje doma zakoreninjena. vsaj dve leti, tri bi rada ostala nekje. to bi bil že rekord. xrolleyesx
Pluton pa mi na srečo teh kvadratov ne dela! je že mimo! mi bo delal pa drugo leto kvadrat na Merkurja (vladarja MC). razen tega je Merkur vladar 7. hiše. juhu, žurka! xrolleyesx če tokrat ne prečistim do amena in neham dvomit vase, potem nikoli več nimam šanse!
bo že vse kul .... najprej Saturn dela grde kvadrate .... potem pa lepe sekstile ... in Jupiter me tudi bolj ali manj ves čas ščiti nekje v ozadju ...


Živ Mačona,

ma ni vse v astrologiji, največ je v tebi x:)x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#231 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 28. september 2007, 18:32

pravim, da imam MC na 21 Device ...

mačona x:px midve mama te točke za 1° narazn x:o)x x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#232 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. september 2007, 23:41

Živ Mačona,

ma ni vse v astrologiji, največ je v tebi x:)x

včasih se mi zdi ... da jaz kreiram svojo karto s svojimi odločitvami in izkušnjami. in ne karta mene. :vragec: budalo jedna, zdaj dobim nagrado za izjavo tedna in da sem prišla k pameti. x:Dx

mačona x:px midve mama te točke za 1° narazn x:o)x x^x

ja und? x:px




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0