Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ascendent in kariera(poklic)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#26 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 1. april 2004, 22:55

Če drugega ne,boš vsaj mirno spala x;)x
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#27 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. april 2004, 23:00

pomota. v 7. hiši imam kozoroga- descendent. je to to? torej moram iskati nekoga z venero v kozorogu, po možnosti še marsom?...
potem- v 10. hiši MC- ribice in luno v ovnu.

le kakšno kariero naj si ustvarim, da bom :bomb: in zadovoljna :inocent:

#28 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 2. april 2004, 07:33

pomota. v 7. hiši imam kozoroga- descendent. je to to? torej moram iskati nekoga z venero v kozorogu, po možnosti še marsom?...
potem- v 10. hiši  MC- ribice in luno v ovnu.

Svašta. Jaz imam totalno isto in tudi prazno 7. hišo.

Prazna hiša ne pomeni, da je to življensko področje nepomembno. Tudi nima zveze s tem, da bi moral imeti partner karkoli v kozorogu. Več informacij o partnerju ti bo dal vladar descendenta, Saturn v tem primeru; v katerem znaku in hiši je? Njegovi aspekti, itd.

Razen tega govori o tem, kakšen partner ti paše, tudi položaj tvojega Sonca in Marsa. Zdaj se ne spomnim, kje imaš te reči, nekako se mi dozdeva, da si nekje omenila Mars v levu?? x?x x?x V tem primeru ti sede ognjen tip, ne pa kak mlakonja z Venero v kozorogu...
V glavnem, gledaš vse našteto.

Pozdrav! x:Dx Vanda

#29 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 2. april 2004, 07:35

ne pa kak mlakonja z Venero v kozorogu...

hihihi... juhuhu... x:Xx

#30 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 2. april 2004, 07:41

He he. x:Dx

No okej, da ne bomo krivični. To sem napisala zaradi slikovitosti. Lahko jo tudi ima, pa ni mlakonja. Pač kup stvari je treba upoštevati. x:)x

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. april 2004, 09:11

Pa kaj - jaz imam pa prazno tako prvo kot sedmo - pa imam telo in osebnost in tipa (pa se kaksen je tudi bil kdaj, celo sem imela zelo razgibano to podrocje x;)x). x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 2. april 2004, 15:37

x:Dx x:Dx x:Dx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#33 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 2. april 2004, 16:02

Zodijak ima 28 konstelacij (ozvezdja) pa to nima nobene zveze z ascendentalnimi konstelacijami.

Tale o hishah sem pejstal iz ene analize (sorry!)
ne gre se za nekaj uradnega. Hishe so veliko bolj kOmpricirana zadeva!

Cele knjige se lahko napishejo o prvi hishi!

Vidi primeroma Sedna v 6ti hishi (official)

http://puck.dhs.org /sedna (drugi fajl)

Seveda verjetno obstajajo prirochniki kateri ti povejo to pa to (autoritativno;) ::: Pishejo ih ljudje kateri ne poznajo lastne natalne pozicije.

Denimo nobena planeta ne preide v Monoceros (cheprav gre v Sextans, Auriga, Hydra, ...) pa je Monoceros dnevno na iztoku (moja natalna pozicija).

28 se ne spreminjajo veliko (to rabi raziskavo), ascenddenti se spreminjajo pochasi!

Danes ne moresh biti ascendent Aries ali pa Crater, v predhodnimi obdobljimi si pa lahko bil tudi ascendent Pluton.

Che si imel Pluton "na ascendentu" ni (nikoli) bil v Aries. To so osnove. Pluton je lahko v Cetus.

Ascendenti se spreminjajo z chasom. Obchasih si lahko bila Crater ascendent (Cleopatra).

Jaz imam Monoceros ascendent. Veliko jih ima Sextans (Alpha ali pa Beta Sextanti) ascendent (samotno, masonski, precizno, misija, gradbenishtvo, jahte).

Devica je veliko ozvezdje, velik je ascendentov Devica.

Obchasih je lahko na iztoku bil Aries, pa Oven danes ne more biti na iztoku.

http://puck.dhs.org /28

To temo je popravil/a ananta: 2. april 2004, 16:10


#34 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 5. april 2004, 18:21

hehe tamle v anteni pravijo za kombinacijo Oven Sco (sonce asc) da bi lahko bil terorist po poklicu..., hehe, eksplozivna kombinacija...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#35 Freya

Freya
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 371

Objavljeno: 13. april 2004, 15:36

hehe tamle v anteni pravijo za kombinacijo Oven Sco (sonce asc) da bi lahko bil terorist po poklicu..., hehe, eksplozivna kombinacija...

ja, jest sm tud brala tele kombinacije.... bojda nismo za skupej, nežni rakci in energični ovnčki :xx!: x:Dx

čeprov mam jest najboljši prijateljici ovnički, pa nekaj simpatij je blo tudi z moškimi predstavniki.... mogoče je to moj asc strelec kriv? :inocent:
SI SAPIS SIS APIS.
Objavljena slika

#36 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 13. april 2004, 15:47

čeprov mam jest najboljši prijateljici ovnički, pa nekaj simpatij je blo tudi z moškimi predstavniki.... mogoče je to moj asc strelec kriv?  :inocent:

Malo že, ampak najbrž je še kaj drugega posredi, recimo položaj lune in še česa...

Sicer pa poznam nekaj parov oven-rak, ki ("začuda") že leta super furajo skupaj... Ni pravil. xDDx

Lep pozdrav x;)x x:)x

#37 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 13. april 2004, 15:54

Več informacij o partnerju ti bo dal vladar descendenta, Saturn v tem primeru; v katerem znaku in hiši je? Njegovi aspekti, itd.

Razen tega govori o tem, kakšen partner ti paše, tudi položaj tvojega Sonca in Marsa. Zdaj se ne spomnim, kje imaš te Pozdrav! x:Dx  Vanda

thx Vanda- sem komaj zdaj zaštekala bistvo posta. ( :inocent: tup, tup)

Saturn imam v peti hiši v škorpijonu :o|o: x?x
posrečena kombinacija?

#38 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 13. april 2004, 16:26

hehe tamle v anteni pravijo za kombinacijo Oven Sco (sonce asc) da bi lahko bil terorist po poklicu..., hehe, eksplozivna kombinacija...

Khm. Khm.
Meni tule pa za Oven/Škorp. pravi dober policaj, detektiv, psihoanalitik, rudar.... x:o)x :farb:
Pa glih sam še tacenske šole se mi manjka.... :fool: xg:Dx xg:Dx

#39 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. april 2004, 06:43

...
Malo že, ampak najbrž je še kaj drugega posredi, recimo položaj lune in še česa...

Sicer pa poznam nekaj parov oven-rak, ki ("začuda") že leta super furajo skupaj... Ni pravil.  xDDx
...


:palec:

Vsaj položaj Lune je treba še preveriti. V večini primerov nekih "čudnih", "neverjetnih", "nemogočih" kombinacij izpade, da sta si NJEGOVO Sonce in NJENA Luna v čisto dobrih znakih. Torej, če gledamo obe Sonci, je kao "kriza", v resnici pa niti ne.

Čeprav seveda velja, da sta si Sonci v recimo kvadratu zaradi nekega razloga, na primer ustvarjata napetost, ki se potem rešuje s pomočjo drugih potencialov v horoskopu.

Pa še veliko drugih možnosti je, samo tale je med najbolj običajnimi.

Poglejte "čudne" kombinacije, ki jih poznate oziroma imate kje v arhivu, še skozi ta očala in marsikaj se vam bo odprlo čisto na novo.

Lep pozdrav!

#40 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. april 2004, 07:11

Bern :palec:
Tudi sama rak in ovni so mi bili od nekdaj zanimivi x:px , pa k sreči ali nesreči ni šlo, bilo je lepo a hvala bogu, da je konec :vragec:
Poznam pa par star okoli 50 rak-oven in furata burno življenje, vedno se narežim, ko mi gospa razlaga kake štose imata že celo življenje.
Spoznala sem pa kar nekaj pilotov ovnov :eek: ....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#41 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. april 2004, 07:26

Čeprav seveda velja, da sta si Sonci v recimo kvadratu zaradi nekega razloga, na primer ustvarjata napetost, ki se potem rešuje s pomočjo drugih potencialov v horoskopu.
običajnimi.

xrolleyesx xcivx Čudim se, kako sta furala moja starša 50 let , oče riba, mama devica, totalno nasprotje? x?x

#42 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 14. april 2004, 07:34

Evo Lunca eno nasprotje:
on: jarac
ona: oven
(moji starši)

Ni idealna kombinacija :inocent: :sori:

#43 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. april 2004, 07:50

Čeprav seveda velja, da sta si Sonci v recimo kvadratu zaradi nekega razloga, na primer ustvarjata napetost, ki se potem rešuje s pomočjo drugih potencialov v horoskopu.

x;)x Kot vidiš Alica, to niso pravila, verjetno se nasprotna sonca res rešujeta s pomočjo drugih potencialov. :palec:

#44 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 14. april 2004, 08:34



Čeprav seveda velja, da sta si Sonci v recimo kvadratu zaradi nekega razloga, na primer ustvarjata napetost, ki se potem rešuje s pomočjo drugih potencialov v horoskopu.

x;)x Kot vidiš Alica, to niso pravila, verjetno se nasprotna sonca res rešujeta s pomočjo drugih potencialov. :palec:

Imaš prav. Potrebno je raziskati vse (kdo ve xrolleyesx ) ker sicer ni resno x!x

Onda su in tvoji starši imeli dobrih aspektov. x;)x
Trdi se da su najboljše kombinacije one nasuprotne, primeri: jarac-rak, škorpion-bik, ampak zgleda da je vse individualno in vedno treba proučevati cele karte.
Astrologija vsekakor ni lahka :eek:

#45 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. april 2004, 08:48

:palec: Ja Alica, mislim, da že ko veliko znaš, ugotavljaš, da se boš še ogromno moral naučit,sploh ko bereš krasno interpretacijo nekoga drugega, ki ve veliko več. x;)x

#46 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. april 2004, 09:35



Čeprav seveda velja, da sta si Sonci v recimo kvadratu zaradi nekega razloga, na primer ustvarjata napetost, ki se potem rešuje s pomočjo drugih potencialov v horoskopu.
običajnimi.

xrolleyesx xcivx Čudim se, kako sta furala moja starša 50 let , oče riba, mama devica, totalno nasprotje? x?x


Verjetno ima ona Luno (ali pa vsaj podznak ali kak stelij) v vodnih znamenjih ali pa v Kozorogu ali Biku.

(Morda pa tudi ni tako enostavno. Včasih ni, pa vseeno nekako deluje.)

B.

#47 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 14. april 2004, 09:35

Malo vem o astrologiji...pa bi mi kdo povedal zame...Lev/asc. škorpion/luna Oven... x:Ix x:Ix
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#48 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. november 2004, 22:29

Ne spoznam se preveč na tole...mi morda lahko kdo pomaga?

Moja hči...

Asc v biku( tukaj so tudi Mars, Jupiter in Luna), tretja hiša v dvojčkih..peta hiša v levu..

MC v kozorogu, v deseti hiši je tudi Merkur v kozorogu..., enajsta hiša v vodnarju, kjer sta tudi Sonce in Venera...

Aja, šesta hiša je v devici...vendar iam vrinjeno tehtnico...zanimiva pa mi je njena deveta hiša kjer sta Saturn in Neptun v konj...

Deveto hišo sem omenila, ker želi študirati v tujini...pa se mi zdi, da to zanjo ni najbolj priporočljivo...pa še neptun je tam... xrolleyesx

Me je danes prosila, naj mal pogledam, pa ne znam prav... x:Ix

Astra
Per aspera ad astra

#49 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 29. november 2004, 22:40

Kje pa sta Merkur in Venera?
Dum spiro, spero.

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. november 2004, 22:44

Moda, kozmetika... na nek nacin umetnost... taksno...
al pa ekologija in podobno...
... tud kaksne zdraviteljske zadeve...
... pa marketing...
jaz bi jo usmerila v modo/umetnost... nekaj tacga...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0