Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Domace zivali


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
121 komentarjev na to temo

#51 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 1. april 2004, 15:26

Kje smo ze ostali? Pri domacih zivalih, a ne? xrolleyesx
Kaj pa je s tem, da nekateri tipi svoje "spodnje" poimenujete po domacih zivalih? .. sem zasledila to na eni strani o seksu, ali pa tam pri igrackah.. .. ne vem vec .. x:Dx

#52 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 1. april 2004, 15:39

očitno Znova rabi besedno hrano, dokazovanje, in nadvlado najboljšega, ..zanima me, a je tut realno tak smešno?
Nikoli pa ne bom svojemu psu dau ime Znova x:Dx

... si ze kdaj zasledil nadvlado najslabsega...? x:Dx x:Dx

#53 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 1. april 2004, 15:40

si za mano x:Dx
Mim grede, kdo si upa trdit, da je Znova en že znan Lunatk˝?

#54 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 1. april 2004, 15:41

Nic vec..

Pokowc!!! Pokowc! K nogi... x:Dx

#55 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 1. april 2004, 15:42

x:Dx Vprašanje o poletju je tukaj popolnoma na mestu. Ker se mi niti ne sanja, kako bomo omilili vročino. Ena varijanta je, da mu ven nastavimo pvc bano - v keteri sem kopala svoje punce x:)x , da bi ga ostrigli - ne vem....ziher ne.
In danes je naš Car dobil batine - od sosedove mačke. Oba črna in zelo kosmata x:Dx mačka pa zelo besna na našega radovedneža.

Sem zadnjič razmišljala - če moram izbirati med psom in mačko - izberem psa. Zato, ker me je pred leti mačka opraskala do krvi in potem vse tiste injekcije in to..bila je divja, bolna jaz pa jo hotela pocartljati. Tudi ptiče imam blazno rada. Ful žalosti bilo, ko je poginil.

Dopust? Ko smo bili še v bloku in imeli papigo - se je v času dopusta k nam preselila nečakinja x:)x
Zdaj pa bomo še videli..če sploh bo dopust. Pa ni pes vprašaj ampak keš...jbg...vsega ne moreš imeti.
Itak je naš cucek še mlad dečko in vlači vse živo - in nas uči reda.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#56 Vreme kje spotakne

Vreme kje spotakne
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 89

Objavljeno: 10. april 2004, 23:51

Poznam par, ki ima doma macke.
Poznam tudi eno sosedo, ki ima psa.

Nimam nic proti tem ljudem, ki imajo zivali. Zakaj pa ne? Jaz pa ne bi imela zivali. Nisem tak tip. Ampak drugi pa naj jih imajo.

#57 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 12. april 2004, 14:08

Poznam par, ki ima doma macke.
Poznam tudi eno sosedo, ki ima psa.

Nimam nic proti tem ljudem, ki imajo zivali. Zakaj pa ne? Jaz pa ne bi imela zivali. Nisem tak tip. Ampak drugi pa naj jih imajo.

nekje sem zasledil,da ljudje,ki sovražijo živali jih zavračajo sodijo v kšn naci-lobi x^x
Vsaka ovira je priložnost.

#58 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 12. april 2004, 14:51

mah ne tak ozko gledat, preprosto..., ker želijo dom imet čist, brez še dod.stroškov, brez odgovornosti, pa žwau mora met vsaj vrt, hoh

sej nism tko osko gledu :palec: sam poznam take tičke
Vsaka ovira je priložnost.

#59 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 12. april 2004, 16:27

Kdor ne mara živali, ne mara ljudi...ampak jaz imam na splošno raje živali... so bolj iskrene in ljubeče... x:Xx x:Xx x:Xx mucice so moja dlakava strast x:Dx x:Dx x:Dx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#60 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 12. april 2004, 18:06

Kdor ne mara živali, ne mara ljudi...ampak jaz imam na splošno raje živali... so bolj iskrene in ljubeče... x:Xx  x:Xx  x:Xx mucice so moja dlakava strast x:Dx  x:Dx  x:Dx

mogoče pa se mi nekoč nasmehne sreča x^x MRJAUUUUUUUU x:Dx
Vsaka ovira je priložnost.

#61 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 12. april 2004, 19:30

Ti kr prpred k men...boš Whiskas vrečko dubu... x:Dx x:Dx x:px
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#62 Vreme kje spotakne

Vreme kje spotakne
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 89

Objavljeno: 12. april 2004, 19:37

Kdor ne mara živali, ne mara ljudi...ampak jaz imam na splošno raje živali... so bolj iskrene in ljubeče... x:Xx  x:Xx  x:Xx mucice so moja dlakava strast x:Dx  x:Dx  x:Dx

Kako imas lahko zivali rajsi kot ljudi. Ti si res cudna.
A se pogovarjas z zivalmi in ti one odgovarjajo?
A si zaupas z zivalmi?
A te je rodila zival, da jo imas rajsi kot svojo mamo, ki je clovek?
Ne razumem.

#63 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 12. april 2004, 19:39

[/QUOTE

A te je rodila zival, da jo imas rajsi kot svojo mamo, ki je clovek?
Ne razumem. [/QUOTE]





Mama mi je umrla...si zdaj zadovoljna... :xx!: :xx!: :xx!:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#64 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 12. april 2004, 20:10

Ti kr prpred k men...boš Whiskas vrečko dubu... x:Dx  x:Dx  x:px

Ja sej začne se pr vrečki.......
pol so pa sam še rešetke! x^x x:Dx
Vsaka ovira je priložnost.

#65 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. april 2004, 22:57

Odnos ljudi do živali nehote pokaže plat, ki jo človek skriva v sebi. Lahko je dobra ali manj dobra. Recimo, da ne bom govorila slaba ali pokvarjena.
Če zmoreš pomagati živali je to še večji dar.
Pri nas sem pač jaz tista teta Pehta, ki zdravi vse po vrsti. Izruva klope vsem sosedovim mačkam ter psu. Ko smo imeli še papige sem bila njun osebni zdravnik - ker mi veterinar ni vedel kaj pametnega povedat, sem se zanesla nase..Moj pa zraven gledal in se za glavo držal x:Dx
Je pa res, da vsi ljudje nimajo močne kinetične energije.

Sama sem prišla v zoo in me ure niso spravili ven-pocarljala vse kar ni ravno v nezavest padlo x:Dx x:Dx .
Ne bojim se skoraj nobene živali - rahlo neugodno mi je edino pri goskah -resnično me znervirajo s tistim pihanjem in sikanjem.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#66 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. april 2004, 22:59

Odnos ljudi do živali nehote pokaže plat, ki jo človek skriva v sebi. Lahko je dobra ali manj dobra. Recimo, da ne bom govorila slaba ali pokvarjena.

:palec: x:Dx ...hi-hi.....jaz bi bolj ostro to povedal......mi je všeč kako si ti. :palec: x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#67 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 13. april 2004, 00:27

Strinjam se, da nekdo ki muci zivali, ne more biti dober clovek. Ali pa nekdo, ki pusti zival na cesti...
Ni pa res, da je nekdo ki zivali ne mara, slab clovek. Razlika je med ljudmi, ki zivali ne marajo ( in jih zato pac nimajo) in ljudmi, ki zivali mucijo! x:)x

#68 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 13. april 2004, 04:45

Ti kr prpred k men...boš Whiskas vrečko dubu... x:Dx  x:Dx  x:px

Ja sej začne se pr vrečki.......
pol so pa sam še rešetke! x^x x:Dx

Opij...rešetke... :xx!: tega pa nikoli!!! Samo ta najbolj vrečke...loh bi sam izbiral okus... x:px
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#69 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 13. april 2004, 04:47

Nataly...ti si že moja x:Xx x:Xx Sigurno te gledajo kot največjega čudaka...mene tudi, ko pobiram polže s pločnikov in jih dajem v travo...pa deževnike...ne vem zakaj se ljudjem tako gnusijo??? xrolleyesx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#70 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 13. april 2004, 11:00

hmmm..
.. Verjetno se mi samo zdi, da nekateri malo pretiravajo..
Ampak nic hudega, vsak ima nekaj kar ga dela "drugacnega".. x;)x

#71 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 13. april 2004, 11:09

absolutno...eni so brezbrižni, drugim je mar... x^x
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. april 2004, 16:47

Odnos ljudi do živali nehote pokaže plat, ki jo človek skriva v sebi. Lahko je dobra ali manj dobra. Recimo, da ne bom govorila slaba ali pokvarjena.
Če zmoreš pomagati živali je to še večji dar. ...

:palec: :palec:

Goske!! x:o)x x8Dx x:px - tudi se jih malo bojim - ste vedeli, da so ful dobri cuvaji, ze dozivela, res je tako, ful tezijo in nevarne zgledajo, derejo se in migajo z vratovi in glavami in zelo besno gledajo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. april 2004, 16:52

Strinjam se, da nekdo ki muci zivali, ne more biti dober clovek. Ali pa nekdo, ki pusti zival na cesti...
Ni pa res, da je nekdo ki zivali ne mara, slab clovek. Razlika je med ljudmi, ki zivali ne marajo ( in jih zato pac nimajo) in ljudmi, ki zivali mucijo!  x:)x

V bistvu imas prav, seveda.
Samo velikokrat je tako, da tisti, ki pac zivali ne marajo, tudi potem vse zive zlehtnarije jim pocnejo ali so do njih grobi, nerazumevajoci, ker 'ne marajo zivali'.
Spet drugo pa je - 'si jih ne zelijo oz. jih nic ne pogresajo' - med takimi pa je ful zivaloljubcev, samo jih -sami- nocejo imeti (ni placa, so v bloku, ne da se jim imeti te obveznosti itd)...
Najbrz si to pravzaprav mislila.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. april 2004, 09:43

Marsa :palec: ja najbrž je to mislila.
Goske so pa res najboljši čuvaji. Zaznajo prisotnost prej kot pes. Ampak vseeno...imela jih pa ne bi x;)x

Majica x:Dx . Vsak, ki me prvič vidi na delu pa res x:Dx le da se folk vsega navadi x:)x
V soboto je bil na cesti jež. Se lepo ustavimo(itak že vsi vedo, da ga imam namen odnesti s ceste in še moj priskaklja zraven) prideva do njega - pa je bilo prepozno. Nekdo ga je že povozil :V:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#75 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 14. april 2004, 14:57

Goske!!  x:o)x  x8Dx  x:px  -  - ste vedeli, da so ful dobri cuvaji, ze dozivela, res je tako, ful tezijo in nevarne zgledajo, derejo se in migajo z vratovi in glavami in zelo besno gledajo.

K smo že pr čuvajih!
najboljši čuvaj je KRT
k te enkrat zagleda je že.... x^x
Vsaka ovira je priložnost.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0