Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ljubimci in ljubimke 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#51 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 21. april 2004, 11:01

poznam ljubosumne primerke in sem prepričana, da to nardi dost hudega na svetu.


dobro torej da nisem ljubosumna oseba x:Dx .... ( :!!: :devil: :sniky: :vragec: x8Dx )

hmmm- če vem da sem jaz ta glavna v njegovem srčku, sanjah, očeh, mislih in še kje... potem sploh nisem ljubosumna x:Dx

(bemti raka ASC v kvadratu z luno)

#52 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. april 2004, 11:12

Ja. Škorpijonsko venero imam-pa še v konjunkciji z jupitrom v 12. (angeli varuhi na delu :palec: )
Saj je finta, da se tudi jaz z vodicami(ribice in škorpije in rakice) zelo dobro razumem. Glede na moj oster in mnogokrat nepremišljeni jezik so neverjetno strpne z mano x:Dx x:Dx

Amis - :palec: če že ne kaj druga od staršev, pa vsaj to, kaj se ne sme..že to je ogromno ej x^x

Z vodnarsko venero se jaz kar malo ubadam - obe hčerki jo imata. Starejša v 10. -kulmunantna je celo, mlajša pa v 7.

Lunca pravi, da je vodnarska venera moderna venera. x^x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 11:14

Natancno tako je, zelo dobro je povedala Lunca.
Tudi moj sin ima tako venero. :palec: (in se vsega boga ostalega v vodnarju). :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 11:15

Marsa tnx.. zlata si.. viš tole s planeti... x:Xx mene tko zanima.. oh ekscentrična sem.. x:Dx x:Dx x:Dx .
Dej mi sam to še namign, kaj pa Mars?
Torej venera na lbezn, merkur na gobčnost, a mars pa na odziv, obrambo, al kak bi si to razložila? x;)x x:Ix x:)x
Mushi

#55 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. april 2004, 11:21

Mushi saj si neverjetna x:Dx :palec: Ko vštekaš, vštekaš :palec:

Tudi moji hčeri vsega boga v vodnarju(merkur, tudi...fino, bosta vsaj malo možgančke trenirali :palec: )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 11:24

Na energijo, najbolj poenostavljeno, kako delujes, tudi kaksna si v sexu, tudi (poleg merkurja) kako se gibas, kako se lotevas poslov, kaksna si, ko delas, koliko energije das v doloceno zadevo itd.
To imas v Strelcu pravis (recimo zato rada potujes, rada imas sport, vsec ti je recimo se sportno tudi oblaciti, si tudi tak -sporten- tip in potemtakem tudi sportne postave; das na telo, pomeni ti, da si fit), mars v bistvu kaze na dinamiko cloveka (ne dnevno dinamiko, to predstavlja luna), njegov ritem, energijo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 11:32

nataly, kaj sem trofla z marsom xzobkox xredx ? x;)x
sam kar se moderne venere tiče (venera v vodnarju), če si razlagam, tko kot si, pol pa nisem sure, da prav razmišljam, al pa čist tak pa le ni.
Sem pa opazla glede komunikacije da se full hiter s folkom zaštekam in se jim zdim faca, sem pa vseen mal bolj zategnjena kot si pol dejansko predstavljajo, in jih pol ko si mal preveč dovolijo dam na eno oreng distanco. Mam ravno zdej enga sodelavca tko.. ko si je določene komentarje preveč dovolil po samo enem mesecu poznanstva (npr. trgam papir iz printerja in strgam list pa reče jao kak si ti groba.. bogi tvoj ded.. )pa to ne bi blo še tko hudo, šala pač, ampak je kr neke take na robu umestnosti nizal.. pa tko rahlo poniževalno, zdej pa govorimo ravno tolk kot ga kej službeno zanima, pa strog pogled prek mize.. brezobzirni drek mali. :vragec:
Mushi

#58 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 11:39

Na energijo, najbolj poenostavljeno, kako delujes, tudi kaksna si v sexu, tudi (poleg merkurja) kako se gibas, kako se lotevas poslov, kaksna si, ko delas, koliko energije das v doloceno zadevo itd.
To imas v Strelcu pravis (recimo zato rada potujes, rada imas sport, vsec ti je recimo se sportno tudi oblaciti, si tudi tak -sporten- tip in potemtakem tudi sportne postave; das na telo, pomeni ti, da si fit), mars v bistvu kaze na dinamiko cloveka (ne dnevno dinamiko, to predstavlja luna), njegov ritem, energijo.

tnx..
x:)x x:)x x:)x
vse bi blo prav, sam verjetno sem križanec z lenivcem. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
vse tko miselno drži, sam čez kavč ga ni.. fit nam je fajn bit vsem, pa z najbolj minimalnimi sredstvi, trenutno študiram, da bi blo treba za vsako vrsto pojedene čokolade nrdit 20 trebušnjakov pa 10 sklec in bi se lahko tko čokolade odvajala.... ampak, sem sam pr razmišljanju še, kadar jo nimam pred sabo.. x:px
Jah, nč neki bo treba začet, ko morem en čink shujšat, mushi bo počas nehala kontracepcijske tabletke jest, pol čez pol leta bomo pa na čudež upal... x:Dx x:Dx xDDx :2src:
Mushi

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 11:43

Eh, potem si pa tu pac bolj tehtnica, sploh ker omenjas sladkarije, ker sem rpejle razmisljala, ko si opisovala zgoraj nekaj, ja pishuka kje pa je pol mushina tehtnica kaj?
No, evo je. ;) Lenuh, sladkarije... eh, njeh...

V rokah daljinec, v ustih 5 kg cokolade, na trebuhu pa abdominajzer oz. pac whatever, kar in ki dela, medtem ko lahko vi zrete in lezite! :xx!: xrolleyesx xrolleyesx x:o)x x:px x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. april 2004, 11:47

Jah, nč neki bo treba začet, ko morem en čink shujšat, mushi bo počas nehala kontracepcijske tabletke jest, pol čez pol leta bomo pa na čudež upal...  x:Dx  x:Dx  xDDx  :2src:

Ohoho Mushi, tole zna biti pa eno zelo eksplozivno, energetsko nabito bitje, kar v akcijo xwizardx :onfire: xsrcbumx

#61 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 11:48

hahahahhahahahhahahahahahahahahahaha...
delno Marsika, delno je neki takega, na TV prodajo pa ne padam, vem da vse kar tkole luštno gre po kilcah gor, gre mal manj luštno dol....
oh.. kake so pol šele ta prave tehtnice.. x:o)x x:Dx x:o)x x:Dx full si dober tole napisala.. se moram full trudit, da delam kamnit fris še naprej bolj al manj, da ne padem v režanje, zarad tegale dreka nasprot mene sedečega. Ker jst full delam. xrolleyesx
Mushi

#62 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 11:49

Jah, nč neki bo treba začet, ko morem en čink shujšat, mushi bo počas nehala kontracepcijske tabletke jest, pol čez pol leta bomo pa na čudež upal...  x:Dx  x:Dx  xDDx  :2src:

Ohoho Mushi, tole zna biti pa eno zelo eksplozivno, energetsko nabito bitje, kar v akcijo xwizardx :onfire: xsrcbumx

Eksplozivno, energetsko bitje? x:Ix :irs: :shsh:
kaj, kaj??? x:o)x
Mushi

#63 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. april 2004, 11:55

Ja, če bo tvoj otroček, ni :vragec: , da ne bi vsaj malo tvoje energije dobil x;)x x:Xx .

Kar v akcijo xwizardx x:px

#64 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 11:57

Men so "zmerl" energijo v enem trgovskem centru in je sploh nimam! xsmx
jst tud mislim da jo bo imel kr neki, sam upam da ne več od mene.. odvisno seveda za kaj.. x:Dx x:Dx :palec:
Mushi

#65 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. april 2004, 11:59

Men so "zmerl" energijo v enem trgovskem centru in je sploh nimam!  xsmx

Po mojem si jim napravco pokvarila od presilne energije x;)x .

Ne bom več tule svinjala,da vam ne posvinjam teme :inocent: :o|o: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#66 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. april 2004, 11:59

huhu jaz pa gledam zdaj eno tehtničko.... z ascendentom v tehtnici, ne vem kje je luna... ampak zicer ma plutona v prvi, k je isti letnik kot jaz... 84... torej, hm pa je taka vredu natakarca... x:Xx ... pa se počasi zanimam za tehtnice... je treba kaj vedet o njih?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#67 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. april 2004, 12:05

Eh, potem si pa tu pac bolj tehtnica, sploh ker omenjas sladkarije, ker sem rpejle razmisljala, ko si opisovala zgoraj nekaj, ja pishuka kje pa je pol mushina tehtnica kaj?
No, evo je. ;) Lenuh, sladkarije... eh, njeh...

V rokah daljinec, v ustih 5 kg cokolade, na trebuhu pa abdominajzer oz. pac whatever, kar in ki dela, medtem ko lahko vi zrete in lezite!  :xx!:  xrolleyesx  xrolleyesx  x:o)x  x:px  x:Dx  x:Dx

tole je marsa napisala.....
el nino!
Dober preber!
te bo kr minilo... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#68 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. april 2004, 13:26

Amis - :palec: če že ne kaj druga od staršev, pa vsaj to, kaj se ne sme..že to je ogromno ej x^x

hja nataly, maš prav, že to je ogromno...........bo treba kr kenslat x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#69 moodymoon

moodymoon
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 120

Objavljeno: 21. april 2004, 13:33

Ne vem če Q lih spada v to temo, pa vseeno- se tiče ljubimke in ljubimca x;)x , torej tranzitov čez kompozitno karte:

Kako lahko vpliva tranzitni Uran, ki bo letos na koncu najine 12.hiše v konjunkciji z najino Venero (Ribi)? Poleg tega bo v 12.hiši še tranzitni Neptun (brez aspekta na Vnero).
Hkrati gre tranz.Jupiter skozi celo najino 7.hišo in bo prišel še v konjunkcijo s komp.Luno in Plutonom (Tehtnica).
Tranzit Saturna v 5.hiši, pa bo v konjunkciji s komp.Jupitrom (Rak) (in kvadratu z Luno in Pl.. :xx!: )

Kje je izziv teh aspektov, kako lahko vplivajo na partnerstvo?

Hvala, pa res lepo se mejte na tale sončni dan :palec: x:Dx
Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)

#70 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 21. april 2004, 14:24

No, evo je. ;) Lenuh, sladkarije... eh, njeh...

hmmm... tehtnica glavom i bradom, pa se ne dotaknem sladkarij, razen zelooo občasno... čokolade pa sploh ne jem, ker bi bil potem :vragec: kadar pa se nabašem lepo bolj ali manj pretehtano pokurim vse skupaj. ker vem kako je biti debelčkan - :vragec: :vragec: NIKOLI VEČ!!!!! :vragec:

#71 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. maj 2004, 20:12

Seks horoskop
Oven
Glavne karakteristike tega znamenja se označijo z besedami "spontani", "zapeljivi" in "zelo zahtevni". Kar se tiče postelje, bi poskusili prav vse in zato, če boste pristali kdaj z njimi v postelji, jim prepustite vlogo vodje. Če ste pa naleteli na Ovnico, vedite, da mora biti zgoraj in da bo večino dela opravila sama. Najboljši seks z Levi in Strelci.

Bik
Vsem je jasno, da boste vsakega pravega hedonista najbolj užalili, če ga boste preganjali, naj se podviza. Kajti: predigra in ljubkovanje trajajo nekaj ur. Mazanje s kremicami, draženje z vsemi mogočimi umetnimi in naravnimi pripomočki. Kolikor več jezika, tem boljše, svetujejo astrologi. Po maratonski predigri sledi pasji položaj. Najboljši seks z Devicami in Kozorogom.

Dvojčka
Saj veste, kakšni so: ne morete jih uloviti niti za glavo niti za rep. Najbolj jim odgovarja maska, pa tudi izmenjava vlog jim ni tuja. Od položajev jim najbolj ustreza nekaj "vmes", tj. na boku. Ne čudite se, če se s tem znamenjem tako zapletete, da ne veste več, kje imate svoje noge. Kar se tiče ritma, ne pretiravajte v izmenjavah. Najboljše je počasno guganje. Najboljši seks z Vodnarji in Tehtnicami.

Rak
En korak naprej, dva nazaj, tipično Rakovsko. No, kadar se končno odločijo za partnerja, ga ne spustijo zlahka. Rakom najbolj odgovarjajo ukleščeni položaji (lotosov položaj). Občutki nežne pripadnosti, bližine in topline so zagotovljeni. Vas moramo spomniti na stik z očmi in počasen ritem? Najboljši seks s Škorpijoni in Ribami.

Lev
Levom ni nič neugodno. Če ste se spletli z Levinjo, ste lahko prepričani, da vam ne bo odrekala orgazmov. In če že želite, da ona doživlja multiple orgazme, zavzemite t.i. položaj gugalnice. Po določenem času sledi samozadovoljevanje. Levinje želijo ponavadi prve končati, tako da lahko v miru opazujejo partnerja. Če preživite ta ogenj, si za naslednjega partnerja izberite Strelca ali Ovna.

Devica
Glede na to da je diskretnost njihov zaščitni znak, ne poskušajte z njimi seksati v javnosti. No, znotraj štirih sten vam bodo Device zelo rade pokazale, kako so spretne z rafiniranimi prstki. Če ste z žensko Devico, ji dovolite, da se vam usede v naročje in spremeni v majhno deklico. No, ne bodite sebični. Včasih ji pomagajte s sunkovitimi premiki vašega telesa. Svetujemo vam, da uskladita trenutek doseganja orgazma. Najboljši seks z Bikom in Kozorogom.

Tehtnica
Seks na hitro pri njih ne pride v poštev, ker jih takšni napadi pogosto vržejo iz tira. In glede na to, da to znamenje obožuje spolni akt, je idealen položaj ta, da ženska Tehtnica ovije noge okoli partnerjevega vratu. Na koncu ne pozabite nagraditi vaše Tehtnice (ker je tako dolgo zdržala v tem položaju) z romantičnimi gestami. Najboljši seks z Dvojčki in Vodnarjem.

Škorpijon
Umetnost je seks in Škorpijoni so Picassovi otroci. Ne obstaja ničesar, kar jim ne bi padlo na pamet. Kar se tiče položajev, je njihov favorit 69. On leži na hrbtu, ona na njem, in to v nasprotni smeri. Po oralnem stimuliranju sledi seksualno občevanje. In seveda, on ji pri tem stimulira klitoris. Najboljši partnerji Ribe in Raki.

Strelec
Strelci ne poznajo konvencij in nikoli ne delajo tega, kar se od njih pričakuje. In smo pri seksu v morju, planinah, na javnem mestu. Še več, občutek, da počnejo nekaj prepovedanega, jim samo polni kri tam, kjer je treba. Od položajev zmaga "stoječi", tako da je ženska obrnjena proti moškemu s hrbtom. Najboljši partnerji za eksperimentiranje: Oven in Lev ter vsi neznani posamezniki, ki slučajno "padejo" Strelcu v lovu na seks.

Kozorog
Seks kot igra moči, dominacija - to jim je neznanka. Če želite iz njih izvleči največjo količino naslade, začnite igro zelo ležerno, malce nedolžno in igrivo. Po premetavanju po blazinah in posvečanju pozornosti občutljivim delom telesa predlagamo, da prevzamete odgovarjajoči položaj. Pripadniki tega znamenja še niso nikoli slišali, da je seks povezan z igro moči, dominantnimi vlogami. Na trenutke menjajte ritem. Najboljši seks z Devico in Bikom.

Vodnar
Dokler jih ne osvojite, se vam zdi, da imate opravke z ledenimi kraljicami/kralji. Vendar po tem, ko vam jih uspe odtaliti, se pripravite na najtežje akrobacije in nemogoče položaje. Ekstravagantni Vodnarji obožujejo nenavadne položaje, kraje in perverzna šepetanja na uho. Na koncu igre se ne čudite, če boste morali ožeti posteljnino. Najboljši partnerji Dvojčki in Tehtnice.

Ribi
Ribi poznata, kako funkcionira najmanjši živec na vašem telesu. Če želite plavati z njimi, morate biti njihov sanjski partner. Če ste izbrani, je najboljše, da prevzamete položaj delfina, kateri zagotavlja seksualno intimnost in dobršno mero romantike. Glavni moto, katerega je dobro upoštevati: Vse teče, vse beži. Ko partner prodira v ribo bočno, naj še občasno ljubkuje prsi in se dotika klitorisa. Najboljši partnerji za Ribi vsa morska bitja: Raki in Škorpijoni
Urška Č.

#72 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 7. maj 2004, 20:21

top po the pops- riba in seveda vodnar :palec: x:Dx

še nekaj o tehtnicah- ne zanemarjajte ritke. rade imajo že to če jih pošteno zgrabite za njo da o ostalem ne govorimo....

xnckrivx

#73 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 11. maj 2004, 23:21

Na energijo, najbolj poenostavljeno, kako delujes, tudi kaksna si v sexu, tudi (poleg merkurja) kako se gibas, kako se lotevas poslov, kaksna si, ko delas, koliko energije das v doloceno zadevo itd.
To imas v Strelcu pravis (recimo zato rada potujes, rada imas sport, vsec ti je recimo se sportno tudi oblaciti, si tudi tak -sporten- tip in potemtakem tudi sportne postave; das na telo, pomeni ti, da si fit), mars v bistvu kaze na dinamiko cloveka (ne dnevno dinamiko, to predstavlja luna), njegov ritem, energijo.

Ja, men pa tale Mars v Strelcu prav gara! x:)x :palec: Ampak zadaneš v nulo!

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#74 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 12. maj 2004, 10:03

Ne bi vedeu :fiju:

saj vem.

#75 sedna

sedna
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 338

Objavljeno: 13. maj 2004, 07:36

MOJEMU ZADNJEMU IN NAJBOLJŠEMU UČITELJU



Ni ga, ni ga, ni ga človeka, ki bi znal očarati zvezde bolje kot ti.
V šopek si jih spel, da so ti poslušno služile.

Veš kaj je za robom zvezd? Seveda veš.
Tja grem, v dalj, ker se pika prelije čez rob.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0