Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

A ga cutimo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
130 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 09:34

Ja... hm, hecno je, kako sploh ne pomislim nikoli na svoje polozaje, ko pisem recimo.... meni se bo namrec tale opozicija postavila tako, da bo vse skupaj tvorilo veliki kriz (moja natalna opozicija marsa in plutona s tranzitno)...
Shit.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 20. april 2004, 09:40

Mene je pa tale mrk cist zdrmal....razpolozenje kot aprilsko vreme....vceraj skoraj celo dopoldne jokala, zacelo se je pa ze v nedeljo zvecer.

Zvecer sm sla na kavo oz. pogovor, pa ni bilo nic iz tega. Vseskozi sm cutla eno napetost pa zivcnost (pogrizla skoraj vse nohte)....pa negativne energije fuuuul.

No dans je ze mal bols.... x:)x

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 09:45

Boga.
Se dobro (da je danes boljse).

Jaz pa imam danes primez okoli glave. :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 09:52

:palec: the best. prav rabila sem eno tako destruktivno stvar od zunaj, da mi razdrma ene negativne stvari, ki so prišle v ospredje. včeraj sem vse vrgla v zrak in obrnila za sto stopinj- v svojo smer x:Dx
in je the best x:Dx
tudi vam želim isto :palec:

#55 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. april 2004, 09:53

24.4. bo mars ekzaktno 180 na plutona. Ta energija pa je agresivna in destruktivna. :xx!:  :xx!:

lunca, a to pol velja za vse al je odvisno od posameznikovih položajev :eek: ?

marsa in sončnica - pobož x:Xx

meni je danes nekoliko bolje, koncentracija počasi narašča, pa primeža je manj...........s tem tempom bi mogla bit jutri že čist ok x:Ix x^x ......upam x:o)x x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#56 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. april 2004, 10:14

Jaz pa kar ostajam na isti valovni dolžini(vse cool :palec: ) Vsem, ki niste dobro, želim čim hitrejše izboljšanje! :flower:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 10:16

To velja pac za vse (vpliva na vse), ce se ti pa na kaj osebnega pripopa (ali spravi v tak polozaj glede na tvoje osebne) je pa zate pac toliko mocneje. Recimo tako bo zame najbrz, tole opozicijo imam jaz v zivljenju zelo dejavno, vsekakor med najbolj dejavnimi, ce ne celo najbolj dejavno...
Zadnjic sem postekala dobro plat te opozicije, pa se mi zdajle ne ljubi nakladat, tipkam cist histericen, ker imam odprtih 650 zadev. :|||
To bom kje pri opozicijah sla napisat.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. april 2004, 10:40

To velja pac za vse (vpliva na vse), ce se ti pa na kaj osebnega pripopa (ali spravi v tak polozaj glede na tvoje osebne) je pa zate pac toliko mocneje. Recimo tako bo zame najbrz, tole opozicijo imam jaz v zivljenju zelo dejavno, vsekakor med najbolj dejavnimi, ce ne celo najbolj dejavno...
Zadnjic sem postekala dobro plat te opozicije, pa se mi zdajle ne ljubi nakladat, tipkam cist histericen, ker imam odprtih 650 zadev. :|||
To bom kje pri opozicijah sla napisat.

:palec: Ja marsa, tudi generacija otrok 2001 ima to ekzaktno opozicijo marsa in plutona. Upam, da pri majhnih otrocih še tale križ ne drži tako. Sicer našemu ta malemu rukne 3 in deveta hiša, pa oba z luno v ribah 90.

#59 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 20. april 2004, 19:33

A ima tole kaj vpliva na šole, izobrazbe, šolanja ipd?


Andres

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 19:36

Po mojem ja, kar skoraj po defoltu.
No, pri meni je ze imelo. :)
Imam pa to opozicijo sicer na IC/MC (pac pa imam tudi se 3., 9. saturn/uran).

Se vedno sem evforicna, ampak blazno nekaj kurim svecke, olja, patchouly, zracim, perem, pomivam, pucam skratka - spila sem po mojem 3l vode danes, nekako mi pase ta svezina...
Tudi glave vec nimam tako tesne - po mojem ravno zaradi vode.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 20. april 2004, 19:47

Meni se pa zdi, da se še hitreje stvari odvijajo zdaj. Že itak so se.
Sicer pa ne čutim neke melanhonije pa glavobolov in to. Prav super sem. Kot Znova. xDDx

Andres

#62 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. april 2004, 19:50

Ja, tud meni se zdi....da čas kar beži....vse ful hitro mine (predvsem ure MA ipd.)
že v aprilu smo.....pa še tega bo kmalu konec x;)x

#63 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 20. april 2004, 19:52

Jaz pa imam danes primez okoli glave.

ahm, jaz tudi :xx!: ... zjutraj sem zelo težko vstala... kar spala bi ene tri dni skupaj... pa raztresena nekako, med vožnjo nekam odsotna, ...neštetokrat sem se spomnila Marsinega nasveta, naj bomo zdaj posebno prijazni in razumevajoči z otroki (totalno so out, kar vreščijo in se zaletavajo nekaj, nič se jim ne da delat - saj meni tudi ne x;)x , enim je slabo, se jim vrti, jokajo...)

sicer pa pijem eliksir (akvamarin), blazno tudi meni paše pit ogromne količine vode... žal, pa sem tudi kar naprej, lačnaaaa :o|o: xcivx

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 20:00

Hvalabogu, da to berejo taki kot si ti, ki jim je tocno namenjeno (*pa vem, da je dosti takih ljudi gor, pa namenoma poudarim, ravno zato). :palec:
Ja, na tamale (in zivali) to vedno se mocneje deluje, jasno v bistvu.

Jaz sem tudi hotla se ufurat v eliksir, pa pozabila, sem si pa skuhala jasminov caj, potem pa se melisinega, po dolgem casu.
Bom si danes nastimala eliksir, vidis, prima ideja, akvamarin, bi mi sedlo, sem hotla dat kameno strelo, s tem imam dbest izkusnje, mi je vsec ta univerzalna energija njena...

Folj je cisto off na cestah, jaz sem pa danes spala do pol devetih, mi ni bilo treba v mesto. Sem tudi oshamuchena... pa ful mi je na oci udarilo, kot sem tudi predvidevala.
Vceraj sem morala dat prav ocala gor (sicer jih malo uporabljam)...
Sploh ne morem izostrit slike, vse je nekam megleno in nejasno...

lacna pa danes nisem vec - pac pa sem bila vceraj, pozresna, tim je dal cokolado s celimi lesniki (ki jo imam najraje), zgrizla sem jo! :eek: x:Ix :8): :o|o:
Ne ono uzivanje, kot po navadi, pac pa prav tako, pozresno. xDDx

danes pa 'na vodi'. :2src: xcivx
Kul, lahkotna scena, pol grem pa se pod tus, ful mi sede vodica... xgoldfishx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. april 2004, 20:09

...menda, ga danes bolj čutimo, saj meni se zdi tako x;)x

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 20:17

Hmm... malo drugace, jaz sicer kar podobno (a se mi zdi, da manj) kot vceraj... nisem tolk agresivna kot sem pricakovala malo da bom.
Kar kul skratka, danes sem vec naredila, vceraj pa sem bolj in vec okoli sibala.

Aja, in seveda - jasno, danes ful boljse, ker dobila ful enih... prispevkov. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 20. april 2004, 20:36

Jaz sem pa resnično kul. Zapičil sem se v neko reklamo v časopisu ki jo je šola za turistilne vodiče objavila. Potem sem pa iz službe tja poklical in kaj vem. Me ima nekako da bi šel v to šolo, ker baje nimajo nobenga, ki te jezike govori kot jaz. S tem v glavi in pa mrkom v povezavi (če) mi je minil cel dan. Skratka cool dan.


Andres

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 20:41

Saj mislim da sem pa celo rekla in postavila: najbolj smeli in pogumni, ker je se astra to nekje potem omenila. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 20. april 2004, 20:51

Joj,danes pa kar tipkam xrolleyesx Name deluje danes mrk in mlaj očitno zapoznelo.Glavobol se stopnjuje,s frendico sva načrtovali klepetalni večer,pa je zbolela,jutri me čaka en hud razgovor s sorodniki,ki bo glasen kar se da in me že zdaj kar vse mine.Pa se ne morem izogniti :xx!: Je pa še nekaj drugih tranzitov:Uran op. pluton,pluton trigon uran... :xx!: :xx!: :xx!:
Bo že bolje xupx :detelca: ,rabila bi pa xwizardx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#70 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 20:58

tale Marsina Bohotna, ki včasih mrkne na desni strani... mi je kar sedla v srce... x:Dx

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 21:00

kdo? Kaj? Nic ne stekam... :8): x:Ix
x:o)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 20. april 2004, 21:04

kdo? Kaj? Nic ne stekam...  :8):  x:Ix
x:o)x  xDDx

hi, hi.... x:Xx

#73 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 21. april 2004, 00:24

Hihi... berem tule v luninem koledarčku...

Mrk; ... prinašajo nepredvidene dogodke, neverjetna naključja... (okej, vidim, da se zadeve vrtijo predvsem okrog nesreč in negative, ampak bom tole spregledala x;)x )

Prazna luna - mlaj; "To je dobro obdobje za začetek česarkoli novega, saj se nam poti kar same odpirajo in peljejo le naprej."

Huh... Tale kombinacija se ziher dogaja pri meni, ker sem cela :wub: , in se je zgodilo res naključno, sploh nisem pričakovala, pa še čist novo je in mlaj je... Hihi. Vesela sem. xsrcx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#74 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. april 2004, 00:49

A daš link, ne najdem. Meni se tudi samo od sebe dogaja danes. Sem napisal že v prejšnjem postu malo višje.

Andres

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 09:51

Kaksni linki?
A mislis mlaj in mrki?
Mlaj, Mrki.
(dam pa te linke itak vedno tudi se posebej z napovedi, pa na osrednji strani imas to, najboljse si je nastimat Danes za osrednjo stran).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0