Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#26 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. april 2004, 06:43

ja, drži, ascendent je res v devici. delati na sproščanju? saj v bistvu to že nekaj časa počnem, me pa zanima, če to pomeni "zategnjenost"?

x:)x  x:)x  x:)x


Hm, zategnjenost.

Preveč resnosti. Tudi tam, kjer ne koristi. Na primer odnos do zabave. Je zabava nekaj, kar je odveč, nekaj, česar naj se ne bi počelo, ker so bolj pomembne stvari na svetu? Recimo.

Kaj bi se zgodilo, če bi se odpulila in režala na ves glas, ker se ti to enostavno zdi? Ali pa da bi dala domišljiji prosto pot in stene pobarvala v mavričnih barvah - na primer škarpo pred hišo? Ali pa da bi seksala tako, kot si nekje videla ali pa slišala, pa bi poskusila, na primer? Da bi videla, kako je.

Če pri tem pomisliš "To se ne dela" ali "To ni prav", potem je to to. "To se ne dela" je brez veze. Pravila, pravila. Kaj se sme in kaj ne.

Če je to zategnjenost, potem OK.

Živijo!

#27 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 23. april 2004, 07:59

Ojej! :eek: :eek:

Partner ima zacetek 5.hiske na 19° kozoroga, sicer pa je hisa prazna.
Jaz pa na 12° raka, tudi prazna.

A ne bomo pri nas nic zibali? :C: :o|o: :eek: xrolleyesx

#28 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. april 2004, 08:45

xrolleyesx xrolleyesx Ruby, če je hiša prazna še ne pomeni, da nimamo otrok. Glej vladarja pete hiše in kako je aspektiran. Zdaj, ko je tranzitni saturn vstopil v peto hišo bi lahko resno razmišljala o otrocih. Pri meni osebno je bil saturn v peti hiši ko sem rodila. Takrat se na tem področju sigurno bolj trudimo.

#29 Aqua70

Aqua70
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 23. april 2004, 08:47

Moja 5. hisa se zacne v raku in je prazna. Oce mojega otroka pa ima 05 v ovnu, Marsa in ASC pa v strelcu, kjer je tudi moj MC v konj. z njegovim Marsom - otrok pa je strelec! x!x

Ali je potemtakem to povezano????


#30 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. april 2004, 09:00

Moja 5. hisa se zacne v raku in je prazna. Oce mojega otroka pa ima 05 v ovnu, Marsa in ASC pa v strelcu, kjer je tudi moj MC v konj. z njegovim Marsom - otrok pa je strelec!  x!x

Ali je potemtakem to povezano????

x;)x Seveda je povezano, velikokrat je otrok po znamenju to, kar je nekdo po ASC x;)x Po mojem je bolj očetovo testo.

#31 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. april 2004, 09:05

Ojej! :eek:  :eek:

Partner ima zacetek 5.hiske na 19° kozoroga, sicer pa je hisa prazna.
Jaz pa na 12° raka, tudi prazna.

A ne bomo pri nas nic zibali? :C:  :o|o:  :eek:  xrolleyesx


Peta hiša se začne v Raku, vladar je torej Luna, ki je v horoskopu eden boljših pokazateljev za rodnost, materinstvo. Če ni kvadrirana s kakim SA, UR, NE ali PL, potem ne bi smelo biti težav. Če pa je, je treba pa pred obupom celo zadevo malo bolj podrobno pogledati.

Lep pozdrav!

#32 Aqua70

Aqua70
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 23. april 2004, 09:11

x;)x Seveda je povezano, velikokrat je otrok po znamenju to, kar je nekdo po ASC x;)x Po mojem je bolj očetovo testo.

Joj, Lunca - pa se res je! Zato vedno razmisljam, od kje mu dolocene "fore", ki meni nikdar ne bi niti na misel prisle, to malo bitje, ki se dve leti nima, pa raztura "nastop pred publiko", da je veselje.

Bom povedala, da zasluge za to nosi ata x;)x


#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. april 2004, 10:09

Zivjo Aqua in dobrodosla! :) :palec:

Zanimiva teorija, vendar zatrdno tole seveda ne more delati (mislim kar se tice spola), lahko pa jasno kaze na lastnosti, zanimanja itd... (planet v 5. hisi in vladar 5. hise).

Pri meni npr. tvoja teorija drzi - imam Jupiter v 5. hisi in imam sina. Pricakoval pa bi morda s takimle polozajem, da bo otrok vec (in sami fantje, najbrz; namrec ce bi imela se kaksnega otroka, sem skoraj prepricana, da bi bil spet fant).
Zanimivo pa je, da smo 'pricakovali' Ovna (moj Jupiter je v Ovnu) - je pa Riba.

Zelo velikokrat je tako (kot sem ugotovila), da ce je nekdo rojen recimo prezgodaj, da bi npr. moral biti oven, pa je riba, da ima potem vsaj en planet ali pomembno osebno tocko v tem znamenju - torej neka energija, ta stos, se le mora manifestirati ocitno (tudio ce ni vedno natancno oz. dobesedno to - konkreten znak, lahko gre samo bodisi za ognjeno energijo, bodisi za stalnost ali nestalnost... in podobno).
Vsi iz nase druzine, ki smo ribe in bi morali biti Ovni, imamo nekaj v ovnu (dobro, jaz 'samo' jupiter) - tamaladva imata venero oz. merkur....
Torej tudi od te energije, ki mu je kao 'bila namenjena', je dobil nekaj, eno nalogo.

Fulkrat, ogromnokrat je totalna povezava med druzinskimi clani, pa ceprav ne nujno na prvi pogled (recimo nimajo enakih ali ujemajocih znamenj po soncih, pac pa jih vidimo, ko gremo globlje v chart in ko obravnavamo Asc, Luno ali celo venero, mars, saturn cesto kaze tele vezi tudi)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. april 2004, 10:35

ja, drži, ascendent je res v devici. delati na sproščanju? saj v bistvu to že nekaj časa počnem, me pa zanima, če to pomeni "zategnjenost"?

x:)x  x:)x  x:)x


Hm, zategnjenost.

Preveč resnosti. Tudi tam, kjer ne koristi. Na primer odnos do zabave. Je zabava nekaj, kar je odveč, nekaj, česar naj se ne bi počelo, ker so bolj pomembne stvari na svetu? Recimo.

Kaj bi se zgodilo, če bi se odpulila in režala na ves glas, ker se ti to enostavno zdi? Ali pa da bi dala domišljiji prosto pot in stene pobarvala v mavričnih barvah - na primer škarpo pred hišo? Ali pa da bi seksala tako, kot si nekje videla ali pa slišala, pa bi poskusila, na primer? Da bi videla, kako je.

Če pri tem pomisliš "To se ne dela" ali "To ni prav", potem je to to. "To se ne dela" je brez veze. Pravila, pravila. Kaj se sme in kaj ne.

Če je to zategnjenost, potem OK.

Živijo!

uf, madonca, ja, me zagrabi včasih to kar si napisal, sam me na srečo ne drži dolgo. po moje me rešuje kakšen uran pa dvojček pa to. rada se smejem in brez smeha in mal odpuljenega humorja mi je težko na svetu in postanem čist zamorjena. pol si pa moram kakšno pi*****jo zmislit, da mi je bolje. mavrične barve uporabljam na slikah. ....nekoč se je frend slikar zgražal nad akti, ki sem jih risala v turkizni in zeleni barvi........je reku, da so trupla x:Dx :xx!: ...pa čist zgrešil moj koncept x:Dx .........zelena je pa ja življenje :2src: :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#35 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. april 2004, 10:57

x;)x Seveda je povezano, velikokrat je otrok po znamenju to, kar je nekdo po ASC x;)x Po mojem je bolj očetovo testo.

Joj, Lunca - pa se res je! Zato vedno razmisljam, od kje mu dolocene "fore", ki meni nikdar ne bi niti na misel prisle, to malo bitje, ki se dve leti nima, pa raztura "nastop pred publiko", da je veselje.

Bom povedala, da zasluge za to nosi ata x;)x

x;)x Verjetno je mislila, da ima ta mali karto vezano bolj na očeta (npr. ASC isti kot oče po soncu in podobne fore). Isto bi bilo, če bi bla punčka.

#36 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. april 2004, 12:02

Marsa tud sama sem bila pričakovana kot Oven, a imam tam le Kirona. Vendar je kar jasno, da nisem mogla biti Oven, ker tudi starša nimata nič v njem.
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. april 2004, 12:10

Hm, pri nas imamo pa vse tri (mama, sestra in jaz) jupiter v ovnu (12 let razlike oz. 3x12)...
Ima pa mama precej potentnega Ovna (mars konjunkcija uran v ovnu! :O:), sestra pa ima Luno v ovnu.
Mama pa jo ima v dvojckih, kjer jo ima -poleg asc- tudi necakinja (in moj sin asc), obe, mama in sestra, imata asc devica in midve obe z mamo imava venero v biku (v konjunkciji), tako da smo kar povezani.
Da imajo pa vsi tamali asc v dvojckih, sem pa najbrz ze povedala (moj sin in oba sestrina otroka).
Moj foter je bil Dvojcek.

Aja, poznam jih ful s prazno 5. hiso in stevilnimi otroci - obeh spolov.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. april 2004, 12:22

uauau Marsa čez 6 let bo spet Jupiter v Ovnu, ne? bo takrat v vaši žlahti spet za pričakovat :palec:
Pr nas doma: splošno pomanjkanje :onfire: ognja, nobenega konkretnega Ovna, zanimivo le, da sta dve sestri od očeta rojeni na 10.04. in njegova babica...
Drugače močnejšo povezavo vidim, da ima moja mama Venero na mojem Soncu, trigone iz Bika na moj asc in še bolj oče: Luno+Neptun na mojem asc, na mojem Soncu Saturn in na moji Luni Jupitra+Mars..., ja še in še je tega, tako, da težko, da so me zamenjali v porodnišnici, ker je preveč povezav: takih :C: in takih x:)x ..Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#39 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. april 2004, 12:31

Drugače močnejšo povezavo vidim, da ima moja mama Venero na mojem Soncu in oče Luno na mojem asc
Stanka[/color]

:palec: Ja pol si iz testa od obeh x;)x povezana z obema.

#40 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. april 2004, 12:56

Točno Lunca, le da imam mnogo več zraka kot onadva, ki sta bolj zemljavoda Ampak je težko pri očetu določit, ko ne vem asc... Zagotovo pa ni Oven v asc.
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#41 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 23. april 2004, 14:11

Imam prazno 5. hišo v Dvojčku, Merkur v Strelcu. Kot pravi Marsa, se familijarna dinamika navadno vidi tudi v drugih planetih, ne le povezava 5. hiše, njenega vladarja/aspektov in sončnega znamenja otrok(a).
Npr. moj starejši sin je Vodnar (moj Ascedent), z Luno v Biku (sonce njegovega očeta) in Ascedentom Dvojčkom (znamenje moje 5. hiše).
Mlajši je Strelec (moje sonce in vladar 5. hiše), z luno in Ascedentom v Škorpijonu (verjetno je vplivala močno zasedena osma hiša njegovega očeta....vladar mojega vladarja 5. hiše ima kvadrat s Plutonom....lahko pa tudi je to "podedoval" tudi po soncu moje mame). Moram reč, da smo bili kar...hmmm...plutonovska družina...

Vedno se mi je zdelo fascinantno gledati astrološke povezave v družinah, skoraj vedno najdeš sledi.....ne moreš pa direktno samo na osnovi 5. hiše ocenjevati, kaj bodo otroci, sigurno pa se vedno pokaže, da nekako "pašejo" v družino.

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. april 2004, 18:03

Ojla, Jupitra! Dobrodosla! :palec:

Ja, zanimive so tele povezave druzinske ful; bolj gledas, vec najdes. xDDx

Vendar jaz nekako sploh ne pasem (kot recimo Stanka).... po kljucnih (Sonce, Luna, ASC) z nikomer... valjda je druga razlaga, da imam tocno te starse... onadva sta izrazito razumska (ogromno dvojcka, oba, oce luno v levu, mama v dvojcku), matematicna, jaz bolj umetniska..... tu je mene kar od nekod notri trescilo, mama in sestra sta si bolj podobni in dejansko imata enak ascendent.
Jaz pa sem sicer 'bolj po ocetu' kao, zivcna scena, nemir ipd., a vseeno... nikamor se nekako ne vklopim.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. april 2004, 01:48

Tule se moram tudi malo vtakniti.
Sama imam 5.hišo prazno - v ovnu seveda. Kar pa nič ne pomeni - je kar nekaj v 11.(hiši vnukov med drugim) - mars in uran.
Imam pa dve hčerki x:Dx -tako, da nič bat
Če ste pa že pri familijarnih povezavah - pri nas sega tale stvar nekoliko dlje - do babic.
Babica lev - mlajša asc lev,
babica dvojček-starejša asc dvojček..

In čisto nič strelca nikjer x:Ix Niti po meni, niti po partnerju.
x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#44 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 26. april 2004, 13:47

Ojla, Jupitra! Dobrodosla! :palec:

Hvala Marsa za dobrodošlico...si bom morala enkrat vzeti čas in pregledati vse stare objave, da dobim malo občutka o katrah posameznikov.
Mimogrede, pogledala sem tvojo stran (čudovita!), vidim da si umetniški tip (kar se sicer omenila x:)x ) ...a imaš mogoče močen neptun v karti, povezan z venero? hmmm...ampak to je malo stran od teme, ki jo tukaj obravnavamo... verjetno ste že dodobra zanalizirali vsako karto v preteklosti...

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. april 2004, 15:02

Oj. :)
Ja, imam mocen neptun (je na asc, sicer stelij v ribah - sonce,luna,merkur,mars), z venero tvori nekaksno opozicijo, vendar jo upostevam 'pogojno' - ker je 10 orbisa.
Imam trigon venere z Uranom, MC in Plutonom, venera je v biku.
Sama svoje likovno ustvarjanje in tudi svoj stil poleg neptunske note (temu sem v glavnem pripisovala svoje glasbeno ustvarjanje) predvsem pripisujem trigonu Venere z Uranom in Plutonom (barve, bujnost, malo norosti), pa tudi Jupitru v 5. v tocni inkonj. z ASC (pretiravanje).
Sicer pa sem postnila svoj chart v temi Mi vsi na tejle strani.
Ja, ful smo ze debatirali, saj vsake toliko osvezimo kako staro temo, da se tako debata lahko nadaljuje oz. nizajo ugotovitve, kot tudi, da si lahko, kdor zeli in kogar zanima, to malo prechekira, prebira, morebiti komentira.

Ja, je malo off the topic, ampak nic hudega.
V 5. hisi imam pa Jupiter, to tudi pase. ;)

Saj 5. hisa je se vse kaj drugega kot zgolj otroci ali stevilo otrok, poleg tega pa je plodnost oz. plodovitost vse kaj drugega kot pa zgolj sposobnost oplojevanja in rojevanja otrok.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. april 2004, 09:31

V 5. hisi imam pa Jupiter, to tudi pase. ;)

x;)x U, Marsa tale jupiter v 5. hiši je sigurno pripomogel k tvojim razno raznim hobijem, je pa tudi predispozicija za igre na srečo.
Poznam jih kar nekaj, ki hodijo v igralnico in vedno zadanejo vsak nekaj, jaz z uranom v 5 hiši nikoli. x;)x

#47 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 27. april 2004, 13:18

Hvala za link Marsa, zanimiva karta, res močna teža ribe, huh, pa tale Jupiter v 5. je zanimiv, njegova povezava s Saturnom mu sigurno prida vztrajnosti, da se talent (ustvarjalnost) 5. hiše preveč ne zgublja v nedokončanih projektih. Poleg tega tvori vladar 5. hiše Mars tudi točen trigon z Neptunom ...ni kaj, domišljije in energije pri njegovi relaizaciji ti sugurno ne manjka, se vidi pri vseh tvojih projektih.
Tale tvoj Uran na MC pa je kriv za astrologijo, se mi zdi x:)x ...moj pa dela včasih le probleme v 7 hiši x:Dx

No ja, pa preveč matematična tale tvoja karta res ni...če se povrnem nazaj k temi otroci - starši...verjetno že veš, kakšni so bili tvoji razlogi, da si si izbrala bolj razumsko usmerjene starše.... xDDx ...mogoče pa morate eden drugega kompenzirati...

Hej Lunca (pozdravljena!), a nepredvidljivost Urana v 5. hiši tudi nič ne pomaga??? Včasih pa vseeno zna stvari obrniti na glavo ali prinesti nepričakovano in iznenada kakšno presenečenje? x;)x

Bom res šla nazaj proučevat stare stvari, mogoče bo tale napol praznični (in žal ne preveč sončen) teden tapravšnji za to...

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. april 2004, 15:36

Lunca - sploh nisem niti malo kandidat za slednje. Ne furam tega in menim, da nisem 'tip za'.
Pa z Jupitrom!!! Kaj sele z Uranom! x;)x
Kar pomeni, da le ne moremo tako dobesedno jemati polozajev. Sploh ce ne podpre se kateri polozaj tega.
Saj smo ze omenjali igre na sreco, dejansko gre veckrat za povezavo jupitra in urana (ce je kateri od njiju v 5.), ampak mora biti mocen, pomemben dejavnik charta eden in/ali drugi, ponavadi pa gre za mocen, dober aspekt, npr. trigon.
Jaz imam samo ne zelo natancen (ali celo komajda) sextil s saturnom in precej tocno inkonjunkcijo z asc... nic posebnega... Zanimivo je, da me niti malo ne privlaci (ne upiram se npr. z vsemi stirimi kaksni podobni svoji teznji, lastnosti)... Ne bi spostovala dovolj, ce bi na pladnju prineseno mi bilo...
Pri sreci meni dela Fortuna. Prav res (v 12., na asc).


Jupitra, ja, tako naj bi bilo - mocne ribe in vse tole... Tale moja 'matematika' pa vseeno je prisotna, sem razmisljala, ko si napisala, da moj chart ni ravno matematicen; ker po drugi strani nekako pa sem zelo 'matematicna', pa pravzaprav zelo 'na umu'.
Ja, moj uran na mc je kriv za astro (pa tudi za matematiko, se mi zdi, da ce so povezave planetov v hisi z vladarji slednjih, da veckrat dobimo nekaksno kompenzacijo, poleg tega imam merkur na soncu in luni, pa vladarja 6. v 6. v zelo natancnem dobrem aspektu z uranom v 9.).

Hmm, vcasih razmisljam - ce ne bi nicesar vedela o astrologiji in recimo ne bi imela pojma, kaj sem (ce nekoliko pospekuliram) in bi npr. brala opise, znacilnosti posameznih znamenj, menim, da bi zase najbolj natancen opis nasla v Vodnarju in Skorpijonu. Nekako (v ribah pa samo oni del: domisljija, sanje, bla... x;)x)...
Ali pa imam Neptun ze tako 'v malem prstu', da ga sploh ne opazim. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Čarobnica

Čarobnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 27. april 2004, 19:26

Lep pozdrav vsem!

Hecno je, kako ste mi ob branju vaših debat vsi domači, sedaj pa, ko začenjam z svojimi objavami, se je pojavil en rešpekt in spoštovanje do vseh zaslužnih članov in uredništva. Mimogrede - hvala za širjenje vašega znanja.

Upam, da bomo prebili led in me boste kmalu sprejeli med svoje.

No - vrnitev k temi. Nihče v še ni omenil gledanje spola otroka v odvisnosti od prvi, drugi, tretji otrok... (prvi otrok - 5.hiša, drugi - 7. hiša, tretji - 9.hiša...). Ali kdo gleda na ta način?

Jaz sama nimam otrok -vrh 5 hiše v Vodnarju, ki je prazna - Uran pa je v konjunkciji z ASC. Včasih se mi zdi, da jih mogoče sploh ne bo - včasih mogoče, vendar kasneje.
Bomo videli. Vsak ima svojo zgodbo, a ne?

Gledam tu karto svoje mame. Saj se moramo najti tudi v karti svojih staršev, a ne?

Vrh pete hiše ima v Ovnu, na koncu pete je Uran že v Biku. Ker me je imela bolj pozno in sem sama ASC Tehtnica z Uranom na ASC, bi se zame nekako izšlo. Vendar brata, ki je 12 let starejši, nekako ne najdem. Vladarja vrha 5. hiše Marsa, ima mama v Ribah. Brat pa je Devica 0 stopinj z ASC v Dvojčkih.

Bi morala verjetno pogledati še očetovo karto. Ali še kaj?

Mogoče še to? Kako gledate v karti na splave (spontane in druge). Planeti oz. vladarji vezani s 5 hišo v slabih aspektih s saturnom? Še kako drugače?

Hvala za komentar.

Lp!

#50 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. april 2004, 21:52

huhu zdaj mamo že dve lepotici na LNF Aira, pa tradicionalna Contesa.... ;) huhu, česa vse ne prinese čas...

oh, hvala Ninjo xsrcx skoda da si tako mlad x:Dx oz. mlajši od mene hmmmm... ne vem x:Dx ... nisem ravno navdušena mad mlajšimi tipi x:o)x ... še tisti mojih let x:Dx se mi zdijo rahlo nezanimivi... kaj šele mlajši... pa to se ne nanaša na tebe. pač tako malo... razglabljam. :inocent:

huhu, veš pravijo da so mlajši tipi (vstavi tu nekaj modrega in elegantnega) hehe, kdaj jaz zvem za tako lepo reč, pol pa se čudim kaj ti vsepovsod mi zadnje čase tako lepo pišeš....... tsk tsk tsk. tehtnica praviš, hm blizu sco je že.... ampak, saj, pol sem pa tud jaz sco..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0