Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#51 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 08:18

Čarobnica praviš, da imaš vrh 5.hiše v Vodnarju in Urana na asc, to bi morda kazalo na to, da: otroci pozneje (saj je vladar tudi Saturn) in kot presenečenje, da zanosiš npr. ko bi si to najmanj mislila... in pozneje s tem otrokom velika podobnost in povezanost...
Recimo kot praviš, da ima tudi tvoja mama prav Urana na koncu 5.h, je to tisti pokazatelj, ki kaže, da bolj pozno nepričakovano zanosi...in tisti njen Uran kaže prav tebe.
Stanka

Uran povezan s 5.hišo pomeni tudi povsem originalne, posebne otroke,
in tudi posebne hobije, recimo astrologijo, a ne? ;)

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. april 2004, 08:22

Recimo kot praviš, da ima tudi tvoja mama prav Urana na koncu 5.h, je to tisti pokazatelj, ki kaže, da bolj pozno nepričakovano zanosi...in tisti njen Uran kaže prav tebe.
Stanka

Uran povezan s 5.hišo pomeni tudi povsem originalne, posebne otroke,
in tudi posebne hobije, recimo astrologijo, a ne?    ;)  [/color]

:palec: :palec:

#53 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 08:27

Lunca štejem si v čast, da se strinjaš
povej, da to ni pokazatelj, da otrok ne bo, temveč, da bo kot: "surprise"
:farb: Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#54 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. april 2004, 09:25

Ja, saj Uran vedno obrne v drugo smer tisto, kar pričakujemo. Otrok ni, če vse izgleda, da bi morali biti. Uran je dovolj za to.

Sicer pa uranska energija nima časa. Porodi v taksiju ali dvigalu ali kako drugače presenetljivo. Iz tega sledi, da je UR/05 kvečjemu "otrok prezgodaj" in ne "otrok kasneje"!

Vladar pa Saturn? In potem to kao ne gre skupaj?
Gre, gre.

Saturn je res "bog časa", ki povzroči lekcijo na ta način, da nam otroka omogoči oziroma "dovoli" šele kasneje. Je pa tudi res, da so mu stoletja dolgo rekli "veliki učitelj". V Uranovem primeru nas uši drugače: ZRESNI nas, ko imamo otroka prezgodaj!
Glavno, da je lekcija, pravi Saturn. Prezgodaj ali pa kasneje.

Živijo!

#55 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 09:54

Kaj pa če... x:o)x na primer:
se začne 5.h na koncu Kozoroga in nato ima večino Vodnarja,
bi lahko rekli, da bo prvi otrok resnejši, a drugi bolj "odštekan"
v skladu s tema znamenjema?
in da je še notri recimo en planet v Kozorogu in en v Vodnarju...
(da to še malo podpre)
in da gledaš hišo -kar je recimo na koncu hiše - kot pozneje, na zač.prej

Čarobnica tisto, da v mamini karti ne najdeš brata...
Vrh 5.h je v Ovnu-bi rekli: Fantek bo...ali vsaj "ognjevita" punčka
A je vladar v Ribah, bi rekli: lahko, da bo več otrok...
To, da ima brat Sonce v Devici, asc Dvojčka - a ima mama Mars v opoziciji in kvadratu? no, iščem povezave

Tisto, ko praviš kako se vidijo splavi:
imela sem prijateljico in je imela Luno v 5. hiši kvadrat Saturn-en splav in potem težje zanosila...
Mislim, da res težji aspekti vladarja in planetov v 5.h, še posebno, če je zraven Saturn in Luna, ki nekako tudi kaže pri ženski čas nosečnosti...

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#56 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. april 2004, 09:58

Lunca štejem si v čast, da se strinjaš
povej, da to ni pokazatelj, da otrok ne bo, temveč, da bo kot: "surprise"
:farb: Stanka

x;)x Stankaa, moj uran v peti hiši v raku je pokazatelj, da otroci so, sicer pravijo malo otrok, zato imam samo eno hčer, ki pa je prava uranovka. Ima tudi luno v vodnarju, je precej izvirna in zelo, zelo nadarjena za astrologijo. Z neptunom v 12 hiši ima tudi fin občutek za intuicijo, zato se njeni filingi vedno uresničijo.

Pripomnit pa moram, da je z uranom v peti hiši zanositev čisto šokantna. Sanjalo se mi ni, da bo tako prišlo hitro, iznenada. x;)x .Takrat še nisem poznala astrologije. Tisti, ki to poznate, boste sigurno rekli x:Dx nič nas ne sme presenetiti. x:Dx

#57 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 10:03

...Aja, poznam jih ful s prazno 5. hiso in stevilnimi otroci - obeh spolov.

ja, res... mi je bila sprva kar uganka... namreč sestrična ima 3 otroke:
vrh 5.h na 2.stopinji Leva in v 5.h nobenega planeta.
No, ta vladar Sonce je na 28.st.Škorpijona=na stopinji, kjer je vrh 8.h v konj. z Luno v Strelcu in v sekstilu s Plutonom in Jupitrom v Devici...

Menim, da takrat, ko je močna Luna v dobrih aspektih z Venero, Jupitrom, je to lahko močnejši pokazatelj in je več otrok, čeprav ni nobenega planeta v 5.h

Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#58 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 10:09

Lunca čisto natanko se je pri tebi uresničila ta simbolika:
Rak: vedno reče, da otroci bojo in Uran: presenetljiva novica, da prihaja eno bistro originalno bitjece (njena Luna verjetno v konj.s tvojim Uranom)
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#59 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. april 2004, 10:43

Lunca čisto natanko se je pri tebi uresničila ta simbolika:
Rak: vedno reče, da otroci bojo in Uran: presenetljiva novica, da prihaja eno bistro originalno bitjece (njena Luna verjetno v konj.s tvojim Uranom)
Stanka

x;)x Obe imava luno v vodnarju samo stopinjo narazen.
Je pa njen saturn zelo blizu mojega natalnega urana in mi jo je kar zagodla. Dokler se je tranzitni saturn sprehajal po moji peti hiši sem bila zelo v skrbeh, ker praktično nisem bila vajena z otroci. To se mi zdi normalen saturnov prehod, ker me je učil na tem področju.

Sama pa sem preverila kar nekaj kart žensk, ki so ostale brez otrok, ker so imele zelo slabo aspektiranega marsa (borba) v peti hiši.

Prej si navajala prijateljico, ki ima prazno peto hišo in vrh pete na 2. stopinji in ima tri otroke. Brala sem, da vrh na 2. stopinji ,ki ponazarja uspeh (Stojanović), verjetno res drži. :palec:

#60 Čarobnica

Čarobnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 28. april 2004, 11:18


Uran povezan s 5.hišo pomeni tudi povsem originalne, posebne otroke,
in tudi posebne hobije, recimo astrologijo, a ne?     ;)  

Ja, Stankaa. Bo držalo. x;)x

Še enkrat sem pogledala karto moje mame. In po tvojem opozorilu glede aspektov Marsa, sem ugotovila, da je Mars (12 stopinj v Rib) v konjunkciji s Saturnom (8 stopinj v Rib) na IC (10 stopin Rib). Oba sta v opoziciji z Neptunom v Devici in v kvadratu s Kironom, ki je v Dvojčkih. To pa nekako že kaže na brata s soncem v Devici in podznakom v Dvojčkih.

Ta Saturn malo pred 4. hišo (začetek in konec), pa bi lahko nakazoval spontani splav, ki ga je imela mama še pred bratom. Prav zanimivo, da tega nisem prej opazila.
Hvala za namig.

Vsem lep dan še naprej!

#61 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 11:29

Čarobnica kako pa vidiš recimo sebe kot drugega ali kot tretjega otroka?
ko si navajala sistem, ki kaže vsakega naslednjega otroka vsaka druga hiša od 5. (vendar po moje 5.h vedno na splošno kaže vse otroke), potem gre naprej za detajle... xrolleyesx

Lunca oprosti, ker sem površno gledala, seveda ne more biti konj.med tvojim Uranom in njeno Luno... Lepo, da imata obe skupni hobi -astrologijo :palec:
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#62 Čarobnica

Čarobnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 28. april 2004, 12:09

Čarobnica kako pa vidiš recimo sebe kot drugega ali kot tretjega otroka?
ko si navajala sistem, ki kaže vsakega naslednjega otroka vsaka druga hiša od 5. (vendar po moje 5.h vedno na splošno kaže vse otroke), potem gre naprej za detajle...  

Ja, ravno tu se mi malce ustavi. Če gledam pri mami, da je bil prvi otrok - prekinjena nosečnost, potem je brat 7 hiša ( vrh na koncu Bika, samo Kiron v Dvojčkih, vladarica 5 - Venera pa je v Kozorogu). Jaz sem potem 9 hiša - ki ima vrh v Levu. Vladar - Sonce je v Vodnarju na 9 stopinj v konjunkciji z Merkurjem na 12 stopinj. Če gledam še vsebino stopinj - mislim, da bom to kar jaz. Da ne govorim o trigonu s Kironom in sekstilu z Jupitrom.

Pri očetovi karti, pa ne znam še določiti njegovega podznaka, ker ure rojstva ne vem in ne morem pogledati ali to drži tudi v njegovi karti. Vse naše predispozicije v natalni karti se morajo nekako videti tudi v kartah staršev.
Vsaj jaz menim, da je tako.

Lp!

#63 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 12:53

Čarobna super si se našla, takole Sončno in Lev in Kiron, Jupiter, kar kot eno odločno, ponosno, dobrodušno bitjece si te predstavljam, lepo, lepo res...ikonca ti kaže še tvojo Luno bi rekla... skrivnostno, kanček škorpijona, zapeljivosti in tudi moči...

Če gledam pri moji mami, se 5.h začne na 13Raka in je Pluton na 3Leva čisto na koncu. Imela me je bolj pozno in sem njen edini otrok. Luna je na 27 Tehtnice v kvadratu s Plutonom... (Lev, Tehtnica me ravno ne kažeta...)
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#64 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. april 2004, 13:19

Dekleti, če se lahko malo prištulim...

Pri splavih je zadeva zelo različna. Zelo "lepo" bi bilo, če bi ženske dojemale nosečnosti vse enako in bi se lepo kot hiše v Trsti vedelo, aha - prva nosečnost, otrok, takšen in takšen, druga nosečnost - aha, splav, tretja - spontani splav, četrta - hčerka, takšna pa takšna...
Žal ni čisto tako. Kar nekaj primerov imam, ko so mi gospe samo povedale za npr. 2 splava med prvim in drugim otrokom, pa drugi otrok prav lepo pristoja (paše) v 7. hišo, kjer gledamo 2. otroka. Kot da splavov sploh ni bilo?! Neki drugi lahko splave mirno naštevaš po karti. Odvisno torej od vsake posamezne.

Najbolj lud primer sem imel od ene gospe, letnik 62, ki je najprej splavila namenoma, ker je bila premlada, potem pa je imela 6 spontanih splavov (!). Med drugim enega v petem mesecu, ki je otrok padel v stranišče. Džizes!

Poleg tega: Gledati splave pri moškemu (očetu) se ne splača. Ali on to dojema travmatično kot mati? Redkokateri da, velika večina pa ne. Kar je čisto logično.

Citat od Lunce <Pripomnit pa moram, da je z uranom v peti hiši zanositev čisto šokantna. Sanjalo se mi ni, da bo tako prišlo hitro, iznenada. .Takrat še nisem poznala astrologije. Tisti, ki to poznate, boste sigurno rekli nič nas ne sme presenetiti. > je pa čisto nekaj takega, o čemer sem (tudi) pisal v prejšnjem postu, a ne?

Lep pozdrav!

Super dialog. :palec: :palec:

Bern

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2004, 14:10

Ja, res - Lunca, Stanka, Bern - :palec: :palec:

Bern, tudi sama o splavih razmisljam tako - tudi jaz ne upostevam moske karte, se pa navadno vseeno vidi pri tranzitih.
Tudi tistole z nalogami se strinjam. :palec:
Ampak tistole! :eek: :sori: x!x Blazota!

Lunca, nisem dobro razumela tistegale - vrh 5. na 2. stopinji kateregakoli znamenja? :eek:

S temi starsevskimi je tezko - sama recimo za oceta pojma nimam (se datuma se skorajda ne ve), mami pa sem asc 'dolocila', 'pogruntala' (*iz pripovedovanja dveh starejsih sester in potem sem sklepala - to je v temi Kako dolociti ASC, ce ne poznamo ure rojstva?)...
Tako mi je tezko dolociti vrhove his (razen ce pac ne gledam equal houses in itak mi v bistvu ne preostane drugega), je pa asc tudi okoli 29. stopinje, ampak kot kaze, v 5. hisi nima nic. Ima pa dve hcerki.
Pac pa ima sestra merkur v 5., pa ima parcek, imata pa oba asc v dvojckih, necakinja tudi luno, necak pa ima sonce in luno v vodnarju... tako da je pri obeh mocno potenten merkur... saj, merkur pa je itak v bistvu nevtralen, ni ne moski ne zenski in tu se spet kaze ocitno bolj znacaj, lastnosti, 'tip' otroka.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 14:25

Marsa ta je dobra, praviš Merkur v 5.h in 2 otroka z asc Dvojčka. :palec:
Saj se mora v 5.h videti otroke in nekako njihove karte... zato pri moji mami še kar iščem, a tista ura v njenem roj.listu tudi verjetno ni čist točna


Za en primer bi vas prosila, če malo skupaj pogledamo. Namreč to dekle si želi otroka, ni imela nikoli splava ali nosečnosti do sedaj...a v karti ni poudarjeno področje otrok -> 5.h se začne z 28Vodnarja in gre do 26Rib.
V 5.h nima nobenega planeta. Vladarja: Saturn je v 8.h (v opoz.Jupiter, Neptun) Uran je v 12.h (10st.pred asc)
Če pogledam Luno v Dvojčkih v 9.h in z vladarji ne tvori aspektov. Vendar ima kvadrat Pluton, trigon Mars, egzakten sekstil Merkur.

Kako bi lahko rekli?
otroci pozneje, presenetljiva nosečnost, ravno zlahka bi rekla, da ne bo, morda celo po zdravniškem posegu zanositev?

no, kaj mislite?
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2004, 14:46

Stanka, nekoliko povrsno mnenje (sem samo na hitrico preletela, sory) - ja, rekla bi, da je moznost tole zadnje tudi: po posegu... Morda pa ne ravno poseg, ampak recimo 'nekoliko pomoci s strani'... Kot - fino je obrniti se se na strokovnjake.
Tudi bi rekla z zakasnitvijo... ja, najbrz kaj takega.
Mogoce se sama blokira z nekaksnim strahom, skrbmi (saturn v 8. v tistih opp., uran v 12.)?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. april 2004, 14:51

aha, torej se kar strinjaš, sama sem tudi povezala, da bi bili zdravniki dobrodošli in da pot do nosečnosti vodi preko tega...
Kaj pa Luna, ki ima dva lepa aspekta? Luna sekstil Merkur, trigon Mars
menim, da tudi to obeta (morda celo dva otroka)... xrolleyesx

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#69 Čarobnica

Čarobnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 28. april 2004, 17:38

Čarobna super si se našla, takole Sončno in Lev in Kiron, Jupiter, kar kot eno odločno, ponosno, dobrodušno bitjece si te predstavljam, lepo, lepo res...ikonca ti kaže še tvojo Luno bi rekla... skrivnostno, kanček škorpijona, zapeljivosti in tudi moči...

Ime in slika sta pod vplivom branja knjige Čarobnica - Ardiana Predraga Kezele in nekaj internetnih raziskovanj o lilith v prejšnjem tednu. Vse skupaj pa sigurno veže moja luna v škorpijonu in še kak tranzit Venere in Marsa.

Bern mi je dal zopet misliti. Kaj pa, če nisem 9. hiša. Mogoče pa sem 7. Vrh je v Biku, vladarica Venera v Kozorogu v trigonu z Uranom, ki je na 1 stopinji Bika. Sama sem ASC Tehtnica z Uranom na ASC, ki je na 1 stopinji Tehtnice. Tudi to sem lahko jaz. Uf, koliko stvari je potrebno pogledati. Včasih se mi zdi, da več kot vem - manj vem. Od vseh teh možnih kombinacij - več ne vem kdo sem. x:Ix

Marsa - hvala za namig, kje se lahko naučim določiti ASC, če ne poznam ure rojstva. Verjetno mi bo prav prišel še kakšen. Thanks.

Komentirala bi še Stankin primer. Ali je možno zaradi Urana v 12., pričakovati pomoč nove tehnologije (Uran) v bolnišnici (12. hiša)? Sta možna celo dvojčka (Luna v Dvojčkih)? To mi pravzaprav prihaja na misel, ker je pri umetnih oploditvah večja verjetnost donositve več otrok.


Toliko.

Lp

#70 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 28. april 2004, 17:59

:eek:

(tukaj vidim eno ritko) x:Dx :palec:

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2004, 18:34

... Komentirala bi še Stankin primer. Ali je možno zaradi Urana v 12., pričakovati pomoč nove tehnologije (Uran) v bolnišnici (12. hiša)? Sta možna celo dvojčka (Luna v Dvojčkih)? To mi pravzaprav prihaja na misel, ker je pri umetnih oploditvah večja verjetnost donositve več otrok. ...

Zanimivo in kul razmisljas, ja, cisto lahko bi takole 'peljali' tole... :palec:

Sicer pa - zivjo in dobrodosla, Carobnica! :) :palec:
Sory, ker sem te prej zignorirala (tvojega posta sploh nisem opazila, ko je tam vmes, potem sem sla pa nazaj gledat, ker sem videla par komentarjev tebi).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. april 2004, 07:48

Lunca, nisem dobro razumela tistegale - vrh 5. na 2. stopinji kateregakoli znamenja?  :eek:

:palec: Nikola Stojanović v svoji knjigi opisuje, da se stopinja 2 pojavlja v kartah ljudi, ki so tekom življenja imeli vrhunsko moč ali so napravili nekaj spoštovanega in vrednega.
Nekaj primerov žena ameriških predsednikov imajo aktivno 2 stopinjo nekega znaka (Eleonora Ruzvelt 11.10.1884 11:00 am EST+5, 73W57, 40N45 ima vladarja 7 polja (mož na 2 stopinji vage. njen mož predsednik- najmočnejši človek.

Žena Džimija Karterja- Rozalin Karter ima vladarja 7 polja (mož uran na 2 stopinji ovna.

Žena Johna Kennedya ima vladarja 7 hiše venero v svoji 8 hiši (smrt) in to opisuje smrt njenega moža. Venera ima v dvojčku, vladar merkur se nahaja na 2 stopinji leva, kar pomeni smrt njenega moža, ko je imel vrhunsko moč ( 2 stopinja leva), ko je postal predsednik.

Lee Harvey Osvald ima plutona na 2 stopinji leva in je udeležen pri umoru (pluton) najmočnejšega človeka Amerike (2 stopinje leva).

Najmočnejši človek računalnikov Gejts ima aktivnik uran (računalniki) na 2 stopinji leva, na tej stopinji se nahaja vrh 2 hiše (denar) pa je najbogatejši človek na svetu.

#73 Čarobnica

Čarobnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 29. april 2004, 09:24

:eek:

(tukaj vidim eno ritko) x:Dx :palec:

Upam, da ne bo samo ritka očarala. Menim, da imajo besede večjo čarobno moč. x;)x

Lunca - tvoj zadnji komentar mi je prav zanimiv. Če povežem to, kar si povedala in temo na kateri smo - grejo moje misli v novo smer.

Verjetno se je potencial recimo Bill Gejtsa videl že v karti njegovih staršev, kajti verjetno se je tisti čas rodil npr. na Kosovu še kak tak otrok z enako karto, kot Bill, pa vseeno ni Bill Gejts. Kako ostali gledate na to?

#74 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. april 2004, 11:49

Verjetno se je potencial recimo Bill Gejtsa videl že v karti njegovih staršev, kajti verjetno se je tisti čas rodil npr. na Kosovu še kak tak otrok z enako karto, kot Bill, pa vseeno ni Bill Gejts. Kako ostali gledate na to?

x;)x Verjetno se je Bill videl v karti enega ali obeh staršev. Verjetno sta imela tudi poudarjen ali lepo aspektiran uran, mogoče celo z merkurjem, saj bi to lahko nakazovalo tako uspešnega in bistrega otroka, pa verjetno bogatega tudi, tako kot se iz karte Gejtsovega sina vidi zelo bogat oče.

No ravno takrat se na Kosovem nihče ni rodil, če pa se je, je treba upoštevat drugo geografsko širino in verjetno mu pridejo tudi druge hiše, druge stopinje vrhov hiš in podobno. Če primerjam karto mojega partnerja, ki ima brata dvojčka, rodila sta se z zamikom 8 minut, ti lahko povem, da imata popolnoma drugačno usodo v življenju. Izbrala sta si samo isti študij, to pa je tudi vse. Pa računaj, da sta se rodila še v isti porodnišnici. xrolleyesx

#75 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. april 2004, 12:35

[quote name='lunca' date='29. Apr 2004 ob 07:49'] [quote name='Marsa' date='28. Apr 2004 ob 14:11']

vek.

lee Harvey Osvald ima plutona na 2 stopinji leva in je udeležen pri umoru (pluton) najmočnejšega človeka Amerike (2 stopinje leva).

[/quote]


tudi jaz na mojo žalost. xrolleyesx

aja ...mislim Plutona na 2.st.Leva in z umorom nimam zveze ...eh ja...morda v prejšnem življenju x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0