Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravljenje brez dovoljenja - da ali ne?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
196 komentarjev na to temo

#26 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. april 2004, 20:48

Marsa... seveda, to vse so spraševanja... poleg teh pa tudi... 'kaj, če to ni naključje, da sem ravno jaz ob tem človeku?'... 'kaj, če to ni slučajno, da je ta človek ravno mene srečal danes, ko je mislil, da želi zaključiti zemeljsko izkušnjo?'... 'kaj, če sta najini duši dogovorjeni, da se prav danes, prav ta tenutek, srečava in se zgodi to, kar je namen'....----->>>>>> ????? ... xrolleyesx x?x

Poznam pa tudi jaz nekaj zelo lepljivih 'zdravilcev', ki se obešajo na vse in vsakogar, ker 'oni vedo, kje imamo keč' in težijo s svojimi nasveti in napotki... in tudi imam v spominu temo o konkretnem 'zdravilcu', ki jo imamo na LNF... vsaj 1o let izkušenj imam z delom z energijami in v teh letih sem dojela, da NIČESAR ni NAD VOLJO vsakega od nas. Lahko, da gre za nezavedno, toda VEDNO gre za privolitev na energetski ravni. Vsaj moje izkušnje so take.

x:)x

#27 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. april 2004, 21:12

Marsa!

Zadeva seveda je delikatna. V sebi jo običajno primerjam v razmerju človeško telo - posamezna celica telesa. Če določen del celic "podivja", lahko pelje v smrt celo telo. Zdravi del telesa pa na nek način pomaga obolelim celicam. Tudi to je res, da imajo posamezne celice "omejen rok trajanja" in se okoliškim "zdi čisto normalno", da bodo odmrle.
Ko govorim o pomoči in zdravljenju med ljudmi, poteka veliko stvari na energijski ravni, v obliki dobrih želja, misli ipr., o čemer je govorila že mateja. Če nek "zdravilec" v nekoga pretirano "žnari", pa SAM igra vlogo podivjane celice (primerjava z začetka posta). Pomembna je torej stopnja osveščenosti in občutek...
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#28 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. april 2004, 21:20

Marsa... seveda, to vse so spraševanja... poleg teh pa tudi... 'kaj, če to ni naključje, da sem ravno jaz ob tem človeku?'... 'kaj, če to ni slučajno, da je ta človek ravno mene srečal danes, ko je mislil, da želi zaključiti zemeljsko izkušnjo?'... 'kaj, če sta najini duši dogovorjeni, da se prav danes, prav ta tenutek, srečava in se zgodi to, kar je namen'....----->>>>>> ????? ...  xrolleyesx  x?x

Poznam pa tudi jaz nekaj zelo lepljivih 'zdravilcev', ki se obešajo na vse in vsakogar, ker 'oni vedo, kje imamo keč' in težijo s svojimi nasveti in napotki... in tudi imam v spominu temo o konkretnem 'zdravilcu', ki jo imamo na LNF... vsaj 1o let izkušenj imam z delom z energijami in v teh letih sem dojela, da NIČESAR ni NAD VOLJO vsakega od nas. Lahko, da gre za nezavedno, toda VEDNO gre za privolitev na energetski ravni. Vsaj moje izkušnje so take.

x:)x

Mateja :palec: :vio:
Svobodna volja!

Marsa, torej le pazi, da se zavlečeš v miren kotiček, kjer te nihče ne najde, če te pograbi kaj takega. Pa še takrat te lahko kdo "vidi" in ti zmeša štrene! x;)x

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#29 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. april 2004, 21:22

Marsa!

Zadeva seveda je delikatna. V sebi jo običajno primerjam v razmerju človeško telo - posamezna celica telesa. Če določen del celic "podivja", lahko pelje v smrt celo telo. Zdravi del telesa pa na nek način pomaga obolelim celicam. Tudi to je res, da imajo posamezne celice "omejen rok trajanja" in se okoliškim "zdi čisto normalno", da bodo odmrle.
    Ko govorim o pomoči in zdravljenju med ljudmi, poteka veliko stvari na energijski ravni, v obliki dobrih želja, misli ipr., o čemer je govorila že mateja. Če nek "zdravilec" v nekoga pretirano "žnari", pa SAM igra vlogo podivjane celice (primerjava z začetka posta). Pomembna je torej stopnja osveščenosti in občutek...

Nosorog

Zelo malo se spoznam na to področje, kljub temu, da ga srečujem že kar nekaj let. Občutek pa imam, da imaš zdrave poglede na to temo, posebej, ko dodam še Matejine komentarje.

Hvala za tole, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#30 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. april 2004, 21:36

Kot pravi nosorog: 'pomembna je stopnja osveščenosti in občutek'... občutek raste premosorazmerno z osveščenostjo, kakor raste premosorazmerno z njo tudi odgovornost (kar je nosorog že v enem postu napisal)... zato se takih 'zdravilcev' ni bati, saj se predobro zavedajo vsakega svojega posega v energije in še kako čutijo svoje energetsko zavestno delovanje skozi svoje lastno bitje... (moja izkušnja).

#31 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 28. april 2004, 21:45

Marsa, pregloboko premišljuješ, tu ne moreš sama prav nič pomagati. Prav vsako informacijo, ki jo prejmeš lahko razlagaš na isti način, pa naj bo to na zavedni ali nezavedni ravni iz časopisa ali pa univerzalnega nezavednega. Samo od tebe je odvisno, kako bo to vplivlo nate, kako to sprejmeš ali ne. A tudi to je v univerzalnem programu ali v podprogramu, ki ga v naši poti usode lahko spreminjamo in dodajamo nova znanja.

Tisti, ki se obračajo na zdravilca so predvsem osebe, ki to ne morejo sami razčistit, takrat rabijo pomoč. Jaz to tudi slučajno ne samtram kot poseg brez moje volje. Drugače je pri vedeževalkah (čarovnicah) to so tiste, ki nam zapišejo miselni vzorec, ker smo to sami sprejeli, ker v svoji nesposobnosti najti svojo resnico sprejmemo njeno. Podobno je tudi pri vseh tistih zdravilcih, ki to počnejo zaradi materialne koristi, ker njihova misel ni več pomoč ampak koliko cekinčka.

Kar se pomoči tiče, prav zmeraj kadar jo kdo potrebuje, po znanju in instinktu kot ga imam in prav nič ne razmišljam, ali to lahko škodi meni. Ker o tem ne razmišljam mi tudi krasti energij nihče ne more, niti me ne preprogramira, edino, če sem se na neki novi izkušnji pri tem dejanju kaj tudi naučil, a spet moram to jaz sprejeti.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 09:43

Seveda, prav taksne komentarje sem pricakovala in o tem se nekako vsi strinjamo...
Nisem govorila o teh 'zdravilcih'. govorila sem pravzaprav o 'samozvanih'.

Nekoc sem se sama vmesala celo in v bistvu s slabo vestjo malo.
Forumovka je imela nekaj zelo pomembnega in je dala zeljo v ZR in je dodala smeskote.
Jaz pa sem vibracijo smeskotov videla kot neugodno (stevilo + simbol) in ker prvic ni bilo casa, da na to opomnim (zgodilo se je takorekoc sproti, istega dne), drugic pa bi morda pridala filing, da ni dobro postavljeno in bi bile zraven negativne energije, zato sem 'izkoristila' svoje uredniske kompetence in sem popravila post (dodala en znakec, enakega smeskota kot so bili, tako da na prvi pogled ni bilo nic drugace in dvomim celo, da bi ta foumovka sama kaj opazila).
Torej, vmesala sem se z namenom pomoci.
Tisto je slo OK skoz (sicer ne moremo vedeti, kako bi slo brez tega, najbrz tudi OK, ker jer bilo ocitno pac namenjeno), a vseeno sem potem razmisljala precej o tem in v bistvu mi pravzaprav ni bilo vsec, ko sem se vmesala.

Strinjam pa se seveda, da zdrave celice v bistvu zdravijo bolne, ja, saj za to gre...

A hotela sem pac pustiti oni 1 % 'odprt'...

'Bojim' se namrec samooklicanih 'pomagacev' (ki imajo najveckrat sami vecje probleme, ravno zato pa se ukvarjajo z drugimi).

Res pa je, da so to drugi nivoji, vi govorite pravzaprav o ozavescenem zdravilcu oz. o zavestnem cloveku.
Ce je to dosezeno, ta stopnja pri cloveku, seveda ni bojazni, da bo 'vmesavanje' motece, skodno ipd.

Saj sem ze prej rekla, da se v glavnem strinjam z vami. x;)x x:)x

Nisem mislila teh, ki se 'obracajo na zdravilca', Tomaz.
Jaz se nisem nikoli, pa ves koliko me jih je ze 'zdravilo', 'pomagalo'? x:o)x

Verjamem tudi v usodo, ce nekoga srecam tedaj in je nekaj pomembnega, je tako ze moralo biti, samo to so potem visje sile, nima toliko zveze z njim ali z njegovim zdraviteljstvom, vcasih se preprosto moramo srecati, da se energije poklopijo, brez da bi se zgodilo kaj drugega oz. kaj posebno usodnega (oz. brez da bi mi to percepirali v tistem trenutku tako).

Veliko je egoizma lahko v teh primerih, primesanega nasega videnja.....
Zato je ze umestno in celo potrebno, da razmisljamo pri sebi in se vse tole sprasujemo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. april 2004, 09:52

jes :palec:

..
ne vem, nekako se mi zdi... da se v moje energije lahko meša le Vsemogočni. x:Dx
ker :vragec: nihče po mojem ni dovolj "čist" za te opravke, ...hmmm... :inocent:
ker nimamo še dovolj znanja za to. nezavestnemu lahko pomagamo, ker to področje že obvladamo, tudi gledanje in razmišljanje o nekom ne bo naredilo hudega nikomur, ampak energij pa še ne razumemo dovolj... zato prstke stran.... če nisi bog x:Dx :vragec: jej xrolleyesx danes bo luna v devici (kritičnost že tolče ven),

#34 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 29. april 2004, 10:52

Nisem mislila teh, ki se 'obracajo na zdravilca', Tomaz.
Jaz se nisem nikoli, pa ves koliko me jih je ze 'zdravilo', 'pomagalo'?  x:o)x

Saj zato gre, nivo dojemanja in razmišljanja. Tisti, ki razmišljamo na prvi stopnji nezavednega nam je v bistvu lažje, ker se višje ne spuščamo, pač tisto višje je za nas program naše usode, jemljemo pa toliko, kot nam je na našem nivoju dovoljeno ta program spreminjati ali plemenititi. Kakor hitro se postaviš višje, je to že breme in veliko bolj si izpostavljen sprejemanju tudi drugih energetskih vplivov. Saj pravim, nam je lažje, ker o tem ne razmišljamo, čeprav ti transferji prav ves čas potekajo. Se strinjam z tabo, samo jaz še nisem tako daleč, pa mogoče je tudi bolje, da nisem.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. april 2004, 11:00

marsa, se strinjam s tabo :palec: . res jih je veliko, ki bi morali najprej sebe pogledat pa svoje življenje, res je pa tudi, da ne vemo, če ni stik med nami dovolj. pa ti si to lepše napisala. sem že mislila, da sem skor edina, ki v razmišljanjih komplicira na tak način.

:palec: x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 11:12

Amis, normalno, jaz se s tem srecujem vsakodnevno.
Ko osvojimo sestevanje, se to pri naslednjih stopnjah znanja podrazumeva; ko torej racunam potenco, se razume, da sem vsoto ze osvojila.
In ko sem vsoto osvojila, v matematicnih zadevah nikoli vec ne razmisljam kot prej, ko je se nisem.
Ko sprejmem dolocene stopnje rasti pri sebi, v bistvu raste tudi stopnja moje odgovornosti.

V bistvu poznam res veliko teh ljudi, delala sem z nekaterimi veckrat, se druzila...
In vem tudi to, da zelo zelo redki razmisljajo kot jaz, da so redki tako kriticni konec koncev do sebe.
Ponavadi ti ponudijo resitev iz spektra svoje dejavnosti ali pa iz spektra svojih izkusenj - saj v bistvu je podobno.

Tako bo recimo terapevtka odnosov zafrknila posredno stevilne odnose, ker njeni nasveti ne bodo iz cistega vira, pac pa iz osebne izkusnje.
In kolikor je govora o zavesti, visjih sferah in vsem, vam povem, da tezko grejo cez to...
Slisala sem (na svoja usesa), kako je locena terapevtka predlagala vecini zensk s tezavami v partnerskem odnosu locitev...
Torej, clovek gre tezko prek sebe.

Se vemo ne, kje puscamo svoje dlake ('kjer se osel valja, dlako pusti').
Mislimo samo, da smo zavestni.

Obstajajo taki, ki ti pogledajo v oci in ti povejo, da imas probleme z ledvicami; zelo velikokrat imajo prav, a ne pa vedno - berejo pac simbole in so nasvet vzeli iz enega predala svojih dosedanjih izkusenj.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. april 2004, 11:26

se strinjam. poleg tega nikoli ne vemo zakaj je nekaj (odnos, izkušnja, delo....itd) za nekoga dobro. če zase včasih ne vem, kako bom vedela za druge?! že čisto obično delo, ki ga opravljamo, kaj šele energetsko, pušča posledice v nas in okoli nas.........in mogoče ne vedno prijetne in mogoče ne vedno potrebne....ali pa, kdo bi vedel....dokler ne bomo videli celotnega tkanja vasolja in vsega kar je, menda tako ne bomo vedeli..........ali pa mogoče nikdar x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 11:28

...poleg tega nikoli ne vemo zakaj je nekaj (odnos, izkušnja, delo....itd) za nekoga dobro....

Pa se to, ja - natancno tako. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 29. april 2004, 12:52

Marsa jaz se z tvojimi razlagami strinjam, vendar še nisem prišel tako daleč, da bi to tudi lahko tako sprejemal, čeprav prav vseskozi iščem in dopolnjujem svojega JAZA, veliko ljudi se zadnjem času (zadnje leto in pol) suče okoli mene, veliko takih, ki jih nikoli preje nisem poznal, a se že pri prvem stiku pogovarjamo, kakor, da bi se že vsezkozi poznali, odkrito in čustveno, vsi bi se radi pogovarjali, sam pa sigurno vem, da se z njimi pogovarjam samo tisto, kar v tistem trenutku čutim, tudi slučajno ne vem ali je to prav ali ne, enostavno pogovarjamo se, kaj sem pri tem nekom pomagal ne vem, ker niti slučajno nisem tam, da bi to razumel.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#40 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. april 2004, 15:09

To sem mislila. Manipulacije s šibkimi, naivnimi osebami s čistimi energijami.

Mateja- ful lepo :palec:

V bistvu se jaz še učim... zato brez zamere, če kakšno idiotsko butnem ven.

:palec: Aira

Vsi smo učenci in vsak od nas je tudi učitelj

Vojko

ne, jaz pa nisem ucitelj x:Dx x:o)x
nocm bit zdele. x:Dx x:o)x x:o)x

ja, zanimiva temica!! :palec: cool stari!!

mah, vam povem, zavest in zavest in poslusat sebe!! - aira
sm mel priliko iti cez mnoge roke zdraviteljev... kr prevec; veckrat ugotovil, da sem jaz zdravil njih ze samo s pogovorom, ker so bili bolj zafiksirani kakor jaz; jaz pa pac premalo energije, etc...
dejansko so nekateri tudipomagali, nekaterim pa se pac nisem pustil sariti po auri vec kot sem cutil.
enostavno poslusas sebe, ce ti je vredu ok, ce ti ni pa pac ne pustis.

crnuharjev, katerih se bojis tudi ni zanemariti, je teba biti pac previden.
sicer pa vedno obstaja nasprotje in tistim lahko zaupas, do neke meje.
preprosto.

nosorog:
zdraviti ali ne zdraviti... zakoni imajo luknje, iznajdljivost je otrok modrosti;
tudi brez papirjev se a zdraviti, vendar na iznajdljiv nacin, pomoje.
sicer pa o tem verjetno premalo vem :inocent:

#41 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. april 2004, 15:18

Ful dobra tema!  x^x  :palec:
Dbest, da si jo odprl, Norosog!  x8Dx
V bistvu se strinjam z vami, a ne pa cisto 100%.
V osnovi ja, ce je nekdo nezavesten in vse tole...
Po drugi strani pa je lahko 'pomoc' samo moj egotrip in je itak pac na podlagi mojega videnja, moje percepcije posamezne situacije..

So mi ze 'delali uslugo', nadvse dobronamerno, pa so mi samo zafrknili zadeve in mi zakuhali kup enih brezveznih okoliscin in situacij.
Tako da praviloma se strinjam, a ne morem posplositi.

Npr. kaj ce se zavlecem v en kot, ko sklenem, da sem opravila svoje na zemlji in torej sklenem oditi, umreti?
Hm, nekdo, ves dobronameren seve, me bo zagledal (ko tam recimo lezim), prec zacel ozivljati, pedenati, pomagati...
Ampak jaz pa hocem samo mir, umreti v miru recimo...
Zakaj se vmesava vame... ?

Npr. jaz osebno - ne maram nasvetov (in niti ne prevec kaksne posebne pomoci), tako nikoli ne prosim zanj in ga ne pricakujem in pravzaprav tudi nocem, tudi ce je z one strani dobronamerno.

Sem v svojem zorenju, potrebujem tudi to plast, vsako posamezno fazo vsake svoje pomembne izkusnje.
Ce napisem v Dnevniku ne vem kaj, nekdo sklene nekaj iz tega in ze mi rocno posilja + energy.
Kul, jasno... a kaj pa ce s svojim custvovanjem zamesa energije? Ce mi v bistvu prilaga skrbi in tezave?

Torej, lahko je zelo delikatno tole...

hja, sej zato pa pravim x:Dx x:o)x
intuicija je pravilo in ne pravilo samo; pa se ta je lahko dvomljivio dvomljiva x:Dx x:o)x x:o)x
ce bo oseba v toku energije, bo ze vedela ali ti pomagati ali ne (v tvojem navedenem primeru); sicer pa bo v delovanju in si bo torej delala karmo (ce to tko razumem).
in torej pridemo spet do delovanja in nedelovanja - modrosti!
nedelovanje kot nekarmicnost oz. izpolnjevanje starih karmicnih zadev in delovanje kot karmicnost.
temu sledi NAGIB in INTUICIJA, ki sta primerna verjetno le takrat, kadar smo v toku energije, oz. kadar skozi nas tece visji jaz. ce tega ni, deluejmo pac iz osebnosti oz. ega. obratno pa je osebnost podvrzena visjemu jazu.
zato pa je itak brezveze da kogarkoli obsojamo, saj ima vsak svoj visji jaz, ce se tako izrazim.
osebnosti pa je morda nepojmljivo kaj visji jaz sploh je?? ze inuticijo ne znamo razloziti tako, da bi rekli da povsem razumemo pomoje, morda je celo isto vj ali intuicja??
torej kakor pravim: poslusat sebe; ce si v toku in cutis pomagati, si na pravem mestu; ce ne pac ne in bi si v tvojem primeru pomoje delal karmo.
heh preprosto x:Dx x:o)x x:o)x x:o)x

#42 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. april 2004, 15:36

jes :palec:

..
ne vem, nekako se mi zdi... da se v moje energije lahko meša le Vsemogočni. x:Dx
ker :vragec: nihče po mojem ni dovolj "čist" za te opravke, ...hmmm... :inocent:
ker nimamo še dovolj znanja za to. nezavestnemu lahko pomagamo, ker to področje že obvladamo, tudi gledanje in razmišljanje o nekom ne bo naredilo hudega nikomur, ampak energij pa še ne razumemo dovolj... zato prstke stran.... če nisi bog x:Dx :vragec: jej xrolleyesx danes bo luna v devici (kritičnost že tolče ven),

ja, saj prav in vredu; ti si pa samopomebna! x:Dx
pa je tudi vredu; ker je to pac tvoja pot in je prav :palec:
je pa stem bilo podano tvoje videnje 'boga'; ki se pa po mojem mnenju x:Dx x:Dx ha ha, lahko manifestira prav tako cez posameznika; misliti, da smo pac tako mocni, da se lahko recimo mojstri pojavijo v nas ali pred nami je morda samopomembno, kljub temu pa verjetno ni narobe x:Dx x:Dx x:o)x x:o)x

#43 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. april 2004, 16:30


POLKOVNIK ASHTAR

Lepo pozdravljeni! Ashtar polkovnik. Sem komandant vesoljske ladje in moja naloga je organizacija dela - po vaše - med vodniki. Rad bi se vam predstavil, ker si pac zelite vzpostaviti stik z nami. Zelim vam povedati, da smo v peti dimenziji, ali v vam bolj znani drugi pozornosti, vedno na razpolago, kot most med prvo in tretjo pozornostjo, med fizicnim svetom in mojstri modrosti. Kadarkoli se lahko obrnete na nas in stik bo vzpostavljen: tem boljsi, cim cistejse bodo vase misli, neobremenjene s pricakovanji in z lastnimi utvarami. Sam delujem po principu: druge izkusnje so moje izkusnje. To vam tudi polagam kot moj svojstveni nasvet. Delo na vesoljski ladji je organizirano po principu, ki vam je nezamisljiv, zaradi tega, ker vas zemeljski nacin medsebojnega povezovanja, komunikacije in organiziranosti ne sega do te stopnje, da bi si lahko to, ceprav fantasticno idejo, lahko zamislili. Ceprav sem organizator dela med vodniki, ne tece skozi mene noben oganizacijski posel. Ceprav sem organizator vsega stevila energij, ki se nahaja na vesoljski ladji - in to stevilo je 1.400.000 in se nekaj, kar ni pomembno - ne organiziram niti ene od teh energij, zato ker ser vse tecejo po popolnem bozanskem redu. Kar pa je, na zalost, enako kot stvari tecejo na zemlji. Razlika je v zavedanju tega. Prepustimo stvarem, da grejo svojim tokom. Razlika je tudi, da smo vse energije, ki smo celota za sebe, povezane med seboj telepatsko. Ves cas, popolnoma. Med vami se ne morete imeti ves cas popolne telepatske komunikacije, imate lahko zelo cisto in jasno komunikacijo med vami, ki pa jo dosezete na taksen nacin, da eleminirate tisto kar vidite drug v drugemu; drug drugemu ste vedno, in vedno boste ostali, ogledala svojih delov, ki ji projecirate na druge osebe. Za cisto komunikacijo morate najprej ozavestiti, kaj vam oseba, s katero komunicirate, predstavlja, in takoj nato se morate dvigniti nad to in komunicirati z njo kot z drugo osebo, kot z drugim cloveskim bitjem, kot z drugim notranjim bitjem. Na tak nacin postaja komunikacija gladka, cista in jasna. Vase misli se lazje izrazajo in tudi oseba, s katero komunicirate, jih lazje sprejema. Usklajenost casa in prostora je v vsakem hipu popolna. Skrbi o tem, da to ni res tako, zakrivijo casin prostor po svoje. Pride do popacenj, ki ustvarjajo dejansko nepopolnost casa in prostora. Zanimivo je, ce eleminirate skrbi, se cas in prostor nazaj zravnata v vam natancno zacrtano ravnino, oz. da ne govorimo o ravni, bi rekel v vam zacrtani kolobar.

Ja, seveda sem cisti prvi zarek. Vidim, da si pisete in v tem, ko si pisete, bi zelel povedati se tole: imejte cimboljso in cimvecjo pozornost in si pisite tisto, kar je pomembno za vas, tisto kar najbolj zaslisite. Iz tega naredite izvlecek, ki se natanko spaja z vasim miselnim konceptom, kajti energija, ki sedaj v tem trenutku tece, je prilagojena glede na misleni koncept celotne skupine. Vasa individulana odstopanja se morajo prilagoditi na vam razumljiv nacin, kajti ni namen, da bi se misleni koncepti zaceli univerzirati, temvec je namen, da se vasa, natanko dolocena energija najde, poudari in da se ji da tocno doloceno mesto v univerzumu. Razlicni miselni koncepti se na eni tocki srecajo, vendar tista tocka ni isti miselni koncept, temvec je izkljucek; crta pod razlicnimi besedami, ki tvori isti pomen. Ta razlicnost potem ustvari morje razlicnih energij, ki pa so le preslikava celotne bozanske energije, so le drama ali igra tistega, kar si je notranje bitje kot celota izmislilo. Tako. Poklonil sem vam veliko fizicnega casa in le malo mojega, kajti cas je, vsaj kar se tice tega rdecega zarka, okrog katerega se danes gibljete, zelo zelo relativen pojem in vse prevec se zapletate okrog njega in zatekate v dve skrajnosti: mislec, da nimate prevec casa, oz. da nimate nic vec casa, in potem bezljate in zacnete stvari prehitevati, in ko zacnete energijo, ki se spusca skozi vas prehitevati, se enostavno ne more vec spuscati v tocno dolocenem ritmu. Lahko pa - kar je druga skrajnost - se zatekate k temu misljenju, da je casa se zelo veliko ali pa, da ga je malo, da se tako ali tako ne splaca nicesar delati, poceti. Preprosto zaostajate in energija tece ponovno mimo vas. Okoli 72% se vas v tej skupini zateka bolj k prvi varianti. Zaradi tega delajte naprej tako kot delate, le zavedajte se: vse ob svojem casu. Hvala lepa! Nasvidenje!


#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 16:44

Uh, kaksen dolg text...
Jaz bi raje osebno mnenje... skozi tole se prebijat... xrolleyesx
Menim, da se ziher da preprosteje tole povedat oz.: ali res tudi ne vem kaksni mojstri uporabjajo tole obicajno cvekanje, besedicenje?

"... Vi, vase misli, boste videli, saj boste postekali, po vase, na vas nacin, skladno z vaso stopnjo, imate lahko zelo cisto komunikacijo, ne morete pa se imeti ... ..."
Eh, no... :o|o:

In se - milijon stiristo tisoc energij? 72%?
Tale polkovnik je pa hudo natancen.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. april 2004, 16:51

kaj pa vem, ce je res, sm sam podal x:Dx x:Dx
fsak pa si misli svoje ne x:o)x

#46 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. april 2004, 17:16

hm jao, more bit tekst zelo privlačen da ga jaz preberem več kot dve vrstici.....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#47 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. april 2004, 17:30

oj groza... :eek: nek Ashtar se le polastil freejevega telesa, če sem prav razumela. x:Dx skratka free je v transu in prejema sporočila od samega boga... skratka free je božanska manifestacija x:Dx ....aaa... že veem! free je Bog- glavom i bradom x:Dx

#48 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. april 2004, 17:53

Aira, ti ki se tako braniš šarjenja in ne dovoliš, da te kdo zdravi brez tvojega soglasja.
Povej mi no, si bila kdaj kaj golšava :8):

#49 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. april 2004, 17:56

misliš zaradi pomanjkanja joda?

NE!

#50 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. april 2004, 19:01

oj groza...  :eek: nek Ashtar se le polastil freejevega telesa, če sem prav razumela.  x:Dx skratka free je v transu in prejema sporočila od samega boga... skratka free je božanska manifestacija x:Dx ....aaa... že veem! free je Bog- glavom i bradom x:Dx

x:Dx :palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0