Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravljenje brez dovoljenja - da ali ne?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
196 komentarjev na to temo

#51 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. april 2004, 19:35

misliš zaradi pomanjkanja joda?

NE!

Lahko, da se v tvojem primeru motim, toda, ali te je kdo kdaj vprašal, če te lahko začne zdraviti za to nadlogo :8):

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 20:06

Ne stekam, kako smo naenkrat (spet) pri jodu? :o|o:
Stane, pliz, oladi z jodom (pa sploh v taki temi... OK, opozarjas, imas poslanstvo, stekam, OK, ampak konec koncev razvrednotis, ce je skoz tole na tapeti, ker bos dosegel nasprotni ucinek).

Skratka, pliz, ostanimo pri temi...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 29. april 2004, 20:13

Marsa, sem se že ohladil, ampak boljšega naslova si ne bi dalo izmisliti.
Ne bom več, ne jezi se, no :sori: :inocent:

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2004, 20:27

Stane, saj se ne jezim, a te je treba vsaj malo opomniti vsake toliko...
(celo se mi kdo sem pa tja pritozi v zvezi s tabo in tvojo soljo... pa ti puscam ta tvoj trip... a potem pa nekje pa malo zajezim tole tvoje izvajanje... zadnjic ti nisem hotla zatezit, ker si imel glih rojstni dan, pa tko..).
Nocem odpreti posebne teme, da ne dajem teze temu, ker tako motece pa spet ni (vsaj zame ne, saj vsak se odloci, tako kaj bo 'kupil', kot tudi celo, kaj bo bral).
Ce bi postavljali, katera propaganda ali karkoli od kogarkoli nas moti, bi lahko ze zdavnaj se zaceli cisto drugace pogovarjati.
Samo oladi pac malo. Hvala za razumevanje. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. april 2004, 22:05

Marsa, sem se že ohladil, ampak boljšega naslova si ne bi dalo izmisliti.
Ne bom več, ne jezi se, no :sori:  :inocent:

stane welcome to the club.....

1. Marsa ima vedno prav.
2. Ce Marsa nima prav, potem ti vsekakor nimas prav.
3. Ce mislis da imas bolj prav kot marsa, se vsekakor motis, saj marsa ima vedno prav.....

hehe mal zezam k koncno nisem jaz na prejemajočem koncu... sam kar je res je res, ful me spominjaš name ko sem mal tak... jod to jod ono, fajn mene in mislim da kar nekaj folka tukaj si prepričal, ampak zdaj je konc, so še druge duše za jih rešit,...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#56 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 29. april 2004, 23:57

misliš zaradi pomanjkanja joda?

NE!

Lahko, da se v tvojem primeru motim, toda, ali te je kdo kdaj vprašal, če te lahko začne zdraviti za to nadlogo :8):

Sstane, če mi obljubiš, da bo sol samo v rubriki sol, te povabim, da imaš enourno kontaktno oddajo v živo o soli na moji TV, ki pokriva gorenjsko in to za minimalne stroške (pokriješ samo novinarko in tehnično osebje). Si za?

Ha ha ...moja reklama

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#57 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. april 2004, 00:03

Ne, ne rabim reklame, za moj nastop na TV pa mi moraš plačati ti :vtz:

#58 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. april 2004, 00:13

Ne, ne rabim reklame, za moj nastop na TV pa mi moraš plačati ti :vtz:

pa tako sem upal...ok.......samo sol pa le pusti v temi o soleh, čeprav prav vse kar si napisal sprejemam na nek način

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#59 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. april 2004, 00:42

Glej, včeraj sem neki skupini ekonomistov v Italiji razlagal Delnico Države, pa je eden pripomnil, da to pa je pogled na ekonomijo z mnogo soli. Vsi narodi imajo v svojih izrekih, pregovorih in prispodobah sol, kar pomeni, da brez soli ne moreš razložiti ničesar pametnega, pa niti tako vzvišenih tem, kot je tvoja verjetno ne.
Nisem jaz kriv, ampak gospa sol, ki je v italijanščini moškega spola.
Razloži, zakaj x^x
V temi sol, da ne bo nervoze x;)x

#60 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. april 2004, 07:41

x;)x Sstane, sol je verjetno zelo pomembna, kajti stari ljudje so včasih rekli, da je važno kolk ma kdo soli v glavi. x;)x . :palec:

#61 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 09:14

oj groza...  :eek: nek Ashtar se le polastil freejevega telesa, če sem prav razumela.  x:Dx skratka free je v transu in prejema sporočila od samega boga... skratka free je božanska manifestacija x:Dx ....aaa... že veem! free je Bog- glavom i bradom x:Dx

heh, k bi vsaj .. x:Dx x:Dx
je pa od nekoga drugega channeling, ki smo ga poslusali, kar velika skupina. nekdo je pac zadevo zapisl.
meni osebno precej zanimive zadeve!! x:Xx x:Xx

#62 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 09:17

misliš zaradi pomanjkanja joda?

NE!

Lahko, da se v tvojem primeru motim, toda, ali te je kdo kdaj vprašal, če te lahko začne zdraviti za to nadlogo :8):

Sstane, če mi obljubiš, da bo sol samo v rubriki sol, te povabim, da imaš enourno kontaktno oddajo v živo o soli na moji TV, ki pokriva gorenjsko in to za minimalne stroške (pokriješ samo novinarko in tehnično osebje). Si za?

Ha ha ...moja reklama

aja, a na tv delas!!?? :eek:
mas kej dela zame!?? sm delu na rtv - graficni oblikoval, etc... pa mi je vsec delo.
x:)x

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. april 2004, 09:19

aja, kwa se ze tle pogovarjamo... x:Dx x:o)x sol, pa job, pa ...
- torej zdravljeneje z ali brez dovoljenja!! x;)x

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. april 2004, 09:55

evo, kaksna tema je zdaj tole... :xx!: xrolleyesx
Sicer pa imas prav, Stane - to je zdaj 'moderno', da mora avtor placevati, namesto da bi njemu placevali; tudi meni same take deale ponujajo! :xx!:
A bi pisala oz. skrbela za Lunin koticek v Jani? Ampak tako da bi 'placilo' bilo to, da bi PISALO, da sem jaz avtor???? :xx!: x?x
Se pravi, midva bi pravzaprav, ce bi bila zelo ekonomicna, od Tadeja Pretnerja morala pricakovati, da nama bo placal, da bo lahko objavil svoje vsebine na LN?
Ja, ja, tako se fura v 'modernem svetu'.
Nemski avtorji te najbrz ne bodo preganjali, za ene mlade, marse pa mitje pa ti dol visi, ker ves, da nimava casha se pravdat (niti energije, casa, ker greva pac naprej). :xx!:
Marjetkina oddaja, vse zivo - propadlo zaradi takih okoliscin.
Narobe svet.

Da naredis tako (zanimivo, z vsebino, to kar bo ljudi ziher zanimalo, bi radi kaj izvedeli) oddajo, je stvar dobrega urednika in ne marketinskega oddelka.

***********************************

No, tole smo pa zdaj dobili iz te teme, vidis Stane, ZATO je to motece, da pritezis s soljo oz. jodom povsod, in ZATO jaz ne zatezim v temah, ker lahko pricakujem potem se vec neprimernega v konkretni temi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. april 2004, 10:57

Tako bo recimo terapevtka odnosov zafrknila posredno stevilne odnose, ker njeni nasveti ne bodo iz cistega vira, pac pa iz osebne izkusnje.
In kolikor je govora o zavesti, visjih sferah in vsem, vam povem, da tezko grejo cez to...
Slisala sem (na svoja usesa), kako je locena terapevtka predlagala vecini zensk s tezavami v partnerskem odnosu locitev...
Torej, clovek gre tezko prek sebe.

Za terapevte na področju odnosov, sem pa že od nekdaj čisto šokirana, kako sploh lahko terapevt karkoli reče, kakršnokoli instant rešitev da. Loči se, ali pa vztrajaj tako in tako. Odnosi so preveč kompleksna zadeva, vsak jih doživlja na svoj način, kako lahko npr. sploh kdorkoli dojame, kaj doživljam jaz. Jaz lahko zelo natančno opišem svoje doživljanje zakona, pa bo vsak od vas dobil čisto drugačno sliko, na podlagi vaših izkušenj. Za moje pojme, je maksimalno kar lahko doseže dober terapevt to, da spoznaš samega sebe, da najdeš nek notranji mir. V primeru da želita svetovanje oba, jima mogoče lahko pomaga samo pri boljši komunikaciji, odločitve o odnosu pa lahko sprejemaš samo sam.


Zanimiva tema je tole, ja. Tudi jaz sem bila najprej mnenja, da se sme zdraviti samo s privolitvijo, potem pa ko ste navajali nezavestnega človeka,... Tam bi tudi jaz brez pomisleka ukrepala kakor bi vedla, znala in zmogla.

Mislim, da resnično ni naključij, kot je nekje omenjala Mateja. Da če se pojaviš v neki situaciji se z namenom in se odločiš za akcijo ali ne. se mi zdi najbolje pri tem zasledovati intuicijo. Jaz sem bila tudi določeno obrobje tako zelo navdušena nad tem, da sem določene zadeve našlihtala v sebi, da sem te zadeve "prepoznavala" v drugih ljudeh, jim pojasnjevala in dajala nasvete xrolleyesx . Potem sem opustila to zadevo, ko sem stopila 1 stopničko naprej in ugotovila, da je bil to prav poseben ekskluziven recept zame, da pa ima vsak svojega. Da jaz lahko samo opišem svoje izkušnje ali dam mnenje, da pa si mora vsak sam zase prekrojiti spoznanja, če želi, da zafunkcionira zadeva. V take razlage se pa spuščam samo če me kdo kaj v zvezi s tem vpraša :inocent: .

Kar se pa tiče zdravilcev, je imel pa moj tast izkušnjo z enim "zdravilcem", ki ga je zdaj, ko sem tudi jaz na svoj način vstopila v tole, lahko z mojim skromnim znanjem o metodah zdravljenja - na ta področja se ne spuščam, ocenim kot zelo nepriofesionalnega. najbolj banalna zadeva npr. da ga je silil uporabljati afirmacije z besedo Bog, ki ej tasta zelo odbijala, ker je imel pač odpor do cerkve in mu tole ni najbolj ležalo. razlaga je bila da samo, če točno takšne afirmacije uporabljaš, lahko ozdraviš.

Poanta vsega tega v njegovih očeh - dosti so mu zaračunali - nehumane cifre, ampak on je bil čisto na tleh, tudi to izkušnjo je potreboval. Ker je zelo kritičen, se je zažrl v metode zdravljenja, pozdravil sebe in še 3 osebe čisto. Ni naključje da je tudi prav to izkušnjo rabil.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#66 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. april 2004, 11:15

Se pravi, midva bi pravzaprav, ce bi bila zelo ekonomicna, od Tadeja Pretnerja morala pricakovati, da nama bo placal, da bo lahko objavil svoje vsebine na LN?

se opravičujem, da sem zašel iz teme, bom drugič bolj pazil, pač sol mi ja dala zagon, pa napisal traparijo

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#67 etna

etna
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 30. april 2004, 11:45

Vsi sodelujoči in vsi beroči!

Kljub resnosti teme, ki jo je odprl Nosorog, se že zlepa nisem tako nasmejala kot ob branju te. Seveda od Stanetovih zasoljenih in komentarjev na to dalje. Ma super ste, tudi Stane x;)x . Vsak ima svoj prav - to je naša pravica- to je naša karma...
Jaz sem v vseh forumskih temah prav "zelena" x^x , bi se reklo po zemeljsko, imam pa dostikrat filing da sem bila nekoč prej bl pametna hahaha x:Dx x:Dx x:Dx, ne če nisem bla pa še bom hahaha :vio: :vio: :vio: .
No sedaj je pa čas, da se vrnemo na temo! Poglejte! Sprašujem vas sledeče:
Ali je mogoče, sedaj sem iz zgornjih postov razbrala, da je, da prejmeš energijo ne da bi prosil zanjo? O.K. prejmeš energijo, pozitivno in nekako iz okoličin to tudi izveš. Počutiš se super krasno in nič nimaš proti x:)x . No potem se pa čez kak teden zgodi ne samo enkrat- večkrat, da si popolnoma sesut brez energije, brez volje :xx!: :xx!: :xx!: . Kakor, da bi se kdo priključil na tvojo hrbtenjačo in ti jo do onemoglosti črpal. . :devil: xNNx . Občutek je strašljiv, premočenm da bi mogel biti "normalen" padec energije zaradi npr. vremena ali slabovoljnosti. :xx!:
Nosorg, pa tudi ostali, kaj pravite ali je to mogoče?

Lep pozdrav!

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. april 2004, 11:45

Tomaz, saj smo vsi zasli s teme.
Sory tudi tebi, ker je v bistvu morda izpadlo, kot da se razburjam zaradi tebe, vendar samo dajem obstojece okoliscine v tako luc. Kako to dozivlja avtor.
Konec koncev 'se tako fura', ravno to pa je narobe... v kali, nekako...
Lahko gledas na Staneta kot na biznismena, in v tem primeru je morda razumljiv tvoj predlog in smiselen in OK.
Ker pa se ima za nekaksnega ambasadorja, ki samo siri tele vesti o tem, kar je pac postekal, je to tako njegovo poslanstvo in itak je najbrz vlozil ze ful dela in imel ze ful stroskov, da nam (po njegovem) nevednezem tole tupi v glavo.
On kar obvlada cash, se mi zdi; tako ce bi zelel cash, bi po mojem pocel 1000 drugih stvari lahko (kot recimo tudi jaz).

Moti pa me splosno tale mentaliteta, ki se uveljavlja - ti moras meni placati, da lahko nastopis v moji oddaji, namesto da bi uredniki tekmovali, kdo bo pripeljal boljsega strokovnjaka in ga posteno placali.
A ne - urednik vlece placo, avtor pa se mora tam prodajat, ker je cela oddaja postavljena tako.
In to se cuti...

Zakaj LN ni nikjer po cajtengih, TV oddajah?
Ceprav imam predloge, vabila vseh mogocih urednikov revij, casopisov in tv oddaj?
Preprosto zato, ker ZASTONJ delam lahko samo za LN.
Oni pa mislijo - saj to je zate reklama...
Ja - ampak reklama za kaj?
Saj nicesar ne prodajam.
jaz zastonj dajem to, kar ti kasiras, poleg tega jaz zastonj dajem svoje delo, medtem ko ti kasiras (najveckrat nezakonito) tuje (oz. celo moje) delo?

(*'Ti' - nisi ti, Tomaz, pac pa clovek, splosno, ki tako razmislja oz. ki ima tako 'poslovno strategijo').
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. april 2004, 12:07

Marsa se strinajm z tabo, vendar sta vedno dve resnici. Sara je hotel imeti oddajo, se pravi reklamo za sebe in ji nisem omogočil, ker je hotela zastonj, Štefan je imel dve oddaji za par obeskov, ker sem skupaj z urednikom smatral, da je to informacijo koristno podati naprej, tudi z ostalimi nekako najdemo sredino, da naprej ne naštevam, pač presodimo, kaj je splošna informacija in kakšno je korist od tega, zelo težko je dobiti sponzorje za to tematiko, saj sama veš kako je to, nihče pa ne dela zastonj, jaz moram plačati prav vse, od novinarjev, kamermanov in ostalega tehničnega osebja. Prav vedno poizkušamo najti kompromis, samo brez cekinčkov je to zelo težko, lažje je to v LJ, ko je večja kupna moč, na gorenjskem je to bolj životarjenje. Poglej saj je že tu, da moramo in kakor tudi ostale lokalne TV hiše, plačevati kabelskim operaterjem, da nas imajo v svojih sistemih (čeprav zakon določa, da morajo biti lokalne TV v njihovih sistemih, z eno malo napako, da nikjer ne piše, da zastonj), medtem ko pa ostalim TV hišam kabelski operaterji plačujejo...tudi tu je enaka situacija, koga dati zastonj in koga za keš. Velikokrat naredimo kako napako ali krivico, ker individualno presojamo (uredniki), kaj je tista splošna informacija in kaj je reklama. Verjetno se z podobnimi problemi vsak dan srečuješ tudi ti.

Sedaj pa pojdimo nazaj na temo, da ne bomo čisto ven padli...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#70 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. april 2004, 12:22

Počutiš se super krasno in nič nimaš proti  x:)x . No potem se pa  čez kak teden zgodi ne samo enkrat- večkrat, da si popolnoma sesut brez energije, brez volje  :xx!:  :xx!:  :xx!: . Kakor, da bi se kdo priključil na tvojo hrbtenjačo in ti jo do onemoglosti črpal.  .  :devil:  xNNx . Občutek je strašljiv, premočenm da bi mogel biti "normalen" padec energije zaradi npr. vremena ali slabovoljnosti. :xx!:
Nosorg, pa tudi ostali, kaj pravite ali je to mogoče?

absolutno.
zato ker si tej osebi to dovolila, da ima oblast nad tvojim stanjem, čustvenim, zdravstvenim. :xx!:
torej pamet v glavo :vragec: :O: x:o)x

#71 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. april 2004, 17:47

Sprašujem vas sledeče:
Ali je mogoče, sedaj sem iz zgornjih postov razbrala, da je, da prejmeš energijo ne da bi prosil zanjo? O.K. prejmeš energijo, pozitivno in nekako iz okoličin to tudi izveš.  Počutiš se super krasno in nič nimaš proti  x:)x . No potem se pa  čez kak teden zgodi ne samo enkrat- večkrat, da si popolnoma sesut brez energije, brez volje  :xx!:  :xx!:  :xx!: . Kakor, da bi se kdo priključil na tvojo hrbtenjačo in ti jo do onemoglosti črpal.  .  :devil:  xNNx . Občutek je strašljiv, premočenm da bi mogel biti "normalen" padec energije zaradi npr. vremena ali slabovoljnosti. :xx!:
Nosorg, pa tudi ostali, kaj pravite ali je to mogoče?

Lep pozdrav!

Seveda je mogoče. Za tak padec energije je lahko veliko razlogov in sploh ni nujno, da ti jo kdo zavestno krade. Lahko ti jo npr. sesujejo okoliščine, ki nikakor niso v prid tvojim karakternim ali temperamentnim posebnostim. En moj klasičen primer:

-Sem izraziti individualist. Za kolektivno delo sem povsem nesposoben oz. sposoben le v primerih, če poteka tako, kot sem si ga zamislil sam. Če pa ne, lahko kljub najboljšim željam in temu, da verjamem v cilj, že samo zaradi načina izvedbe, ki "mi ni všeč", ostanem v trenutku povsem brez energije. Da mi pri nekem skupnem projektu v trenutku "vse dol pade" je npr. lahko razlog ta, da opazim, da človek, ki je za nek skupni projekt pomemben, veliko govori, a nič ne pove, ne zna poslušati ... Hm, ja. Pravzaprav me ob energijo in živce najlaže spravijo ljudje, ki veliko preveč govorijo, zlasti če gre za takšne, s katerimi imaš veliko opravka in povzročajo nekakšen "stalen dražljaj".

Burp. Mam občutek, da nisem povedal prav nič. Pa naj vseeno gre v objavo...
:wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#72 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. april 2004, 18:08

Burp.

x:((x

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. april 2004, 18:17

Fajn si povedal, Noso, se sama najdem v kaksnem stavku, tudi meni lahko v hipu 'pade dol' in sem individualist, prav tako imam najraje novosti tedaj, ko jih sama uvajam. ;)

Nima pa ne vem koliko opraviti s temo - itak pa ze kaksna stran postov tule nima zveze s temo (in sem ze hotela brisati ta balast, pa nekako... se se nisem cisto odlocila za to...)... saj to je zivljenje in se pac v debato preplete se kaj.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. april 2004, 18:22

Seveda je mogoče. Za tak padec energije je lahko veliko razlogov in sploh ni nujno, da ti jo kdo zavestno krade.

kaj misliš o g. SHYAMI- Slavko Mahne (samorealizacija popolne osebnosti) -ki ima v svoji knjigi na začetku svojo sliko in spodaj piše-

umirjeno glejte sliko in si predstavljajte, da vstopate v njeno notranjost. :vragec: :xx!: :xx!:

Zakaj je to dobro?

(fuj, fej :V: :vragec: )

Piše tudi: če kdorkoli prebere isto knjigo, četudi brez naše vednosti, boste veliko te energije izgubili- tiste- ki nam jo da njiga. :xx!:

Pa tudi, da že sama njiga zdravi :xx!:

Ne upam si je niti odpreti več.

Ko jo odprem in se vame zastrmijo tiste oči :xx!: brrr...

Sem se morala izjasnit. xnckrivx

#75 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. april 2004, 18:46

Nekje pa še piše, da je bila tista fotka posneta, ko je "z močjo svojega duha" ustavil vojno v Sloveniji. No comment x:o)x x:o)x x:o)x

Tista knjižica je sicer za začetnike kar uporabna. Je pa v zvezi z njim nekaj zelo zanimivo. Pred leti je imel redbne seanse v eni veliki dvorani na Viču v Lj., ki jo je pretežno vedno napolnil. Enkrat sem šel pogledat, kaj folk vleče tja in moram reči, da mi ni bilo nič jasno. Za hip sem pomislil na tisto znano gestapovsko krilatico: Večja je laž, več ljudi ji verjame.
Ne vem, kam se je tip sedaj izgubil. Nekako ne slišim več zanj. Kakšne posebne nostalgije ne čutim...



:wOOt: :wOOt: :wOOt:

Temo smo pa res, kot že ničkolikokrat, čist zjebali.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0