Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Povratki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
83 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. maj 2004, 12:45

Pa saj ti pase ukvarjanje... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 3. maj 2004, 12:48

uuuuuuu, pa še kolk!!! x:Ix

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. maj 2004, 12:53

Sam ne maras pa, da gre v prevec cudne vode vse skupaj ... moras ti bit Jack, pa obvladovat, tam kjer ne pali tvoj sarm, ne raztresas z njim... x;)x x:px :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 3. maj 2004, 13:18

to itak, čeprav zelo rad vidim, ko se ženska petelini x:Dx x:Dx ..... to mi je še bol kul, sploh pa, ko pomislim, da na koncu sem itak jaz tisti x8Dx x8Dx - ona pa v trpniku ....... x:Dx je le moški tisti, ki ga da ........... x;)x in če je količkaj pametna, ji bo to všeč...... feministke (pretirane) pa te scene mi niso kul...........

bzv energijo trost okoli mi pa tudi ni....... malo že naredim selekcije.... x;)x

sokrat

#55 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 3. maj 2004, 14:15

:Hocem reci - cudno, da mocno cutim Saturnove tranzite, povratek... s tem da v chartu ne samo da ni kak fact, pac pa ga tudi dejansko ne cutim zelo (mislim nic negativnega ne cutim) - razen kvadrata (ker je ravno z asc), ki me dela nekako hladno vcasih, kar zakrknem, ce bi morala recimo pokazat ful topline... in pac tega, da je ravno v 3. (sem samouk, resno in studiozno jemljem lajf, rast, poleg tega pa sem tudi prekinjala sole, studije itd.)...

Marsa :palec: :palec:

Pismo, tole pa postaja ze opasno....takole podobni natalni karti...
pa še skupne točke:

-VODE na hektolitre v kombinaciji sco/ribi,
-slaba stran karakterja (sva si že vse priznali :eek: :palec: x:Dx )
- ljubezen do češenj in Črne gore
- parmezan, juha ge. Rožnik, koprnjenja vseh sort, Pika
-mačke
-jasminske disave, eterična olja in kreme

in sedaj se Saturn v tretji :eek: :eek: s tem, da meni na desno Veliki Učitelj dela še čisti kvadrat na Luno :xx!: :xx!:

Edino šola mi je pa sla pa vedno res brez blema x^x x^x

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. maj 2004, 14:26

Jaz pa gledam - Juhe gospe Roznik, koprnenja vseh sort!! x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx Ker sem pa ravnokar v eni temi Piko Nogavicko spet omenila... :D
Ja, vse tole, na hektolitre in vse... Hmm, pa a nisi ti v ITA? Kot majhna sem imela italijansko zdravstveno izkaznico, skoraj bi ziveli v Italiji tudi mi, samo nismo (je samo fotr).
Macke, jasmin, ja, pa res - in na to naj navrzem da imava se nekaj potem ocitno skupnega - namrec, spomin, opazam, d aimas izvrsten spomin! x^x

Sola je sla tudi meni gladko, sem bila v OŠ celo odlicnjakinja (da je se rekla uciteljica mami, da bom vedno vse zivo, diplomirala ne vem iz cesa, da mi je mama to potem vedno naprej metala xDDx), potem pa Subicka (ni me nic veselilo, razen jezikov in geografije pa se cesa morda, pa sem ostalo prespricala, ne mores bit pa tak car, da bos hodil na gimnazijo zgolj na tiste ure, ki se ti glih zazdi. xDDx x;)x).
Potem sem pavzirala dolgo, potem pa aranzerska, potem oz. vmes pa neke izpite da bom delala, pa diferencialce za vse mogoce faxe pa akademije...
Potem sem pa postekala, da pravzaprav 'ze studiram' v lajfu. :)
In to je to. saturncek.

na Luno imas kvadrat?
Ha, jaz pa na Asc.

res hecno, kako imamo tole sco/ribi sceno tule, pa tudi kot pisemo, imamo dejansko tudi podobne fore, okuse...
Nisem ziher, ce ni tudi McMac omenjala jasmina...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. maj 2004, 15:02

(marsa)
Saturn na asc?  
Pishuka, to je pecat, konc. Ze dojencek ful resen.



Res je, samo po 30-tem je pa vedno manj resen, ko drugi postajajo bolj resni. Saturnijanec je svoje resno obdobje oddelal že takrat, ko so se drugi podili po pesku...
(Jaz tako in tako pravim, da sem dovolj star, da se že lahko malo hecam.)

Živjo!

(Tako, da "konc" glih ni.)

Imas prav. xDDx
Malo sem duhovicila, ob tem pa ne bila dovolj natancna; mislila sem, ce gledamo kao vnaprej, vidimo tak chart in recemo, konc, to je to...
res pa, ko gledamo za nazaj (ze doziveto, osvojeno), pa je tako - zato so tudi cedne bejbe, ki so pri 17-ih zgledale 30, zdaj, ko so 40, prav tako izgledajo 30 - s kaksnim saturnom na asc ali pa s kozorogom v asc.

To je v bistvu podobno kot s plutonom in toleranco... nimas je, 'konc'... xDDx - a scasoma je imas vse vec in potem te je ena sama toleranca... x:o)x x;)x :vragec: :palec: :8):

haha jaz pa se grem rodit s tem položajem :) najbrž zato tle tolk debatiram z vami "odraslimi"... hm nič mi ne fura čez asc trenutno ;) huh ja, boljš to kot kak saturn
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. maj 2004, 15:04

Ja, ziher, saj si pisal, sestnajstleten, ves resen, da sem mislila, da govorim z ocetom familije, ne s sinom. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:07

res hecno, kako imamo tole sco/ribi sceno tule, pa tudi kot pisemo, imamo dejansko tudi podobne fore, okuse...
Nisem ziher, ce ni tudi McMac omenjala jasmina...

:palec: :palec: :palec: x:Dx

Nema tu! Ta pravi se nasnofamo na daljavo! x;)x x;)x

Trst pa bo (se) nas! x;)x x^x x:px :vragec: :vragec:

#60 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:04

[
res pa, ko gledamo za nazaj (ze doziveto, osvojeno), pa je tako - zato so tudi cedne bejbe, ki so pri 17-ih zgledale 30, zdaj, ko so 40, prav tako izgledajo 30 - s kaksnim saturnom na asc ali pa s kozorogom v asc.

To

zanimivo tole... namreč moja ženička zdej zgleda kot da jih ima 25............... ko je bla pa otrok pa ful resna, tiha, študiozna... delovala zelo starejša... zdej ji pa na otročjost vleče...... x;)x

še dobro, da sem jaz odrasel in odgovoren pa še resen.......... x:Dx x:Dx x;)x

sokrates

:palec: :palec: Zanimivo res, vse s saturnom na ASC ali kozoroginje sploh, so z leti čedalje boljše. Kot mladenke so bile pa vse nekam starikave.

#61 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:07

...
Zanimivo res, vse s saturnom na ASC ali kozoroginje sploh, so z leti čedalje boljše. Kot mladenke so bile pa vse nekam starikave.
...


Saj to je ravno značilno za Saturna na ASC!

#62 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 4. maj 2004, 11:28

xscratchx Hmmm,... ja tud jaz se najdem v tehle zadnjih postih... Luna kvadrat Saturn, saturn v kvadratu z asc in neptunom... tud dost vode... v najstniških letih ful resna, študiozna, izgledala 5 let starejša, drugi užival, se hecal, bili pač mlado najstniško razposajeni, men pa je bilo vse brezveze, sem vse ful resno vzela.... Sem že mislila, da je kaj narobe z mano xrolleyesx
Potem sem dala homeopatijo skoz, ki me je pa ful pomladila, tko da odtlej izgledam 5 let mlaj... (zato me na na razgovorih za službo zdej očitno nobedn ne jemlje resno :xx!: ). Ne vem, če je bil medtem tud kak povratek planetov, ki bi lahko bil so-kriv za to.
Drugače sem pa skozi leta prišla do tega, da imam itak življenje obrnjeno na glavo. Ko so drugi, "normalni ljudje", noreli, sem bila jaz resna (no, sej imam še vedno neki tega), zdej ko so se drugi zresnili, se ustalili, si začeli rihtat familijo, se bo pa men utrgal. :o|o: x:Dx A pravite, da se Saturnovi povratki zgodijo tam okoli 28,29 leta? Ja, sej se mi zdi, da sem zmeri bližje. x:o)x

Me zanima, ali so ti povratki fiksno vezani na določena obdobja v življ. (kot pravi Bern: prvi Saturnov povratek, drugi...), ali pridejo ko pač pridejo in je čist in samo odvisno od našega horoskopa, kolk le-ta reagira na te povratke? Mal sem zmedena... malo zamenjujem tole z retro gibanjem planetov, pa najbrž ni to čist nič povezan :8): :inocent:
Vem pa samo (ker mi je Lunca povedala), da mi je šel dobro leto nazaj (tam nekje pri 24letih) Pluton čez asc. Me je oviral in nagajal kolikor je vedel in znal. xrolleyesx

LP x:)x

#63 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. maj 2004, 16:22

Zanimivo res, vse s saturnom na ASC ali kozoroginje sploh, so z leti čedalje boljše. Kot mladenke so bile pa vse nekam starikave.

morda so pretrde, da bi zaživele sproščeno, nekak so pritrjene na osebno statiko x:Dx
kozu in rak ,vedno starikav, tut devica ne zaoostaja :8):

#64 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. maj 2004, 17:31

...
Zanimivo res, vse s saturnom na ASC ali kozoroginje sploh, so z leti čedalje boljše. Kot mladenke so bile pa vse nekam starikave.
...


Saj to je ravno značilno za Saturna na ASC!

sem se že vstrašu da bom celo življenje starina
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#65 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 4. maj 2004, 18:40

Konj :palec: :palec: :palec: ,

kako te razumem! xrolleyesx Saturn kvadrat ASC in kvadrat Luna;
Jaz sem dobesedno preskocila najstniska leta in studijska tudi! Odgovornost, resnost, odgovornost, resnost, pridna v soli, vse v roku,vse doterano, ubogljiva, in ZATEZENA do amena! :eek: :xx!:

In pri 15 so me ze vsi vikali, ker sem zgledala kot kaksna zoprna uciteljica matematike, ki se ni uspela porocit! :eek: x:Dx x:o)x

Pri 16 me je skrbela kriza v Jugoslaviji, inflacija, onesnazevanje voda, luknje v ozonu... :eek: :xx!:

..potem pa po 25 letu pocasi zlezla iz iz teh norih kalupov x^x x^x ,
in postala SVOBODNA , vcasih tudi utrgana,ampak tocno taka, kot je moja natura, z manijami in drugimi ekscesi, pa kaj potem! x;)x x;)x x^x

#66 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. maj 2004, 07:33

Me zanima, ali so ti povratki fiksno vezani na določena obdobja v življ. (kot pravi Bern: prvi Saturnov povratek, drugi...), ali pridejo ko pač pridejo in je čist in samo odvisno od našega horoskopa, kolk le-ta reagira na te povratke?  Mal sem zmedena... malo zamenjujem tole z retro gibanjem planetov, pa najbrž ni to čist nič povezan  :8):  :inocent:
Vem pa samo (ker mi je Lunca povedala), da  mi je šel dobro leto nazaj (tam nekje pri 24letih) Pluton čez asc. Me je oviral in nagajal kolikor je vedel in znal. xrolleyesx

x;)x Prvi saturnov povratek je vedno skoraj okrog 30 leta, mogoče lahko tudi kakšno leto prej, odvisno od gibanja saturna. To pomeni okrog 30 leta se prične prvi, drugi okrog 60 leta in tako naprej. Mislim, da je naloga vsakega posameznika , da se na področju kjer natalni saturn leži trudi in dela bolj trdo kot sicer, ker se v tistem obdobju pojavija težave prav tam.
Pa smo spet tam. x;)x Težave zato, ker nas saturn uči in nas hoče zdresirati prav tam, kjer je to potrebno. x;)x

#67 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. maj 2004, 09:46

...
x;)x Prvi saturnov povratek je vedno skoraj okrog 30 leta, mogoče lahko tudi kakšno leto prej, odvisno od gibanja saturna. To pomeni okrog 30 leta se prične prvi, drugi okrog 60 leta in tako naprej. Mislim, da je naloga vsakega posameznika , da se na področju kjer natalni saturn leži trudi in dela bolj trdo kot sicer, ker se v tistem obdobju pojavija težave prav tam.
Pa smo spet tam. x;)x Težave zato, ker nas saturn uči in nas hoče zdresirati prav tam, kjer je to potrebno. x;)x
...


Vse prav, Lunca, vendar je to vseeno treba malo popraviti.

Saturnov povratek je pri 28,5 do 29 let, drugi pa torej pri 57 do 58 let ("od - do" je odvisen od retrogradnosti ob času rojstva in ob povratkih).
Polovični Uranov povratek je tehnično pri 42 letih (zaradi retrogradnosti lahko nekoliko prej (naj si vsak pogleda v efemeride sam)), ga pa ljudje čutijo že tudi prej, kar pa je predvsem povezano z drugim povratkom lunarne zanke (2 x 18,6 let=37,2 let) (o čemer je v Baslu predaval Avstralec Brian Clark).
Zanka te pripravi do tega, da nisi več čisto zadovoljen z vsem, ker ti pač s prstom kaže na cilj, Uran pa to potem dokonča (povedano malo bolj po domače).

Drugače vse velja.

:palec:

#68 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. maj 2004, 11:10

:palec: Se strinjam Bern.

Če gladam saturnov povratek preko natalnega saturna je res tam okrog 29 leta, ampak jaz po ovnovsko površno, tko od oka, rečem okrog 30 leta, ker ta počasni saturn pleše ( 3x čez natalnega) tam okrog eno leto, glede na tisto hišo pa kar celi dve leti in pol. Podobno sem gledala prehod urana v opoziciji z mojim natalnim uranom. Kar 7 stopinj je bil stran, ko je naredil največjo spremembo, to pa je pomenilo tudi cca 2 leti, zato je bila pri meni največja sprememba pri 44 letih.

#69 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. maj 2004, 09:32

Hm, bojim se, da Uranov povratek ni mogel napraviti nič več pri 44 letih. Treba bi bilo pogledati, KAJ je bilo tedaj v horoskopu (v zvezi z Uranom ali pa s čim drugim; na primer zanke, razni vladarji).
Zadeva namreč preveč skače iz same teorije o povratkih. Nisem čisto prepričan, če ni bilo kaj drugega.

x?x

B.

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. maj 2004, 09:38

...ampak jaz po ovnovsko površno, tko od oka, rečem okrog 30 leta...

xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 9. maj 2004, 21:17

Lunca, Bern,.... hvala za odgovor... x^x x:)x ..
Bomo videli, kako se bova midva s Saturnom kej razumela x;)x ,... pa pol kasneej enkrat z Uranom...

Rubx72 :palec: dost podobno ja xyesx ...
pri sebi opažam, da počasi vedno lažje izražam tisto pravo naravo svojega značaja,... v ospredje prihaja svetlejša, vedrejša plat osebnosti, ki je bila prej vedno potisnjena v ozadje ali zatirana iz kakršnihkoli razlogov že. Ta prinaša tud čista nasprotja,.... Če so me prej zanimale bolj resne teme, sem bila bolj natančna, zadrgnjena/zatežena, vztrajna, načrti pa to ... ipd, imam zdaj raje lahkotne teme, včasih zlo zgovorna, hitr se navdušim, pa tud hitr naveličam,... stvari so mi zanimive samo dokler so mi nove in neznane, in mi predstavljajo izziv, ..ipd. (Tole zadnje mi dela preglavice v zadnjem letu, ko se je treba odločit glede poklica, na katerem področju bi sploh delala - ker jaz bi (v 8urnem delavniku po možnosti x:Dx ) vsakega po malo, samo da ne bo dolgčas in da bo vedno zanimivo... :party: ... )
Se mi zdi, da prihaja moja Luna (v Dvojčkih) bolj do izraza.

LP x:)x

#72 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 18. december 2006, 16:04

Preživela tretji jupitrov povratek.
In na zapadu ništa novog bi rekli...
ziro
nada.
vse po starem..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#73 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. december 2006, 09:32

A daj x?x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#74 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. november 2007, 11:36

[quote name='Bobnar' date='29. Nov 2007, 10:09' post='919029']
lej lej, zanimiva tema;

prvi saturnov povratek pri 29-ih mi je prinesel vse najboljše kar je možno.

Superca, bobnar, pol ga maš na svoji strani, saturna mislim. Marsikdo pri prvem povratku doživi svoj prvi resni test in takrat se mora pač izkazat x;)x . Kje pa, je odvisno od natalnega položaja saturna .

#75 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 31. januar 2013, 16:36

Zanima me, kako ste doživljali povratke planetov.
Recimo -saturnov povratek

Grozno!icon_smile_dead.gificon_smile_dead.gif


... Say what you mean
And mean what you say ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0