Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mati Meera (Jai Amma Meera)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
434 komentarjev na to temo

#26 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. junij 2007, 21:35

Kako buklo o življenju kakšnega mojstra v roke, pa boš mogoče naslutil, potem pa še enega srečati v živo pa bo boš vedel.


Pizda, s tak, kt je bil včas SStane; s ga prašu kaj o soli, pa te je nagonu knjigo prebrat.
Mene tovrstne knjige in lajf teh tipov absolutno ne zanima. Mi res ne bi mogel v parih stavkih povedat, s kakšnimi pričakovanji gre folk k tem ljudem. Jst recimo bi šel precej rajš lovit ribe.

la
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#27 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 20. junij 2007, 21:50

da,da, sej zato se pa moraš najavit. Nisi edina, k tko čuteš pa vsi tko uletijo..


Hud? Kaj češ. x:)x
Kako čemo? Lako čemo.

#28 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. junij 2007, 01:30

na kratko:

(V svojem bistvu) verjetno nismo tako zelo razlicni; ko bo osebnost predana visjemu jazu, poti ne bomo vec iskali, ker bomo sami pot.
in domnevam, da v bistvu vsi zelimo ljubezen, mir, sreco, radost, modrost, znanje, zavest, voljnost in resnico, sebe, druge, enost in ostale kvalitete, ki naj bi se izrazale skozi osebnost.
ker so poti skozi osebnosti do boga, absoluta, razsvetljenosti ali kakorkoli bos pac poimenoval ali razumel, razlicne, je verjetno najvecja svoboda osebnosti tudi ta, da si jih sami izbiramo.
Kaj zavibrira z delom nase aure in kaj nas dejansko zene karkoli storiti pa je vprasanje, na katerega ti ne znam odgovoriti zadovoljivo oz. verjetno ne zadeva te teme.

Osebne izkusnje ti tudi ne bom pisal tule in ti jo rajsi povem ob kofetu.

...Mi res ne bi mogel v parih stavkih povedat, s kakšnimi pričakovanji gre folk k tem ljudem. Jst recimo bi šel precej rajš lovit ribe.

la



#29 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2007, 07:22

Jaz tudi nisem štekala zakaj hodi folk k Sai Babi, pa kamorkoli drugam, njo sem pa sedaj začutila in grem, kot da sem se že vnaprej zmenjenila preden sem se rodila, tudi za to pot. Meni ni dovolj živeti lepo srečno življenje, če lahko to razumeš, brez absolutne povezave v srcu z vsem kar je in kar bo. Sem pač taka duša, hočem več, hočem vse. :8):

od g. Meere (ali g. Sai Babe) lahko dobiš tud kej koristnega, a dobesedno vsega kar ti srce želi pač ne. Za to boš mogla pridt v kontakt s pravim Avatarjem in se mu popolnoma predat.

#30 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. junij 2007, 08:13

Ti poročam, ko pridemo nazaj. :palec:

Nisi razumela mojega vprašanja?

Dejansko sprašujem: kaj greš iskat k njej, če ne spoštuješ njene najbolj osnovne zahteve, da se je treba prej rezervirati? Kje je tvoje spoštovanje do nje in do ljudi z vsega sveta, ki prihajajo k njej, in so se prej najavili?

Nikoli nisem štekal, zakaj folk hodi k njej, al pa recimo k Sai Babi. Mi lahko kdo pojasni motive?

(prsežem, da ni provokacija; res ne štekam)

zvedavi Nosorog

Gre za direktno doživetje Božanskega. Bolj točno ne morem povedati. To je velik blagoslov, da lahko doživimo nekaj takega. Nam da marsikakšen vpogled. Naj ti še povem, da pri mami Meeri ni nobenega govorjenja, lekcij, petja ipd. Samo doživljanje, karkoli se že dogaja.

od g. Meere (ali g. Sai Babe) lahko dobiš tud kej koristnega, a dobesedno vsega kar ti srce želi pač ne. Za to boš mogla pridt v kontakt s pravim Avatarjem in se mu popolnoma predat.

mgd, preden še kaj več napišeš, odpravi se kdaj v Nemčijo (ali v Indijo k Sai Babi, če hočeš), odpri srce in vse čute in doživljaj maksimalno. Potem boš lahko iz sebe, iz lastnih spoznanj govoril, kdo je kaj (če boš to spoznal). Same informacije iz raznih knjig so absolutno premalo. So le kažipot, prst, ki kaže v Mesec, a po poti moraš sam, da vidiš, ali je res ali pa morda laž.
Possible—but highly unlikely.

#31 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2007, 08:38

mgd, preden še kaj več napišeš, odpravi se kdaj v Nemčijo (ali v Indijo k Sai Babi, če hočeš), odpri srce in vse čute in doživljaj maksimalno. Potem boš lahko iz sebe, iz lastnih spoznanj govoril, kdo je kaj (če boš to spoznal). Same informacije iz raznih knjig so absolutno premalo. So le kažipot, prst, ki kaže v Mesec, a po poti moraš sam, da vidiš, ali je res ali pa morda laž.

moja dosedanja spoznanja se ujemajo z informacijami iz avtentičnih knjig (Ved). ne bom trdil, da sem realiziral že vse kar tam piše, a lahko vseeno verjamem, na podlagi tega kar sem doživel do sedaj.

ni mi pa čiz jasno na podlagi česa si mi ti svetoval. morda veš kaj vse sem že doživljal, kje vse sem že bil, pri kom vse sem že bil, kdo sem jaz?

kot sem že napisu, določenim osebam v njihovih določenim obdobjih Absolutnega spoznavanja lahko ga. Meera (ali g. Sai Baba) data tud kej koristnega, a je to še vedno le delno spoznanje. nimam nič proti, a vseeno predlagam naj se vsi, ne glede na njihovo trenutno stanje, raje naklonjeno obrnejo na pravega Avatarja.

#32 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. junij 2007, 08:43

Pogovor s pravovernimi je jalov. :xx!:
Possible—but highly unlikely.

#33 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2007, 08:51

Pogovor s pravovernimi je jalov. :xx!:

tudi s tistimi, ki drugim z boldanim tekstom svetujejo na podlagi svojih omejenih predstav o njih. x;)x

#34 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. junij 2007, 08:51

Si bom dovolil še eno vprašanjce - po čem sklepate, da je "prava". Sem bral tisti intervju in njene "misli" na internetu, pa se mi ne zdi nič posebnega. Z nekaterimi stvarmi se celo ne srinjam (npr. tist, da karkoli počneš, bodi z mislimi pri božanskem, al neki tazga).

l brez a
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#35 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 21. junij 2007, 09:26

moja dosedanja spoznanja se ujemajo z informacijami iz avtentičnih knjig (Ved). ne bom trdil, da sem realiziral že vse kar tam piše, a lahko vseeno verjamem, na podlagi tega kar sem doživel do sedaj.

ni mi pa čiz jasno na podlagi česa si mi ti svetoval. morda veš kaj vse sem že doživljal, kje vse sem že bil, pri kom vse sem že bil, kdo sem jaz?

kot sem že napisu, določenim osebam v njihovih določenim obdobjih Absolutnega spoznavanja lahko ga. Meera (ali g. Sai Baba) data tud kej koristnega, a je to še vedno le delno spoznanje. nimam nič proti, a vseeno predlagam naj se vsi, ne glede na njihovo trenutno stanje, raje naklonjeno obrnejo na pravega Avatarja.


Kdo pa je to ?

Mojca

#36 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2007, 09:59

Kdo pa je to ?

Mojca

v tej trenutni, posebej blagoslovljeni dobi prepirov, Šri Krišna Čejtanja Mahaprabhu.

#37 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:02

Si bom dovolil še eno vprašanjce - po čem sklepate, da je "prava". Sem bral tisti intervju in njene "misli" na internetu, pa se mi ne zdi nič posebnega. Z nekaterimi stvarmi se celo ne srinjam (npr. tist, da karkoli počneš, bodi z mislimi pri božanskem, al neki tazga).

l brez a

Skorajda nemogoče, da boš dobil zadovoljil odgovor tu na forumu. Lahko ti rečem le, da gre za občutenje. Če bi bil ob njej, bi to vedel.

Kdo pa je to ?

Vernikom je avatar tisti, katerega jim zapoveduje njihova edina prava vera. x^x
Possible—but highly unlikely.

#38 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:21

Mene pa zanima v zvezi s Sai Babo; kako to, da navkljub vsem protiargumentom njegovih materializacij še vedno lahko furate nek avatar koncept ?
Sej lahko razumem, da dobivate zelo zanimive občutke in doživetja, ampak človekov um je zelo varljiv in ti z veseljem poda tisto idejo v katero si pripravljen verjeti. Kaj mislim s tem ?
Sam koncept, ki ga neka oseba fura seveda seveda obdaja specifična energija, ki je lahko resnična in zato sveta. Človek pravilno povezan s takim konceptom je seveda lahko za marsikoga svet in resničen mojster. Kar v resnici pomeni le, da ste v kontaktu z energijo koncepta na katero se človek fura.
Zakaj tako. Vsak posameznik mojster ali samo človek ima po vsemogočem božanskem planu ( kot ga imeujemo tu na zemlji ) možnost kontakta s katero koli obliko energije in izražanja te energije v okolje. Če mu je volja in želja taka. Pač svoboda odločitve. In ja to pomeni, da lahko tudi mi uboge duše dosežemo spoznanje preko povsem zlaganega človeka in smo mu nato do vseh možnih globin naše duše neizmerno hvaležni.

S tem ne zamikam obstoj resničnih avatarjev. Pravim le, da smo ljudej po svoji otroški, razvajeni, breskrbni naravi nagnjeni tudi k čim lažji in čim hitrejši rešitivi od trpljenja, ki jo priročno ponuja koncept avatarja ali mojstra.

Ok oseben primeček. Tale slikca je iz risanke Shaman King ( vsak dan se vrti na kanalu Jetix - vabljeni ) katera vsebuje zelo zanimive duhovne koncepte in ideje. IMO tudi zelo resnične navkljub nekaterim domišljijskim potezam. Ka čem rečt. Spodnja slikica seveda v večini ne bo vzbudila praktično nič. Ampak jaz dobro vem kakšen je ta lik, kakšno vlogo ima v risanki, kaj predstavlja in najbolj pomembno kakšna je lahko njegova umestitev v manifestaciji univerzalnega načrta na Zemlji.
In vam povem, da ima zato tale slikca name enako močen vpliv kot pa slika Sai babe ali kakega drugega mojstra. Seveda, če tako želim. In so lahko lepo zelo fino intenzivne - ne kar neki.
In ne ne gre za sugestijo. Gre za resnične kontakte energij, ki tečejo z ali pa brez mene.

V ideji z drugimi besedami in na bolj razvlečen nalčin ponavljam tele besede ;od g. Meere (ali g. Sai Babe) lahko dobiš tud kej koristnega, a dobesedno vsega kar ti srce želi pač ne. Za to boš mogla pridt v kontakt s pravim Avatarjem in se mu popolnoma predat. Bi pa dodal, da predaja nečemu višjemu je nujna in potrebna ni pa nujno, da je to avatar.



Objavljena slika

v tej trenutni, posebej blagoslovljeni dobi prepirov, Šri Krišna Čejtanja Mahaprabhu.


Ja ampak to je avatar tebi, bi rekel.

Skorajda nemogoče, da boš dobil zadovoljil odgovor tu na forumu. Lahko ti rečem le, da gre za občutenje. Če bi bil ob njej, bi to vedel.


Veliko je takih oseb tu v sloveniji, ki ti lahko dajo tako občutje. Jaz ne vidim smisla, da bi se moral metat za nekimi tujimi avatarji. Edina razlika je, da se nekateri posamzniki pojavljajo v sklopu občega oz. sveta. Drugi pa živjo svoj namen sami zase in se širijo tam kjer jih večina sploh ne opazi pa vseeno so in vseeno služijo Višjemu.

Nikoli nisem štekal, zakaj folk hodi k njej, al pa recimo k Sai Babi. Mi lahko kdo pojasni motive?

(prsežem, da ni provokacija; res ne štekam)

zvedavi Nosorog


Gre za neizpoljeno hrepenenje, ki ti ga taka oseba vsaj za kratek čas lahko izpolni. Lažna ali resnična efekt bo isti, če boš začutu.
Misim pa, da je Osoho pametno povedal. Čeprav je menda tudi bil le navaden gnoj - je vseeno povedal - poglejte jih že vidijo modre barve, odpirajo se jim čakre, bela in modra svetloba jim kroži skozi ušesa in nos, že so bližje razsvetljenju - BEBCI! pa še niti dobro živeti ne znajo.
Brez podpisa

#39 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:25

v tej trenutni, posebej blagoslovljeni dobi prepirov, Šri Krišna Čejtanja Mahaprabhu.

Važno, da Čajtanje ni več v fizični obliki na Zemlji. Bog ne daj, se srečati z živim avatarjem. Sicer pa bi kristjani menili drugače, muslimani prav tako, in pač vsak po doktrini, ki ji pripada.

Dejansko tukaj spet nekaj v prazno intelektualiziramo (filozofiramo, če hočete), se prepričujemo, kdo je pravi in kdo ni -- a komu in čemu vse to koristi?

Važen je stik z eksistenco, z bivanjem. Polno in globoko zavedanje -- to je stanje, ki kaj velja, in ki prinaša videnje stvari takšnih, kot so.
Possible—but highly unlikely.

#40 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:29

Važno, da Čajtanje ni več v fizični obliki na Zemlji. Bog ne daj, se srečati z živim avatarjem. Sicer pa bi kristjani menili drugače, muslimani prav tako, in pač vsak po doktrini, ki ji pripada.

Dejansko tukaj spet nekaj v prazno intelektualiziramo (filozofiramo, če hočete), se prepričujemo, kdo je pravi in kdo ni -- a komu in čemu vse to koristi?

Važen je stik z eksistenco, z bivanjem. Polno in globoko zavedanje -- to je stanje, ki kaj velja, in ki prinaša videnje stvari takšnih, kot so.



To je to :palec:
...edina frka je, da se za iluzorno podobo skriva tisto kar naj bi bilo resnično, kar je tako kot je. Kar se ponuja samo po sebi. Brez iluzij in asociacij.
In kot je povsem prazen um dovzeten za vsako bedarijo je enako dovzeten za vsako resničnost in enako je bogat um omejen s svojo bogatostjo in močjo asociacije a vseeno dovoj izkušen, da ravno zato lahko to razloči. Naši umi niso prazni nepopisani polni so asociativnih podob nesposobni pravega razločevanja med resničnim ini utvaro. Kakšna zmeda !
Kako naj potem tak ubog zahodnjaški človek sploh kaj odkrije kot pa skozi intenzivno razločevanje samega sebe in v sebi ustvarjenih iluzij. Kar pomeni samo to, da ga tudi ob pomoči avatarja čaka popolnoma isto delo kot, če tega nebi imel.

Mogoče je le vzpodbuda v ljubezni tisto kar iščemo.
Brez podpisa

#41 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:30

Veliko je takih oseb tu v sloveniji, ki ti lahko dajo tako občutje.

Ni tako. V Sloveniji ni nikogar, ki bi lahko deloval na njenem nivoju. Če te zanima, pojdi gor in preveri, ali sem neki fanatik ali je kaj teže v mojem pisanju. Ampak dokler ne preveriš, ne piši, kar ne drži. x;)x

P.S.: Ha, intelektualiziram?! :wOOt:
Possible—but highly unlikely.

#42 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:32

Dejansko tukaj spet nekaj v prazno intelektualiziramo (filozofiramo, če hočete), se prepričujemo, kdo je pravi in kdo ni -- a komu in čemu vse to koristi?

Važen je stik z eksistenco, z bivanjem. Polno in globoko zavedanje -- to je stanje, ki kaj velja, in ki prinaša videnje stvari takšnih, kot so.


:palec: :palec: :palec:
Men bo k boljšem stiku z bivanjem pomagal ponedeljkov ribolov, za katerega sem se ravnokar zmenil.

a brez l

P.S.: Kuvtat, ti s mi pa ful faca - na eni strani sta na vagi Sai Baba in tale tetka, ti pa mrtvo hladno fukneš na drugo stran lik iz risanke. Se strinjam; mogoče bi tud pr men ta lik poegnil, saj mi deluje cirkus okoli obiskov unih dveh preveč skomercializirano, da bi me zanimal. To se jima mora fajn zdet ...

l brez a
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#43 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:43

Ni tako. V Sloveniji ni nikogar, ki bi lahko deloval na njenem nivoju. Če te zanima, pojdi gor in preveri, ali sem neki fanatik ali je kaj teže v mojem pisanju. Ampak dokler ne preveriš, ne piši, kar ne drži. x;)x

P.S.: Ha, intelektualiziram?! :wOOt:


To lahko praviš le zato, ker nikogar tekega ne poznaš. Ali je tako ? ne moreš pa niti slučajno vedeti ali obstaja ali ne.

:palec: :palec: :palec:
Men bo k boljšem stiku z bivanjem pomagal ponedeljkov ribolov, za katerega sem se ravnokar zmenil.

a brez l

P.S.: Kuvtat, ti s mi pa ful faca - na eni strani sta na vagi Sai Baba in tale tetka, ti pa mrtvo hladno fukneš na drugo stran lik iz risanke. Se strinjam; mogoče bi tud pr men ta lik poegnil, saj mi deluje cirkus okoli obiskov unih dveh preveč skomercializirano, da bi me zanimal. To se jima mora fajn zdet ...

l brez a


haha kak sem mi zdi, da sem kul in hladn kot špricer x:Dx
P.S: ta lik me res vse in je tisto čemur bi človek rekel samoizpolnitev zmanjšim popravkom, ker je v risanki zloben :vragec: x;)x
Brez podpisa

#44 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:46

To lahko praviš le zato, ker nikogar tekega ne poznaš. Ali je tako ? ne moreš pa niti slučajno vedeti ali obstaja ali ne.

Dopuščam možnost, da bi kakšen avatar bil tudi v Sloveniji kje "skrit", a se mi zdi zelo zelo malo verjetno (gotovo bi že zvedel za to, ker je Slovenija majhna). Za ilustracijo: bolj verjetno se mi zdi, da se G. W. Bush iskreno spreobrne v islam. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#45 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:50

Hmm kakšne lastnosti pa naj bi imel avatar. Sicer vem, da se je o tem že pisali - ampak gremo vseeno na kratko, če lahko lepo prosim.
Brez podpisa

#46 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 21. junij 2007, 10:55

Si bom dovolil še eno vprašanjce - po čem sklepate, da je "prava". Sem bral tisti intervju in njene "misli" na internetu, pa se mi ne zdi nič posebnega. Z nekaterimi stvarmi se celo ne srinjam (npr. tist, da karkoli počneš, bodi z mislimi pri božanskem, al neki tazga).

l brez a

Dobro vprašanje. Kako vemo, da je nekaj pravo? Ali nam star sama pove, da je prava ali ji to povemo mi? Gre za občutek...razložiti njegov mehanizem pa ni v moji moči.
Meni da zeleno luč, da sem nekoga pripravljen vsaj poslušati, kaj ima za reči, to da je iznad sektaštva in misionarjenja, ne glede na to, kateri religiji pripada ali ne pripada. Take igrice - moj ata je večji od tvojega (moj avatar je večji od tvojega) nam pokažejo, da je egova nabolj trdovratna potreba, potreba po imeti prav. Zdaj pa aufbix x:o)x

tudi s tistimi, ki drugim z boldanim tekstom svetujejo na podlagi svojih omejenih predstav o njih. x;)x

Predstave so vedno omejene in kar iz njih pride tudi. Kar pride iz subjekta je vedno subjektivno....

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#47 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. junij 2007, 11:04

Hmm kakšne lastnosti pa naj bi imel avatar. Sicer vem, da se je o tem že pisali - ampak gremo vseeno na kratko, če lahko lepo prosim.

Misliš, da ti bo koristil moj odgovor? Lahko se sicer razpišem na dolgo in široko, a ostale bodo samo besede na nekem forumu.

Kakšne konkretno so vse lastnosti, ki naj bi jih imel avatar, ne vem. Lahko povem, kar sem o tem prebral iz knjig -- da je to utelešenje dela Božanskega (mama Meera imenuje to Paramatman), ki ima namen dvignit človeško zavest (krišnovci se s tem seveda nikakor ne bodo strinjali in bodo trdili, da je avatar zgolj in samo Krišna, ko se totalno utelesi na Zemlji v svojem prvobitnem izvornem telesu). Konec koncev pa te definicije niti niso toliko važne. Z mamo Meero sem imel čudovite izkušnje, njena pomoč je bila zame naprecenljiva, ljubezen, ki se čuti v njeni bližini, je trezno omamna. To je pač posebno doživetje, ko se direktno in konkretno doživlja božanske nivoju tukaj na materialni Zemlji. In to je po moje odločujoče. Avatarja se tako kot guruja, človeškega učitelja, prepozna z občutenjem, ne pa z dokazi, prepričevanjem ali verjetjem (vero).
Possible—but highly unlikely.

#48 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 21. junij 2007, 11:06

Hmm kakšne lastnosti pa naj bi imel avatar. Sicer vem, da se je o tem že pisali - ampak gremo vseeno na kratko, če lahko lepo prosim.

Prej namiguješ, da bi lahko kak avatar bil pri nas, potem pa sprašuješ, kakšne lastnosti naj bi imel. Kako si ga torej prepoznal?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#49 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 21. junij 2007, 11:09

Važno, da Čajtanje ni več v fizični obliki na Zemlji. Bog ne daj, se srečati z živim avatarjem

Šri Krišna Čejtanja Mahaprabhu nima začasne, fizične oblike, temveč ima večno duhovno. Je pa po svoji Vsemogočni volji lahko viden tudi našim fizičnim očem, ko na to Zemljo včasih sestopi (avataran).

#50 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 21. junij 2007, 11:42

Prej namiguješ, da bi lahko kak avatar bil pri nas, potem pa sprašuješ, kakšne lastnosti naj bi imel. Kako si ga torej prepoznal?


Sam vprašam, da vidim. Nič ne trdim - samo nakazujem. Vem premalo o tem in ne upam trdit.
Vem le kakšna inteziteta energij obstaja v Sloveniji. Z ali brez avatarjev.
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0