Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angeli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1016 komentarjev na to temo

#26 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 16. september 2003, 18:58

nekdo mi je nedavno nazaj tako napisal na sms gsm.....

. xsrcx ..izliv tvojih custev je zame le dokaz, da si resnicno moj angel, ki me cuva povsod, kjer je moja pot... :flower:

xsrcx ...angel je v vsakem izmed nas....le poiskati ga moramo...in jaz sem ga nasla...in sem srecna.... x:)x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#27 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 16. september 2003, 19:44

x;)x ej mick...ne mores verjet...ta isti angel..ta cas ko sem pisala na lunin net...me poklice in mi rece....angelcek moj kje si nocoj....hehe.sem se mogla smejat... x:Dx

x:Ix ma kako je sladek... :2src:
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#28 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 16. september 2003, 19:50

xsrcx brez teh angelov ne gre...morajo nam stati ob strani...in deliti z nami dobro in slabo...zato da se na koncu imamo najboljse.. x;)x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#29 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. september 2003, 19:53

:vragec:


pikola....
jst se mam skos najboljshe......kwa bo shele na konc



:vragec: x:px x:Dx x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#30 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 16. september 2003, 20:13

eeee ...ti :vragec: pridi v moje angelske roke..ne vem ce se bos imel se naprej najboljse... x:Dx
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#31 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. september 2003, 20:14

moj je angel-čka x;)x  x:Xx  x:Dx .....sladka angel-čka x:Xx  :2src:

x8Dx :palec:

#32 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. september 2003, 20:16

:vragec:


smajcica....
po tem kar je za mano...
so vse roke angelske x;)x x:)x



:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#33 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 16. september 2003, 20:26

hehe....lubi..pr meni je tudi vse angelsko...sam v blizino stopi.... :palec: x;)x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#34 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. september 2003, 14:22

:vragec:


hmmmm...smajcica...
tazgorni angelchki ne uporabljajo onetou....tko de.... :xx!: x;)x

:vragec: bo raj spodi ostau
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#35 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 21:08

Torej angeli, take zadevice ki majo lepa krila letijo, pomagajo ljudem, no začelo se je takole...

A week or two ago, sem med meditacijo zagledal orla, vizija je bila blazno realna in močna, še zatem ko sem odpru oči sem ga imel pred očmi, bilo je kot bi sedel za orlom, in gledal kako leti, s krili je mahal skladno z mojim dihanjem, jadral je jadral, malo zavil v desno malo v levo (oziroma obratni vrstni red) pol sem šel k računalniku, pogledat mail, mail je bil s španije, neka brihtna astrološka stran, je pogruntala, da obstaja na tem planetu moja duša dvojčica, ki se je tudi vpisala na njihovo listo, ta stran je neki brhki mladi španki, poslala mail, da obstaja en tipček, tam njekje daleč v sloveniji, in tale španka mi napiše mail, nič posebnega ala rada bi se pogovarjala z mano, pa to, ok kul, jaz seveda me zanima, kakšen pa ma horoskop, in seveda, isti letnik kt moja ljubezen, isti mesec isti.. moram sploh nadaljevat ? , no ajd, ampak orel se mi kaže od takrat naprej, konstantno, kar naprej, ko zaprem oči, danes, sem videl pravega orla, pogledal sem skozi okno, letel je na višini 10 metrov, približno 15 metrov proč od mojega okna, blazno hitro je šel mimo, ampak bil je ptič ki ga videvam, šibal je od leve proti desni, od juga na sever, stekel sem na drugo stran hiše, z dalnogledom (ki ga imam vedno pr sebi) amapk nisem ga več videl nikjer, včeraj sem imel, bližnje srečanje s smrtjo, ajd, ne tolk bližnje, ampak če nebi ravnal, tako kot sem, bi bilo dokaj hudo, mrbit usodno tega ne vem, ampak zdelo se mi je že tako, zadnje čase, mam filing kot da je nekdo z mano v sobi, že na začetku leta (šolskega) sem mel podobne občutke, mislil sem da je duh mojega strica, mislim da je situacija mal drugačna, orel v glavnem, mi kaže neko pot, ampak ne vidim, kaj mi kaže, ne razumem ga, leti in leti, in sploh se ne ustavi, orli ponavadi ful mal časa, letijo, večinoma počivajo, ta pa kar leti, hm sam da zaprem oči ga vidim, kaka mogočna krila, neke gore so na levi, leti leti, ob teh gorah, zelo visoko more bit, na vrhu teh gora je sneg, gorska veriga je zavila levo ne vidim je več, pristal je v nekem mestu, ne morem rečt katero mesto je, dokaj veliko, .... ajd zdej odprem oči (hvala bogu za slepo tipkanje ki sem se ga navadil) nevem no, bi to bli angeli tisti ki mate več izkušenj s tem ?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#36 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:35

Moja prijateljica, ki že kar dobro "komunicira" z onimi "zgoraj", dobiva sporočila in odgovore, pravi, da so to vodniki- orli, jastrebi in druge take mogočne ptice...
Tudi vodniki nas čuvajo, nam sporočajo... Vsak ima svojega vodnika, ki ga vodi in mu pomaga. Vodniki so že stare duše. ki se ne inkarniorajo več in imajo svojo voljo.
Angeli pa so božji poslanci in nimajo duše in se ne reinkarnirajo, so le energija, entitete (kwa sm načitana, k'sm prebrala knjigo Pogovori z angeli in bla na 2 delavnicah za komuniviranje z angeli x^x ) Jih bolj začutimo kot vidimo, je pa to odvisno tudi od tega kakšen tip smo (audio, vizuelni ali čutni). Angeli tudi nimajo svoje volje, zato jih moramo mi sami zaprositi za pomoč. In baje jih čisto premalo prosimo.... ker zelo radi pomagajo, če jih le zaprosimo.

Ta prijateljica pravi, da je njen vodnik v podobi indijanca in da ima orla.
Orel in ptica nasploh je prispodoba brezmejne svobode duha... ptica v letu..... Lahko bi rekel, ElNinjo, da osvobajaš duha, kar je zelo dragoceno.
Opazuj naprej in gotovo bodo podobe postajale vedno zanimivejše in prinašale pomembna sporočila...

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#37 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:42

So much about the Angels, no vodnik a, hja, tale indianec, se mi je tud že kazal, sam to ko sem se enkrat gledal v ogledalo, ahja, moje oči ma tale orel, če je treba to kaj poudarjat (sem že mal devica, da pozabim bistven podatek) tako kot jih je mel tud indianec, k sem enkrat pred ogledalom meditiral, hm zanimivo zanimivo, grem jaz orle gledat, pol pa spat, "The eagle has landed." ja me ful pomirja tale orel, zdej k mam take burne čase, pa mi to kapne v pogled..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#38 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. februar 2004, 23:48

:palec: Aha.
El Nino :palec:

#39 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. februar 2004, 00:06

tole z angeli je super. majo kr mal invazijo na zemlo- da bi mi mal k pameti prišli in se začeli do planetka lepše obnašat. podobno vlogo majo tud indijanci in se že nekaj let vse pogosteje povezujejo z nami. da bi se spomnili na naravo in začeli bolj komunicirat z njo - tako z ljubeznijo. x:)x

xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#40 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. februar 2004, 00:38

verjamem :palec:

#41 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 19:53

Hm, sepravi, jih je tolk dost da kakšen še mim mene pade.... jebat ga, ta trenutek mi pade tale pesmca na pamet.. opa grem rajš na drugo temo (pesem počutja) aretha franklin angel
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#42 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. februar 2004, 21:40

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

..............pozooooooooooooRRRRRRRR.........angeli dežujejo x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#43 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. februar 2004, 23:19

LETIJO :8):

#44 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2004, 23:29

Še mal pa bodo naredili priredbo, it's rainning angels, aleluya.. : ) pa tko naprej, pa a bi bilo možno da vidim tud kaj drugega, k jst se ne počutim all that good, or good, at all...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#45 venxa

venxa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 15. februar 2004, 15:49

Sej ne vem več kje sem že to slišala ampak se mi zdi da kar paše v to temo:


"Angeli so ljudje, na čigar ramah si spočijemo, ko naša krila pozabijo leteti! "

Zato hvala za vse angele, ki priletijo mimo! :palec:

#46 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 13:30

x:)x

#47 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. marec 2004, 13:49

pišuka borism razturaš odkar maš tele vilinske simbole gor! x;)x

se tud mal navezuje na angelski svet x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#48 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 19:53

Amis pozdrav!

No vidiš :palec: , kaj pri sebi nisi nič opazila x?x .....lep vikend x;)x :palec:


#49 Sunshine

Sunshine
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 5. marec 2004, 20:08

V vsakemu lahko najdemo angela, žal pa tudi hudiča.

#50 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. marec 2004, 20:14

Odvisno kaj iščemo :eek: ....pozdrav med nami, hm...lep ikonca x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0