Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tahionska energija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
132 komentarjev na to temo

#1 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. maj 2004, 07:04

Na sejmu mineralov v Tržiču (ki traja še danes, 09.05.) si lahko kupite t.i. tahionske predmete (ponavadi gre za steklo, ki naj bi ga "obsevali" s tahionsko energijo in mu s tem dali čudežne lastnosti. Takšni koščki stekla (velikost večjega gumba) se prodajajo po 3000 SIT/kos, na površini pa so videti modrikasti.

Zanima me seveda mnenje koga, ki ima s tem izkušnje, a moje mnenje je, da je to nateg. Začnimo s tahionsko energijo. Gre za delce,ki naj bi bili hitrejši od svetlobe, za katere je fizika dokazala, da obstaja teoretična možnost o njihovem obstoju. Verjetno res obstajajo; možno je, da so nosilci npr. telepatske energije, oz. energije, ki prenaša "informacijo misli" v kolektivno nezavedno. A ne znamo je še "izločiti" ali proizvajati, zato so reklame, da so "tahionski" delčki stekla obsevani s tahionsko energijo zanesljivo nateg. Nekoč sem dobil v dar takšen modrikast "tahionski" košček stekla. Nesel sem ga na pregled na NTF, kjer so ugotovili, da nastane modrikasta prevleka zaradi naparjevanja kovinskih delcev, sicer pa gre za povsem običajno steklo.

3000 Sit za košček stekla? No ja - ni slabo. :eek: :eek: :eek:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#2 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. maj 2004, 09:51

mene bolj zanima, če si jih ti meril z nihalom. kakšni so bili rezultati. .........pa tko naprej

kar se mene tiče imam svojo tahionsko energijo kar v sebi x^x . kakor zgoraj tako spodaj=ali če prevedem:kakor zunaj tako znotraj x^x x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2004, 09:55

He... Ko je se stala Esperanza, je pis podna flase od Radenske ali Donata (tako je bilo videti) kostal 10 jurjev!!!!
Nateg?
Nocem uporabiti tako radikalnih izrazov, vendar me je pa to od nekdaj blazno zabavalo... x;)x x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. maj 2004, 10:36

hja, zanimivo tole, kr me glih neki vabjo na sodelovanje :eek: xrolleyesx
pa mi glih fajn pride da mal z 'drugega' zornega kota.. pa to.. :inocent:
sicer pa zadevi res 0 ne vem. aja, menda jo Ishtar (en tip pac9 kao z neko aparaturo za tahionsko energijo obseva la kaj? - vodo juliano, ki pac postane kao boljsa in menda tudi atioksidantska?
no ja, da naum kritiziru, naj vsak ustvari svoje mnenje, ce hoce.

#5 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 9. maj 2004, 11:26

Sicer kar ne vem ni nemogoče, vendar fizika še ni ugotovila tehnologijo prenosa telepatskih informacij, torej če tega ne vemo, tudi naprave za obsevanje ne more biti, edino, če bi z mislimi lahko vplivali na kristal, za mene zaenkrat obstaja samo svetlobna hitrost, drugo ne, ni še čas, da bi nam to bilo vedeti, čeprav bi to tehnologijo zelo rad poznal. Kako bi bilo lepo, da bi nekdo na enem koncu sveta (ali pa galaksiji) nekaj gledal, ti bi pa to isto lahko "v znak" na kavču videl, brez obstoječe znane tehnologije. Do danes nam je na tem področju dano samo toliko, da lahko začutimo kaj kdo nekje drugje dela ali misli, če smo na kakršenkoli način z to osebo povezani.
Po mojem mnenju je to komercialni nateg.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. maj 2004, 12:20

.hja sm vidu,da je košček stekla..zato sm le gledal in prav bulil, ampak papir opisa sm pa vseeno vzel x^x

#7 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. maj 2004, 12:32

Vsaka človekova misel je mogoča, kajti če ne bi bila, je ne bi bilo. Ne da si izmisliti nekaj izven informacij, ki že obstajajo. Če bi to ne bilo tako, človek ne bi imel kaj odkrivati, kajti ni genijev in ne izumov, so le boljši ali slabši opazovalci narave, oziroma, vse odkrito že pred tem obstaja.

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2004, 12:34

Plosk plosk!! :palec: :palec:
... razturas Stane, zadnje cajte! x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Orion40

Orion40
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 9. maj 2004, 12:55

Ja heretike na grmado! :xx!: :vragec:

Najprej je za vsako novost potrebno imeti razumevanje, potem moras imeti kancek aktivnih sivih celic in na koncu se pozanimati, kaj se dogaja na nasi ljubi zemljici.Seveda, najlazje je reci, da nekaj kar ne razumem, ali je prevara ali nekaj za norce.Se pred nekaj leti, bi verjetno cloveka, ki bi trdil, da bomo odvisni od mobilnih telefonov, z katerimi bos placeval, poslusal muziko, iskal podatke na internetu??? (kaj je internet?) itd jemali kot nekega fantasta.

Mogoce nekaj odgovorov, za tiste, ki razumejo anglesko.

http://www.tachyon-energy.com/toc.htm x;)x

http://www.tachyon-t...chyonenergy.htm

Kaj je res? Hja.upam, da bom dozivel se kaksno noro novost.Ravno zaradi novih idej in lastne cloveske pameti, danes ne sedim v jami in pecem meso na ognju.

Ozrimo se v preteklost in videli bomo, koliko novih idej so imeli na zacetku za nore in nemogoce.Danes so nori tisti, kateri tako ne mislijo.. x:o)x

lep pozdrav

#10 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 9. maj 2004, 13:06

Ja heretike na grmado! :xx!:  :vragec:

Najprej je za vsako novost potrebno imeti razumevanje, potem moras imeti kancek aktivnih sivih celic in
lep pozdrav

nihče ne odklanja novosti, niti jih ne zanika, nosko je govoril o steklu v Tržiču, za kar sem prepričan, da je komercialni nateg, kako nekaj prodajati, če ne poznamo tehnologije oplemenitenja......gledal sem na Tajskem, kako delajo talismane iz posameznih kristalov, a prav pri vseh je bila prisotna samo misel, verjeti v to, pa naj bodo plavkasti ali pa zelenkasti.

Prepričaj me, da imaš napravo, ki lahko programira tisti konček stekla, ki so ga razstavili v Tržiču.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. maj 2004, 13:07

Dobrodosel, Orion! :palec:

Kar na grmado? x:Dx x:o)x
A se ti zdi?

Nihce ne pravi, da ne verjame v energijo...
Pac pa - ali je to zdaj tahion ali pa ... marsonijon... ali whatever...
Glina je glina. Lahko je pa Asiceva. Itd.
Jasno da lahko vcepis nekam svojo informacijo, samo tole je bilo, kot pravi Stane, ze zdavnaj vse odkrito.

Ja, si dal pac www naslove.
Saj jaz ti dam pa link oz. naslov od www-ja Full-point, lahko pa ti dam, po drugi strani, link na temo na forumu. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. maj 2004, 14:15

.....Kaj je res? Hja.upam, da bom dozivel se kaksno noro novost.Ravno zaradi novih idej in lastne cloveske pameti, danes ne sedim v jami in pecem meso na ognju.
...........Ozrimo se v preteklost in videli bomo, koliko novih idej so imeli na zacetku za nore in nemogoce.Danes so nori tisti, kateri tako ne mislijo..

:8): :palec:

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. maj 2004, 14:56

kot pravi sstane, pa tomaž ...itd....pa orion....seveda je možno in mogoče da stvar deluje in ima nekaj časa informacije...saj se s tem že dolgo ukvarjajo...na tak al drugačen način z orgonskimi al pa tahionskimi topovi kodirajo informacije v take ali drugačne materiale ....in nekaj časa stvar funkcionira......saj je princip povsod podoben.........hec je le v tem da imamo take sposobnosti tudi sami in bi si z njimi lahko pomagali, namesto da brezpogojno častimo stroje in tehnologijo....v bistvu je to edina pripomba na orionov post...ne gre se za ne verjeti in celo ne za to, da to ni možno in sploh ne za zavračanje novih odkritij.......gre samo za to, da je vse že v nas ...torej tudi sposobnost samozdravljenja....ostalo so le pripomočki ali bergle pri spoznavanju samih sebe in naših resničnih sposobnosti x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. maj 2004, 15:20

...kajti ni genijev in ne izumov, so le boljši ali slabši opazovalci narave, oziroma, vse odkrito že pred tem obstaja.

x:Dx :palec:tale stavek sem prebral leta nayaj v eni reviji se mi ydi, in ali knjigi

Pokowc, to pregrešno misel si prebral v moji knjigi, če si jo pa tudi v kakšni reviji, me pa že kopirajo x:Dx

#15 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. maj 2004, 15:31

hja, takrat tvoje knjige še ni blo...me pa veseli,da si ti izumil to..vsaj poznam avtorja, zdele..

#16 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. maj 2004, 16:52

Ja heretike na grmado! :xx!:  :vragec:

Najprej je za vsako novost potrebno imeti razumevanje, potem moras imeti kancek aktivnih sivih celic in na koncu se pozanimati, kaj se dogaja na nasi ljubi zemljici.Seveda, najlazje je reci, da nekaj kar ne razumem, ali je prevara ali nekaj za norce.Se pred nekaj leti, bi verjetno cloveka, ki bi trdil, da bomo odvisni od mobilnih telefonov, z katerimi bos placeval, poslusal muziko, iskal podatke na internetu??? (kaj je internet?) itd jemali kot nekega fantasta.

Mogoce nekaj odgovorov, za tiste, ki razumejo anglesko.

http://www.tachyon-energy.com/toc.htm x;)x

http://www.tachyon-t...chyonenergy.htm

Kaj je res? Hja.upam, da bom dozivel se kaksno noro novost.Ravno zaradi novih idej in lastne cloveske pameti, danes ne sedim v jami in pecem meso na ognju.

Ozrimo se v preteklost in videli bomo, koliko novih idej so imeli na zacetku za nore in nemogoce.Danes so nori tisti, kateri tako ne mislijo.. x:o)x

lep pozdrav

Stvari je dobro vedno videti z več plati. Tovrstne internetne strani poznam - internet itak vse prenese in na njem lahko najdeš od res "pravih" stvari do totalnih bedarij.

Tole spodaj je insert iz Kvarkadabre (časopisa za tolmačenje znanosti). Priporočam, da si še tole malo prebereš.




Kaj natančno je tahion in zakaj gre lahko hitreje od svetlobe? kvarkadabra.net


Tahion je oznaka za hipotetični delec, ki bi se gibal hitreje od svetlobe. Teoretično sicer obstoj takšnega delca ni prepovedan, ima pa kaj čudne lastnosti, zaradi katerih je njegov obstoj kaj malo verjeten. Da dospemo do njih, začnimo z Einsteinovo zvezo med maso m, gibalno količino p in energijo E relativističnega delca
E2=p2c2 +m2 c4
Gornja zveza ne določa vrednosti kvadrata mase m2, pač pa ta vstopa v enačbo kot prosti parameter, ki ga določimo s poskusi. Maso delcem namreč izmerimo, ne znamo je napovedati! Za vse opažene delce je kvadrat mase sicer pozitiven ali pa enak nič (maso nič imajo npr. fotoni- kvanti elektromagnetnega polja). Lahko pa vseeno predpostavimo, da je m2 negativen (masa m je tako imaginarna količina.) Pišimo torej
m2=-M2 < 0,
kjer smo vpeljali priročno realno količino M. Energija delca je po znani enačbi iz relativistične fizike enaka
.
Pri zadnji enakosti smo izkoristili dejstvo, da je m imaginaren, ga zamenjali z M in množili z -1 pod korenom. Tako smo dobili enačbo, ki vsebuje le realne količine, energijo E, količino M in koren, ki sedaj ne sme biti imaginaren. Hitrost tahiona v mora biti večja od svetlobne!. Iz gornje enačbe preberemo še ostale nenavadne lastnosti tahiona. Energija bo namreč tem manjša, kolikor hitreje se bo tahion gibal in bo enaka nič tedaj, ko se bo gibal z neskončno hitrostjo. Obratno bo energija tem večja čim bližje bo hitrost tahiona svetlobni ©. Če bi veljalo v=c, bi bil namreč izraz pod korenom enak nič, energija pa bi divergirala (bila neskončno velika).

Gornje lastnosti že dajo slutiti prve težave s katerimi mora razrešiti teorija, v kateri bi nastopali tahioni. Če namreč ti ne bi bili prosti delci, temveč bi interagirali z ostalimi delci, npr. z elektromagnetnim poljem, bi se jim zaradi interakcij zmanjševala energija. Predpostavimo zaradi enostavnosti, da so tahioni sklopljeni z elektromagnetnim poljem (so električno nabiti). Ker se giljejo hitreje od svetlobe, sevajo svetlobo Čerenkova. Zaradi tega se jim zmanjšuje energija. Ker se jim zmanjšuje energija, se gibljejo vedno hitreje! To povzroča resne teoretične težave. V vakuumu namreč lahko pride do spontane kreacije tahiona in njegovega antidelca, oba nato izgubljata energijo prek sevanja Čerenkova, zaradi česar vedno hitreje letita z mesta kreacije. Imamo torej mehanizem, ki napravi vakuum nestabilen!

Kljub temu, da so gornje težave zadosten razlog, da večina teoretičnih fizikov ne verjame v obstoj tahionov, pa je samo po sebi zanimivo vprašanje ali bi lahko s pomočjo tahionov (seveda, če bi ti obstajali) prenašali informacije hitreje od hitrosti svetlobe v vakuumu, torej v nasprotju s posebno terijo relativnosti? Odgovor je morda nekoliko presenetljivo : ne. S tahioni ne moremo prenašati informacij hitreje kot s hitrostjo svetlobe. Razlogi so nekaj globlje narave, skrivajo pa se za dejstvom, da valovna enačba, kateri mora zadosti tahionsko polje v okviru kvantne teorije polja, dopušča le dve možnosti. In sicer: 1) če lahko tahione lokaliziramo (ujamemo na nek del prostora ob danem trenutku), tedaj se signali gibljejo s hitrostjo svetlobe ali 2) če tahionov ne moremo lokalizirati, se motnja sicer širi s hitrostjo večjo od svetlobne, a na ta način ne moremo prenašati sporočil hitreje od svetlobe, ker tahioni niso lokalizirani! (nekaj več o tem lahko preberete v zapisu na Washingotnski Univerzi)

Po tem, ko smo se prepričali, da bodo tahioni verjetno ostali le hipotetični delci, nas morda preseneti dejstvo, da tahioni nastopajo v teorijah strun, ki so za sedaj edini resni kandidat za teorijo kvantne gravitacije. Seveda vsa stvar ni tako tragična kot se zdi na prvi pogled, saj nastopa tahion le v nesupersimetrični teoriji strun (v 26 dimenzijah!), medtem ko ob vpeljavi dodatne simetrije (supersimetrije) tahionov ni. Supersimetrične teorije strun torej ne vsebujejo tahionskih ekscitacij.

Morda še zadnja zanimivost. Kljub temu, da je tahion na samem obrobju sprejemljivega za teoretične fizike, pa se je očitno precej "New Age" podjetnikom ime tahion priljubilo. Tako lahko na internetu najdemo veliko podjetij, ki ponujajo vse od tahionskih ogrlic, olj, osvežilnih vodic pa do vložkov za čevlje. Ob branju tahionske "literature" na internetu dobršna mera skepse zato ni odveč.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#17 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. maj 2004, 17:22

Vsaka človekova misel je mogoča, kajti če ne bi bila, je ne bi bilo. Ne da si izmisliti nekaj izven informacij, ki že obstajajo. Če bi to ne bilo tako, človek ne bi imel kaj odkrivati, kajti ni genijev in ne izumov, so le boljši ali slabši opazovalci narave, oziroma, vse odkrito že pred tem obstaja.

Tole si res napisal kot grom!!!!! :palec: :palec: :palec:

V sklopu tegale tvojega pisanja in tistega, kar najdemo napisano o tahionski energiji na internetu, mi občutek pravi, da se glede tahionov ni povsem zanesti niti na mnenje uradne fizike, še manj pa na tisto, kar o tej energiji pišejo "prosti strelci". Tega sicer ta hip še ne znam ustrezno argumentirano zagovarjati, a občutek imam, da se nekatere stvari, zlasti tiste, ki se nanašajo na prenose različnih mentalno-čustvenih informacij, zgodijo zares trenutno. V sklopu raziskav radionike je že T.G. Hieronymus trdil, da je odkril vrsto energije (imenoval jo je eloptična), katere intenziteta ne pada s kvadratom oddaljenosti. Je govoril o stvareh, ki jim danes pravimo tahionska energija?
Rezultati poskusov s to energijo pa so bili takšni, da je po nasvetu bakteriologa Otta Rahna Hieronymus skrivnost svoje eloptične (ali tahionske?) naprave zadržal zase in jo nehal razvijati.

Moje skromno mnenje je, da je povsem mogoče, da se je do tovrstnega znanja dokopala NASA ali kakšna podobna organizacija. Ne verjamem pa, da so "tahionske naprave", za katere nekateri posamezniki (tudi pri nas) trdijo, da jih imajo, uporabne za kaj drugega, kot za lažje fokusiranje "informacije", ki jo sicer v kos stekla vsadijo s svojimi mislimi. Po mojem torej zgolj pripomoček za lažje "programiranje" stekla, ki je v osnovi kremen.


:wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#18 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 9. maj 2004, 17:48

Amis :palec: :palec:
Fantje morajo pa tako in tako malo bolj "strokovno" pomeriti moči, kdo je "močnejši" v "biti podkovan" , hahahahaha

Vse je v nas in našem prepričanju !!!
x:)x x:px
Clean
peace and love
Klinar

#19 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 9. maj 2004, 18:01

Amis  :palec:  :palec:
Fantje morajo pa tako in tako malo bolj "strokovno" pomeriti moči, kdo je "močnejši" v "biti podkovan" , hahahahaha

Vse je v nas in našem prepričanju !!!
x:)x  x:px
Clean

težko si je nekaj predstavljati ali v to verjeti, če ni podkovano tudi z znajem, ki nam je na raspolago, zato pa je naše poslanstvo v karmičnem dolgu dopolnjevati znanje in ga istočasno posredovati univerzalnem nezavednem

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#20 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. maj 2004, 18:16

Vse je v nas in našem prepričanju !!!
x:)x  x:px
Clean

Tule se pogovarjamo o tem, ali so tahionski predmeti nateg ali ne. Takšne razprave tako razpravljalcem kot bralcem pomagajo pri "selekciji", ali se za nakup odločiti ali ne. Tegale, da je vse v nas in našem prepričanju nimajo vsi v zadostni meri ozaveščeno in so zares prepričani šele tedaj, ko se lahko uprejo na trdnejše argumente - in potem stvar res deluje.
Tisti pa, ki to imajo ozaveščeno, se za nakup itak ne bodo odločili. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#21 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 9. maj 2004, 18:44

nosorog :palec: :palec: :palec:

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#22 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. maj 2004, 18:57

Hm, Tomaž, morda bi se še malo dopolnil.
Na nekatere stvari oz. izdelke, ki jih propagirajo kot "pripomočke za kvalitetnejše življenje" (npr. ionizatorji zraka ...) verjetno ni pametno gledati zgolj kot na "berglo", kot pravi Amis, ampak preprosto kot na nekakšno bližnjico, ki nam omogoči, da nek cilj ali spremembo hitreje dosežemo. Tudi na morje greš seveda lahko peš, a veliko bolj praktično je, da greš z avtom. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#23 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 9. maj 2004, 18:59

Hm, Tomaž, morda bi se še malo dopolnil.
Na nekatere stvari oz. izdelke, ki jih propagirajo kot "pripomočke za kvalitetnejše življenje" (npr. ionizatorji zraka ...) verjetno ni pametno gledati zgolj kot na "berglo", kot pravi Amis, ampak preprosto kot na nekakšno bližnjico, ki nam omogoči, da nek cilj ali spremembo hitreje dosežemo. Tudi na morje greš seveda lahko peš, a veliko bolj praktično je, da greš z avtom. :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:


se strinjam s tabo

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#24 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 9. maj 2004, 19:11

Tudi na morje greš seveda lahko peš, a veliko bolj praktično je, da greš z avtom. :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

Ce si doma v Portorozu gres kar pes....ker ce gres z avtom, ze rabis potni list s sabo... x:Dx

#25 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. maj 2004, 19:12

Hm, Tomaž, morda bi se še malo dopolnil.
Na nekatere stvari oz. izdelke, ki jih propagirajo kot "pripomočke za kvalitetnejše življenje" (npr. ionizatorji zraka ...) verjetno ni pametno gledati zgolj kot na "berglo", kot pravi Amis, ampak preprosto kot na nekakšno bližnjico, ki nam omogoči, da nek cilj ali spremembo hitreje dosežemo. Tudi na morje greš seveda lahko peš, a veliko bolj praktično je, da greš z avtom. :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

frajer :xx!: ( x:Dx x;)x )

nisem rekla, da stvari niso potrebne ali uporabne, navsezadnje se vozim z avtom in to celo zelo rada x:Dx ...da o polaganju ovinkov z motorjem sploh ne izgubljam besed x:Dx x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0