Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tahionska energija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
132 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. maj 2004, 07:34

kaj so potem tisti energijski kozarci, vrči, skodelice....tudi natega?

Imamo tudi tole temo (sem komaj nasla, nisem se spomnila najprej, kako je bila tema naslovljena):
Informirana voda.

*Na prejsnji strani pa je tudi Nosorogov odgovor na tole, kar te je zanimalo, Kiki. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Antarion

Antarion
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 11. maj 2004, 10:52

Tahionska energija je energija, ki prihaja iz kozmosa z visokoenergijskimi kozmičnimi žarki. Njena koncentracija je v medzvezdnem prostoru precej velika, vendar zaradi stopnje entropije materije sončnega sistema zelo redki tahioni pridejo do Zemlje. Čovek, ki ni razsvetljen ali pa vsaj nima izjemno močnega stika z lastnim višjim jazom, zato zelo težko naveže stik s tahionsko energijo. V ta namen smo v sodelovanju s Plejadčani razvili tahionsko komoro, ki olajša dostop do tahinske energije. Tahionska energija ni isto kot orgonska energija(prana, chi, bioenergija...), je univerzalna nadsvetlobna energija in nima nobene zveze z informiranjem kristalov, kozarcev. Njen vpliv je bil pri nas znanstveno dokazan s čebulčnim (allium) testom, ko je tahionizirana voda pokazala 44% manjšo stopnjo genotoksičnosti kot navadna voda. Tahionski generatorji so steklene celice, ki so obdane s tanko plastjo naparjene kovine. Kovinska plast omogoča interakcijo med tahini in gluoni v težkih atomskih jedrih kovin z veliko atomsko maso. Pri postopku tahionizacije se kemična sestava materije ne spremeni, spremeni se subatomska struktua atomskih jeder pri interakciji med tahioni in močno jedrsko silo v atomskem jedru. Tahionizacija je trajen postopek, moč tahioniziranih izdelkov s časom ne upada.
Tahionski izdelki niso nateg, kar so pokazale mnoge pozitivne izkušnje tistih, ki te izdelke uporabljajo. Relativno visoka cena izdelkov pa je povezana z visokimi stroški izdelave in razvoja tahionske komore.

#53 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 11. maj 2004, 11:48

Tahionska energija je energija, ki prihaja iz kozmosa z visokoenergijskimi kozmičnimi žarki.

Mi lahko napišeš, kako to vpliva na nas? Kaj je tu pozitivnega in negativnega, če dejansko obstaja? Kako lahko trdiš, da so koščki stekla, ki so jih prodajali v Tržiču resanično oplemeniteni z to energijo? Kako izgleda komora za plemenitenje? Hvala za odgovor...T

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#54 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 11. maj 2004, 17:49

Tahionska energija je energija, ki prihaja iz kozmosa z visokoenergijskimi kozmičnimi žarki. Njena koncentracija je v medzvezdnem prostoru precej velika, vendar zaradi stopnje entropije materije sončnega sistema zelo redki tahioni pridejo do Zemlje. Čovek, ki ni razsvetljen ali pa vsaj nima izjemno močnega stika z lastnim višjim jazom, zato zelo težko naveže stik s tahionsko energijo. V ta namen smo v sodelovanju s Plejadčani razvili tahionsko komoro, ki olajša dostop do tahinske energije. Tahionska energija ni isto kot orgonska energija(prana, chi, bioenergija...), je univerzalna nadsvetlobna energija in nima nobene zveze z informiranjem kristalov, kozarcev. Njen vpliv je bil pri nas znanstveno dokazan s čebulčnim (allium) testom, ko je tahionizirana voda pokazala 44% manjšo stopnjo genotoksičnosti kot navadna voda. Tahionski generatorji so steklene celice, ki so obdane s tanko plastjo naparjene kovine. Kovinska plast omogoča interakcijo med tahini in gluoni v težkih atomskih jedrih kovin z veliko atomsko maso. Pri postopku tahionizacije se kemična sestava materije ne spremeni, spremeni se subatomska struktua atomskih jeder pri interakciji med tahioni in močno jedrsko silo v atomskem jedru. Tahionizacija je trajen postopek, moč tahioniziranih izdelkov s časom ne upada.
Tahionski izdelki niso nateg, kar so pokazale mnoge pozitivne izkušnje tistih, ki te izdelke uporabljajo. Relativno visoka cena izdelkov pa je povezana z visokimi stroški izdelave in razvoja tahionske komore.

Tisto, kar o tahionski energiji zanesljivo "vemo", je:

- Gre za hipotetične (domnevne) delce, ki VEDNO potujejo z nadsvetlobno hitrostjo, kajti zato, ker imajo negativno maso bi bila njihova energija tedaj, ko bi se njihova hitrost zmanjšala na svetlobno, enaka neskončno (zadevo se da dokazati s formulami, glej moj post, kjer sem povzel članek iz kvarkadabre).

- Zaradi gornjih dejstev "pade" tvoja teorija o tahionski komori. Če bi tahione lahko lokalizirali (ujeli v nek prostor) , bi to pomenilo, da bi jim zmanjšali gibanje na hitrost svetlobe, energija pa bi bila s tem neskončna. V nasprotnem primeru (če ohranijo hitrost večjio od svetlobne), pa ne morejo prenašati nobenih informacij.

Zaradi navedenih problemov Tom Bridgman, znanstvenik iz NASE pravi: "Tudi če bomo kdaj dokazali, da dahioni zares obstajajo, jih bo sila težko "izkoriščati."

To pomeni - če bi ti (oziroma vi, kot praviš) resnično "pogruntali" tahionske generatorje, bi bili zanesljivo dolarski milionarji in ne bi vam bilo treba prodajati "tahionskih" izdelkov na štantu.

Zelo malo ljudi pri nas izvaja test s čebulicami. Kdo ga je izvedel pri vas? Kdorkoli že - kvaliteto vode spremeni INFORMACIJA, ki pa je tahioni teoretično ne morejo prenašati. Če ste test zares izvedli in je res dal takšne rezultate, jim je botroval kak drug razlog, ne pa tahionska energija. :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#55 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. maj 2004, 18:34

To pomeni - če bi ti (oziroma vi, kot praviš) resnično "pogruntali" tahionske generatorje, bi bili zanesljivo dolarski milionarji in ne bi vam bilo treba prodajati "tahionskih" izdelkov na štantu.

Nosorog, v glavnem se s tvojo oceno strinjam, le s to ne, kako se hitro postane milijarder. :sori: x^x :o|o:

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. maj 2004, 21:09

:palec:
menim v bistvu natancno tako kot Stane - ful dobro si napisal, Nosorog, bolje ne bi mogel tegale podat! :palec:
vendar prav tako sem skepticna v onemle delu, ki je 'zmotil' tudi Staneta...
Tudi jaz menim, da namrec to dvoje ni nujno povezano... takole v praksi... (defolt milijarderstvo, ko ima nekdo dostop do vira)...
Ampak sicer pa - plosk plosk! x^x
Natancno tole bi tudi sama rekla, ce bi seveda vedela o tem toliko kot Nosorog. x;)x :8): xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 11. maj 2004, 21:27

Ampak sicer pa - plosk plosk! x^x
Natancno tole bi tudi sama rekla, ce bi seveda vedela o tem toliko kot Nosorog.  x;)x :8):  xDDx

jaz se tudi z miljaderstvom strinjam, ker tudi slučajno to ne še more nihče še našem času narediti, torej je tudi to o bogastvu samo nekaj kar bi lahko bilo, če bi bilo.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#58 Antarion

Antarion
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 12. maj 2004, 14:25

Teorija, ki je bila objavljena na kvarkadabri, je precej posplošena in površna in ne zajema posebnih pogojev, ki nastanejo ob pojavu singularnosti. Močna jedrska sila v atomskem jedru na zelo majhnih razdaljah (primerljivih z Planckovo dolžino) ustvarja izredno močno polje, ki ukrivi strukturo prostor-časa do te mere, da nastane kvantna singularnost. Znotraj le- te nastanejo posebni pogoji, pod katerimi je možna interakcija med subluminalnimi in hiperluminalnimi delci. Hitrost tahionov se zmanjšuje in limitira proti svetlobni, hitrost gluonov se z druge strani povečuje in prav tako limitira proti svetlobni. V neki točki pride do kvantnega preskoka in do interakcije med delcema. Pojav je na nek način podoben pojavu izparevanja črnih lukenj, ki ga je poljudno opisal Hawking v svojih delih, le da gre tam za interakcijo delec-antidelec.
Čebulni (allium) test ne meri isamo vpliva metalne/eterične informacije, temveč vse vplive na razvoj celičnih mutacij. Čebuni test smo opravili pri neodvisnem raziskovalcu Firbasu novembra 2003. Sodobna znanost se vse premalo zaveda vpliva subatomskih polj, še posebej polja kvantne fluktuacije, na biološke in biokemične procese. Duhovnost pa rada posplošuje vplive in vse meče v isti koš. Potrebno je združiti znanstven in ezoterični pristop, zdržiti logično natančnost znanosti in prefinjeno intuicijo ezoterike.
Naivno je pričakovati, da bo vsak uspešen izumitelj postal miljarder. Sile globalizacije in kontrole, ki vladajo svetu, bi se brž polastile takega izuma, zato je pri širjenju novih idej potrebno biti previden in paziti, da ne bodo zlorabljene, temveč bodo služile le razvoju človeštva.
Tahionska energija deluje vedno pozitivno zaradi preprostega dejstva, da so tahioni zaradi svoje narave (nadsvetlobna hitrost) posredniki sile sintropije (evolucije), ki v kozmos vnaša harmonijo in urejenost.

#59 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 12. maj 2004, 15:18

...Sile globalizacije in kontrole, ki vladajo svetu, bi se brž polastile takega izuma, zato je pri širjenju novih idej potrebno biti previden in paziti, da ne bodo zlorabljene, temveč bodo služile le razvoju človeštva.
Tahionska energija deluje vedno pozitivno zaradi preprostega dejstva, da so tahioni zaradi svoje narave (nadsvetlobna hitrost) posredniki sile sintropije (evolucije), ki v kozmos vnaša harmonijo in urejenost.

zanimivo,
:8): :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#60 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. maj 2004, 17:13

Teorija, ki je bila objavljena na kvarkadabri, je precej posplošena in površna in ne zajema posebnih pogojev, ki nastanejo ob pojavu singularnosti. Močna jedrska sila v atomskem jedru na zelo majhnih razdaljah (primerljivih z Planckovo dolžino) ustvarja izredno močno polje, ki ukrivi strukturo prostor-časa do te mere, da nastane kvantna singularnost. Znotraj le- te nastanejo posebni pogoji, pod katerimi je možna interakcija med subluminalnimi in hiperluminalnimi delci. Hitrost tahionov se zmanjšuje in limitira proti svetlobni, hitrost gluonov se z druge strani povečuje in prav tako limitira proti svetlobni. V neki točki pride do kvantnega preskoka in do interakcije med delcema. Pojav je na  nek način podoben pojavu izparevanja črnih lukenj, ki ga je poljudno opisal Hawking v svojih delih, le da gre tam za interakcijo delec-antidelec.
Čebulni (allium) test ne meri isamo vpliva metalne/eterične informacije, temveč vse vplive na razvoj celičnih mutacij. Čebuni test smo opravili pri neodvisnem raziskovalcu Firbasu novembra 2003. Sodobna znanost se vse premalo zaveda vpliva subatomskih polj, še posebej polja kvantne fluktuacije, na biološke in biokemične procese. Duhovnost pa rada posplošuje vplive in vse meče v isti koš. Potrebno je združiti znanstven in ezoterični pristop, zdržiti logično natančnost znanosti in prefinjeno intuicijo ezoterike.
Naivno je pričakovati, da bo vsak uspešen izumitelj postal miljarder. Sile globalizacije in kontrole, ki vladajo svetu, bi se brž polastile takega izuma, zato je pri širjenju novih idej potrebno biti previden in paziti, da ne bodo zlorabljene, temveč bodo služile le razvoju človeštva.
Tahionska energija deluje vedno pozitivno zaradi preprostega dejstva, da so tahioni zaradi svoje narave (nadsvetlobna hitrost) posredniki sile sintropije (evolucije), ki v kozmos vnaša harmonijo in urejenost.

Odhajam na ranč, zato bom tlele le na hitro mal pokomentiral (nisem namreč fizik in bi za popolnejši odgovor moral nekatere tvoje navedbe preveriti).

-Ker se tahion giblje s hitrostjo, večjo od svetlobne, seva svetlobo Čerenkova in s tem izgublja energijo. Ker izgublja energijo, je vedno hitrejši in vedno manj je možnosti, da bi se približal meji svetlobne hitrosti in "naredil kaj v energijskem smislu".

- O.K. - predpostaviva, da imaš prav in da obstajajo okoliščine, katere mu hitrost zmanjšajo in s tem povečajo energijo. Po mojem z običajno snovjo ali njenimi delci ne morejo v interakcijo, saj je vmes meja svetlobne hitrosti, kjer je energija tahiona neskončna.

Ampak - glede na gornji dejstvi, se zgodi nekaj zanimivega. Praviš, da tahionska energija "deluje vedno pozitivno zaradi preprostega dejstva, da so tahioni zaradi svoje narave (nadsvetlobna hitrost) posredniki sile sintropije (evolucije), ki v kozmos vnaša harmonijo in urejenost". Znanost pa meni, da bi lahko tahione (če bi jih res odkrili in znali uporabiti) zaradi dejstva, da jim moramo - če hočemo, da na kaj fizičnega vplivajo- spremeniti naravno gibanje (iz vedno hitrejšega in z manj energije, v vedno počasnejše in z več energije) uporabili za časovno potovanje nazaj. Tu pa jih skrbi marsikaj - npr. to, da bi tahioni "sesuli" načelo vzročnosti. Torej - povzročili naj bi nered, ne pa harmonijo in urejenost.

Hm, kaj pa, če je to možno in so v tem že uspeli? Poznaš Filadelfijski eksperiment, s katerim so amerikanci uspeli časovno prenesti ladjo Philadelphija, česar ni preživel noben član posadke? Zanimivo - tudi "eloptična energija" Hieronimusa je spreminjala živa bitja v sluz. Gre za tahione, ki so se približali svetlobni hitrosti in jim je energija tako narasla, da uniči vse živo?

Glede testa s čebulicam - neresno je trditi, da je z njim moč dokazati obstoj tahionske energije.

Meni ne rabiš praviti, da je treba združiti znanost in ezoteriko; se mi pa prižgejo alarmne lučke, ko naletim na koga, ki trdi, da sodeluje s folkom iz ozvezdja Plejad. Zlasti če gre za koga, ki je imel v preteklosti že zelo čudne teorije (evakuacija!!!).
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#61 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 12. maj 2004, 17:30

Meni ne rabiš praviti, da je treba združiti znanost in ezoteriko; se mi pa prižgejo alarmne lučke, ko  naletim na koga, ki trdi, da sodeluje s folkom iz ozvezdja Plejad. Zlasti če gre za koga, ki je imel v preteklosti že zelo čudne teorije (evakuacija!

zanimivo :8): :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#62 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. maj 2004, 19:27

Buda, meni je pa nekaj druga zanimivo. Strah človeka pred boleznijo in smrtjo je stalni generator novih odkritij, generator bolezni pa je jod, dodan jedilni soli. In, če vzameš čisto statistično, resnično sovpada, časovno in po hitrosti, povečano izumljanje z začetkom in večanjem dodajanja joda soli.
Barva joda pa je barva modrosti, ki tudi mene zelo privlači.
Ne reci, da ni zanimivo :8):

#63 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 12. maj 2004, 19:41

x;)x :palec: x:)x x^x
Hojla vsem ta glavnim razpravljalcem. Kvala za tole prijetno branje. Majčkeno ste si tud dušče potešili, saj sem si jo tudi jaz, pa sem samo brala.
Hvala vsem
Clean
Marša, super šofiraš teme, če se le pojaviš tako, kot si se tukaj, da si res padla not.

Ja vse je v nas. Moramo se odpreti in verjeti. Pa saj to že tako vsi veste, sorry

Lep dan
Clean
:vio:
peace and love
Klinar

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. maj 2004, 20:01

:palec: x8Dx , Clean... :8): x:Ix :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. maj 2004, 20:30

Meni ne rabiš praviti, da je treba združiti znanost in ezoteriko; se mi pa prižgejo alarmne lučke, ko  naletim na koga, ki trdi, da sodeluje s folkom iz ozvezdja Plejad. Zlasti če gre za koga, ki je imel v preteklosti že zelo čudne teorije (evakuacija!!!).

:sori: :C: ja, škoda, no... jest pa sem glih hotla neki rečt okol tega tahionskega čuda... pol pa nč, pa ne bom (podružnicaaštarkomandealnekitazga s.p.) :P :mezik: xDDx

#66 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 13. maj 2004, 01:01

Duhovnost pa rada posplošuje vplive in vse meče v isti koš.

Vidiš, tu si zašel iz teme "fizika", duhovnost s tem nima nobene zveze.

Lahko verjameš v to, saj jaz tudi marsikaj, vendar dokazov zaenkrat ni, lahko pa prav ti mešaš določene druge energije z omenjenimi. Oprosti, če sem direkten, a tu dam bolj prav nosorogu.
Samo ne glede na to, če nekdo kupi ta kos stekla in misli, da je to tahionsko oplemeniteno steklo in v to vrjame, potem mu lahko samo koristi, podobno kot talisman.

Zakaj bi posegali v tisto, kar ni dokazljivo, raje se naučimo razumeti tisto, kar nam je dosegljivo, saj je že tega preveč, da bi lahko uporabili.

Če kdo dobi nek znanstveni namig iz univerzuma, potem še ni rečeno, da je znanstvenik, poizkušaj razumeti namig in mogoče boš takrat res postal.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#67 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 13. maj 2004, 18:03

:palec: x;)x x:Xx x^x
HAHAHAHAHA, do solz sem se nasmejala, hvala vam fantje, od sile mate energije, hahaha, hvala za izčrpne razprave.
Jaz imam en svoj sistem. Knjigo včasih kupim, ker mi dolgo ni dala miru, tako da sem jo morala, potem jo vzamem v roke in preberem samo naslov, pa je že vse povedano. Zakaj bi sprejemala njene trditve, če mi naslov da asociacijo, kaj naj moj Program melje.
Jung je napisal knjigo LJUDJE SMO BITJA SIMBOLOV.
A mogoče še kaj rabim, da to uporabim? NIČ

Naučila pa sem se nečesa, kar velja vedno za vsakogar in vse programe. Vse, kar je, funkcionira in se razvija do takrat, dokler radoželjnost, dobrosrčnost, poštenost, dobronamernost držijo vajeti v rokah. Ko nastopi potihem POHLEP, SAMOPOMEMBNOST, SAMOPOMILOVANJE , se vse ustavi in kmalu za tem prihajajo odmevi teh negativnih energij nazaj. Na višjo potenco, brez skrbi.
Kar seješ, to žanješ.
Vsak, ki kao hoče pomagat, pa mu gre sam money po glav, je kmal konc vesela. Saj se mi taki mal smiljo, no včasih se mi pa tko, da me kar tiši v prsih, pa si ne morem pomagat.
NIKOLI NE DELAJ NIKOMUR TISTEGA, KAR NOČEŠ, DA BI DRUGI DELALI TEBI. A ni simpel, to vsak kapira, brez intelekta, aneda Nino, hahahaha, dobr smo, superca.

Mejte se, dobra volja je najbolja !!!!!!

Clean
:lol: :palec: xDDx
peace and love
Klinar

#68 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 13. maj 2004, 20:30

Naučila pa sem se nečesa, kar velja vedno za vsakogar in vse programe. Vse, kar je, funkcionira in se razvija do takrat, dokler radoželjnost, dobrosrčnost, poštenost, dobronamernost  držijo vajeti v rokah. Ko nastopi potihem POHLEP, SAMOPOMEMBNOST, SAMOPOMILOVANJE , se vse ustavi in kmalu za tem prihajajo odmevi teh negativnih energij nazaj. Na višjo potenco, brez skrbi.
Kar seješ, to žanješ.

:palec: :palec: :palec: :palec:

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#69 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 13. maj 2004, 20:52

Vsak, ki kao hoče pomagat, pa mu gre sam money po glav, je kmal konc vesela. Saj se mi taki mal smiljo, no včasih se mi pa tko, da me kar tiši v prsih, pa si ne morem pomagat.
NIKOLI NE DELAJ NIKOMUR  TISTEGA, KAR NOČEŠ, DA BI DRUGI DELALI TEBI.  A ni simpel, to vsak kapira, brez intelekta, aneda Nino, hahahaha, dobr smo, superca.

x?x :o|o:

#70 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. maj 2004, 21:49

...Naučila pa sem se nečesa, kar velja vedno za vsakogar in vse programe. Vse, kar je, funkcionira in se razvija do takrat, dokler radoželjnost, dobrosrčnost, poštenost, dobronamernost  držijo vajeti v rokah. Ko nastopi potihem POHLEP, SAMOPOMEMBNOST, SAMOPOMILOVANJE , se vse ustavi in kmalu za tem prihajajo odmevi teh negativnih energij nazaj. Na višjo potenco, brez skrbi.
Kar seješ, to žanješ. ...
:lol:  :palec:  xDDx

bo verjetn kr drzal v nekih primerih.

sicer pa menim, da so ljudje, ki kljub temu nekaj pocenjo zaradi denarja, pa vseeno furajo...
morda je ob tem rumeti tudi tako; da tisti, ki je pac tak kakor je - fura dalje, sicer pa ne!?
kajti biti resnicen do sebe najprej in potem, etc...
dokler pa nekdo se sam ne ve kaj pocne, hkrati pa misli, da kao full pomaga x:Dx x;)x
je pac ze malo zalostno ... x:Dx x:o)x
sama teorija o tem ali nekomu 'pomagamo' ali ne, je morda krepko relativna!
ceprav mi mislimo, da ja, morda ne, in mi mislimo da ne, in dejansko da, ... x:Dx x:o)x
ker, - ali vemo kaj se ma oni nauciti, iz vsega skupi.. !?

ampak ja, ce je namen primeren, verjamem, da je tudi feedback! - kakor pravis :palec:
obenem, pa morda ni narobe, ce mislimo tudi na denar, kajne!!
kaj pa si kdo ob tem stavku predstavlja, pa je njegova stvar x:Dx x:Dx x;)x
ze sami pojmi, ali kako naj jih pac imenujem: pohlep, smaopomembnost, samopomilovanje, etc...
so tudi zelo relatvini - ce jih pogledamo kako jih razume vsak posameznik x:Dx
ceprav govoris o tistem, kar se dogaja znotraj nas - torej spet - kaksen je namen posameznika! morda.

sicer pa ja, poznam take primere :xx!: :xx!: - bog jim odpusti!, saj ne vedo kaj delajo.
sicer pa 'to' pocenmo skor vsi nekako.. x:Dx

potem pa se to, da nekdo ima namen, hkrati se mu vmesa tudi pohlep, etc... in svetla energija ki tece, se izkrivi; morda celo neha pritekati, morda se mesa med njegovo-njeno ... ?? ali ej to mozno?
kdo ve kej o tem napisat???

#71 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. maj 2004, 21:54

V Ameriki take zapirajo; ki bi hoteli komu brezplačno pamet solit x:Dx :eek: :xx!: xcivx

#72 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. maj 2004, 21:55

V Ameriki take zapirajo; ki bi hoteli komu brezplačno pamet solit x:Dx  :eek:  :xx!:  xcivx

torej, da jo v priporu naprej, drugim pripornikom x:Dx

#73 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. maj 2004, 21:57

O tem pa nimam podatkov x:Dx :sori:

#74 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. maj 2004, 22:22

O tem pa nimam podatkov  x:Dx  :sori:

hja, sej mi ni jasno a je to resna zadeva x:Dx :sori: x:Ix x:o)x

#75 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. maj 2004, 22:46

O tem pa nimam podatkov  x:Dx  :sori:

hja, sej mi ni jasno a je to resna zadeva x:Dx :sori: x:Ix x:o)x

Tahionsko resna :eek:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0