Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prazna luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
218 komentarjev na to temo

#1 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. maj 2004, 16:26

Ker vem, da name bolj vpliva PRAZNA LUNA, pa, ker teme še nisem zasledil, naj bo tudi ta tema, prav sedaj mnogim za mnenje, izkušnje, dogodivščine.....
Žal je ne vidimo, ampak njen vpliv pa zna biti kar močan, še posebej dan do dva preden je popolnoma prazna.
Nočem se pritoževati, ampak meni je najmanj všeč tale njen vpliv :xx!: , sicer pa poglejte v dnevno časopisje ali pa samo poslušajte, koliko nesreč je že bilo danes ali ob prejšnjih praznih lunah.
Še sam sem imel dve prometni nesreči ob takšnih dnevih :xx!: , sedaj sem bolj previden, pa se tudi izogibam pomembnim odločitvam ob teh datumih, je pa prav gotovo za določene stvari O.K. ta prazna luna. Lep dan, pa pazljivost ni odveč, Borism x:)x :palec:


#2 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 18. maj 2004, 16:46

borism mene tudi tole utruja...sem ze pred leti ugotovila, da sem vedno sesuta med prazno luno...nic energije in polno opravkov,
ki jim nisem kos, kar naenkrat....najboljse bi bilo 2 dni spat x;)x x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#3 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. maj 2004, 16:50

tudi name nekako bolj vpliva prazna luna... ampak se trudim da sva prijateljici x;)x

#4 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. maj 2004, 16:52

Tinka in Boris, jaz sem ravno oddremal dve urci.
Res je dobra ta Lunca, naredi ti dva dneva iz enega x:Dx x;)x x:)x

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:03

Oj, pa res a ne?
je ze tolk zlajnano pa samoumevno, da sploh nekako nimamo se tu. :)
Res je, polno imamo - in sploh je fajn imeti, kul Boris, ko si se spomnil! :palec:

Meni ustrezata obe, tako polna kot prazna.
Ker sem rojena na totalno prazno (sonce konj. luna, dobri 2 st. orbisa) in zraven imam se mars in merkur, mi kar action udari veckrat...
Pac - vznemirjenje, kot na polno, pa nekako lazja sem, lahkotnejsa, lazje delam...
Na polno sem morda bolj nekako... nasicena morda... kaj pa vem...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:14

si mi dala en odgovor grem karto pogledat x;)x

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:18

Ja, obstaja moznost, da si rojena na polno luno, ce jo imas na zelo zgodnjih stopinjah raka. x;)x :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:31

ne nimam x:Dx ampak mam problemček.... če hočem v izračun horoskopa poiskat državo mam prazno... nini :sori:

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:33

To zato, ker je slovenija defolt, samo mesto poisces, ce ni tvojega, poisces najblizjega vecjega.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. maj 2004, 17:34

a je to mal spremenjeno, ker včasih je bilo potrebno in mesto in državo, mi je zelo priročen tale programček ker maj ingliš is not veri gut x;)x

#11 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 18. maj 2004, 20:33

borism mene tudi tole utruja...sem ze pred leti ugotovila, da sem vedno sesuta med prazno luno...nic energije in polno opravkov,
ki jim nisem kos, kar naenkrat....najboljse bi bilo 2 dni spat  x;)x  x:o)x

...sesuje, ja... in vrže na tla :Oo:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#12 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 18. maj 2004, 21:42

huh..... xrolleyesx zanimivo x:o)x ...jaz pa imam ravno danes ogromno energije...t :vio: :vio: toliko kot danes nisem naredila že par dni skupaj..: x:Dx x:Dx :palec: x:Dx x:Dx ...imam velik motivacije, pa tudi vztrajnosti,.. :palec: x^x prav zaprav nič..prav nič mi ni težko x^x x^x ...pa še volje sem dobre ..nič tečna, v primerjavi z zadnjim časom x:Dx xDDx

Lep pozdraav.

Lilija
Ljubezen ni solo,
ljubezen je duet,
če izgine pri enem,
pesem onemi...

#13 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 19. maj 2004, 06:25

Včeraj sem imela "napad" čiščenja in likanja, je že tako bil čas
in nato sem utrujena in zadovoljna padla v posteljo.

Prazna Luna mi prinese nemir, polna sanjavost.
Po mlaju je čas, ki je najbolj poln zagona, elana, akcije.

Vendar na dan mlaja ali polne Lune in dan prej res ni odveč previdnost in seveda tolerantnost do obnašanja drugih, ker je to čas, ko se stori največ reči, ki so izven našega samoobvladovanja in samokontrole.

Pač se je treba potruditi, da od vsakega obdobja si vzamemo najboljše oz. kot bi rekla Marsa, da smo kar se da v skladu z energijami.
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#14 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 09:15

Jz sm pa zadni dni toooolk kadila, ko še nikol, čik za čikom, včeri pa se še napila, tk da sm dans... :xx!: Drgač pa sanjarjenje o doooolgih potovanjih in zelo prijateljsko razpoložena. Uredila sem 1000 stvari.


Mislim, da je dons primern dan, da neham kadit, se mal prepučem s tekočinami pa japkami pa se RES začnem učit...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#15 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 19. maj 2004, 10:37

Prazna luna je tokrat pri meni naredila dizaster :xx!: , sicer je res da sem včeraj v službi ful dosti naredila, pripeljala ene projkete tik pred konec, tudi ene odločitve sem sprejela za naprej - katere stvari bom še počela in katerih več ne bom (kar se honranega dela tiče), ker imam nekaterih preko glave. Spala nisem nič že dva dni oz. vse skupaj toliko kot nič, ker sem čisto povožena - fizično; um pa mi laufa 100 na uro.xideax Kaj pa vem...

A ni tako da pri prazni luni zaključuješ projkete in delaš čistke itd. A je možno da se resetiraš na nezavednem nivoju? Mam en tak občutek. Sicer vizualizirala prekinitev povezave na spolni čakri, ker sem imela občutek da mi tam še vedno odteka energija k bivši ljubezni (že davno pokopani) in po tistem sem se počutila izpraznjeno, utrujeno, v glavnem zanič. :xx!:

Amoak sedaj, se mi zdi da se stvrai postavljajo na svoje mesto. Ko luna začne rasti je čas za svež veter, a ni tako x?x
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#16 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 10:39

Ja, eeeemmm, jz računam na to :ermm:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#17 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. maj 2004, 10:45

Devica, danes ti ne paše, ker je bilo včeraj in zadnje dni strupov preveč :xx!: , sicer je pa mlaj zelo primeren za kakšno takšno pametno odločitev x^x , kot npr. abstinenca x!x , lažje ti bo vsekakor uspelo za vnaprej odvajanje....lep dan x;)x :palec:

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2004, 10:47

...A je možno da se resetiraš na nezavednem nivoju? Mam en tak občutek. ...

Jasno, x^x :palec: , bravo, saj je zacetek novega cikla pred tabo, to je najbolj naravno in normalno in samo kaze na tvojo usklajenost.
Vcasih sploh ni potrebno, da nam nekdo pove, da je nekje napisano, ce smo naravni, potem to ze kar vemo vcasih. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 19. maj 2004, 10:52

Hvala Marsa, da vem sedaj da je tole počutje normalno x:)x
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2004, 10:52

Jz sm pa zadni dni toooolk kadila, ko še nikol, čik za čikom, včeri pa se še napila, tk da sm dans... :xx!: Drgač pa sanjarjenje o doooolgih potovanjih in zelo prijateljsko razpoložena. Uredila sem 1000 stvari.


Mislim, da je dons primern dan, da neham kadit, se mal prepučem s tekočinami pa japkami pa se RES začnem učit...

Pametno, nekaj podobnega sem jaz furnila vceraj (povsem slucajno, ker mlaj je danes), ko sem predvcerajsnjim se nekoliko 'zastrupljala'...
Ves dan sem pila vodo, vendar pa tudi vse zivo (lahko nastejem: nekaj oliv, nekaj redkvic, eno jabolko, pest koshpic, pest lesnikov, malo avokada na kruhu... zgodaj zvecer pa se napitek iz jagod, banan in kivija. ... pa najbrz se kaj... aja, res je - se en kos kruha s kikirikijevim in en korencek)...
Ampak sploh ne z namenom - prav pasalo mi je, rabila sem to... Ves dan se kake 2l ali vec vode, za danes pa sem si pripravila eliksir, kar bom zdaj kaksen teden ponavljala (upam). :)
Potem sem se dooolgo tusirala, 10x se z vodo polivala, umila glavo, spedenala pete, nohte malo... prav pasalo mi je - zase malo poskrbeti in tolk kul je, ko si lahek in zracen.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. maj 2004, 11:02

Hm......na mene tokrat ta lunca prav ugodno vpliva.....sem prav fajn. x:)x :palec: Hm....ne hvali dneva pred...... x?x :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#22 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 11:16

Devica, danes ti ne paše, ker je bilo včeraj in zadnje dni strupov preveč :xx!: , sicer je pa mlaj zelo primeren za kakšno takšno pametno odločitev x^x , kot npr. abstinenca x!x , lažje ti bo vsekakor uspelo za vnaprej odvajanje....lep dan x;)x  :palec:

Hvala za spodbudo :palec: Tudi tebi lep dan x;)x


Marsa, kak eliksir? No, pa za mene je že itak prepozn, sm bla tk lačna, sm pojedla en sendvič... :sori: Pa bom še verjetn kej, kr sm tk nekam švohotna zarad učeri... :xx!:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#23 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. maj 2004, 11:19

Devica x:)x x;)x :palec:

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2004, 12:02

Devica - Eliksir iz kamene strele. :palec:

p.s. Nic hudega, malo se opazuj, morda bos kaj ugotovila, vseeno jej cimbolj zdravo danes, tisti sendvic, OK, si pac ga, kaj cmo za nazaj se bockat, glej naprej (ce se le da, kot bi rekel Aquarius) in od ZDAJ jej dobro oz. ne jej...
Preberi si na LN pri postu - saj celo pravim, da je cisto kul pojesti kaj oz. si DOVOLITI (predhodno) pojesti kaj...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. maj 2004, 13:29

Aaaa, kamena strela :palec: Mami dela neki podobnga iz kamene strele, ametista in citrina. Pa sm jo zadnič vprašala, kaki kamni so to, ko sm jih vidla v kozarcu, pa je rekla, ah ne vem, jz si to ne zapomnem xrolleyesx :o|o: . Pa je zdej šla poklicat frendico, pa vprašala. No, zgleda, da mam vse pred nosom.... x;)x
:palec: :palec: x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0