Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prazna luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
218 komentarjev na to temo

#26 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 19. maj 2004, 15:22

Ja, obstaja moznost, da si rojena na polno luno, ce jo imas na zelo zgodnjih stopinjah raka.  x;)x  :vio:

kako to vidis, marsa...? jaz imam ascendent v 2-3stopinji raka, a to tudi kaj upliva?
hecno, ker sem za polno luno vedno polna energije ( mogoce enkrat na leto ne) za prazno pa...kot prazen balon :eek:

no, ne vem, grem malo spat, pa potem zvecer delat, ko se bom spet zbudila....

:o|o:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#27 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 19. maj 2004, 15:29

vse kul x:Dx vedno boljše :P ... precej mi uspeva prvi lunin post... B)

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2004, 15:58

Fino, Aira, bravo! :palec:

Tudi vsi, ki furate danes... xcrossfingx

Grmi, sprememba bo, saj jasno, ze ves dan je soparno in 'dol tisci'...

Tinka - Polna luna je opozicija sonca in lune... ker ima Selene Sonce cisto na zacetku Kozoroga, logicno sklepam, da, ce vem (kar pac vem), da ima luno v raku, je morda v opoziciji (ce je na 'pravih' stopinjah)... - kar preprosto pomeni, da je morda rojena na polno luno.
Jaz sem rojena na mlaj in imam sonce in luno v konjunkciji - to je to.
Ce ima oseba sonce in luno v istem znamenju, je verjetnost, da je rojen na prazno luno ali mlaj, ce pa ju ima v opoziciji, pa je verjetnost, da je rojen na polno luno oz. scip.

(*zakaj verjetnost in ne gotovost? - ker ima znamenje 30 stopinj in ce sta dve nebesni telesi v istem znamenju, ni receno, da sta tudi v konjunkciji, vendar pa v takih primerih vseeno upostevamo fazo mene in pac jemljemo, da je rojen v obdobju mlaja).

Preberi si (se 1X?):
Kratek in poljuden opis aspektov (* na Mali soli astrologije na LN)...

Pa se: Lunine mene.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. maj 2004, 17:46

Selene nima lune na začetku raka, ampak bolj na koncu (21.23 x;)x ). Tudi jaz še na postu, ampak mam raje post, ki traja od popoldneva do popoldneva, kot celodnevni... kako danes vpliva name lunca - tečka sem

#30 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 19. maj 2004, 17:49

... precej mi uspeva prvi lunin post... B)

malo manj mi upeva trenutno :o|o: zato pa grem zdaj telovadit :sniky: :palec:

#31 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. maj 2004, 17:56

pri meni je pa kriza že minila, upam

#32 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 19. maj 2004, 20:19

Mene tudi preseneča tale mlaj. Dva dni nazaj vsa na tleh, danes pa veliko energije. Sicer ga še ni konec...pa vseeno.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#33 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. junij 2004, 07:59

Če polno luno opazim pri drugih in njen vpliv, žal ta neprijeten vpliv "prazne" lune opažam pri sebi....še en dokaz, kako močan je ta vpliv dva dni prej, imam takšno vrtoglavico :xx!: , menda ne bo sedaj kdo mislil, da sem začel že na vsezgodaj s pijačo :sori: , no saj se bom boril x^x , kaj pa čem drugega, vem, da prej ko slej mine...čim manj težav vsem, lp, B. x:)x :palec:

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:08

Pri meni pa je vpliv zelo podoben kot pri scipu... V obeh primerih me navadno kar razmetava, ful sponam, sem nervozna itd...
Po drugi strani pa se mi vsakic nekako 'aktivira' ves stelij in ker je notri se mars, je nekako logicno, da vse skupaj bolj dinamicno deluje.....

Na nekatere mlaj dejansko deluje prav dobesedno, tedaj pravijo, da so prav 'izpraznjeni' (*prazna luna), v bistvu je pa to konjunkcija Sonca in Lune in tako seveda v bistvu se bolj energicen aspekt kot pa recimo v primeru opozicije (scipa)....
Poznam recimo vec ljudi, ki so rojeni na scip (polno luno - in imajo torej opozicijo sonca in lune) in nimajo prav veliko energije oz. so nenehno v nekaksnih downih oz. depresijah (to je seveda zato, ker gre za neusklajenost razuma in custev, vendar je vseeno cudno, da se energija vsaj malo ne manifestira tudi na taksnem nivoju... fizicnem, v smislu dnevne dinamike...)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:46

Na nekatere mlaj dejansko deluje prav dobesedno, tedaj pravijo, da so prav 'izpraznjeni' (*prazna luna), v bistvu je pa to konjunkcija Sonca in Lune in tako seveda v bistvu se bolj energicen aspekt

xrolleyesx Dejansko!

Pa ne, da bi bila brez energije. Samo nekako zelo "mirna" postanem...., ne zdi semi smiselno trošiti energijo... prav za vsako pasjo figo.

Pri polni luni pa oživim.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2004, 09:04

Aha, jo akumuliras torej... no, saj je smiselno... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. junij 2004, 20:32

:Oo: :frog: w:Iw :ermm: :P

#38 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 18. junij 2004, 20:41

zanimivo... včeraj, skoraj na ekzaktno tole luno, me je poklicala kolegica (bodoča šefica) in mi ponudila novo delovno mesto... je šibnilo skoz moje misli vse živo :eek: :o|o: xrolleyesx xcivx x8Dx ... od retro venere do lune in saturna na asc... moram prav 'potenstat' v sebi tole... ker sprememba bi bila kar velika... najprej sem letos osmarčke zamenjala za osemletnike... zdaj pa bi presedlala k 'tastarim' (učiteljem)... :fiju: :madpro: xzobkox

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. junij 2004, 09:21

Mateja - :palec: - to je tudi sad tvojega preteklega dela oz. ze narejenega. x^x :palec:

Jaz pa sem imela danes hud krch v nogi levi... sicer je se saturn zraven, tako ne morem tega pripisati samo mlaju, a vendar sem podala se semle, da imamo lepo vse tole, kar opazujemo, na enem mestu.
Ce ima se kdo kaj takega, naj tudi komentira...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. junij 2004, 12:23

Jaz pa sem imela danes hud krch v nogi levi... sicer je se saturn zraven, tako ne morem tega pripisati samo mlaju, a vendar sem podala se semle, da imamo lepo vse tole, kar opazujemo, na enem mestu.
Ce ima se kdo kaj takega, naj tudi komentira...



mene pa zelo hrbtenica in uho 'dajejo'....tudi Saturn poleg :palec: :xx!:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#41 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 19. junij 2004, 16:31

Za tole prazno luno sem čisto brez energije :xx!: ,sploh nisem komunikativna,pride družba jaz pa že par dni samo :eek: in ne spravim nobene besede iz sebe :o|o: .Komaj čakam,da me neha takole čudno butat.
Č.v.e.k.a. xcrossfingx xgoldfishx,naj hitro mine xrainbowx.

#42 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. junij 2004, 21:14

Za tole prazno luno sem čisto brez energije :xx!: ,sploh nisem komunikativna,pride družba jaz pa že par dni samo :eek: in ne spravim nobene besede iz sebe :o|o: .Komaj čakam,da me neha takole čudno butat.
Č.v.e.k.a. xcrossfingx  xgoldfishx,naj hitro mine xrainbowx.



Hvala.Vsaj upam ker imam že vsega dovolj. :xx!:

Tudi meni se je energija sesula :palec: :cry: xzzzx :U:

Počakajva na kakšen lep aspekt. x:Dx :rolleyes:

lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. junij 2004, 10:01

Oj, Cveka, thanx, ker si napisala! x:)x

Veliko ljudi, morda se vec kot obicajno na mlaj, tozi, da je popolnoma brez energije; vendar tokrat ne moremo tehle down stosov pripisovati samo mlaju in tudi ne zgolj saturnu ali R veneri - zdaj prihaja umirjenje in to postopno - v petek luna v raka, v soboto merkur v raka, v ponedeljek sonce v raka... tudi to je razlog, da se spet pomikamo bolj navznoter in - zadenjski... kot je 'narava' in gibanje raka.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 20. junij 2004, 19:09

Jaz pa sem imela danes hud krch v nogi levi... sicer je se saturn zraven, tako ne morem tega pripisati samo mlaju, a vendar sem podala se semle, da imamo lepo vse tole, kar opazujemo, na enem mestu.
Ce ima se kdo kaj takega, naj tudi komentira...

Zanimivo tole... mene je tudi v noči iz petka na soboto zagrabil krč v levo meče :o|o:
Pa zoprna sem že nekaj dni, da se sploh ne prepoznam :xx!:

#45 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. junij 2004, 19:19

Opažam, da je okolica zelo nestrpno nastrojena! xideax Še sreča, da name ne vpliva! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#46 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. junij 2004, 19:28

Saj ne more, si preveč ozemljena x;)x

#47 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 20. junij 2004, 19:32

Anede! x:Dx xg:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#48 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. junij 2004, 21:03

Oj, Cveka, thanx, ker si napisala!  x:)x

Veliko ljudi, morda se vec kot obicajno na mlaj, tozi, da je popolnoma brez energije; vendar tokrat ne moremo tehle down stosov pripisovati samo mlaju in tudi ne zgolj saturnu ali R veneri - zdaj prihaja umirjenje in to postopno - v petek luna v raka, v soboto merkur v raka, v ponedeljek sonce v raka... tudi to je razlog, da se spet pomikamo bolj navznoter in - zadenjski... kot je 'narava' in gibanje raka.


živjo,

meni energijo pobira kvadrat Saturn-Saturn :o|o:

Mlaj je pač mlaj...pride in gre.Saturn pa mal gor mal dol ... ta hip nekje v mojem vratu


x:Dx x:Dx x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#49 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. junij 2004, 21:05

Opažam, da je okolica zelo nestrpno nastrojena! xideax Še sreča, da name ne vpliva! x;)x

:devil: :bomb: xg:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. junij 2004, 07:15

meni energijo pobira kvadrat Saturn-Saturn :o|o:

Mlaj je pač mlaj...pride in gre.Saturn pa mal gor mal dol ... ta hip nekje v mojem vratu

:palec: :palec: Ja Čveka, ti si vaga, jaz pa oven, isto samo iz druzga konca. Saj bo popustil tudi saturn.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0