Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horoskop in videz


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
962 komentarjev na to temo

#1 Tadeja

Tadeja
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 18. april 2002, 01:00

Zanima me, če obstaja kakšen podatek o povezanosti horoskopa z zunanjostjo? Zanima me tudi kateri znaki so predstavniki najlepših ljudi oz. če je to sploh mogoče ugotoviti. Recimo kakšni so po zunanjosti ljudje rojeni v znamenju device in česa se morajo paziti (mesa,gaziranih pijač....)Seveda, da me ne boste razumeli narobe je vsak človek lep posvoje. Grdih ljudi ni, grdi so lahko le po duši.

#2 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. april 2002, 01:00

No ja obstajajo tudi grdi ljudje, malce utopicno je trditi drugace, ali pa lahko trdimo, da tudi ljudi z grdimi dusami ni. Sicer pa kar se tice horoskopa meni se zdijo najlepsi ljudje z Nestalnimi znaki (dvojcki, strelci, ribe) priznati moram da so mi tudi vsec levinje. Drugace pa nebi izpostavljal in menim da je stvar predvsem stvar okusa. Glede Devic, ja najbrz bi bilo lepo ce nebi prevec jedle... in se malce ukvarjale z kaksnimi aerobnimi vajami.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3 Tadeja

Tadeja
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 19. april 2002, 01:00

No ja obstajajo tudi grdi ljudje, malce utopicno je trditi drugace, ali pa lahko trdimo, da tudi ljudi z grdimi dusami ni. Sicer pa kar se tice horoskopa meni se zdijo najlepsi ljudje z Nestalnimi znaki (dvojcki, strelci, ribe) priznati moram da so mi tudi vsec levinje. Drugace pa nebi izpostavljal in menim da je stvar predvsem stvar okusa. Glede Devic, ja najbrz bi bilo lepo ce nebi prevec jedle... in se malce ukvarjale z kaksnimi aerobnimi vajami.

Aries-Libra-Scorpio


Tadeja jereb

#4 Tadeja

Tadeja
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 19. april 2002, 01:00

El Nino,če še ne veš, se device najbolj zanimajo za zdravo prehrano in aerobne vaje.

#5 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 19. april 2002, 01:00

Ravno zato sem omenil....

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2002, 01:00

Seveda obstaja povezanost.
Nekaj boš našla pri opisih znamenj, predvsem pri Sončevih znamenjih in znamenjih Ascendenta - prav slednji namreč najbolj vpliva na videz.
Čeprav je tako nesmiselno posploševati - ravno pri videzu gre namreč še za številne druge dejavnike - je torej ravno Ascendent, poleg tega, da predstavlja in določa našo osebnost, nekako zaslužen za naš videz.

O lepoti kot taki je težko govoriti, saj se, nenazadnje, s časom tip "idealne" lepote spreminja.
Tako je bil nekoč moderen "tip Bika", zdaj pa morda tip Vodnarja, Device ali Ribe (*krhkost, eteričnost, poleg tega pa tudi skrb za svoje telo, ki je povezano z odnosom do okolja).

Nadalje obstajajo "lepote", ki niso pogojene samo z zunanjim videzom, ampak z nekakšnim magnetizmom, ki ga oseba izžareva (*tako je recimo v primeru "lepote" znamenja škorpijona).

Športen tip lepote - fit look. Strelec.
Urejen, eleganten, a ležeren videz - Tehtnica.
"Materinska" lepota - lepa, mehka koža, bujnejše oprsje, mil videz - Rak.
Ipd. Itd. ...

Prav tako na človekov videz lahko v veliki meri vpliva tudi znamenje, v katerem se pojavi Luna v osebnem horoskopu (in manj npr. Venera), zelo pomembni ali pa celo najpomembnejši pa so planeti, ki se znajdejo v konjunkciji s katero od osi (Asc in Mc) ali s Soncem in z Luno.

To primerjanje (ko imamo na voljo rojstne datume) lahko npr. opravimo kar sami - z analiziranjem oseb, rojenih v določenih znamenjih.

In tako bomo našli podatek, da je v znamenju Dvojčkov rojenih zelo veliko lepotic, prav tako v znamenju Rib, lepa naj bi bila tudi zračna znamenja, prav tako pa tudi znamenje device, ki velja za zelo fotogeničnega.

Vendar kakšno je merilo?
Catherine Deneuve - Tehnica
Nicole Kidman - Dvojček, že proti koncu znaka (vsekakor med lepšimi ženskami sveta po mojem mnenju).....
Elizabeth Taylor - za mnoge najlepša ženska sveta - Ribi... Ima tisto milino, lepoto tiste vrste, ki te ne more pustiti hladnega.

Drew Barymore... pa je Riba z Luno v Raku - zdi se mi zelo tipičen primer, kako se (ravno ta) dva znaka prepletata.
Kar pa spet kaže na to, kako se je Luna vpletla v zunanji videz in torej težko izpostavimo zgolj Sončev znak.

Kaj pa je npr. za MOŠKEGA lepo....
Ali ti je všeč tip Nicholasa Cage-a - Kozorog.
Morda Seana Conneryja? - Devica..
Ali npr. Tom Cruise - Rak.
Morda pa ti je med lepšimi Michael Jordan (ki je na meji med Vodnarjem in Ribo).

In tako dalje...

Torej - že pri M in Ž obstajajo razlike - torej res težko na tak način vkalupimo lepoto.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. april 2002, 01:00

Lepo bi bilo imeti program, ki bi ti izdelal fotorobota dolocne osebe glede na horoskop:)

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. april 2002, 01:00

Saj ga že imaš.
Narava ti ga je že izdelala - "model" - dotičnega edinstvenega človeka. :~))

Zakaj bi rabil program..
Osebo, katere podatke bi vnesel, torej že imaš.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. april 2002, 01:00

Hm ja na to pa nisem pomislil, jaz sem mislil to bolj tako da bi lahko poizkali kaksnega cloveka, recimo v policijske namene.


Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#10 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. maj 2002, 01:00

pravijo, da so device fotogenične.
opazujem pa znamenja, ki jih raziskujem kot hobijsko, res imamo vsi obrazne mimike podobne živalim!! kar poglej konice nosov! pa nabrekla usta in mačje poteze oči! te morda ne moti oblika glave? veš mora biti tako, da je bolj velikopotezna narava in s tem bolj privlačna! Vem pa, da je narava že poskrbela za pravilne poteze obrazov, to je, da je simetrija enaka eni polovici kot drugi polovici obraza, to ti je idealnost, brez krivih nosov,nobenega izstopanja estetskega videza.
zadovoljna, tadeja:)

pokowc

#11 polonč

polonč
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

meni se zdi to čisto nepomembno, katera znamenja so najlepša - a ni to relativno?
opažam, da v veliki meri na izgled vpliva ascendentno znamenje, zanimivo je tudi opazovati ko se pri nekaterih združijo tiste tipične lastnosti obeh - Sonca in ascendenta.
Včasih po izgledu prehitro sklepamo (vsaj jaz) kaj je nekdo po horoskopu (Soncu), saj v bistvu kaže lastnosti ascendenta.
No, a kdo lahko ugotovi kako izgledam - Rak z asc. v Kozorogu?

LP od-danes-na-forumu-zelo-dejavne polonče

polonč

#12 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Polonč, mislim, da imaš sloko postavo z dokaj dolgimi okončinami, tvoji gibi so počasni, umirjeni. Koža je svetlejša, malce močnejša, lasje rjavi do rjavordečkasti, ravni. Oči zeleno rjave-tople, materinske. Daješ vtis počasne vztrajnosti.
Sem kaj uganila?

#13 polonč

polonč
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

JA, bravo!
Kar dosti si ugotovila - sloka, visoka, suhljata postava, dolge noge, roke, prsti.
Gibi počasni, pogosto sklonjena glava...
Lasje rjavi, oči rjave - v te se vsi zapičijo, ker baje izžarevajo nekaj več - nekateri v njih vidijo materinskost, nekateri otroškost, Za druge sem tiha voda, ki bregove dere.
Drugače,tako pravijo, zgledam vsaj 5 let mlajša, pa tega ne prisojam le dobrim genom in česar ne štejem ravno za kompliment - saj mi prisodijo največkrat 18 let, čeprav sem tu 'že' četrt stoletja. Včasih so situacije smešne, včasih mi grejo na živce.
Kozorog mi da nekaj težkega, zaskrbljen pogled, otožnost - kljub neki materinski milini...

polonč

#14 afrodita

afrodita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Tole je pa zanimivo. Kakšna sem pa jaz - škorpijon z asc. v raku?
No...... da vidimo......

#15 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Ena sama voda, ena sama čutnost.
Postava srednja, drobna.Izrazite ali oči (največkrat-magic pogled),ali kakšen drugi del obraza, velika možnost modre ali svetlejše barve, lahko tudi zelene.Nežen ampak poln pogled.Možnost igranja narave, nepravilen nos ali kakšna druga poteza.Ampak v svoji nepravilnosti deluje lepo, je v sozvočju z bitom osebe.Glede na ascendent lahko bolj debelušna oz. se v telesu zadržuje dosti vode.Ten svetel.Kratki prsti.Zanimivi lasje- lahko skodrani ...
HM, a bo, Afrodita?

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Uh, Rakica, wow...
Tudi mene je firbec zagrabil...
Kakšna sem pa jaz? ;~)
(Riba/Riba/Škorpijon... Venera v Biku...).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

HMMM, odgovor na vprašanje strokovnjakinji....
Če sem razumela pravilno, sonce ribi, asc ribi, škorpijon-luna?, venera bik?
Manjše postave, skoraj neopazno pridrsiš med množico- priplavaš.
Čutne ustnice in lepi zobje, nežna oblika glave, svetlejši lasje, svetle globoke, nenano odsotne oči, ostroško razigran izraz na obrazu, duša nekoliko mehkejša.Svetla polt, lepi prsti, nežne dlani.
Hoja neizrazita, poudarjene ženske obline.V komunikaciji vsake toliko brez dlake na jeziku užgeš.Rada imaš domače ognjišče.Všeč ti je lepo opremljeno stanovanje.Imaš okus za vse lepo.
Groba predstava, mislim, pa da so za zadet tvari pomembne tudi hiše, aspekti in še kakšen uranček, ki videz, elektricijo-da ali ne, dobro položen..popestri..
Sem zelo falila? Jst sem v vaš forum prav slučajno padla...

PETRA

#18 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

EL Nino, tista o devicah in prehrani je bla pa malo močna. Mislim, da so device kar redne "samonadzorovalke." Mogoče delujejo drugače.

PETRA

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Rakica - presenetila si me s hitrostjo.. Že berem drug odgovor, ko zgoraj nekaj vidim.. Ribi in to...
Veš, mislim, da si preveč upoštevala "Ribji moment" pri meni (priznam, da sem ti pa Bika malo zanalašč zraven navrgla - sploh se mi ga ne opazi) ;~)
Upam, da ne zameris.

***Potem sem šele pogledala točno vse. pomota.
Sonce - Riba, Luna - Riba, ASC - Sco... seveda... potem je logično, da si upoštevala Ribjo sceno...
*****

Sem po faci bolj podobna opisu Afrodite - imam kriv nos.
Sicer imam majhna usta (arhaicen obraz).
Sem srednje, a prej večje kot manjše postave (170). Ko padem v prostor, udarim vanj - sem (po moji presoji) zelo opazna..
Oči imam svetlorjave (včasih zelenkaste, včasih oranžkaste in celo rumenkaste), zasanjane.... morda. Včasih, drugič pa prodorno gledam (zaradi astigmatizma, pravim sama). Res imam lepo oblikovano in manjšo glavo in svetle lase in polt. Zob nimam lepih, no, ne preveč. Imam jih preveč za v čeljust in imam posebnost - nimam dvojk.
Imam štoraste roke - tršate, kot morda Kozorog ali škorpijon - malo na lopataste. Postavo imam precej športno (dolge noge, ozke boke) - po postavi precej Ribja ali Strelec videz. Vendar ne pa po pojavi.
Hojo imam zelo izrazito, intenzivno - blazno hitro in odločno hodim.
Poudarjene ženske obline... pa v bistvu imam. ;)
Dom... ognjišče.. kot bi vedela, da imam ful v 4. hiši (mdr Luno) - vendar niti ne - v 10-ih letih, odkar imava Tima, smo se že 6X preselili. Ustvarjam pa res doma. Nimam pretirano zrihtano, sem estet samo v ustvarjanju - drugače me dosti briga, kakšno je.
Poudarek si dala na mojo Ribo.... Sem precej ostra - nisem tako mila in prijetna, sem pa prav zares malo hudomušna. Ja, morda Uranček... na MC (eksakt trigon venera) - Pluton na MC (trigon venera)...
Oster jezik - to pa itak! :>)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 afrodita

afrodita
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

VVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUU!!!!! BINGO! A pol je to vse horoskop kriv? Čist sm šokirana .... še sreča pol, da sem jo odnesla z lepim nosom ...... hja, zdej sej vem zakaj sem bla enkrat debela. x:Dx
Marsa je tok venero povdarla ...... jest jo mam v škorpjonu ..... kaj pa to pomen?

Ne vem zakaj mam občutek, da se bom kesala, da sem tole vprašala .... x:Dx

#21 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Škoda, škoda; res.Če bi vedla, da je asc škorpijon bi blo pa res vse drgač.Tud to, da si malo višja in da treščiš v prostor, bi kaplno.Preraseš videz s svojo energijo, ki je nekaj čposebnega in zato, da braniš, užgeš.Samo ta energija pol lahko udari nazaj.
Moj merkur je pa tud neptunovsko potuhnjen, ne gloda me tolk noter, bolj koga razkrije, a molči.Sej mene tekmovalnost ne moti.Sem pa mnenja, da je lahko kdo tudi boljši od mene.

Afrodita, nastuj se sekirat zarad kakšne kile preveč.

PETRA

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Ja - res je škoda, Rakica... Sem začutila, da tudi ti iz čiste notranje energije (podkrepljene z znanjem in izkušnjami) tole govoriš, in ne vem, če sem že koga kdaj kaj vprašala tule zase (razen Naceta o sanjah) - tako da mi je res žal... Nekako na pamet sem tisto "zdrdrala" in si predstavljala, da boš kar vedela, kakšen vrstni red sem imela jaz v mislih. Seveda bi to vedela, saj si jasno videla Ribo - pa še Ascendent etc - res bi verjetno "prilebdela"....
Jaz pa butnem, "preveč me je v prostoru" (Mars v četvorni konjunkciji v 4. hiši).

Hvala ti za tvojo razlago in tvoj čas.
Vidim, da res obvladaš (kaj te bodo zdaj vsi gnjavili!) ;~))))))))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Marsa, mogoče sem bila prveč direktna, a je bil to vzpodbujen agresiven mars?
Kar se mojega znaja tiče, je pa še daleč od željenega.Vsake toliko pa res z zanimivostjo "pokopljem" po papirjih, ker me kakšni tranziti, na katere se sploh ne razumem dobro, fejst "butajo" in si ji pol sama poskušam razložit.Drgač pa me zanima bolj psihološka stran astrologije, oz. način, ako si skozi planete kaj razložit, pomagat in razjasnit.Saj tudi kvadrati samo teoretično delujejo "negativno", pa to še ne pomeni, da to ni uredu.In če mi uran kakšnega partnerja "raztrešči", ko se mi približa, že pomeni, da ne bi bil taravi zame.Lahko, da pride direktno, jaz pa rabim takega, ki mola prit okol in mi zato ta prvi ne ustreza.Vsi nismo za vseh, ne glede na lepe ovnovske atletske postave ali škorpijonske " popoprane " izjave, NPR.
Opažam, da se nihče ne prključi na net?Dvogovor!?
Haaaaaaaalo, pokowc, El NIno, sta spet v lajfu tko zgodaj?


PETRA

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Kje pa (direktna) - najbolj sovražim mutenje, okrog ovinka, okrog vrele kaše ipd., in čustveno izsiljevanje. Prav nekaj takega sem hotela - direktno - saj pri videzu pač moraš biti, a ne? ;>)
Ja - tudi jaz (psihologija) - ampak to je pač ozadje, globina tega - obstaja pa tudi zunanja podoba - ta pa na prvi pogled pač najbolj prepriča - kajti, če rečeš nekomu, si vesoljna tečka, imaš vedno lahko prav. ;) Če pa bi meni rekla: imaš modre oči, pa ne bi imela prav... Saj štekaš...
hecno ne, kako res deluje vse skupaj?
Namreč - tudi meni se zdiš zelo Ovnovska - še posebno nekje - hočeš VSE in TAKOJ. ;>)))

El Nino hodi bolj zgodaj spat, a morda se še kaj oglasi, Pokowc pa je često nočna ptička, tako da se morda slednjega še lahko nadejaš... Sicer pa, včasih pa je Chat tudi zvečer vendarle dejaven - pa ti svetujem, da se vpišeš, medtem ko tule srfaš in odgovarjaš, pa ti mogoče še kdo uleti, vednar ne lovi me za besedo :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 1. junij 2002, 01:00

Kako je zdaj z Afroditino luno v škrpijonu? Privlači škorpijone?!
Cara mia, jest ti svetujem: ko začutiš, zagrab. Pa mal uživaj v življenju. Sicer moraš in veš tudi za odgovornosti....
Enyoj!

PETRA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0