Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Norost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
25 komentarjev na to temo

#1 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 20. maj 2004, 18:29

Toliko doživimo, okusimo, ...naše zgodbe so različne in vsak ima svojo. Včasih je dober pregled za nazaj, kaj se nam je vse zgodilo, česa ne moremo pozabit...

Najbolj nore in nepozabne stvari v našem življenju ...?
"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#2 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 20. maj 2004, 18:37

uh..pomotoma sem 2x objavila temo...pardon
velja ena..al pa obe...



:onfire: :onfire: :onfire:
"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#3 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 20. maj 2004, 18:39

mogoče zato, ker sem dala tak naslov... xsrcx
"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#4 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 20. maj 2004, 18:57

Moja najbolj nora izkušnja...hm...LSD x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#5 jess

jess
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 78

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:14

Nore dneve doživljam takorekoč skorajda vsak sleherni dan,pa naj bo to čista micena stvarca,al pa že dolgoletna.Odvisno kaj kdo jemlje pod besedo noro!?

#6 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:21

Ej, nisi v pravi temi x:Dx x:Dx . Tuki poveš, kdaj ti je blo noro! x:Dx Noro fajn, al pa ko si norel. xDDx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:24

:vragec:

hmmmmm......
mam dve nori izkushnji....
pa se ne morm odlochit, kera prevlada
prva....MUSHNCA....rdecha.....boljsh kokr LSD
druga ASTRA..../zelena mushnca/....smrtno nevarna


666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:31

Aha, ti pa čist noriš ob gobarjenju :palec: x:Dx

Pa še jih je, npr. Blue Tornado :O: , prosti pad :OO!: al pa hiša Alice v Čudežni deželi v Gardalandu xhypnox ( moj 20. r.d.)

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:33

:vragec:

aha
samo....
mushnca je GOBA
astra je pa GLJIVA x:Dx

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:39

in gljivarjenju x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#11 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:51

Ej, nisi v pravi temi Tuki poveš, kdaj ti je blo noro! Noro fajn, al pa ko si norel.

ne spomnim se. pozabu, al pa zanalašč fuknu ven iz glave x:o)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#12 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 20. maj 2004, 19:57

Stari, takih stvari ne smeš pozabt, x;)x če ne, pa poj z menoj:

Trčen sem in malo čez les.
Nor sem po dolgem in počez,
spoznal sem na Božični večer,
da se kolešček vrti v napačno smer.

- NOROST ,ujejejeje, NOROST

Pregorela mi je varovalka,
ne obratuje možganska črpalka,
popustile so mi vse zavore,
v zaprtem oddelku rešujem spore

- NOROST, ujejejeje, NOROST
xsingx xhypnox xegox xzobkox :farb: :fiju:

(PRIDIGARJI, Norost)

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#13 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 21. maj 2004, 00:38

1. En teden maturantskega v Španiji. Le v katerem mestecu x:Dx x?x Ni težko uganit. Sploh ne vem če sem bil v tem norem tednu kaj trezen. Vem samo to, ko sem prišel nazaj v LJ, so se mi roke tresele. Očitno sem imel abstinenčno krizo x:Dx x:Dx x:Dx .

2. Leta '94 v Grčiji, smo štopali v Mikenah. Rabili smo prevoz do Korinta. Pa nas en domačin odšlepa z Opel Astro. Malce predelana je bila. Tipa smo srečali že v pristanišču Nafpliju. Najbrž nas je zasledoval, kaj pa vem. Do Korinta je bilo 40km vožnje. Še nikoli v življenju nisem doživel tako nore vožnje. Nekam se mu je orng mudilo. Bil je živčen k pes. Kolega si je že pripravil nož za vsak slučaj. Vozil je najmanj 120 km/h v tretji prestavi. V četrto sploh ni hotel dat. Prehiteval je preko dvojne neprekinjene črte, na sredi najbolj zafukanga ovinka. . . Kolega, ki je zraven njega sedel ga je prosil da zaustavi. Pa se je delal da ne razume x:Dx . V manj kot 20 minutah nas pripelje do Korinta, zaračunal za nori prevoz x:Dx in se nam predstavi. Hehe najbolj smešno je bilo da je imel enako ime kot jaz. x:Dx x:Dx x:Dx Nekaj tako odfukanega še nisem doživel, al' sem pa bil preveč zadet. x:Dx x:Dx x:Dx . By the way v Grčiji vas lahko zaprejo za 7.let, samo zaradi enega jointa.

3. Pred leti preživel dva nora tedna v Kostelski dolini. Puno trave, alkohola, čevapa i pljeskavice, puno tripa, rafting po Kolpi, eno od najbolj norih avgustovskih mesecev v mojem življenju. Bili smo čisto svobodni brez obveznosti, brez skrbi, čisto neobremenjeni, ponoči zavijali kot tolpa volkcev pod Kostelskim gradom.
Ja sam ka mali pao s lipe

#14 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 21. maj 2004, 06:39

mushnca je GOBA

...ustvari, sve su gljive jestive, ali neke samo jednom....


x:Dx x:Dx x:Dx

#15 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 21. maj 2004, 08:08

Hih....ima toga puno......se ne morem odločit kaj od tega bi izbral. No, da vidim.....kaj mi prvo šine....... :vragec: .....ja....he-he.... nešto u troje. x;)x x:px x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#16 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 21. maj 2004, 08:11

Najbolj nora izkusnja.. Hmm Lunin Forum.. x:Dx x:Dx x:Dx
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#17 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 21. maj 2004, 08:44

Najbolj noro je bilo poletje na otoku, kjer smo se več kot deset dni skupaj samo smejali, peli, telovadili, hodili iz kraja v kraj, družba pa je bila res ta prava....skratka niti minute nismo bili na miru...
.......najbolj nor je bil naš smeh, res noro, kamkoli smo šli...še ljudje so čudno gledali........pa nismo bili zadeti, mogoče smo samo tak zgledli... xsrcx xcivx x:Dx
"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#18 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 21. maj 2004, 09:02


mushnca je GOBA

...ustvari, sve su gljive jestive, ali neke samo jednom....


x:Dx x:Dx x:Dx

:vragec:

pa zbog one gljive trebala mi detoksikacija
/prevedla mi je kolegica klele za sosednjo mizo x:Dx x:Dx x:Dx /

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#19 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 21. maj 2004, 09:36

uff, jaz sem imela tudi eno noro dobro izkušnjo z norimi gobicami x:Dx x:o)x x:Dx x:Dx .... x:Ix x:Dx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#20 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 21. maj 2004, 11:00

hmmm-
bunge jumping,prosti pad... :2src: :2src:
Vsaka ovira je priložnost.

#21 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 11:05

Uuuuu, frendica je šla zadnič na bungee, mi je mal opisvala...To mora bit totalna ludnica... :O:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#22 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 21. maj 2004, 11:07

maš naenkrat tolk adrenalina,da nehaš kadit x:Dx x:Dx x:Dx :palec:
Vsaka ovira je priložnost.

#23 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 21. maj 2004, 11:49

To bi pa rabla, ja x;)x Al pa bi si jih pol cel šop naenkrat prižgala, pa škatlo lexaurinov pa liter vodke x:Dx

Sej ne, sam bungee bi res probala, zarad filinga, ko daš pol čez, pa rečeš: hja, mater sm dobra.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#24 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 26. maj 2004, 22:11


mushnca je GOBA

...ustvari, sve su gljive jestive, ali neke samo jednom....


x:Dx x:Dx x:Dx

:vragec:

pa zbog one gljive trebala mi detoksikacija
/prevedla mi je kolegica klele za sosednjo mizo x:Dx x:Dx x:Dx /

666 zlomkou....tralala

Ti a delaš prevode tud' ko poslušaš Ramba Amadeusa x:Dx x:Dx x?x
Ja sam ka mali pao s lipe

#25 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. maj 2004, 08:45


mushnca je GOBA

...ustvari, sve su gljive jestive, ali neke samo jednom....


x:Dx x:Dx x:Dx

:vragec:

pa zbog one gljive trebala mi detoksikacija
/prevedla mi je kolegica klele za sosednjo mizo x:Dx x:Dx x:Dx /

666 zlomkou....tralala

Ti a delaš prevode tud' ko poslušaš Ramba Amadeusa x:Dx x:Dx x?x

:vragec:

besedil sicer ne razumem.....ampak.........ritem je pa dober x:Dx x:Dx x:Dx


666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0