Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrologija in depresija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
143 komentarjev na to temo

#51 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. maj 2004, 07:33

...
Akcija in samo akcija 300 km na uro. Kar pa tud vedno ne pase.
...


Seveda. Tu in tam se javi Tehtnica pa reče "ej, jaz bi pa tut da me malo božaš!". Pa tudi za rokco bi se včasih držala, ker je tudi to lepo. Ampak za takega Škorpijona je to eno drugo poglavje, bolje rečeno - eno drugo življenje. V tem se to ne bo dogajalo.

Škorpijon (tisti pravi, se reče, in tale tvoj je dovolj "pravi") vedno niha med uničevanjem in samouničevanjem. Zanj lep razgled s hriba ne obstaja. (O tem sem enkrat pred leti v Pepito napisal en lud članek - "Znamenja gredo v hribe". Bom ga našel nekje.) On mora viseti s police na nohtih - in se izvleči. In pri sebi reče "ha, Matilda, pa sem te spet enkrat".
Tako je z njim. Tehtnica bi se pa (ful prešvicana, kar jo v principu navdaja z grozo) vsedla na vrh hriba pa marjetico vtrgala pa uživala v sončnem zahodu. Kar je za Škorpijona seveda povsem nepojmljivo. Kaj pa je SMISEL tega? Kje pa je tu zmaga? In kdo je sploh koga?! (Edini rezultat zanj je utrgana marjetica. A smo se zato šli?!)

*****

< pa veckrat brez pred in poigre. >

Ej, Slavi, tale POIGRA ti je pa super. Tako enostavno in jasno, pa tega nihče ne uporablja!

Prav hvala ti za to besedo. x:)x

Pozdrav!

#52 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 27. maj 2004, 12:37

Razen depresije, Saturn (tranzit) 180 ( opozicija ) natalna Luna

lahko prinese enoletni rak (bolezen).

Neverjetno, kar Saturn in Luna bi lahko bili komplementarni

Linagam - Yoni

Capricorn - Cancer

Ochitno je to nekoch bilo, danas pa zhe manj!

#53 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. maj 2004, 12:41

Razen depresije, Saturn (tranzit) 180 ( opozicija ) natalna Luna

lahko prinese enoletni rak (bolezen).

xrolleyesx Kako to misliš, enoletni rak?
A po letu dni izgine ali to pomeni zdravljenje, ki traja eno leto? Lahko bi po tako depresivnem obdobju rak šele nastajal leto dni?

Ne vem točno kaj si mislil s tem?

#54 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. maj 2004, 06:25

Čisto mogoče, da gre za tistega raka, ki mu mi pravimo "hitri rak".

x?x

#55 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. maj 2004, 08:41

Bern :palec: Ti si pravi učitelj x:)x
Nehote sem tole prebrskala malo pri sebi in z mojo boljšo polovico - oba s škorpijonskimi venerami in vsem bogom ..skupaj..in se seveda strinjam s temle.
Mnogokrat "zmanjka" časa za pred in poigro..in seveda..bi bilo najbolje, da bi ostala lepo doma in zaprta v sobi - brez interneta seveda. Ker če bi šla ven, me lahko že sosed vidi. :vragec:

Pol pa vidi hudiča, ker z močnim strelcem me takšno nadziranje spravlja ob pamet..pa smo tam. Grem v skrajnost, takšno ali drugačno(seveda asc škorpijon x;)x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#56 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 28. maj 2004, 10:22

Ja, pa res. Ti si sicer dal prispodobo, ampak si se kako zadel realnost s hribom, rozico in lepim razgledom. To se je dejansko dogajalo. Kako ti toliko ves o skorpjonih, a mas kaksno izkusnjo? Kako pa tile "hudicevci" kaj prebolevajo:hitro, pocasi, al na kaksen nacin? Ampak kaj bi pravzaprav oni radi poceli v zivljenju, ce ne uzivajo v tako lepih in malenkostnih stvareh? A ni glih to uzitek? Da v vsaki stvari najdes kaj lepega in ne napake?

#57 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:16

...Kako ti toliko ves o skorpjonih, a mas kaksno izkusnjo?

Pozdravljena Slavi :palec: :palec:

Ker si večkrat spraševala kako in kaj:

Bern je astrolog profesionalec. Njegovo znanje je plod dolgoletnega študija in ogromno prakse.

Tudi Marsa in Mihela sta astrologinji profesionalki. :palec: :palec:

Ostali spadamo v naslednje kategorije:
-goreči radovedneži, ljubitelji astrologije, navdušenci, astro-začetniki, napol astro laiki, ljubitelji okultnih ved, naivneži, jasnovidci, zijala neumna, simpatični četaši, depresivci, osebe, potrebne astro druženja, alterenativci, astro samouki,zdolgočaseni uradniki, dobrohotneži in šaljivci, astro-info fehtarji, duhoviteži, celo enega zlodeja imamo....
:eek: :eek: x:Dx x:Dx :2src: x:o)x x:Dx :vragec: x:Dx

DOBRODOŠLA! :palec: :palec:

#58 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:32

Haha, Ruby, tole me je pa nasmejalo. :palec: xg:Dx

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. maj 2004, 11:38

Ruby, xokkx xokkx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 28. maj 2004, 12:14

No,se bom pa se jaz pridruzila vsem pohvalam. Sej lepo, da me nekdo seznani s cini v tej druzbi. Kot novopripadni clan se veliko ne vem, pa tudi ne, kam med nastete bi se umestila. Ampak, sej ni vazno, vazno da se mamo fajn!!!Uzivajte vsi, cetudi v taksnem dnevu, baje je pa primeren za pospravljanje, studij in urejanje uradniskih zadev:))

#61 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 28. maj 2004, 12:30

...
astro-info fehtarji, duhoviteži, celo enega zlodeja imamo....
...


xDDx xDDx xDDx

astro-info fehtarji ??!!

Pa kje si to našla, Ruby xDDx xDDx xDDx ?!

#62 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 28. maj 2004, 12:32

Ruby modelka x:Dx :vragec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#63 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. maj 2004, 13:42

:palec: Ruby ti to kar iz rokava? :palec: Maš vse "pogruntane" a ne? Nekaj časa si bila bolj tiho, zdej pa udri ga, čist škorpionsko. Glede na tvojo profesijo pa zi zadela BINGO. :palec:

#64 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 28. maj 2004, 21:12

Ostali spadamo v naslednje kategorije:
-goreči radovedneži, ljubitelji astrologije, navdušenci, astro-začetniki, napol astro laiki, ljubitelji okultnih ved, naivneži, jasnovidci, zijala neumna, simpatični četaši, depresivci, osebe, potrebne astro druženja, alterenativci, astro samouki,zdolgočaseni uradniki, dobrohotneži in šaljivci, astro-info fehtarji, duhoviteži, celo enega zlodeja imamo....

Wow, Ruby x:)x :vragec: x:Dx :eek: :palec:

#65 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. maj 2004, 21:19

-goreči radovedneži, ljubitelji astrologije, navdušenci, astro-začetniki, napol astro laiki, ljubitelji okultnih ved, naivneži, jasnovidci, zijala neumna, simpatični četaši, depresivci, osebe, potrebne astro druženja, alterenativci, astro samouki,zdolgočaseni uradniki, dobrohotneži in šaljivci, astro-info fehtarji, duhoviteži, celo enega zlodeja imamo....
:eek:  :eek:  x:Dx  x:Dx  :2src:  x:o)x  x:Dx  :vragec:  x:Dx

DOBRODOŠLA! :palec:  :palec:

:vragec:

mislm....kwa x:o)x :eek:

x:o)x x:Dx x:o)x x:Dx x:o)x x:Dx x:o)x

666 ZLOMKOU (ne pa zlodejeu :!!: )....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#66 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 29. maj 2004, 01:40

mislm....kwa x:o)x  :eek:

x:o)x  x:Dx  x:o)x  x:Dx  x:o)x  x:Dx  x:o)x

666 ZLOMKOU (ne pa zlodejeu :!!: )....tralala

Saj, se opravičujem:

-imamo enega zlomka in 666 zlodejev! :palec: :palec: :palec:

x:Dx x:o)x x:Dx x;)x

#67 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. maj 2004, 07:10

ruby x:Dx x:Dx x:Dx x;)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#68 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 29. maj 2004, 07:42

x?x x:Ix

SuperRuby :palec:
Ampak ne razumem:

Fehtarji?
četaši?
Zijala neumna?

Molim prevod. Da preverjam kakšne vse kategorije obsegam x:Dx x:Dx

Pratim ovu tematiku in VSE kaj su napisali Bern in Marsa je natančno xokx

#69 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 29. maj 2004, 07:48

In ZLOMKOU, kaj je to??
x:Ix
:eek:

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2004, 08:12

x?x  x:Ix

SuperRuby :palec:
Ampak ne razumem:

Fehtarji?
četaši?
Zijala neumna?

Molim prevod. Da preverjam kakšne vse kategorije obsegam  x:Dx  x:Dx

Pratim ovu tematiku in VSE kaj su napisali Bern in Marsa je natančno  xokx

Hehe... Alica, fehtarji je kad netko... zhica... nesto trazi djabe.... npr. klosharji zhicajo (nekako = fehtajo)...
Inace to dodje iz recenice 'fukfehtarji' (predpostavljam), sto znaci one sto stalno traze sex...
Cetasi ni ja ne razumem - mozda dodje iz chat - chat-ati (infinitiv) - chetash - onaj koji chat-a... Recimo (ni nujno, da je to).
Zijala neumna?
Zijati znaci zevati - kad glupo gledas, kad se recimo cudis nesto.... a u ovom kontekstu recimo kazemo - ta je pa res zijalasta - ova se stvarno glupo ponasa ili nista ne shvaca (*a ne znaci nujno da je to sad glupa)... hmmm, kako to objasniti?
A razumes priblizno? x:Ix :8):

p.s.
Zlomek (plural, 2. - zlomkov) - je jos jedna od slovenskih recenica za vraga:
Vrag
Hudich
Hudobec
Zlodej
Zlomek
...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 29. maj 2004, 08:14

In ZLOMKOU, kaj je to??
x:Ix
:eek:

kada naraste, bice pravi :vragec: x;)x

#72 alica

alica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 29. maj 2004, 08:55

Eh, hvala za prevod:
obsegam več kategorij x:Ix malo pametnih, mi se zdi :xx!: x:Ix
a vi imate polno naziva za vraga x:Dx

Ovaj aakhutov je simpatiko

Pozdrav!

#73 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 29. maj 2004, 09:07

a vi imate polno naziva za vraga x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

#74 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 29. maj 2004, 09:15

Pozdravljena Alica :palec: :palec: :palec: ,

PO SSKJ:
Fehtati-am nedov.,pog.prositi:fehtal je očeta za denar/na stara leta je fehtal beračil, prosjačil...

- tudi nafehtati naprositibrez plačila dobiti dobrino, izprositi:pri gospodarici je nafehtala malo prave kave/delat pojdi, pa ti ne bo treba fehtat

Tu na forumu se radi malo pohecamo :palec: medtem ko se družimo! x;)x x^x . Je pa super, ko dobiš dober astološki odgovor od nekoga, ki zadevo obvlada x:px x:)x x^x
Tudi sama sem med fehtarji astro znanja, pa kaj iz kakšne astro knjige prepišem,pa zelo cenim astologijo, pa astro laik sem, pa navdušenka. x:)x x^x Najbolj pa mislim, da spadam med nepoboljšljive šaljivce! x8Dx x:Dx x:o)x x:Dx

#75 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 29. maj 2004, 09:21

P.s. Aira :palec: :palec:

Kakšna lepotica si! :palec: :palec: x:)x
Tale nova ikona je še lepša od prejšnje! x^x

Ti držim pesti za tvoje načrte: še danes, pa jutri in v ponedeljek FINITO x;)x :palec: :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0