Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prebolevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#51 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:25

jst svoji frendici vedno rečem, da si mora po tistem, ko je tip dampne reči -KURC GA VID!!! pa je vse bolje! x;)x

#52 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:26

Veš kaj pravijo:"Išči,išči pa boš našel!" Hrana ni še nikomur sama v usta skakala, si jo moraš poiskat in pripravit! x;)x  x8Dx

mene pitajo ženske......... jst se pa pustim x:px x:px x:px x:px xsrcx

#53 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. junij 2004, 15:28

no ja............. včasih pa res / malo bolj ji moram pihat na dušo x;)x x:Dx x:Dx

#54 Zobi

Zobi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:41

Riba (asc.vodnar), prebolevam ze kako leto, pa ne kaze, da bo kmalu konec... :( :V:
I will not fear the perils of the tempest nor the evil sorceries used against me. For today all doors have been opened unto me no mater how they have been closed...

#55 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 5. junij 2004, 12:53

Hej zobi, samo riba je premalo, dej se kaksne druge podatke ali pa kar rojstni datum z uro, pa ti bomo kej vec povedali in svetovali. Pri meni gre tudi zelo pocasi. Rakica.

#56 toby

toby
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 8. junij 2004, 22:41

Tehtnica,asc. lev,luna v tehtnici.....

danes zvečer sem ostala sama s psom in krediti,ki mi jih je "zapustil",v nedokončanem stanovanju.....

x:(x

hudo je,grozno.....kako šele bo...?

#57 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 8. junij 2004, 23:05

Toby, verjamem, da si žalostna zaradi izgube. Danes ne moreš razumeti, vendar prišel bo dan, ko se bo pokazala tudi rešitev. Verjemi vase :palec: x:)x
Žaluj in opravi ritual žalovanja...vsekakor položaj v katerem si se znašla ni rožnat a še vedno so lepe stvari okoli tebe in stvari, ki so vredne življenja.
Srečno!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#58 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 9. junij 2004, 00:29

Tehtnica,asc. lev,luna v tehtnici.....

danes zvečer sem ostala sama s psom in krediti,ki mi jih je "zapustil",v nedokončanem stanovanju.....

x:(x

hudo je,grozno.....kako šele bo...?

Vse se da preživeti, tudi to. Verjemi. :palec:
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. junij 2004, 08:17

drži se toby :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 9. junij 2004, 08:23

Toby, sranje tile krediti, kar se djeda tiče.. to :palec:
Prej gre, prej boš prebolela, če že ma namen.....
Boš vidla, da bo še vse fajn! Sam finance pošlihtat, pa bo.. mogoč je pa dobra stvar to, sej ne bo časa nanj mislt.. Ko ga šljivi.... :vragec:
Mushi

#61 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. junij 2004, 08:24

:palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#62 toby

toby
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 9. junij 2004, 08:53

Hvala vam za vzpodbudne besede.....

Res je zelo hudo......pa še ti dve moji tehtnici mi ne pustijo ,da razmišljam z razumom in me kolebajo med njim in čustvi.
ko bi potrebovala tisto levinjo,ki je še v meni....je pa ni......

:sori:

#63 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 9. junij 2004, 10:42

levinja se bo zbudila, ko ji bojo preveč na rep stopli.... grrrr... x:o)x
Mushi

#64 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 9. junij 2004, 17:18

Ma ja, dvojčki so redkokdaj tko full ranljivi, sj pravm, non stop neki bi se igrali, intelektualna šibancija gor in dol....
Verjetno težkoprebolevajo škorpjoti, ker majo neke globoke sfere v sebi in si ne priznajo določenih stvari, pol pa hodjo okol ku da nč ni, notr pa vre-do razsula- a nepokaže naven prav nič....


x:px x:px x:px

#65 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 9. junij 2004, 20:11

Hvala vam za vzpodbudne besede.....

Res je zelo hudo......pa še ti dve moji tehtnici mi ne pustijo ,da razmišljam z razumom in me kolebajo med njim in  čustvi.
ko bi potrebovala tisto levinjo,ki je še v meni....je pa ni......

:sori:

Nekoč se mi je zgodilo nekaj podobnega...danes ti lahko rečem, da je vsaka stvar za nekaj dobra... x:)x

Mef z obale je rekel takole:
"...Ne se dat, pred tabo je vse , če si sposoben revolucije.Če plačaš rundo te razumemo vsi, smo pač ljudje , ki se jim vse zgodi ! Ne se dat , poglej malo okrog,da greš v nebesa še ni treba bit Bog.
Ne se dat , tako se zgodi, da greš naprej pa ne poznaš poti, in rabiš koga da ti smer pove, da plača rundo da pozabiš na vse...

Ne se bat , ni boljših kot ti, ko pade mrak in gre mraz u kosti, ko natakarca še zadnjo odpre ..."
Dum spiro, spero.

#66 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. junij 2004, 09:36

Riba (asc.vodnar), prebolevam ze kako leto, pa ne kaze, da bo kmalu konec... :( :V:


Riba z ASC Vodnarja ima Sonce (verjetno) v drugi hiši, kar pomeni vrednotenje, nekaj stabilnosti, poudarek na pomenu samozavesti. Če Vodnar v takem položaju pomeni, da veš, kaj hočeš (bolje rečeno: da se ti zdi, da veš, kaj hočeš), Ribina samozavest pa je odvisna tudi od tega, ali je vse tako, kot "mora biti", je potem precej hudo, če se nekaj bistveno spremeni.
Obrni se k sebi, popraskaj malo in poišči, kje so težave v tebi in ne v bivšemu. Na tak način imaš več možnosti, res pa je, da bo malo bolelo. Finta je ista kot z razbolelim zobom: če ga pičiš ven, boli za znoret, potem je pa v redu, lahko pa se mrcvariš še zelo dolgo časa.

Kje je profit? Stvari je treba postaviti na drugačne temelje (recimo "pričakovanja"), da se naslednjič ne zgodi isto. Ampak s tem samoljubjem (ASC Vodnar ter Sonce, Merkur in Venera nekje na levi strani horoskopa), ki je povrh vsega še neutemeljeno, to ne bo lahko.

Pozdrav!

#67 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 12:27

he he sm tole najdla.......pa mal študiram in u bistvu s prebolevanjem ljubezenskih zvez nism nkol mela nekih problemov....ker kj češ prebolevat neki kar veš da je piši propalo...mogoč ena žalost, tist škoda, sj je blo lušno dokler je blo...pa idemo dalje, brez zamer in tega x;)x
so pa druge stvari tud k jih je treba prebolet, smrti razne in štale podobne...čprov sm tud tuki dokaj racionalc, pa so bla obdobja k sm res mela pizdarijo....to ni blo več prebolevanje ampak dobesedno že ono trpljenje......tist k se vse teb lomi in trga in se ti meša od bolečine :V: sam kle sm čudna....nesposobna to delit, povedat, pojamrat....vse se u men dogaja.....kt ranjena živau, k se zavleče nekam na samo in se zliže....al pa ne :sori:
no do zdej sm se zmeri zlizala :palec: x:)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#68 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 14:37

...prebolevanje... kok dolgo...odvisno od tega kok je omejen tvoj um... :sori:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#69 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 14:38

xsmx joj samson
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#70 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 15:00

xsmx joj samson

..kaj a ni res??... po vseh zakonih kvantne fizike... x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#71 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 15:02

no seveda xcivx x:Dx , tis tak najbrihtnejši x;)x x8Dx nemamo da osporavamo :palec:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#72 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 15:36

no seveda xcivx x:Dx , tis tak najbrihtnejši x;)x x8Dx nemamo da osporavamo :palec:

...eh., najbrihtnejsi to lih ne vem, ziher pa najboljse čufte skuham... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#73 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 15:38

...eh., najbrihtnejsi to lih ne vem, ziher pa najboljse čufte skuham... x:Dx

x:Dx to pa na besedo ne verjamemo :vragec: xcivx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#74 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2006, 15:46

x:Dx to pa na besedo ne verjamemo :vragec: xcivx

...a ti ves, da je Pikica vcasih lahko hodila tut po cestah k majo najvecjo dovoljeno obremenjenost manjšo od dveh ton... to je blo preden je moje čufte jedla... povedano drugače: sporoc mi k bos tolk nasparala, da si bos lahko prvoščila da se ne bi dobro poročila... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#75 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. november 2006, 15:48

...a ti ves, da je Pikica vcasih lahko hodila tut po cestah k majo najvecjo dovoljeno obremenjenost manjšo od dveh ton... to je blo preden je moje čufte jedla... povedano drugače: sporoc mi k bos tolk nasparala, da si bos lahko prvoščila da se ne bi dobro poročila... x;)x


xrolleyesx ne računam glih na dobro poroko xcivx je lohk še tok dobra, lohk je bill gates clo, pa klinc k mam urana v drugi pa še v sco :o|o: skopni x:Dx
tak da....sam čufte sem, brezskrbaj x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0