Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kamen z blažjo energijo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 Rodohrozit

Rodohrozit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 1. junij 2004, 07:41

Zdravo!

Kateri kamen priporočate za 75 -letnico (jutri praznuje rojstni dan). Hotela sem ji podariti kameno strelo, pa sem brala, da če je ne znaš uporabljati, si lahko narediš več škode kot koristi. Tko da kamena strela najbrž ni najboljša izbira. Nebi rada, da ji gre kaj na pritisk ali srce.
Kateri kamen ima bolj blago energijo"

LP

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2004, 07:51

Podari aventurin ali zhad (slednji je tudi zascitni kamen in verjamejo, da prinasa sreco) ali katerega od ahatov (primeren je mroda najbolj bel).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. junij 2004, 19:23

Zdravo!

Kateri kamen priporočate za 75 -letnico (jutri praznuje rojstni dan). Hotela sem ji podariti kameno strelo, pa sem brala, da če je ne znaš uporabljati, si lahko narediš več škode kot koristi. Tko da kamena strela najbrž ni najboljša izbira. Nebi rada, da ji gre kaj na pritisk ali srce.
Kateri kamen ima bolj blago energijo"

LP

Škoda, da tudi zanjo nisi napisala ascendenta. x:Dx x:Dx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2004, 19:54

xDDx - Tedaj leta 1929 niso vpisovali ure... :) ;)

cestitke babici za jutrisnji jubilej, Rodohrozit! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. junij 2004, 22:10

xDDx - Tedaj leta 1929 niso vpisovali ure... :) ;)

jebi ga, pol... :sori:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. junij 2004, 22:18

x^x Lahko pa poda Luno (najbrz, tudi to ni nujno, ker se lahko istega dne zamenja, lahko pa se sklepa) x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Rodohrozit

Rodohrozit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 2. junij 2004, 07:36

Cao!

Bakici sem kupila beli ahat. Se mi zde kar lep, pa bela barva mi tud deluje nekako zdravilna. Bo vesela.
Bom ji rekla, da ji Marsa želi happy birthday.

Uzivite.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0