Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Retrogradna Venera


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
334 komentarjev na to temo

#1 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 14. junij 2004, 20:45

Venera je retrogradna že od 18. maja. V tem času ste verjetno že občutili, kako vpliva na vas? xsrcx
Dum spiro, spero.

#2 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. junij 2004, 21:03

Venera je retrogradna že od 18. maja.  V tem času ste verjetno že občutili, kako vpliva na vas?  xsrcx



aha ..na 14.st.Dvojčkov.Kaj vem...teh hitrih tranzitov ne gledam.
Počutje pa...danes Plutonsko in morda jutri Uransko x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#3 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 14. junij 2004, 21:06

hja, vračajo se obrazi, ki pa ni mus,da so sprejeti, važno je, da prav reagiramo x:Dx
k vemo, da je le retro in ni dolgoročno morda :8):
drgač pa na ene vpliva sprejemljivo, na druge pohujšljivo, ostale pa le kot razumski pozdrav x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#4 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 14. junij 2004, 21:08

x^x Ja,jaz jo kar občutim :V: ali mi zato gre v ljubezni vse narobe x?x

Lep večer,D :2src:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#5 toby

toby
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 14. junij 2004, 21:18

ja,moram rečt,da je udarila z vso silo......
no,po meni ne tolko....je pa zgleda kar fajn počila po mojem (bivšem) fantu.......ki se je kar odselil in šel svojo pot.....iskat srečo in svobodo......tako je on to obrazložil. x?x :o|o:

glede opazovanja ljudi okoli sebe.....opažam,da so nekateri zelo "čudni" zadnji mesec.....potem bo vendarle nekaj na tem!

#6 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 14. junij 2004, 21:33

Meni se sprehaja po 5.hiši...sami zateženi tipi me kličejo, poročeni ali kako drugače nepravi xrolleyesx Sem se pa zabavala več kot ponavadi. x;)x x:Dx

Aja, in ker je v Dvojčkih, kar naprej visim na telefonu in na netu . xracx
Dum spiro, spero.

#7 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. junij 2004, 07:24

Jaz imam natalno venero v dvojčkih...tako se mi zdi, da tole posebno čutim... x;)x

Neverjetno, koliko ljudi iz preteklosti se pojavlja... :eek: ..včasih se že prav zabavam..in si mislim, no kdo se bo še oglasil...

Astra
Per aspera ad astra

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. junij 2004, 07:39

:palec: Jaz jo imam na IC in želja za polepšanje doma je prisotna že kar nekaj časa. Upam, da bo tudi realizacija kmalu.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2004, 07:53

Oona, kul, dbest si si spomnila! :palec:
Ampak a mislis, da lahko vsakdo pri sebi opredeli, kaj tocno je bil vpliv tele venere in kaj recimo plutona v opoziciji (recimo ljudem z mocnim dvojckom)... Ipd. ...
In Rak, ki zdaj dozivlja cudne, stare, odbite scene, ali je to zaradi saturna (in zdaj se marsa) tam ali je to zdaj zaradi venere...
Pa filing, da smo vec doma, se ukvarjamo s tem podrocjem, je recimo tudi zato, ker se je mars preselil v raka...

Jaz nimam nic v Dvojckih, sicer pa mi Venera zdaj tvori kvadrat z ribjim stelijem, nahaja pa se na osi moje 8. hise.
Moram priznati, da sama nic zelo posebnega ne cutim.... da bi prav lahko opredelila - evo, to je pa zdaj vpliv venere...
Cudno, ker je sicer kar mocna, jo imam doma, pa se vladar dveh his je...
V bistvu bolj cutim Saturna v 8. kot pa venero na osi (meja med 7. in 8.)...
No, oba pa sta zasluzna, da se nam na poti pojavljajo stare stvari, ljudje... (vendar ce sem natancna, je to bilo ze prej, torej potem v bistvu lahko to pripisem prej saturnu)...
Prav tako pri obeh teh polozajih prihaja do prevrednotenja ipd.
Tudi je take prehode (ki ti morda dolgorocneje kaj prinesejo) -vsaj meni- lazje opazovati 'za nazaj' kot pa, ko dogaja....
Tako morda kasneje kaj postekam pri sebi...
najbrz pa je itak tako, da ti seveda deluje oz. mocneje deluje, ce dogaja vse skupaj na kaksni pomembni tocki osebnega horoskopa.

Aja, p.s. sory, sele zdajle sem opazila, da si napisala pravzaprav - posamezna znamenja...
Torej - sem Riba (stelij -S,L,Me,Ma) z Venero v Biku (v 6., sicer pa vlada tako 6. kot 7.).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. junij 2004, 07:57

ah, ne vem, če je to venera al cela grešta nekih drugih tranzitov , je pa precej zoprno in sam čakam, da mine :xx!: xcivx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#11 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:05

No, jst sm pa rakica z venero v dvojckih in samo cakam, da gre to obdobje mimo, mi je do zdaj najbolj zoprno. Prekinitev dolgoletne veze do veckratnih popadkih je zdaj dokoncna.
Kako pa retrogradna venera vpliva na tistega, ki jo ima v natalni karti (recimo v skorpjonu) in kako tale tranzitna retrogradna venera?

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:20

No, jst sm pa rakica z venero v dvojckih in samo cakam, da gre to obdobje mimo...

x:o)x x:Dx x;)x
Saj bo - mimo, samo iz tega raje kaj potegni, se nauci... ko bo ze mimo, bo ze 'prepozno' (za ucit se ta test)..

Pa sory, ker te spet odpravim z linkom, ampak o retrogradnosti (tudi venere, o tem sem prepricana), smo ze ogromno govorili, imamo celo dve precej aktivni temi odprti (ki pa ju se nisem uspela zdruzit, ker je malo komplicirano, ker se bodo najbrz komentarji prepletli)
Tako te vabim, da si ogledas temi retrogradnost in si se tam pogledas, kaj smo nekateri ze povedali...
Retrogradnost :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:29

Ah moja natalna Venera v konjunkciji z Neptunom pa Soncem, v Škorpijonu.

Hm, morda izgledam živahna, vendar ne, to je le videz, sem potegnjena vase in moje notranje življenje je trenutno zelo živo, kar brbota.

Čas za resne premisleke ( xrolleyesx oh, le kako?) in velike odločitve.


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca (Sco)

#14 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:29

Slavi, kako zanimivo...jaz sem tut rakica...z venero v dvojčkih...pa mi je to obdobje dbest.. :palec:
Ful norim okoli... xrolleyesx ...in dobro se počutim, samozavestna sem...in ker to širim okol sebe..tut dobivam same pozitivne reakcije...
Prav v tem času pa imam še natančno opoz plutona z natal venero.. xrolleyesx x:Dx

Tako da je verjetno res...da je treba pogledat druge planete, ki so sprožili dogodke pr teb...jaz razida s fantom neb pripisovala retro veneri...v času retro venere...se ljudje vračajo..po moje...ne pa izginjajo...

Astra
Per aspera ad astra

#15 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:41

:sori: Ne vem, Astra, meni se vračajo DOGODKI, ne nujno ljudje...


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#16 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:44

u glavnem, najlepše bo, ko bo mimo x^x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#17 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:47

Mucamaca, upam, da prijetni.. x;)x ....čeprav se mi zdi, da ne... :sori:

Astra
Per aspera ad astra

#18 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:49

.. :o|o: tja, pravzaprav presenetljivi....(za moj age..)

lahko so tudi prijetni, samo jaz sem malo v dvomih tule... x:Ix

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#19 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. junij 2004, 08:52

Muc mac, uživaj x!x ...dvome pusti za kasneje... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. junij 2004, 09:06

Heh, nimajo vsi venere v Levu in Marsa v ovnu... xrolleyesx :o|o: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 15. junij 2004, 12:10

Jaz imam natalno venero v dvojčkih...tako se mi zdi, da tole posebno čutim... x;)x

Neverjetno, koliko ljudi iz preteklosti se pojavlja... :eek: ..včasih se že prav zabavam..in si mislim, no kdo se bo še oglasil...

Astra

Da nimaš ti Venere v trojčkih... x;)x x:o)x x:Dx
Dum spiro, spero.

#22 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 15. junij 2004, 12:56

Marsa, oprosti, pomoje mas ze poln kufr mojih kiksov. Se bom zdej probala drzat zacrtane teme, ampak ti moram pa vseeno povedati, da sem prebrskala po vseh ostalih povezavah z retrogradnostjo in o retrogradni veneri nisem prav dosti zasledila. O vseh ostalih planetih je govora, o tem pa ne prevec. Kaksna ideja mogoce?

#23 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 15. junij 2004, 12:58

00na - HJ, jest se ne bi hvalu s tako Venero
sm mislu tist kar g.Astra poudarja
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#24 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 15. junij 2004, 13:03

00na - HJ, jest se ne bi hvalu s tako Venero

Drž se ! :palec: Sigurno ti Venera nagaja... x:Dx
Dum spiro, spero.

#25 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 15. junij 2004, 14:09

:eek:

UUUU, in če je pri IC, pa kakšni 4. ali 5. hiški al to pomeni,....

ma ne!! x:Ix x:Ix (otroke???)


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0