Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Retrogradna Venera


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
334 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. junij 2004, 10:03

Marsa, oprosti, pomoje mas ze poln kufr mojih kiksov. Se bom zdej probala drzat zacrtane teme, ampak ti moram pa vseeno povedati, da sem prebrskala po vseh ostalih povezavah z retrogradnostjo in o retrogradni veneri nisem prav dosti zasledila. O vseh ostalih planetih je govora, o tem pa ne prevec. Kaksna ideja mogoce?

Slavi, sory, sele zdaj sem opazila tole... No, saj zdaj pa je itak ze kar ful komentarjev in zagotovo si lahko kaj razbrala iz vsega skupaj - in kaj se bo se sproti dodajalo...

Sory tudi, ker nisi nasla nic na linkih, kot sem ti nekako obljubljala... ker vem, da smo o retrogradnosti govorili sicer splosno, vendar tudi omenjali primere osebnih planetov s takim gibanjem, sem bila prepricana, da smo ziher obravnavali tudi venero. :palec: :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 18. junij 2004, 10:05

A vidiš, da je tut odvisno, kako se sam počutiš...ko gledaš ene tranzite...in jih potem razlagaš... x:px

Sicer pa je Mihela res dobro opisala, kako se počuti, ker ima asc pač v tehtnici...ima logike...

Astra
Per aspera ad astra

#53 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 18. junij 2004, 10:28

Mihela, jaz bi takoj napisala, da boš imela kakšno skrito avanturo...ponovljeno iz davnih časov... x:Dx

Mah, se učim, kaj vse lahko pomen kak tranzit... x;)x

Astra

Sej bi lahko to pomenilo kar si rekla vendar, če bi šlo za zelo konkretno osebo, veš v močno zasedenostjo zemlje. Potem se te stvari morejo realizirati snovno. Pri meni pa je vse v doživetju in občutenju. Lahko bi bilo v domišljiji, vendar trenutno nisem v tej fazi, trenutno sem v fazi občutenj ( progresivna Luna v raku).

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#54 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. junij 2004, 10:54

xrolleyesx To pomeni, če imam sonce 90 na uran je še vedno boljše, kot, če bi imela sonce neaspektirano od kogarkoli? xrolleyesx

#55 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 18. junij 2004, 10:56

Joj pa še to,

veš kaj se je zgodilo, na dan ko je bila retrogradna Venera v eksaktni konjunkciji z ascendentom in je tranzitna Luna aplicirala k tej Veneri.

Bla sem inicirna v neko mantro, neko vrsto meditacije (nevem kako se to prav reče, ker v teh zadevah nisem domača). In moja Venera je vladarica 12. hiše in vkleščenega znamenja 5. hiše, ter je med drugim v sekstilu z Neptunom. Tako, da je kar zanimivo, kako se lahko stvari izrazijo.

Če bi bila vladarica samo pete( in to ne vkleščenega znamenja), pa naprimer prve, potem bi mogoče celo začela ljubezensko avanturo z neko osebo iz pretekosti.

Ha ha.
Se mi zdi, da tega nisem niti sposobna, kot poročena in zvesta seveda.


Toda ne, vse je v občutenju, veselju, sreči. Nič konkretnega le notranje.

Pa še Astra, asc imam v dvojčku, stelij v tehtnici. Če je to kej pomembno. Pametna sem kolkor sem ( neki srednega), toda astrolgoja je edini talent, ki mi je v tem življenju dan, vsi drugi talenti ostajajo skriti v ukleščeni znamenju pete hiše.

Včerej je bil mlaj na mojmu ascendentu in kaže, da imam potrebo po tem da se pokažem. x:Dx x:Dx


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. junij 2004, 11:25

Včerej je bil mlaj na mojmu ascendentu in kaže, da imam potrebo po tem da se pokažem.  x:Dx  x:Dx


Vse dobro,

Mihela.

:palec: - Sem opazila, da te skorajda ni okoli... - se spomnis retro merkurja, no zdaj ko je venera, je se izraziteje to ocitno pri tebi... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 18. junij 2004, 11:29

Res je.

Pa ne sam tudi, sa sploh se umikam vase.

v.d.,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#58 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 18. junij 2004, 13:24

smo kr previdni, zarad izkušenj, da smo lahko še boljši x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#59 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 18. junij 2004, 19:40

ojla, vem za dva, ki sta obnovila vezo...med retroVenero...
on, kot rakec v asc jo je tolažil, ko ga je zapuščala zarad drugega,
zdaj pa  :eek:  sta spet skupaj...

Cestlavie

dobro jutro in lep dan vsem  x:Xx
Stankaaa

Hihi Stanka... se ni za bat... SPLJOH x:o)x x:Dx x:Dx x;)x

Aja... in ko smo že v retro veneri... danes mi je pisal še en bivši, od katerega dobim mejl noro noro poredko - samo da on nič ne praska, ampak samo komaj čaka, da me spet stisne v objem kot dober prijatelj xsrcx . Rada ga imam. xsrcbumx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#60 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. junij 2004, 11:13

Dajmo tole Venero mal porint... x;)x sem skor brez cvenka... xrolleyesx računčki pa kar prihajajo. :inocent:
Dum spiro, spero.

#61 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. junij 2004, 12:57

xrolleyesx To pomeni, če imam sonce 90 na uran je še vedno boljše, kot, če bi imela sonce neaspektirano od kogarkoli? xrolleyesx

ja :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#62 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. junij 2004, 13:10

x;)x x;)x Skoz nemirno morje, ampak dogaja pa. :palec:

#63 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. junij 2004, 14:08

:palec: x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:29

Bolje razburkano morje kot mirna stojeca mlaka. :palec: :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:43

To pa res, nekaj se mora dogajati... x^x x;)x

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:45

A ne, no?

'Coln je v pristaniscu varen, a dno mu bo pocasi zgnilo'.
Moja prispodoba (morje, mlaka) pa ni bila nakljucna.
Sem riba, skorpijon - dejansko obozujem morje in reke, ne maram pa jezer in mlak (nimam nic v raku, kljub polni 4. hisi z luno vred - razen vozla in vertexa v raku - v konj.)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:47

:palec: Men tud že dno gnije... x:Dx
Dum spiro, spero.

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:56

x:px torej se spokaj 'ze enkrat' na Norvesko! x8Dx x;)x x:o)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:58

Pa menda ja ne s čolnom :eek: x:Dx

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 18:59

x:o)x x:Dx x;)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:03

Pa menda ja ne s čolnom :eek:  x:Dx

Če boš ti veslal... :vragec: a maš kaj dober čoln? x;)x No ja, pa vesla so važna xyesx
Dum spiro, spero.

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:10

Ja, pa se moc v mishicah za slednja (vesla). x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:28

Pa menda ja ne s čolnom :eek:  x:Dx

Če boš ti veslal... :vragec: a maš kaj dober čoln? x;)x No ja, pa vesla so važna xyesx

Seveda, saj so tudi zame pomembna vesla x^x , kaj ti pomeni dobra makina, mašina pa "hin" :xx!: x:Dx

#74 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:38

:palec: :palec: :palec:
Sem vedla, da ma Boris dobro makino xyesx xsmx
Dum spiro, spero.

#75 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:40

Haha, me veseli, da si vesela x;)x xDDx :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0