Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Anketa:katere živali se najbolj bojite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
64 komentarjev na to temo

#1 ŠMUKICA

ŠMUKICA
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 24. junij 2004, 10:56

a) psov

b ) mačk

c) konjev

d) drugo
ŠMUK

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. junij 2004, 12:41

a) vesh, netopirjev
b ) pikajochih zadevscin (ogabni klopi, malaricni komarji in gigantski srseni ipd.),
c) brnecih... (kacji pastirji, suhe juzine, leteci brneci hrosci ipd.)

*) varanov (ki jih je malo morje tule okoli x;)x)
*) hmm... ?konjev? (malo, tezko bi rekla, da se prav bojim, recimo da imam malo respekta, pa se muhast in nepredvidljiv se mi zdi konj).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 GOMETULJCICA

GOMETULJCICA
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 388

Objavljeno: 24. junij 2004, 12:56

* najbolj se je treba bati tistih živali na dveh nogah, ki se ti ne upajo pogledati v oči, ko govorijo s tabo in je njihov stisk roke tak kot bi se rokoval z mrličem x;)x - mlahav
Objavljena slika
Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,
temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

#4 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 24. junij 2004, 14:19

Ne bojim, ampak totalno nervirajo me insekti - cebele, ose, cmrlji, serseni,komarji,kobilice...ma vse!
Po drugi strani se mi pa smiljo in jih ne pocim xrolleyesx x:Dx
Ne maram se kakih golobov pa podgan
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#5 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 24. junij 2004, 18:54

od vseh zivali se najbolj bojim travestitov :xx!:
Vsaka ovira je priložnost.

#6 GOMETULJCICA

GOMETULJCICA
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 388

Objavljeno: 24. junij 2004, 19:15

od vseh zivali se najbolj bojim travestitov :xx!:

x:Dx x:Dx x:Dx :palec: :palec: x:Dx x:Dx x:Dx x;)x
Objavljena slika
Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo,
temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo!

#7 Mikica

Mikica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 270

Objavljeno: 24. junij 2004, 20:39

Jaz se pa bojim pajkov, pa ne vem zakaj verjetno tega ko leze po tebi in ko zamahneš ne gre dol samo leze in leze!!! Jojoj....No ap škarpijoni mi tudi niso ravno najlepši!
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *

#8 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 24. junij 2004, 20:46

Srsenov, gomazecih bitij in velikih hroscev.... pa PSOV!!!
Pajkov pa ne...so mi tko fajn... x:Dx :palec:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#9 Mikica

Mikica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 270

Objavljeno: 24. junij 2004, 20:56

x;)x Spidergirl x;)x x:)x
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *

#10 Mikica

Mikica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 270

Objavljeno: 24. junij 2004, 21:02

Z kužki poa ima izkušnje moja mai...enkrat na morju so imeli enega psa ki mu pravimo, da mu je koža prevelika x;)x in je mami šla mimo in je avtomatsko rekla joj, kak si ti grd in od takrat naprej ni mogla več mimo tistega psa, saj je takoj ko jo je zagledal začel lajati in renčati in vse nanjo! Jaz sem mu pa rekla, da je lepo in je bilo vse OK! kako je lahko pes vedel, kaj je mami rekla'??????? :o|o:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *

#11 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 26. junij 2004, 01:44

Klopov
Ja sam ka mali pao s lipe

#12 FLEGMA

FLEGMA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 141

Objavljeno: 28. junij 2004, 09:53

HHHHmmmm...........nebi se rad srečal .......s kako čredo divjih .......svinj............razen čo so................ hrustljavo zapečene x:px

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. junij 2004, 10:03

HHHHmmmm...........nebi se rad srečal .......s kako čredo divjih .......svinj...........

Uhh, enkrat na barju, ko sem preslico nabirala in zelisca druga, je nekaj zraven mene lomastilo, padalo na tla, rovarilo, kot bi kaksen clovek rovaril, padal, lomastil (clovek zato, ker je bilo slisati kot telo veliko, ne kaksen ptic ali kaj takega), v grmovju cisto zraven mene... sem mislila, da je mitja ali frendica, zaklicem, pa se cisto iz drugega konca oglasita, potem spet zaslisim ene cudne sounde, sploh nisem stekala, cemu naj pripisem...
A ko smo se vracali, smo videli vse potacano, razrito in vse in je kmet povedal, da so bile divje svinje. x!x :O:
Jaz pa sem se se drla, pa meter od sebe jo ali jih imela! :O: xrolleyesx
No, ampak sem se tu in v enem kosu.
vedno sem rekla, medveda se pa sploh ne bi ustrasila, samo kakih gomazevkotov... me zanima, ce se ga res ne bi - ustrasila. :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 28. junij 2004, 10:04

HHHHmmmm...........nebi se rad srečal .......s kako čredo divjih .......svinj

:palec: ...tudi jaz ne :O: ...pa z medvedom tudi ne :O: ...pa z velikimi psi tudi ne :O: ....pa kravam na pašnikih se izognem v velikem loku :O: xrolleyesx x:Dx
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#15 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 28. junij 2004, 16:05

bojim se pajkov, paličnjakov, hroščev, mravelj, pikapolonic, gosenic, črvov,deževnikov, slepcev, kobilic, bogomolk, rib, os, čebel, čmrljev, sršenov,...pa še mljon živali... :xx!:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#16 SWAN

SWAN
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 28. junij 2004, 18:36

bojim se KAČ (TUD SLEPCEV)!!!!!!!!!!!!!

bojim se MEDVEDOV, DIVJIH SVINJ!!!!!!

bojim se KUŠČARJEV!!!!!!!!!! v vodi pa HOBOTNIC!!!!! včasih še RAKCEV!!!!!!!!

:wOOt:

#17 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 28. junij 2004, 19:17

Klopov, kač, škorpijonov, meduz, lisic, medvedov, pajkov (tistih črnih), morskih psov, ...

#18 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 28. junij 2004, 19:19

Tistih ki bi jih v resničnem lajfu lahko srečala se prav nič ne bojim... danes sem se srečala iz oči v oči z mišjo in... obe sva preživeli x!x

#19 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 28. junij 2004, 19:25

vse kar je manjše od mene, se ni za bat, vse kar lazi in leti je spolzkega izvira, vse kar pa je večje pa redko obstaja x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#20 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 28. junij 2004, 19:31

bojim se ne dosti zivali, ne maram pa os pa krav. druge zuzelke mi manj tezijo in mi grejo posledicno manj na zivce.


drugace...nasplosno divjad, ki ni plasna ( medvedi, svinje...) ampak ni to neka fobija, ko imajo kaksni pred pakji ali nevemcem...
samo tak, logicen strah, ce dosti po hribih hodis...
x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#21 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. junij 2004, 22:21

BOLH x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#22 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. junij 2004, 04:59

Zgleda, da imam v sebi en prastrah pred morskimi psi... mi je neudobno že, če doma v dnevni sobi pomislim na tisto veliko, premikajočo čeljust z milijon zobmi :O: ... zato mi tudi plavanje daleč od obale, ko je črno pod mano, ni v največji užitek.

Verjetno bi se kar fino ustrašila kakšne divje svinje ali medveda... kače... če bi se na blizu srečala z njimi.

V Tuniziji je bilo prvo, kar sem zagledala, ko sem stopila v kopalnico v bungalovu, ogromen škorpijon... za katere pravijo, da sta vedno vsaj dva... in sta res bila... pa sem vseeno čisto mirno spala lahko in vse... v Medulinu smo imeli celo četico malih škorpijončkov, ki so bili 3x manjši in svetlejši od tistih v Tuniziji... v Uliki smo imeli pod prikolo kar precej veliko kačo (no, kakšen meter in pol - dovolj zame :O: )... verjetno je bila tam kar dolgo in sem jo presenetila, ko smo pospravljali in dvigovali lesen poden v predprostoru... hecno, ne... najprej nekaj mesecev mirno drnjohaš čisto blizu kače in šetkaš sem in tja, tik nad njo, potem pa straaah in panika, ko jo zagledaš.

#23 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 29. junij 2004, 07:11

BOLH x:Dx

x:Dx x:Dx x:o)x :palec:

A veš, kako se znebiš bolh v stanovanju na bio način... x?x
V krožnik napolnjen z vodo postaviš gorečo svečo in jo čez noč pustiš v prostoru...bolhe grejo na svetlobo in se utopijo...
To je (kao) afriški insekticid x:Dx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#24 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 29. junij 2004, 16:27

A veš, kako se znebiš bolh v stanovanju na bio način...V krožnik napolnjen z vodo postaviš gorečo svečo in jo čez noč pustiš v prostoru.. bolhe grejo na svetlobo in se utopijo...To je (kao) afriški insekticid

zANIMIV0Oo° w:Iw
:N:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. junij 2004, 17:34

Ja, mi smo pa ose lovili na cocacolo. xDDx
V Mostecu. deluje! :palec:

Mateja! xDDx :palec: Frendi, zavezniki okol setkali... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0