Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dober vid po naravni poti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 BURJA

BURJA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 29. junij 2004, 09:51

Pozdravljeni,

do sedaj sem Lunin net samo prebirala. Moram reči, da sem izvedela veliko zanimivih in novih informacij. Sedaj sem se tudi jaz pridružila, da malo poklepetam z vami.

V Ljubljani je bila spomladi delavnica g. Lea Angarta za izboljšanje vida po naravni poti. Zanima me, če se je kdo udeležil teh delavnic in kakšni so bili rezultati.

Zelo bom vesela vaših odgovorov.

Burja

#2 Poonchka

Poonchka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 30. junij 2004, 07:56

Joj, saj vem da to pisanje ne spada zraven prej napisanega, vendar se na forumu nekako ne znajdem. Pred casom sem prebirala teme ki so me zanimale, jih oznacila z "spremljaj temo", sedaj pa teme ne znam niti poiskati vec! x:)x Saj bi vztrajala pri iskanju, vendar ne vem kako. Ker mi potrpezljivosti ne zmanjka zlepa, stavim predvsem na to, da bom na temo naletela slucajno, enkrat ze...

Drugace pa; lunin.net - cista petica!

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2004, 17:48

Ojla, malo v pomoc Poonchki - Kratek kurs iskanja na LNF :palec:
Ce pa isces kaj specificnega, pa vprasaj nekje v bolj tekocih temah, recimo v Dnevniku...
Ampak se te spomnim, komentirala si napoved 21. x;)x :palec: x:Xx

Burja, dobrodosla! x:)x :palec:
Mislim da imamo tudi o tem nekaj nekje, bom skusala kaj poiskat....
Nekdo je opisal cel potek nekih vaj, morda Daisy (se opravicujem daisy in avtorju, ce ni daisy xDDx).

Sicer pa sem sama prepricana v ucinek ocesne telovadbe, ki sem jo nekaj casa tudi sama izvajala, kar redno.
Sicer pa priporocam se kopeli, masazo z aventurinom ipd.
Predvsem pa je pomemben za zdrav vid pretok kisika, saj so oci med najvecjimi porabniki kisika v nasem telesu!
Na oci in vid slabo vplivajo prah, mocna svetloba, sevanje, delo z racunalnikom...
Blagodejno pa ocesne kopeli, masaze, pogosto umivanje oz. oblivanje s hladno vodo....
Stane ti bo priporocil slano vodo, kar ima smisel, dejansko je ugodna slana kopel (vendar seveda z zdravo soljo, katerokoli zdravo - grobo morsko neprecisceno, himalajsko, stanetovo...).

Vcasih so priporocali korenje in sploh prehrano bogato z vitaminom A, pomemben pa je tudi vitamin B.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2004, 17:54

Evo, nasla, seveda - Zdravljenje vida - zdajle podajam link, kasneje pa bom samo zdruzila temi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0