Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezvestoba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
261 komentarjev na to temo

#251 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. maj 2009, 21:37

Jade x:)x

Tudi pri meni nekaj podobnega mladost - norost, čeprav je bilo najprej z druge strani, jaz pa tista, ki je vračala. x:Dx No zdaj pa se takšnih igric več ne grem, preveč boli...

kakor sješ, tako žanješ

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#252 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 17. maj 2009, 09:15

kakor sješ, tako žanješ


Ja in? Kakšno vezo ima to z napisanim?

#253 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 17. maj 2009, 09:30

loh bluzite kukr hočte...
pjana baba... rt prodana x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#254 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 17. maj 2009, 09:59

Ja in? Kakšno vezo ima to z napisanim?

še ne razumeš..čak da se ti vrne tisto kar si drugim storila, takrat boš pa razumela

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#255 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 17. maj 2009, 10:08

še ne razumeš..čak da se ti vrne tisto kar si drugim storila, takrat boš pa razumela



Oh joj ... govoriš kot, da bi koga ubila :D
Sicer je pa rekla mladost, norost .... in da tega ne dela več


Gospod ima očitno neke težave s sabo in bi rad bil malo pameten.

#256 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. maj 2009, 10:16

tomaž ima prav..vse kar naredimo drugim..dobim čez nekaj časa 3x nazaj..v takšni ali drugačni obliki...
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#257 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 17. maj 2009, 10:43

To je že vse res. Ampak kaj bi se moralo meni vračat? Seveda bi pa ravnala drugače, če bi se to zgodilo zdaj, ampak tako pač je bilo...

#258 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. maj 2009, 11:19

tomaž ima prav..vse kar naredimo drugim..dobim čez nekaj časa 3x nazaj..v takšni ali drugačni obliki...


Jaz pa tega ne bi takole posplošila.
Preveč je že zgodovinskih dejstev in osebnosti, ki temu nasprotujejo. Dobro, umrli so, ampak to pa itak vsi.

Nasplošno verjamem v karmo (sliši se kontradiktorno, ampak v bistvu ni). Ne pa v taki hudi obliki.
Včasih se pač učimo. Še posebej je mladost za to.

Če bi bilo vse res, bi morala imeti jaz krasno življenje. Pa ga nimam. V prejšna življenja pa ne verjamem.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#259 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. maj 2009, 11:24

Jaz pa ja. In precej sem morala grešiti v prejšnjih življenjih, da imam tole sranje v tem.

Potem je cel svet milo rečeno "fucked up".
Kaj se je zgodilo z "novimi začetki"?
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#260 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 17. maj 2009, 11:34

mišel pa misti :vragec:
če nočem, da bi vaju worenk napizdu, pol morm bit tih. nehita jamrat. niti u mislih.
al pa se bom zjezu, pa začeu naštewat argumente proti in garant jih najdem več, kt jih mata vidwe za.
pa to, da vaju ne poznam, ne spremeni dejstwa, da takle mamo in takle je čist ok. amen.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#261 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 17. maj 2009, 11:38

Gospod ima očitno neke težave s sabo in bi rad bil malo pameten.

ti si napisala "Ja in? Kakšno vezo ima to z napisanim? " in jaz sem ti odgovoril.
Sam poznam kar nekaj zgodbic, kjer se potrjuje "tako kot seješ tudi žanješ", lahko ti jih tudi opišem, na konc koncev pri tistih, ki imamo malo več kilometrine tudi na svoji prehojeni poti, lahko dobimo kako potrditev.
Zagotovo pa nisem mislil nobenega prizadeti, niti tebe, napisal sem samo tako kot jaz poznam.
Nezvestoba je problem tudi naših lastnih miselnih vzorcev v našem nezavednem delu in zagotovo če to počnemo, bomo morali to tudi ozavestiti enkrat. Prav to ozaveščanje je pa potem tisto "vse se vrača, vse se plača". Pa nebi sedaj o izgovorih, ki jih takoj najdemo za nezvestobo, saj jih vedno najdemo samo za izgovor samemu sebi. Resnica je samo ena, če sta dva skupaj zato ker si zaupata, ker sta si iskerna in ker želita biti skupaj, nezvestobe ne sme biti, če pa je tak preblisk, morata pa razmerje preje urediti, predno se to zgodi.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#262 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 17. maj 2009, 11:52

ti si napisala "Ja in? Kakšno vezo ima to z napisanim? " in jaz sem ti odgovoril.
Sam poznam kar nekaj zgodbic, kjer se potrjuje "tako kot seješ tudi žanješ", lahko ti jih tudi opišem, na konc koncev pri tistih, ki imamo malo več kilometrine tudi na svoji prehojeni poti, lahko dobimo kako potrditev.
Zagotovo pa nisem mislil nobenega prizadeti, niti tebe, napisal sem samo tako kot jaz poznam.
Nezvestoba je problem tudi naših lastnih miselnih vzorcev v našem nezavednem delu in zagotovo če to počnemo, bomo morali to tudi ozavestiti enkrat. Prav to ozaveščanje je pa potem tisto "vse se vrača, vse se plača". Pa nebi sedaj o izgovorih, ki jih takoj najdemo za nezvestobo, saj jih vedno najdemo samo za izgovor samemu sebi. Resnica je samo ena, če sta dva skupaj zato ker si zaupata, ker sta si iskerna in ker želita biti skupaj, nezvestobe ne sme biti, če pa je tak preblisk morata pa razmerje preje urediti, predno se to zgodi.


Meni ne rabiš govorit, ker sem te zadeve že davno razrešila in ozavestila. Zato tudi ne spoznavam več ljudi, ki bi me na tak način izigrali... privlačimo tisto kar nosimo v sebi, a ne. Če bi se to vseeno zgodilo, pa zagotovo ne bi reagirala na takšen način, da bi sebe še bolj prizadela. Ker na maščevanje pač noben ne more biti ponosen. Drugače pa si lepo napisal in se strinjam s tabo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0