Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jasnovidnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
152 komentarjev na to temo

#1 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. julij 2004, 16:26

Ali kdo tukaj ve kako si lahko kako drugače razvijem jasnovidnost?Pa ne mi rečt da naj od Marjetke Jeršek knjigo berem ker sem jo že pa mi glih ne uspeva oz. po tednu že obupam :sori:
Niti z presnetim urokom mi ne gre pa sem ga 50x naredil x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 17:58

Hmm, to ni tako preprosto (no, je, ampak v drugacnem smislu) - ce bi bilo, bi vsakdo to obvladoval in kadarkoli, kar predstavljajmo si, kaj bi bilo.
Gre predvsem za vztrajanje v (CISTI!!) nameri, ce bi slo preprosto za neko metodico, vajico, ki bi se je vsakdo ob 50-kratnem ponavljanju 'naucil', se bojim, da na tem mestu, kjer smo zdaj, v tej fazi, ne bi bilo ne koristno in ne primerno...
Kot pravi Bu - biti vztrajen, cist, negovat pozitivno...

V glavnem s harmoniziranjem caker dosezemo tudi boljso tovrstno percepcijo - ce bi pa glih jasnovidnost hoteli pac poudarjati, pa si pac 'odpiramo' tretje oko - torej 6. ali celno cakro...

Zakaj pa bi hotel biti jasnoviden oz. kaj mislis, da to prinasa s sabo, Angell?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. julij 2004, 19:49

No sej jaz ne mislim tega zlorabljat ker sem premišljeval že da ko bom jasnoviden bom celo zmožen loterijske srečke uganit x:Dx Samo meni pa to nebi bilo pošteno ker jaz če bi htel bi vsako loterijsko srečko zadel a vi pa bi se matral pa sploh nebi. Jasnoviden pa hočem bit da bi se lahko izognil neprijetnim težavam, ki mi bojo sledile v prihodnosti in se jim bom lahko primerno izognil oz. ubranil.
No sej vem da je vse povezano z šesto čakro sej si vsak dan doma privoščim kristaloterapijo in barvno terapijo pa vsak teden si vse čakre čistim. Sej zdej sem si prerokoval pa so mi napovedal da bom baje že ta mesec si razvil jasnovidnost. Pa vizijo sem že 2x doživel x:Dx Preroške sanje pa sem tudi že večkrat imel tako da mislim da bo vsak čas samo nobena napoved ni 100% zato vas sprašujem če pozna kdo kako dodatno metodo. Marsa, ElNino mi je rekel da baje full tarot obvladaš. Veš bi bilo fajn če bi si nekaj zasebnih sporočil dol zbrisala da bi ti lahko sporočilo poslal x:Dx

Vaš Angell
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#4 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:00

Jasnoviden pa hočem bit da bi se lahko izognil neprijetnim težavam, ki mi bojo sledile v prihodnosti in se jim bom lahko primerno izognil oz. ubranil.

hmmm, Angell, zanimivo... pa si kdaj razmišljal, čemu sploh služijo težave in izzivi in to, da jih ne moreš predvideti, oziroma, vnaprej vedeti, da te čakajo za nekim vogalom...???... kaj pa, če ima to nek namen? kaj pa, če si si jih sam tja postavil...???... x:)x x;)x

#5 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:41

Angell :eek: :sori: ,

Morda bi za začetek nabavil virtualna očala, s katerimi bi jasno pogledal vase, nato pa okoli sebe.
Ne dvomim, da boš jasno videl na osebah, ki so ti prerokovale jasnovidnost v roku meseca dni-podaljšan nos.

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2004, 21:59

Ne dvomim, da boš jasno videl na osebah, ki so ti prerokovale jasnovidnost v roku meseca dni-podaljšan nos.

x:o)x keri nos bi to bil :inocent:

Definitivno je stil življenja stanje zavesti, biti resničen sebi, al khako bi se reklo "true to thyself" najbrž je najbolj zagotova pot Joga... :D seveda pa prvi vidni rezultati ponavad pridejo tko po par mesecih, in kaka prava jasnovidnost (ne to k js tle zdej s tarotom) po kakem desetletju, res je ta svet narejen tako da nihče nima stvari ki si jih ne zasluži.... kdor jih pa ma mu jih pač vzamejo.... sj ne vem, js se s temi zadevami ukvarjam par let... (huhu celo x;)x ) pa nism nevem kaj, si lahko predstavljam da ja lahko razviješ marsikaj s pravim treningom, načinom življenja velik hitrej, pa najbrž je še fajn da si prava oseba za to da je to tvoj življenski namen,.... heya sicer pa pridno vadi, boš mal vedeževalnico vodil, men je to počas že dolgčas kartice in to, mrbit bom začel s kavo :D, pol pa lepe ženske rokce... ptičji let, vrtinčenje peska v puščavi, na konc, pa iz sebe....

Goodluck angel,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 11. julij 2004, 23:14

Po mojem je jasnovidnost prirojena - oziroma ti je dana, če si si jo "zaslužil". Ni pa rečeno, da je to ena stvar, ki ti olajša življenje...

Imam starejšo prijateljico, ki je jasnovidna (in tudi njen dedek je bil jasnoviden). Ona pravi, da je to pravzaprav mučno za njo, ker velikokrat ve stvari, ki jih ne želi vedeti. Je nekako obremenjena s tem. Ne more izbirati, kaj želi vedeti in kaj ne, ampak enostavno ve, če želi ali ne. Pripovedovala mi je, kolikokrat je bila v zelo zoprni situaciji, ko je kaj "preveč" vedela...

Enkrat so pogrešali enega njenega sorodnika. Takrat pa je ona sanjala, da jo je ta mož peljal v neko staro hišo v bližini ene znane vasi in ji rekel, da se on tukaj najbolje počuti...
Drugo jutro je vprašala sorodnike (njegove bližnje), če imajo pri tisti vasi kako hišo - podrtijo. Povedali so ji, da jo imajo, ona pa jim je rekla, naj grejo tja pogledat... In so šli in našli tega moža tam obešenega. :O: Potem pa so njo spraševali, kako je vedela, da je tam...

Skratka, včasih se počuti, da nosi preveliko odgovornost zaradi tega, ker preveč ve, tako da... jaz ji prav nič ne zavidam. :sori:

#8 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 11. julij 2004, 23:26

včasih se počuti, da nosi preveliko odgovornost zaradi tega, ker preveč ve, tako da...

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#9 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 12. julij 2004, 12:24

Meni se dogaja, da nosečnicam napovem spol otroka, kaj bo po horoskopu, pa eni kolegici sem celo vedla ime otroka, v šoli sem ocene napovedovala...
Potem dostikrat sanjam stvari, ki se bodo zgodile, ali pa si kaj zaželim (bolj take mini željice) pa se to uresniči. Al pa pomislim na nekoga ki ga nisem že dolg časa videla, pa ga čez par minut srečam al me pa pokliče... Kolegica mi je rekla, da naj začnem z reikijem, da to okrepim in razvijem.
sanci_cat

#10 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 12. julij 2004, 18:12

No sej sem bral knjige pa sem zasledil da si jasnovidnst lahko razviješ od 30min pa do...
Pa to ti ni treba bit prirojeno(vsej jaz tako mislim) da jaz sem se reinkarniral in si zadal cilje v tem živlenju in mislim da sem si zadal cilj postati jasnoviden.
Pa drugim jaz itaq ne mislim gledat usode (razen če me prosijo). Z jogo pa se itaq že pol leta ukvarjam ker delam vaje za ajno čakro.
Ej ElNino ti odsvetujem iz kave, sem probal pa nič ni držalo. Jaz najraje z grahom ali pa kovanci :D
Tamara pa vem da k si jasnoviden nosiš veliko odgovornost in včasih tudi dobiš podobe iz preteklosti, ki si jih "pometel pod prag". Samo... Drugače pa Tamara, tvoja frenda mislim da bi morala nekaj dni prej vedet da se bo obesil. Samo je to odvisno kak tip maš ali si jasnoviden, jasnočuten, jasnoslišen ali jasnovohen. Pri jasnovohnem ojd da ne moreš zaznat.
Pa ElNino sej če rabiš kako pomoč, se orni name :lol: :lol: :lol:

btw.Kaj kdo ve če je moč v portorožu dobit kake poceni tarot karte?

Lep pozdrav
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#11 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. julij 2004, 18:16

Če nisi vsaj malo naravno nadarjen, boš imel kar velike težave. Saj je kot noč in dan, razlika med prirojeno in naučeno jasnovidnostjo! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#12 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 12. julij 2004, 18:25

No sem že v presnosi v tem da nimam očal, ker to bi me full ovirali pri razvoju ker prvo bi se moral očal znabi potem pa še nadaljevat z razvojem
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#13 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. julij 2004, 18:30

No sem že v presnosi v tem da nimam očal, ker to bi me full ovirali pri razvoju ker prvo bi se moral očal znabi potem pa še nadaljevat z razvojem

Najprej se nauči pisat, da bom sploh vedela, kaj hočeš povedat! xrolleyesx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#14 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 12. julij 2004, 18:31

Contesica, a si mal huda al kaj? x:o)x :vragec:
Dum spiro, spero.

#15 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. julij 2004, 18:33

Zgleda, da je polpismen,mu jasnovidnost nič ne pomaga! :xx!:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. julij 2004, 19:10

Zgleda, da je polpismen,mu jasnovidnost nič ne pomaga! :xx!:

x:Dx :palec:

http://www.salesalut...ge2.asp?ID=2865

#17 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 12. julij 2004, 19:59

Pazi da neboš krepnila če bom eno črko pozabil napisat :o|o:

Ej pa Tamara, samo če ni navdušena nad svojo jasnovidnostjo zakaj pa jo potem ne "odpravi"?
Jaz mam ene fajn metode kako zakopat to jasnovidnost, da lahk normalno zaživiš.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#18 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. julij 2004, 20:06

Pazi da neboš krepnila če bom eno črko pozabil napisat :o|o:

Pa matematika je tudi pod kritiko! :xx!: Če ti gre jasnovidnost takole od rok, ubogi tvoji poskusni zajčki! :o|o:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#19 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 12. julij 2004, 20:11

Kdo a vraga pa si ti da mi boš pravila kaj mi gre in kaj ne gre od rok?
Pa glej kdo se oglaša!!!
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#20 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. julij 2004, 20:16

Povem, kar vidim! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#21 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 12. julij 2004, 20:18

da bom sploh vedela, kaj hočeš povedat

res je, kr nekaj....izrinjanje v ospredje s polemičnim taktom...
Angel, imaš zlo lepo ime...
želiš dominirat svetu, brez kake koli podlage? xrolleyesx
to diši po pubertetniški absolutni slavi x:Dx
srečno v razsvetljenju naprej x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#22 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 12. julij 2004, 20:56

Ej pa Tamara, samo če ni navdušena nad svojo jasnovidnostjo zakaj pa jo potem ne "odpravi"?
Jaz mam ene fajn metode kako zakopat to jasnovidnost, da lahk normalno zaživiš.

Tako kot ti ne moreš jasnovidnosti pridobiti, je ona ne more odpraviti. :sori:

Jaz mislim, da so jasnovidci zelo močne osebnosti (ta moja prijateljica definitivno je). In ravno zato, ker lahko marsikaj prenesejo, jim je dano, da vidijo več - vidijo, kolikor lahko prenesejo. Pravzaprav vsi vidimo, kolikor lahko prenesemo - eni več, drugi manj.

Tako da, če lahko kaj narediš v tej smeri (da bi postala jasnovidna), je to to, da ojačaš svojo osebnost. Moč pa je v "čistosti duše". To ni tista fizična moč ali moč vplivanja na druge ali kaj takega... To je notranja moč (če veš, o čem govorim).

#23 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. julij 2004, 21:37

mrbit pa vidiš ravno tolk prihodnosti kolkr jo lohk preneseš, kolkr si ne zatiskaš oči, no ajd to je divja teorija... sam js točn vem da če me kaj boli, pol ne vidim nič, kdaj šlogam love life pa to, saj je prav vseeno al dobim dobre karte al dobim slabe ni mi všeč, takrat ne vidim, takrat "i can't handle the truth" zato najbrž vedeževalci pa to močne osebnosti, al pa je to čist sam iz tega da so uravnovešene osebnosti, hja ka pa vem, men je to vedeževanje še zmer tko s ščepcem (zdrave) soli, You live you learn, you breath you learn, you learn.... :D in tko naprej, gre pesmca,

Sicer pa gor tamara, s bremenom ja, itak včasih ni fajn da kaj vidiš, mrbit se ti zdi da je preveč, ampak nevem zase lahk še zmer rečem vsaj za nazaj, da nkol nisem videl več kot sem bil pripravljen prenest, in dvomim da je to kaj drgač pr drugih, na koncu je kolk si upaš poslušat sebe, in najbrž dol globoko v sebi smo tko al tko vsi glih, le vprašanje je kolk fajn "slišimo"....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#24 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 12. julij 2004, 22:01

... na koncu je kolk si upaš poslušat sebe, in najbrž dol globoko v sebi smo tko al tko vsi glih, le vprašanje je kolk fajn "slišimo"....

Ja, se strinjam. :palec:
Tudi jaz mislim, da vidiš, kolikor si pripravljen prenesti.
Ampak včasih mogoče vidiš prezgodaj tisto, kar bi lahko videl in prenesel (prenašal) tudi kasneje - nekako ti ni prizanešeno, da bi videl kasneje, ampak vidiš prej.

Podobno kot v tistem mojem primeru TUKAJ, le da tukaj ni šlo za kako mojo jasnovidnost, ampak določena dejstva, ki sem jih opazila. Včasih ni prijetno kaj vedeti v naprej, še posebno, če ne moreš na to nič vplivati.

Z jasnovidnostjo sicer nimam nobenih lastnih izkušenj. Povedala sem samo tisto, kar sem slišala od prijateljice - njene izkušnje...

#25 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 13. julij 2004, 11:04

Kaj pa, če je jasnovidnost ob rojstvu podeljena le tistim posebnim ljudem, ki bodo znali delati z njo?

Takle odnos, kot ga ima Angel do jasnovidnosti, mi ni všeč... ampak se ne bom izgubljala v moraliziranju, vsak ima seveda pravico do svojega mnenja.

Vsem ljudem je bila podarjena intuicija, le malo komu jasnovidnost. Že zato so "izbranci", ampak tudi njim včasih to lahko predstavlja breme, verjamem.
Kaj pa narediš s svojo intuicijo... jo razvijaš... jo utišaš in se skozi leta izgubi... je stvar posameznika. Iskreno pa dvomim v to, da se da jasnovidnosti naučiti, ker potem bi bila milo rečeno "štala"... :inocent: x^x

Drugače pa še vedno drži, da vidimo tisto, kar hočemo... Spregledamo pa šele, ko smo pripravljeni.

Se strinjam, Tamara in El Nino!

LP, Nina




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0