Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jasnovidnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
152 komentarjev na to temo

#51 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 14. julij 2004, 18:01

No super zate. Upam da se ti bo zelo lepo razvilo x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#52 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 14. julij 2004, 20:42

Ne vem, no, Angell... none of my business, ampak tile tvoji posti se mi zdijo ful nezreli.
Nadčutne sposobnosti pa niso nekaj, s čimer bi se lahko kar malo igračkali in eksperimentirali in zganjali egotripe... hitro lahko dobiš nazaj bumerang... pa saj so že drugi lepo povedali.
Zato: grow up!

#53 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 14. julij 2004, 22:20

Ne vem, no, Angell... none of my business, ampak tile tvoji posti se mi zdijo ful nezreli.

:palec:

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#54 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 15. julij 2004, 18:12

Citiraj mi en nezrel post pa ti povem ali sem jaz nezrel ali ti. Samo kako lahko z jasnovidnostjo škoduješ komu? Rajši si malo pojma razjasni o karmi in o vsem tem potem pa govori kdo je nezrel!
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#55 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 15. julij 2004, 22:14

Hihi bitke x:Dx izkušnje vs. literatura, če sem prav razumela vse skupaj? x;)x

Angell, zadeva, ki jo čutim pri tvojem filingu, je predvsem SILJENJE. Siliš, da bi prilezel do tiste jasnovidnosti, ki si si jo postavil za naslednji kamen na svoji poti. Ob kamne se lahko tudi spodtikamo, se ti ne zdi? Tudi jaz sem se silila, da bi dosegla določene stvari, pa se je zgodilo ravno nasprotno od tega. x8Dx (Aja, pa ko vidim, da rad bereš... ti priporočam knjigo "Pogovori z Bogom", vse tri dele, so ful luštne in zanimive in jih boš verjetno hitro prebral :palec: ). Šele ko sem se iz obupa nad svojim življenjem in nesposobnostjo nehala silit... in bi lahko rekla, da sem dvignila roke nad tem in to prepustila bogu v naročje ... izven svoje kontrole x:)x ... je steklo.
Velikokrat sem gonila svojo, še danes jo znam zelo vztrajno ("Ne boš ti meni govoril, jaz že vem" ipd.), sem pa nekje od začetka dihanja duhovnosti do tega trenutka tukaj in zdaj ugotovila, da imajo drugi ljudje včasih tudi prav. Še posebej, če se jih zbere več na kupu in ti kažejo na eno in isto stvar. Ne govorim, da imajo nujno prav (kako bi sicer sploh prišli do določenega zgodovinskega napredka, recimo tega, da se zemlja vrti okrog sonca in ne obratno x;)x ), pravim le, da je o njihovih besedah vredno premisliti. Se tebi ne zdi tako?

Že več časa sem na tem forumu, zato vem, da smo vsi, ki se tu družimo, dobronamerni; nihče te nima namena izigravat oziroma te potiskat dol. Vendar pomisli; akcija - reakcija. Kdo drug pa tut x;)x

Če bi se že šli pravila duhovnosti, potem sem nekako skozi vse tole moje mučkanje skozi te teme ugotovila, da bi bilo to predvsem to, da POSLUŠAMO SAMI SEBE. Se ti? Občutek imam, da vse preveč verjameš pisani besedi. (Morda pa se o vsem tem seveda tudi motim. x;)x )

Pa brez zamere, en lep pozdravček xsrcx

p.s. tomazslo, Amis, kako že gre tista stvar, o kateri sta se pogovarjala ravno v tem topicu? x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#56 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. julij 2004, 00:11

Jaz to nekako drugače razumem, rad bi nekaj zaradi nečesa. Zavedaj se, da se jasnovidnosti naučiti ne moreš, posebno pa, če ni namen v tisto pravo smer, jaz nekako čutim, da bi ti to rad dosegel zaradi drugačnih namenov. Jasnovidnost se ti bo odprla, ko boš dovolj razčistil z svojim jazom, na razčiščervanju karmične naloge, ko boš prišel v tisto dimenzijo, da boš tudi ego lahko izklopil, vsaj v večini primerov....torej ne muči se, najprej z svojim jazom razčistiti, na žalost ni druge poti, samo čistoča misli in srca ti lahko da jasnovidnost, a resnično nikar se je ne želi, ni velikokrat prijetna...Koliko vidim po tvojih postih je ego še kako prisoten, reagiraš na vsak prispevek, ki ti ni pisan na kožo........

Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#57 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. julij 2004, 05:17

Lej angel kako lepo ti je sončna vila osvetlila tvojo pot... ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#58 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. julij 2004, 07:07

x:Dx sončna, sem dobila eno tako asociacijo..................sam upam, da angel ne bo užaljen al kdorkoli pač.........men se zdi silit v nekatere sposobnosti približno tako, kot če damo otroku puško v roke in ga naučimo streljati, al pa v letalo da pilotira mig..........pa ne se razburjat, nad mojimi asociacijami x^x .........tako se mi zdi, da vse pride ob svojem času in da je potrebno delati na čem drugem prej....

...no, pa lep pozdrav............ :inocent: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#59 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. julij 2004, 18:07

Ne samo jaz se ne razvurjam samo če nekateri ne vedo kaj je to karma potem naj zaprejo gobec. Se vam ne zdi tako?
Jah sončna vila mi imamo bolj malo kjižnico in ne vem če lahko kaj najdem. Edino to vem da je knjiga pogovori z angeli. Pa drugače jaz malo našega "Boga" bolj tako sprejemam se rajši animam za kake tuje bogove.
Pa jaz sem drugim bogovom to že davno spustil v naročje in če mi oni niso pomagal si bom pa moral pač sam.
Drugače pa sej vidim da se moja sposobnost jasnovidnosti čedalje bolj razvija. Zdaj će doživljam preroške sanje-mal čudne.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#60 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. julij 2004, 18:43

Angell, sori..sam tut men deluješ precej nezrelo..in ves čas imam občutek...da je v ozadju cash...

Astra
Per aspera ad astra

#61 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. julij 2004, 18:54

Denar?A za takega me celo imate?Ne veste kaj jaz ne rabim denarja sem zadovoljen že s tem kolikor imam pa čeprav malo (1000/mesec w:Iw ).
Pa drugače kot čarovnik in bioenergetik ne morem in ne smem za nič ne svetu zlorabljat narvna bogastva. Te moje sposobnosti sem si jaz razvil z namenom da bi pomagal drugim in ne da bi kaj tržil. No ja bil bi vesel kakega prstana ali pa verižice ali pa kterga majhnega darilca samo da bi npr. delal na komercialnih tel. številkah....bilo bi mi izpod časti.
Drugače pa meni je fajn ko drugim pomagam, sem srečen ko so oni srečni in da vejo da če bojo v frki, da se lahko 100% zanesejo name. No sej sprva sem res mislil da bi samo zase prerokoval, samo sem se odločil da če bom vedel da je nekdo v problemih bom ga na to tudi opozoril.
Pa verjemite ne gre se mi za denar. Včasih sem res bil obseden z denarjem. Samo potem sem pa videl kaj denar naredi pohlepnih ipd.
Ne sklepajte prehitro, da neboste obžalovali.

:palec: x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#62 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. julij 2004, 19:08

Js najbolj jasno vidim za tem ko se pogovorim s prijateljem in mu pogledam v oči, pol pa germ domov, takrat vidim jasno ko orel, ko moje oči božajo našo prelepo vipavsko dolino, takrat sem jasnoviden, vidim stvari kot so, živim v trenutku, vem kaj je pomembno kaj ni, pač so majhne skrivnosti v življenju kaj narest kaj ne in tarkat jih razumem, začutim pravzaprav, podobna je zgodba ko sem zaljubljen, le da takrat za ceno ega ljubezni ne prisluhnem sebi, in v časih utišam svoje instinkte, ki mi pravijo ne bo šlo, z neko lažno vero, in to.... kaj pavem, čudno je vse skupaj, glede angela pa hm ja mal ad hoc je ta zadeva, in se mal narobe izraža, ampak tud pokowc mi je prirasu k srcu, neglede na videz njegovih besed, mrbit bo kaj s tega....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#63 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. julij 2004, 19:32

Angell, tule pač vsak pove svoje mnenje, ane.. x?x

Sori, sam jaz sem pač skeptična okol tega...kako se zadeve lotevaš...da o izrazoslovju in pisani besedi ne govorim..
mene je takšnih kot si ti mal strah...če sem iskrena..ker gre v bistvu za preresne zadeve...

Sorči, tako pač mislim...in predvsem mislim, da je pred teboj še dolga pot...
Pa srečno..

Astra
Per aspera ad astra

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2004, 20:07

Hmmm...
Tema 'jasnovidnost' je postala nekam... xscratchx... krchevita..., obcutljiva....

Dajmo rect samo (v bistvu tudi, ti, Angell, skoz poudarjas to, torej je to skupni imenovalec v tejle konkretni temi): karma... .
Ko osvojimo tole, je vec jasnega...
Samo malo se pac zamislimo....

Pa vsem vse fajn...
... ce (se) vidimo ali pa ce (se) ne. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 16. julij 2004, 21:03

'Mama Marsa' umirja žogo xscratchx
Saj v bistvu imaš prav... ker pa sem na nek način jaz krivec, da je tema zašla v touchy vode, želim dodati par besed.

Jaz pa si želim da bi se moje bioenergetske sposobnosti ojačale. In da bi končno koga imel za ozdravit ne pa vadim tako da spreminjam temperaturo v prostoru  

Tale objava v Zlati ribici (predvsem drugi del) me je spodbudila, da sem postnila, kar pač sem - in povzročila izbruh ogorčenja. In ker se ne čutim dolžna nikomur polagati računov za svoje osebno mišljenje, sem najprej nameravala zadevo zignorirati, da ne prilivam olja na ogenj, potem pa se odločila, da vseeno podam svoj point of view.

Tako da... Angell, resnično upam, da se stvari lotevaš s čistim srcem… čeprav mene zaenkrat nisi prepričal… vse preveč ven seka tvoj ego… in če misliš, da je to, kar imenuješ jasnovidnost, tvoja karma, ti želim veliko uspeha na tvoji poti :palec:
In v razmislek: Skrbno premisli, kaj si resnično želiš, kajti lahko se zgodi, da se ti želja uresniči xyiyax

#66 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. julij 2004, 21:30

Angell saj nenazadnje tudi to kar delaš je del tvoje karmične naloge, tkole čez kako leto se boš smejal temu, kar si tukaj pisal.....samo vedi, jasnovidnosti se naučiti ne da....veliko drugega boš moral prej pri sebi razčistiti, predno ti bo tudi kaka taka možnost ponujena...predvsem pa ne vidim, kje bi z jasnovidnostjo lahko pomagal...boš šel med vedeževalce?????...tista jasnovidnost o kateri tu govorimo je predvem namen samemu sebi in razčiščevanju svojega jaza.

Lahko se pa naučiš hipnoze in nenazadnje tudi vedeževanja, jaz sem že pred leti prostitutkam na Tajskem šlogal, pa tud slučajno nisem bil jasnoviden, pač "lapal" sem in pri tem samo pazil, da bi ne naredil prevelike škode v kakem miselnem vzorcu, malo povežeš zgodbice, nekaj ti še sama pove, pa ji mimogrede kaj naložiš, to sploh ni težko...toda jasnovidnost....na tvojo žalost je to v "drugi dimenziji" kot si ti sedaj ...l.p. Tomaž.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#67 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. julij 2004, 22:19

;) uu tajke, tem pa še nisem šlogal...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#68 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. julij 2004, 00:41

angell, počasi dobivam vtis, da si si nas dobro privoščil x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x x;)x ..........kakorkoli, fajn se mej x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#69 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 17. julij 2004, 00:54

hehe Nino, bo treba na Tajsko it x:Dx x:o)x

In - privoščil ali ne x;)x - še par mojih besed xsrcx;

Ja, tudi jaz sem se pravzaprav oglasila zaradi postov, ki sem jih opazila v Zlati Ribici x;)x Angell si zelo zelo želi biti jasnoviden, s čimer v principu ni čisto nič narobe. Če sem prav razumela, te je ta želja prignala do prebiranja knjig, pozanimanja o zadevah, opazovanja samega sebe, itd. Kar je super :palec:
Je pa res, da se v življenju odvijajo stvari z njimi lastno hitrostjo. Ko že omenjaš karmo, Angell, verjetno potem tudi veš, da pridejo vse stvari ob svojem času. Tudi tvoja jasnovidnost bo, če ti je namenjena x;)x Zato pa se ne muči toliko in se zaustavi vsaj malo... zavonjaj veter, cvetlice v njem, vpijaj sončni zahod ali vzhod z vsemi svojimi čuti... Daj si malce odmora. x;)x Kar je namenjeno, bo prišlo, tako ali drugače, saj veš. xsrcx

Aja, pa ko govorimo meddrugim tudi o Bogu x;)x , morda lahko povežem s tem, kar sem zgoraj napisala;

Vse ima svoj čas in
vsak opravek ima svojo uro pod nebom:
je čas rojstva in čas umiranja;
čas, da se sadi, in čas, da se vsajeno izruva;
čas ubijanja in čas ozdravljanja;
čas podiranja in čas zidanja.
Je čas jokanja in čas smejanja,
čas žalovanja in čas plesanja.
Je čas za metanje kamenja in čas zbiranja kamenja,
čas za objemanje in čas, ko se zdržiš objemanja.
Je čas za dobivanje in čas izgubljanja,
čas zbiranja in čas razmetavanja.
Je čas trganja in čas šivanja,
čas molčanja in čas govorjenja.
Je čas ljubezni in čas sovraštva,
čas vojne in čas miru.
Vse ima svoj čas
in vsak opravek ima svojo uro pod nebom.

(Sveto pismo Stare Zaveze)


Veš, Angell, tudi sama sem bila v svojih najstniških letih goreča nasprotnica krščanskega Boga, dokler nisem nekako ugotovila, da je med institucijo cerkve in vero samo zelo zelo velik razkorak in da je tisto, kar mi gre na živce, pravzaprav institucionalizirano krščanstvo. Vera je... čudovita. Seveda so jo uspeli v teh 2000 letih tudi okrniti in malce drugače prikazati, vendar je še vedno osnova osnova ljubezni.
V knjigah, ki pa sem ti jih priporočila, ni pogovor s t.i. krščanskim bogom. Je pa seveda tudi kdaj pa kdaj govora o njem, ko avtor in Bog - malce hudomušno rečeno - opravljata krščanskega boga. x;)x

Sploh pa... Bog... je v tebi. xsrcx Tam ga vsak najde. x;)x

Lep večer ti želim,


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#70 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. julij 2004, 05:48

Angell, tudi jaz mislim da se mičkeno zafrkavaš... vseeno pa posezi po knjigi, ki ti jo je priporočala Sončna, poleg tega je pa tu v temi knjige iz podoročja duhovnosti ogromno knjigo, ki bi ti lahko pomagale na poti k notranjem miru, brez tega pa ni nadaljevanja. premisli ali boš še naprej trmasto vztrajal in hehe s tem sebi dokazal, da nisi zrel za spoznavanje resnice o sebi, ali pa boš lepo sprejel kritike jih vzel dobronamerno in se potopil vase
vso srečo :palec:

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. julij 2004, 09:58

...pač "lapal" sem in pri tem samo pazil, da bi ne naredil prevelike škode v kakem miselnem vzorcu, malo povežeš zgodbice, nekaj ti še sama pove, pa ji mimogrede kaj naložiš, to sploh ni težko...

xDDx x:Dx
Ja. xrolleyesx
Takole nekako ZELO VELIKOKRAT poteka 'jasnovidnost'.

Angell deluje nezrelo po mojem zato, ker pravzaprav nekako taksen tudi je; po mojem je to zelo mlad clovek, morda el ninovih let - ali se mlajsi.

K sreci so te zadeve 'ustimane' tako, da vsak dobi tako porcijo, kakrsno lahko v tem trenutku poje in prebavi.
Tako skode v bistvu ne more biti - v tej fazi.

Drugih taksnih postov pa nisem opazila (ko nekateri omenjate, da ste tole zasledili drugod ze in to)....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. julij 2004, 11:15

K sreci so te zadeve 'ustimane' tako, da vsak dobi tako porcijo, kakrsno lahko v tem trenutku poje in prebavi.
Tako skode v bistvu ne more biti - v tej fazi.

You betcha :D ponavadi lohk prežvečiš kolkr ti gre v usta :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#73 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. julij 2004, 13:07

morem prav pohvalit majico kako lepo je šlogala v četrteK :D js pa contesa sva šla kar počivat na začetku pa je blo 9 ljudi :D tko da jasnovidnost je na porastu ...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#74 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 23. julij 2004, 21:57

Jaz sem star 14 če že koga zanima x:Dx Ja pa Vula sej ne da nebi bil veren, to glih sem samo ne hodim v cerkev ker se mi je full zamerila (požiganje čarovnic pa to).
Pa mimogrede ne zajebavam se nikdar se nisem in nikdar se ne bom!
Drugače pa moja jasnovidnost kar lepo napreduje, zdaj sem našel svoje jogijske vaje, ki mi ustrezajo x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#75 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 23. julij 2004, 22:02

Vula na javljanje x:Dx x:Dx x:o)x x;)x

Hihi Angell, saj nisem rekla, da nisi veren... sam sem vidla, da te mal tale cerkev kot inštitucija moti (kakor si tut kasneje sam napisal... sežiganje čarovnic pa to x;)x ), pa sem ti zato tole napisala.

Drugač pa ti želim velik uspehov pri razvijanju tvoje jasnovidnosti, fino, da želiš ljudem pomagat, pa verjetno boš nekje na pol poti samemu sebi hvaležen, da te je tole začelo zanimat, ker boš ugotovil, koliko ti je sploh ukvarjanje s takšnimi bolj duhovnimi temami dalo x:)x :palec:


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0