Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5.hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
840 komentarjev na to temo

#801 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 8. junij 2013, 13:55

Če prav razumem, ko/če bomo punce želele zanositi, je Omar pravi naslov za nasvet, kdaj se naj trudimo. inno.gif  tongue.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#802 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 8. junij 2013, 14:37

Čisto narobe si to razumela.

 

Pa sm se ja trudu da potrdim da je Janko pravi naslov za zanositev.........wink.png



#803 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 8. junij 2013, 15:58

Saj zato pa namerno nisem zapisala tako kot ti tongue.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#804 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 8. junij 2013, 21:07

Ciao Misty my dear.
Zgleda, da da.

Živorojeni otroci - 5., pa drugi 7. Ecc

Zanositve pa od 8. , pa potem 10. , in recimo tretja 12. hiša.

Samo... Cela študija je po moje v tem, da se lotiš zanositve v pravem obdobju, da se ...oprosti, grdo povedano - prime in ohrani.
Seveda, če načrtuješ bejbiča, ali te baše čas

Mi gre na jetra odgovarjanje iz tablice, ker ni smeškov in ne moreš nič popraviti, če se zatipkaš, brrr

#805 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. junij 2013, 14:35

Ja, točno, sm malčk nerodno povedu. Itak cela hiša kaže kako bo potekala nosečnost. In sicer je vsakih 3°20` en mesec nosečnosti. In pol gledaš posamezne izseke te hiše po 3°20` in kateri planeti padejo v kak izsek če v hiši so, pa kateri tranzitni planeti aspektirajo kak mesec nosečnosti. In iz tega gledaš kako bo potekala nosečnost in kako se bo na vrhu naslednje hiše končala. ( tu je mišljeno al naravi porod, al kirurška pomoč, al karkoli že )

 

 

Sej tu nikakor ni mišljeno da bo mel vsak otrok ascendenta enakega vrhu mamine pete. Mišljeno je, da bo takoj po porodu veljal mamin vrh pete za opis vsega kar se bo takrat z otrokom dogajalo - takrat bo to njegova začasna prva hiša in vse v povezavi z njo. Vsaj dokler se ne aktivira njegov naravni ascendent. In pa.........mamica bo takrat svojega otroka gledala skozi oči vrha njene pete, ga tako doživljala.........

 

A zdej se kaj poklopi? wink.png


Ja veš, da sem jo gledala kot najlepše bitje na tem planetu (oz. jo še da ne bo kakšne pomote) sam mislim, da tukaj nima tok Venera veze :)

 

Me pa zanima za porod še skoz primer, če je vrh naslednje hiše v škorpijonu in je vladar Pluton v 9. hiši v Tehtnici oz. Mars, če ga pač upoštevaš, v 11. hiši v Strelcu. Pol kaj gledaš aspekte Plutona ali Marsa?


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#806 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 10. junij 2013, 15:04


Ja veš, da sem jo gledala kot najlepše bitje na tem planetu (oz. jo še da ne bo kakšne pomote) sam mislim, da tukaj nima tok Venera veze smile.png

 

Ne, Venerca mogoče res nima tolk veze kot vladarica hiše pr tebi, ma pa vezo njena pozicija. Zato bi se v tvojem primeru dalo rečt dvoje, no, tut troje al pa še kaj več....wink.png

Prvo je zaradi pozicije Venerce treba povedat, da se ti je uresničla ena res velika želja in da je to zate en od vrhuncev tvojga lajfa.

Potem, zaradi Kirona da je to bil en res lep obliž na tvojo rano.

Vse ostalo pa pol, da je blo pač po bikovsko, pokroviteljsko, ljubeče in zlo cenjeno. Pa ogromno nekih skrbi, dvomov, utemeljenih in neutemeljenih. Lunca v tej hiši pa je vse skupi le še olepšala in ojačala. Skratka ena dobra popotnica za vajino skupno življenje in posrečena postavitev.

 


 

 

Me pa zanima za porod še skoz primer, če je vrh naslednje hiše v škorpijonu in je vladar Pluton v 9. hiši v Tehtnici oz. Mars, če ga pač upoštevaš, v 11. hiši v Strelcu. Pol kaj gledaš aspekte Plutona ali Marsa?

 

Neki si tu zabrbljala ku ponavadi. tongue.png Vrh naslednje si najbrž mislila da je v vagi slučajno? Ker deveta je naslednja od osme. Če misliva nosečnost tu.......Tk da v tvojem primeru priporočam gledat Venerco, nje pozicijo in nje aspekte. Pa važen je tut zlo Satko, problemčki, in zlo, zlo severni vozu - velika pridobitev. Odrešujoča pridobitev.

 

No če pa bi bil vrh naslednje v škorpjonu, bi blo to oki. Ker namreč vsak mesec nosečnosti ma nekga vladarja, nek svoj planetek al dva in Plutko je vladar po devetem mesecu, se pravi poroda in to pomeni da si na otroka popolnoma pripravljena, da ga maš ful rada in da ni nevarnosti kake poporodne depresije denimo.



#807 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. junij 2013, 13:44

Zanima me še, kako se gleda zanositve v primeru, d agre za spontane splave. Torej po splavu je 2. zanositev, torej 10. hiša?

 

Ja Mysti. ;) 3. je potem 12. hiša itd.


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#808 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. junij 2013, 13:56

Ne, Venerca mogoče res nima tolk veze kot vladarica hiše pr tebi, ma pa vezo njena pozicija. Zato bi se v tvojem primeru dalo rečt dvoje, no, tut troje al pa še kaj več....wink.png

Prvo je zaradi pozicije Venerce treba povedat, da se ti je uresničla ena res velika želja in da je to zate en od vrhuncev tvojga lajfa.

Potem, zaradi Kirona da je to bil en res lep obliž na tvojo rano.

Vse ostalo pa pol, da je blo pač po bikovsko, pokroviteljsko, ljubeče in zlo cenjeno. Pa ogromno nekih skrbi, dvomov, utemeljenih in neutemeljenih. Lunca v tej hiši pa je vse skupi le še olepšala in ojačala. Skratka ena dobra popotnica za vajino skupno življenje in posrečena postavitev.

 

 

Neki si tu zabrbljala ku ponavadi. tongue.png Vrh naslednje si najbrž mislila da je v vagi slučajno? Ker deveta je naslednja od osme. Če misliva nosečnost tu.......Tk da v tvojem primeru priporočam gledat Venerco, nje pozicijo in nje aspekte. Pa važen je tut zlo Satko, problemčki, in zlo, zlo severni vozu - velika pridobitev. Odrešujoča pridobitev.

 

No če pa bi bil vrh naslednje v škorpjonu, bi blo to oki. Ker namreč vsak mesec nosečnosti ma nekga vladarja, nek svoj planetek al dva in Plutko je vladar po devetem mesecu, se pravi poroda in to pomeni da si na otroka popolnoma pripravljena, da ga maš ful rada in da ni nevarnosti kake poporodne depresije denimo.

 

Ne vem, če sva se čist razumela. Govorila sem o vladarici moje 5. hiše tko, da sem se v tvoji razlagi čist zgubila.

Sicer je bila res močna želja, samo sam kakšno leto pred tem, prej pa o tem nisem želela niti razmišljat.

 

Ne gledava drugo nosečnost -10. hišo, tko, da je vrh 11. v škorpijonu. Sem bila pa res ful pripravljena, pa ful optimistična k še nikol prej v lajfu. Tud porod se mi ni zdel več tak bau bau. Prov tist feeling sem mela, da je vse tko k mora bit. ;)


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#809 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 11. junij 2013, 16:39

Sm mislu, da o prvi nosečnosti sprašuješ.



#810 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 1. julij 2013, 13:47

Kako se pa v chartu že kaže posvojitev? Z Uranom v 5.hiši? oz. ali se sploh še vedno gleda 5.hišo?



#811 bil_ka

bil_ka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 8. avgust 2013, 22:57

Pozravljeni.

 

Jaz imam pa hčerko Bikico, asc. Oven, pa je moja 5. hiša v đvojčkih . Potem imam pa v 5. hiši Sonce, Merkur in Venero. 7. hišo imam v levu prazno. 

Kaj zej to pomeni, a bom imela 3 otroke, pa prvi bi mogu bit đvojček al kako? :)



#812 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 13. september 2015, 11:24

Da se clovek spravi cez teh 35 strani skor dopust rabi :) no pa se cez vse doticne teme ;)
Pa da vidmo kaj sem se naucila:
- Peta hisa v vodnarju, uran v prvi hisi (tehtnica) v konjunkciji z venero in luno. Naceloma obetavno? Taisti uran sicer v sekstilu s saturnom a vv semisekstilu z neptunom in plutonom.
- cetrta hisa v saturnu, ta pa v enajsti hisi, v konjunkciji s severno vozlom
- osma hisa v biku (lepa nosecka? ;) ) general pa v pr

#813 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 13. september 2015, 11:50

Da se clovek spravi cez teh 35 strani skor dopust rabi :) no pa se cez vse sorodne teme ;)
Pa da vidmo kaj sem se naucila:

- Peta hisa v vodnarju, uran v prvi hisi (tehtnica) v konjunkciji z venero in luno. Naceloma obetavno? Taisti uran sicer v sekstilu s saturnom a vv semisekstilu z neptunom in plutonom.
- cetrta hisa v saturnu, ta pa v enajsti hisi, v konjunkciji s severno vozlom - kaze na kasnejso nosecnost?
- osma hisa, torej prva nosecnost, v biku (lepa nosecka? ;) ) venera pa v prvi (tehtnica) v konjunkciji urana in lune, sekstilu s saturnom in severnih vozlom. Zadna tretina te hise je ze v dvojckih, merkur pa v drugi (skorpijonova hisa) v razsirjeni konjunkc z neptunom - tezaven porod? Carski rez?

Potem tranzitni za prvi mozen datum:
- T lunca v peti hisi,v trigonu s T neptunom
- T uran v inkonjunkciji z N uranom
- T sonce v kvadratu z N soncem

Lunini povratki
- 5 hisa v raku, notri venera, mars in Jupiter - meni zgleda OK - mars in venera po jupitrovo razsirita..
- 8 hisa v strelcu - Jupiter poveca..

Sonce povratek
- Luna v kozorogu
- 5 hisa v ovnu, mars pa v osmi skupaj z jupitrom, soncen S vozlom in Lilith

Nasledne tranzitni venere cez asc oz luno bo sele cez mesece, bolje pocakat do takrat ali zacet ze takoj ob pri moznosti? Peta v vodnarju naj bi prinesla nepricakovan, torej ljubimec za eno noc priporocen? Vedno ko smo planirala nenazadnje je vedno padlo v vodo..
Baje da bodo iz opisa nekateri znali zracunam da nisem vec rosno mlada ;)

Kak komentar? Razmisljam pravilno, brcam v temo, sem kaj spregledala?

#814 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. september 2015, 08:04

Da se clovek spravi cez teh 35 strani skor dopust rabi smile.png no pa se cez vse sorodne teme wink.png
Pa da vidmo kaj sem se naucila:


Kak komentar? Razmisljam pravilno, brcam v temo, sem kaj spregledala?

Moram povedat, da tut to, da se člouk prebije skoz tvoje navedene podatke, pa da poskuša karkoli ugotovt rabi mal dopusta. Napisala si večinoma katera znamenja so na nekaterih vrhovih hiš, pa v katerih hišah je par planetov, s tem da ni nujno da so v istem znamenju kot je na vrhu hiše. Omenla si še par aspektov, za katere se ne ve v kakem orbisu so. Podatki za tranzite so neuporabni. Kako vezo majo tranziti na tranzite z nosečnostjo? Enako progresije, če ne vemo kje je P Luna, kake aspekte ma, enako P Venera, enako P Lilith, enako še marsikateri planet, si s tem ne moremo kaj dost pomagat. Enako direkcije, važna je hiša direktiranega Sonca, planeti na vrhovih hiš, direktirani vrhovi hiš na natalne, ter seveda vsi aspekti na horizont. 

 

Če grem po vrsti....

 

-peta v vodnarju, vladar v prvi lahko pomeni obetavno, če si tu mislila na nagnjenost k uživanju, raznoraznim igricam in številu ljubimcev. Sploh ker gre za Urana, Venero in Lunco, za katere ne vemo v kakih znamenjih so, tehtnici ali škorpjotu.

-četrta v kozorogu, Satko v enajsti v kojunkciji s Severnjakom.... res lahko kaže na kasnejšo nosečnost, če si jo želiš. Ker jo to znak za realno izpolnitev želja v starosti, oziroma zrelejših letih. Čeprav spet, roko na srce, tole ne govori lih o nosečnosti, bl o ustvarjanju družine, torej na samo nosečnost lih ne vpliva kaj dosti. Pove sam da bo. 

-osma hiša je res hiša prve nosečnosti, vendar je treba ponavadi najprej zanosit. Zato je treba za zanositev kaj druzga gledat najprej, predvsem šefico nosečnosti, Lunco, pol Lilith, Venero....peto hišo.....pr tebi, ker maš na ascendentu tehtnico je obvezno treba gledat Marsa, važen je Jupiter........

 

Skratka, mal res brcaš v temo, marsikaj si spregledala, oziroma si pomešala hruške in jabke, zanositev in nosečnost ni eno in isto, čeprav je ful povezano......wink.png



#815 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 23. september 2015, 08:14

Štiri petine omare, si že bil med pogrešanimi, potem se pa kot Feniks pojaviš v temi otroci bucktooth1.gif



#816 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 23. september 2015, 08:20

Štiri petine omare, si že bil med pogrešanimi, potem se pa kot Feniks pojaviš v temi otroci bucktooth1.gif

biggrin.png

Mam Plutkota v osmi, tk da je zlo naravno, da špilam Feniksa. Tema otrok mi je pa vsaj v začetni fazi zlo zanimiva.....icon_smile_tongue.gif



#817 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 23. september 2015, 18:19

Moram povedat, da tut to, da se člouk prebije skoz tvoje navedene podatke, pa da poskuša karkoli ugotovt rabi mal dopusta. Napisala si večinoma katera znamenja so na nekaterih vrhovih hiš, pa v katerih hišah je par planetov, s tem da ni nujno da so v istem znamenju kot je na vrhu hiše. Omenla si še par aspektov, za katere se ne ve v kakem orbisu so. Podatki za tranzite so neuporabni. Kako vezo majo tranziti na tranzite z nosečnostjo? Enako progresije, če ne vemo kje je P Luna, kake aspekte ma, enako P Venera, enako P Lilith, enako še marsikateri planet, si s tem ne moremo kaj dost pomagat. Enako direkcije, važna je hiša direktiranega Sonca, planeti na vrhovih hiš, direktirani vrhovi hiš na natalne, ter seveda vsi aspekti na horizont. 
 
Če grem po vrsti....
 
-peta v vodnarju, vladar v prvi lahko pomeni obetavno, če si tu mislila na nagnjenost k uživanju, raznoraznim igricam in številu ljubimcev. Sploh ker gre za Urana, Venero in Lunco, za katere ne vemo v kakih znamenjih so, tehtnici ali škorpjotu.
-četrta v kozorogu, Satko v enajsti v kojunkciji s Severnjakom.... res lahko kaže na kasnejšo nosečnost, če si jo želiš. Ker jo to znak za realno izpolnitev želja v starosti, oziroma zrelejših letih. Čeprav spet, roko na srce, tole ne govori lih o nosečnosti, bl o ustvarjanju družine, torej na samo nosečnost lih ne vpliva kaj dosti. Pove sam da bo. 
-osma hiša je res hiša prve nosečnosti, vendar je treba ponavadi najprej zanosit. Zato je treba za zanositev kaj druzga gledat najprej, predvsem šefico nosečnosti, Lunco, pol Lilith, Venero....peto hišo.....pr tebi, ker maš na ascendentu tehtnico je obvezno treba gledat Marsa, važen je Jupiter........
 
Skratka, mal res brcaš v temo, marsikaj si spregledala, oziroma si pomešala hruške in jabke, zanositev in nosečnost ni eno in isto, čeprav je ful povezano......;)

Brez zanositve ni nosecnosti, nosecnost pa ni nujna po zanositve. In pol je tu se porod :D in vse to me zanima, ne pa serija ljubimcev.. In ni me treba skoz z njimi zmerjat k bom sicer sla res stat v tisto koruzo pri obrezju in cakala.. no sej mogoce pol pa le bo in astrologija ne bom rabla :D

Sicer pa
- lunca, uran, venera so vsi v tehtnici
- satko.. druzina bo glede na mojih trenutnih 36 let ocitno pozno ceprav se ze leta borim da bi jo koncno imela - kiron v sedmi z vrhom v ovnu
- mars je na zacetku tretje, ki ima vrh v strelcu. Je pa v siroki konjunkciji s soncen, ki je konec druge

Bi najbrz pomagalo ce dam karto?
Bi se rada tudi kaj novega naucila in razumela od kje je kaj, nenazadnje mi je astrologija vedno bolj vsec.

#818 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. september 2015, 18:51

Ooo, Omar is back :-)!
No, dej povej, dej povej, ko si že v tej temi- kako je/bo z mojo hčerko @-}--? Nekoč si mi jo obljubljal- (ne sicer tako, kot se zdaj to hecno bere ;-))- ampak, po moje, v teh mojih zrelih letih, da je prošla "baba s kolačima"..

#819 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. september 2015, 07:58

Brez zanositve ni nosecnosti, nosecnost pa ni nujna po zanositve. In pol je tu se porod biggrin.png in vse to me zanima, ne pa serija ljubimcev.. In ni me treba skoz z njimi zmerjat k bom sicer sla res stat v tisto koruzo pri obrezju in cakala.. no sej mogoce pol pa le bo in astrologija ne bom rabla biggrin.png

Sicer pa
- lunca, uran, venera so vsi v tehtnici
- satko.. druzina bo glede na mojih trenutnih 36 let ocitno pozno ceprav se ze leta borim da bi jo koncno imela - kiron v sedmi z vrhom v ovnu
- mars je na zacetku tretje, ki ima vrh v strelcu. Je pa v siroki konjunkciji s soncen, ki je konec druge

Bi najbrz pomagalo ce dam karto?
Bi se rada tudi kaj novega naucila in razumela od kje je kaj, nenazadnje mi je astrologija vedno bolj vsec.

Lahk daš chart, al pa mi pošlješ točen datum, uro in kraj rojstva preko zasebnega sporočila. Pa bom vidu, če bom kaj vidu.

Priznam pa, da bi najbrž blo veliko hitreje če bi šla v uno koruzo stat, k tm je sam petnajst minut straha in je opravljeno. Jst rabim za analizo charta, tranzite, progresije, direkcije....veliko, veliko več časa, tuhtanja in truda.

Osebno bi ti sicer bl priporočal zeleno žito, tm nekje maja, junija, ko je visoka kak meter, ker je tko prijetno mehko in posebno dišeče, da je prou užitek tm v njej kaj počet.

No, pol maš še Domoljubko, Picota....morje enih možnosti........wink.png  

 

Ooo, Omar is back :-)!
No, dej povej, dej povej, ko si že v tej temi- kako je/bo z mojo hčerko @-}--? Nekoč si mi jo obljubljal- (ne sicer tako, kot se zdaj to hecno bere ;-))- ampak, po moje, v teh mojih zrelih letih, da je prošla "baba s kolačima"..

Oki, oki, priznam. Sm nekako začutu tržno nišo in sm mislu odpret en tak poseben Delanje frocou d.o.o., da bi nekako popravu to našo bogo slovensko nataliteto in bi naredu tm enih 30,40,50....hčerkic okoli po Sloveniji....sam pol mi je prekrižala vse plane Domoljubka, ki je začela po dumpinških cenah množično uvažat z Orienta cheap Arabske žrebce in sm nekako obupal.sleepy.gif  Razmišljam sicer da bi jo prijavil javni agenciji RS za varstvo konkurence, sam kaj jst vem če se mi da z njo bockat.huh.png  Bom prašu rajš na Komunalo če majo kako delo zame, ne vem, okopavanje vrtnic po mestu, čiščenje smeti za kom, al kaj podobnega, kjer ne bom mel konkurence. partyy.gif

Drgač bi pa tole provokacijo izkoristu, in povedu, da obstaja šloganje in astrologija. Črna in bela magija. In medtem ko ti šlogarca čist komot lahko obljubi, da te bo 07.06.2016 ob trafiki na avtobusni postaji ob 16:45 čakal postaven mlad bjondo plavih učk, ki ne pije, ne kadi, ne preklinja.....ki ti bo en, dva, tri, naredu dva froca, zgradil hišo, posadu drevo.....pa da boš dobila neko pismo, pa da bo stara mama prej al slej umrla..........za sveto ti bo to obljubla......žal Astrologija vsega tega ne zmore. V bistvu nobenih obljub ne zmore. V bistvu je največji domet Astrologije ta, da ti pove kaki so tvoji potenciali, tvoje zmožnosti, zakaj se ti dogaja kar se ti dogaja, kaj lahko narediš da se ti bo dogajalo drugače....skratka, kaka bo tvoja pot iz točke A v točko B. Vse ovinke in križišča na svoji poti, beri aspekte, boš po lastni presoji odhendlala, ti sama boš odgovorna zakaj si na nekem križišču zavila na desno namesto na levo, zakaj si v ovinku šla čez bankino. yes.gif

 

A največji štos je, da še vedno trdim da maš možnost, veliko možnost dobit hčerko. wink.png Če ne gre drugače, ti dam lahk številko od Domoljubke, pa se z njo zmeni. Lohk pa tut od Picota della Merendula, ki je pravzaprav specializiran za delanje hčerk.flirt.gif  Če pokličete še danes, vam za samo 3,69 € zraven priložimo še set vlažilnih robčkov.



#820 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. september 2015, 09:33

Lahk daš chart, al pa mi pošlješ točen datum, uro in kraj rojstva preko zasebnega sporočila. Pa bom vidu, če bom kaj vidu.

Priznam pa, da bi najbrž blo veliko hitreje če bi šla v uno koruzo stat, k tm je sam petnajst minut straha in je opravljeno. Jst rabim za analizo charta, tranzite, progresije, direkcije....veliko, veliko več časa, tuhtanja in truda.

Osebno bi ti sicer bl priporočal zeleno žito, tm nekje maja, junija, ko je visoka kak meter, ker je tko prijetno mehko in posebno dišeče, da je prou užitek tm v njej kaj počet.

No, pol maš še Domoljubko, Picota....morje enih možnosti........wink.png  

 

Oki, oki, priznam. Sm nekako začutu tržno nišo in sm mislu odpret en tak poseben Delanje frocou d.o.o., da bi nekako popravu to našo bogo slovensko nataliteto in bi naredu tm enih 30,40,50....hčerkic okoli po Sloveniji....sam pol mi je prekrižala vse plane Domoljubka, ki je začela po dumpinških cenah množično uvažat z Orienta cheep Arabske žrebce in sm nekako obupal.sleepy.gif  Razmišljam sicer da bi jo prijavil javni agenciji RS za varstvo konkurence, sam kaj jst vem če se mi da z njo bockat.huh.png  Bom prašu rajš na Komunalo če majo kako delo zame, ne vem, okopavanje vrtnic po mestu, čiščenje smeti za kom, al kaj podobnega, kjer ne bom mel konkurence. partyy.gif

Drgač bi pa tole provokacijo izkoristu, in povedu, da obstaja šloganje in astrologija. Črna in bela magija. In medtem ko ti šlogarca čist komot lahko obljubi, da te bo 07.06.2016 ob trafiki na avtobusni postaji ob 16:45 čakal postaven mlad bjondo plavih učk, ki ne pije, ne kadi, ne preklinja.....ki ti bo en, dva, tri, naredu dva froca, zgradil hišo, posadu drevo.....pa da boš dobila neko pismo, pa da bo stara mama prej al slej umrla..........za sveto ti bo to obljubla......žal Astrologija vsega tega ne zmore. V bistvu nobenih obljub ne zmore. V bistvu je največji domet Astrologije ta, da ti pove kaki so tvoji potenciali, tvoje zmožnosti, zakaj se ti dogaja kar se ti dogaja, kaj lahko narediš da se ti bo dogajalo drugače....skratka, kaka bo tvoja pot iz točke A v točko B. Vse ovinke in križišča na svoji poti, beri aspekte, boš po lastni presoji odhendlala, ti sama boš odgovorna zakaj si na nekem križišču zavila na desno namesto na levo, zakaj si v ovinku šla čez bankino. yes.gif

 

A največji štos je, da še vedno trdim da maš možnost, veliko možnost dobit hčerko. wink.png Če ne gre drugače, ti dam lahk številko od Domoljubke, pa se z njo zmeni. Lohk pa tut od Picota della Merendula, ki je pravzaprav specializiran za delanje hčerk.flirt.gif  Če pokličete še danes, vam za samo 3,69 € zraven priložimo še set vlažilnih robčkov.

Dej nehi...a si lahko tako duhovit, prav uživam brat, tudi če uni del od astro ama nič ne zastopim. Okrog šlogarc pa, khm, sama malo v karte gledam. Sem torej "gledalka" ne "napovedovalka". In nikoli, N I K O L I, ne bi potrdila, da kaj bo ali ne bo. Enako, povem, kaj koga podpira, kaj ovira, kje bi blo fajn še malo drezat...odloči se pa človek sam, kenede partyy.gif



#821 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. september 2015, 09:51

Dej nehi...a si lahko tako duhovit, prav uživam brat, tudi če uni del od astro ama nič ne zastopim. Okrog šlogarc pa, khm, sama malo v karte gledam. Sem torej "gledalka" ne "napovedovalka". In nikoli, N I K O L I, ne bi potrdila, da kaj bo ali ne bo. Enako, povem, kaj koga podpira, kaj ovira, kje bi blo fajn še malo drezat...odloči se pa človek sam, kenede partyy.gif

Silvija, sej dobro veš, da ni letelo tisto glede vedeževalk nate. Ker zlo dobro vem da interpretiraš le to, kar ti izbran tarot pove. Sploh še, ker vem, da je tarot v bistvu interpretacija astrološkega charta, da so tarot karte v bistvu nastale iz astroloških znamenj, hiš in planetov. In imajo celo enake pomene. In dokler si le razlagalka, ne napovedovalka je vse oki.

Žal pa obstajajo tut napovedovalke, kar sama dobro veš. In zaradi takih je pol vse sfuzlano, sploh pa še, če dobijo v roke take, ki si napovedovanje želijo. Ki pričakujejo, da bo nekdo namesto njih prevzel odgovornost za njihovo življenje, ki ga bo skor namesto njih živel in vozil njih avto življenja med točkama A in B. 



#822 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. september 2015, 10:08

Silvija, sej dobro veš, da ni letelo tisto glede vedeževalk nate. Ker zlo dobro vem da interpretiraš le to, kar ti izbran tarot pove. Sploh še, ker vem, da je tarot v bistvu interpretacija astrološkega charta, da so tarot karte v bistvu nastale iz astroloških znamenj, hiš in planetov. In imajo celo enake pomene. In dokler si le razlagalka, ne napovedovalka je vse oki.

Žal pa obstajajo tut napovedovalke, kar sama dobro veš. In zaradi takih je pol vse sfuzlano, sploh pa še, če dobijo v roke take, ki si napovedovanje želijo. Ki pričakujejo, da bo nekdo namesto njih prevzel odgovornost za njihovo življenje, ki ga bo skor namesto njih živel in vozil njih avto življenja med točkama A in B. 

Vem vem, Omar. Sem pa želela predstavit, da se tudi okol "šlogarc" najdemo, ki delamo drugače. In povedat, da so tudi karte pripomoček, s katerim se da dobro delat.  flirt.gif



#823 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 24. september 2015, 10:33

Lahk daš chart, al pa mi pošlješ točen datum, uro in kraj rojstva preko zasebnega sporočila. Pa bom vidu, če bom kaj vidu.
Priznam pa, da bi najbrž blo veliko hitreje če bi šla v uno koruzo stat, k tm je sam petnajst minut straha in je opravljeno. Jst rabim za analizo charta, tranzite, progresije, direkcije....veliko, veliko več časa, tuhtanja in truda.
Osebno bi ti sicer bl priporočal zeleno žito, tm nekje maja, junija, ko je visoka kak meter, ker je tko prijetno mehko in posebno dišeče, da je prou užitek tm v njej kaj počet.
No, pol maš še Domoljubko, Picota....morje enih možnosti........;)  
 

Oki, oki, priznam. Sm nekako začutu tržno nišo in sm mislu odpret en tak poseben Delanje frocou d.o.o., da bi nekako popravu to našo bogo slovensko nataliteto in bi naredu tm enih 30,40,50....hčerkic okoli po Sloveniji....sam pol mi je prekrižala vse plane Domoljubka, ki je začela po dumpinških cenah množično uvažat z Orienta cheep Arabske žrebce in sm nekako obupal.xzzzx  Razmišljam sicer da bi jo prijavil javni agenciji RS za varstvo konkurence, sam kaj jst vem če se mi da z njo bockat.:huh:  Bom prašu rajš na Komunalo če majo kako delo zame, ne vem, okopavanje vrtnic po mestu, čiščenje smeti za kom, al kaj podobnega, kjer ne bom mel konkurence. :party:
Drgač bi pa tole provokacijo izkoristu, in povedu, da obstaja šloganje in astrologija. Črna in bela magija. In medtem ko ti šlogarca čist komot lahko obljubi, da te bo 07.06.2016 ob trafiki na avtobusni postaji ob 16:45 čakal postaven mlad bjondo plavih učk, ki ne pije, ne kadi, ne preklinja.....ki ti bo en, dva, tri, naredu dva froca, zgradil hišo, posadu drevo.....pa da boš dobila neko pismo, pa da bo stara mama prej al slej umrla..........za sveto ti bo to obljubla......žal Astrologija vsega tega ne zmore. V bistvu nobenih obljub ne zmore. V bistvu je največji domet Astrologije ta, da ti pove kaki so tvoji potenciali, tvoje zmožnosti, zakaj se ti dogaja kar se ti dogaja, kaj lahko narediš da se ti bo dogajalo drugače....skratka, kaka bo tvoja pot iz točke A v točko B. Vse ovinke in križišča na svoji poti, beri aspekte, boš po lastni presoji odhendlala, ti sama boš odgovorna zakaj si na nekem križišču zavila na desno namesto na levo, zakaj si v ovinku šla čez bankino. xyesx
 
A največji štos je, da še vedno trdim da maš možnost, veliko možnost dobit hčerko. ;) Če ne gre drugače, ti dam lahk številko od Domoljubke, pa se z njo zmeni. Lohk pa tut od Picota della Merendula, ki je pravzaprav specializiran za delanje hčerk.xflirtx  Če pokličete še danes, vam za samo 3,69 € zraven priložimo še set vlažilnih robčkov.


Od Domoljubke cifre ne rabim, vem kje vse tista koruza raste :) za zito sem pa letos zal prepozna :P No ce si izbrani donor premisli bom pa za cifro Picota vseeno prosila. Ce ze lahk zbiram bi pupo itak ;) drgac pa ne rabis se bockat z D.o.o.-ji, obstaja ze precej strani kjer se zbirajo ponudniki in povprasevalke... V slo ocitno se ne, zato pa vse Pepce delajo guzvo dol za mejo :D

Za misterja na belem konju.. Ce bi memislu najt bi me ze ;)

V sloganje nisem nikol verjela niti si ga NE ZELIM. Le to kaj so vzroki za dozdajsni neuspeh da lahko ali jih odpravim ali pa neham butat z glavo v zid v kolker tega realno itak ne bo. Tko kot nikol ne bom natur blond. Pa na kaj pazit oz kje lahko pricakujem tezave. Sem se ze na drugih podtocjih astrologije naucila kako prav pride ce ves kdaj so prijetnejsa obdobja za kako podrocje, torej kdaj se s precej manj truda lazje doseze cilj in kdaj se je tacas bolje posvetlit drugim recem.

Ooo, Omar is back :-)!
No, dej povej, dej povej, ko si že v tej temi- kako je/bo z mojo hčerko @-}--? Nekoč si mi jo obljubljal- (ne sicer tako, kot se zdaj to hecno bere ;-))- ampak, po moje, v teh mojih zrelih letih, da je prošla "baba s kolačima"..


Aha zdaj pa razumem.. :P

#824 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. september 2015, 12:23

 bom pa za cifro Picota vseeno prosila. Ce ze lahk zbiram bi pupo itak wink.png

Picota dobiš na številko 041 516 899. Reči da sm te jst priporoču. Pupa bo pa itak, ker on niti ne zna kaj druzga delat. tongue.png

Pa zadnje čase postaja specialist za masaže, tk da se lohk še za to zraven zmeniš. Ne vem pa če bo lih teu v koruzi tisto počet, čeprav pr njemu itak nikoli ne veš......odvisno mal kako piha veter tist dan.......bucktooth1.gif



#825 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. september 2015, 12:30

Picota dobiš na številko 041 516 899. Reči da sm te jst priporoču. Pupa bo pa itak, ker on niti ne zna kaj druzga delat. tongue.png

Pa zadnje čase postaja specialist za masaže, tk da se lohk še za to zraven zmeniš. Ne vem pa če bo lih teu v koruzi tisto počet, čeprav pr njemu itak nikoli ne veš......odvisno mal kako piha veter tist dan.......bucktooth1.gif

laugh.png laugh.png laugh.png






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0