Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5.hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
840 komentarjev na to temo

#76 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 3. avgust 2004, 19:57

Ni tko hudo, noo. Ma smo se hecali... x;)x x:o)x
Dum spiro, spero.

#77 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 3. avgust 2004, 20:26

NO, lahko b9i tudi tako razložili;

če je saturn najhladnejši planet, je treba na Vršič al kam višje, da se hlad v hladu prime...
oz.

čimbolj na toplo, da stalimo tega strička....... x:)x

#78 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. avgust 2004, 21:06

NO, lahko b9i tudi tako razložili;

če je saturn najhladnejši planet, je treba na Vršič al kam višje, da se hlad v hladu prime...
oz.

čimbolj na toplo, da stalimo tega strička....... x:)x

:palec: x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#79 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. avgust 2004, 06:52

NO, lahko b9i tudi tako razložili;

če je saturn najhladnejši planet, je treba na Vršič al kam višje, da se hlad v hladu prime...
oz.

čimbolj na toplo, da stalimo tega strička....... x:)x

:palec: x:Dx :palec:

xrolleyesx xrolleyesx A tole z neplodnostjo drži tudi za moške, če ima SA v 5 hiši? Glede tega aspekta lahko rečem in preverjenih primerov, da je odnos takih ljudi do otrok zelo resen, da se obnašajo kot bi bili mama in oče, v glavnem veliko dela z otroci.

#80 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 4. avgust 2004, 09:35

xrolleyesx  xrolleyesx A tole z neplodnostjo drži tudi za moške, če ima SA v 5 hiši?

Po mojih izkušnjah ima več vplivov. Ko gre za težave z neplodnostjo na primer - se zdravi njegova partnerka. x:)x Ali pa, da ne živi s svojim prvim otrokom...
Dum spiro, spero.

#81 labodka

labodka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 10. avgust 2004, 21:17

Kje v natalu je vidno, ce bo oseba imela dvojcke, trojčke ....v svojem zivljenju. To mislim predvsem na moške?
Če je to pomembno kateri spol je :)?

#82 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. avgust 2004, 21:37

Kje v natalu je vidno, ce bo oseba imela dvojcke, trojčke ....v svojem zivljenju. To mislim predvsem na moške?
Če je to pomembno kateri spol je :)?

Te zadeve so premalo raziskane. Obstajajo neke teorije, ki pa jih jaz ne morem potrditi. x;)x x:)x
Dum spiro, spero.

#83 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 17. avgust 2004, 12:35

Neptun v peti hiši, da velikokrat še posebej duhovno nadarjenega otroka in kasneje osebo.

Saj v bistvu se ne ubadam z mislijo o otrocih.
Sem bolj za klepet dopisala še svoj planetek.
Če bo otrok duhovno napreden, se bom imela kaj naučiti, a ne? :xx!:

#84 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 17. avgust 2004, 12:46

...jaz pa praznino xrolleyesx v peti hiši.
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#85 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 17. avgust 2004, 13:09

Moja 5. hisa v Dvojckih. Dva otroka. Bistra in nadarjena otroka. x:)x
Vladar 5. hise v 6.hisi - prvi otrok Devica, po rojstvu veliko bolan.

5.hisa prazna. x;)x
Dum spiro, spero.

#86 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. avgust 2004, 08:57

xrolleyesx Moja peta hiša v raku, z uranom v njej. Otrok nenavaden, zanimanje za vse, sploh za astrologijo.

#87 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. avgust 2004, 01:37

Jaz sem zgleda fenomen.
Čisto nič nimam v 5. 7.9. hiši, pač pa v 11. - ki je lahko hiša vnukov(sem nekje prebrala...ne več kje)
5. je ovnova, 7 pa v dvojčkih..9. v levu.

V 11. imam Urana in Marsa(konjunkciji)

Imam pa dve hčerki.
Nič se asc niti sončno znamenje ne ujema, prva je ribica z asc dvojčkom, druga pa vodnarka z asc levom...Kaj je zdaj tisto, kar je zanimivo? Nobenega splava nisem imela. Prisežem, da ne...itak sem mlada donosla..torej manjka otrok z asc ovnom(po moji logiki). Ta otrok bi morebiti bil tisti tretji, ki je splaval po vodi...verjetno..

Če se vidi število otrok - pri meni se verjetno vidi po 11.hiši.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#88 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. avgust 2004, 14:15

Kaj pa njune Lune in morebitni steliji, Nataly?

#89 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 26. avgust 2004, 16:20

jaz pa imam eno vprašanje.v karmi plus sem prebrala prispevek od bern-a.govori o otrocih.najbolj se mi je usedlo to,da kako lahko vplivamo na otrokovo samozavest in prihodnost že v nosečnosti.tukaj pa ne znam drugače povedati kot tako:ali lahko s pomočjo astrologije popraviš zgrešen začetek?da pomagaš otroku,da se začne "normalno"duhovno razvijati. xrolleyesx

#90 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. avgust 2004, 17:04

jaz pa imam eno vprašanje.v karmi plus sem prebrala prispevek od bern-a.govori o otrocih.najbolj se mi je usedlo to,da kako lahko vplivamo na otrokovo samozavest in prihodnost že v nosečnosti.tukaj pa ne znam drugače povedati kot tako:ali lahko s pomočjo astrologije popraviš zgrešen začetek?da pomagaš otroku,da se začne "normalno"duhovno  razvijati. xrolleyesx

Moje osebno prepričanje je, da že res kar pravi Bern o astrologiji prednatalne dobe, tudi sam jo prakticiram. Po drugi strani pa sem prišel do spoznanja, da se duša zbere točno take starše, ki bodo ponudili dom, kateri bo vplival na njihovo življensko nalogo. Z drugimi besedami: vse je prav, tudi če je narobe... duša to potrebuje in rabi. Seveda pa obstajajo neke meje, pravila in zakoni, toda to je druga zgodba.

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#91 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 26. avgust 2004, 17:20

zakaj jim ne bi bilo lepše kot meni?če se le da.

#92 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. avgust 2004, 17:26

zakaj jim ne bi bilo lepše kot meni?če se le da.

Poglej, to je moje osebno mnenje in mislim, če to ozavestiš ti je lažje. Seveda so poti različne... vsak si zbere svojo.
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#93 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 26. avgust 2004, 17:31

saj imaš prav,le da si mislim,če bi lahko kaj storila,če je kaj v moji moči...nekako ne morem popolnoma sprejeti to razlago in reči otroku"ti si se me izbral,taka sem ,da se boš kaj naučil iz tega in vse to je za tvojo duhovno rast" :o|o:

#94 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. avgust 2004, 17:38

saj imaš prav,le da si mislim,če bi lahko kaj storila,če je kaj v moji moči...nekako ne morem popolnoma sprejeti to razlago in reči otroku"ti si se me izbral,taka sem ,da se boš kaj naučil iz tega in vse to je za tvojo duhovno rast" :o|o:

Vsak mora do tega priti sam... Seveda, pa ne smemo pozabiti dejstva in biti pasivni, aj veš, vse je prav ... Tako lahko tudi ne gre, treba je najti ravno pravo mero in ravnovesje - potem stvari tečejo. Astrološka karta je kot nekakšen, kako bi temu rekel - pečat, ki ti pomaga, te usmerja, opozarja... Težave so zaradi tega, da je človek aktiven in da gre naprej. Zato ljudje tudi delamo in se borimo. Vseeno pa potrebuje vse za razvoj duše!
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#95 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. avgust 2004, 18:21

Kaj pa njune Lune in morebitni steliji, Nataly?

Tu si me zdajle rahlo zmedel - nisi nekje pisal, da ne moreš gledati tistega česar še ni??
Ampak, ker oni dve sta ti seveda lahko povem
Starejša - ribica asc, dvojček, luna v tehtnici - merkur, venera v vodnarju, mars v biku...stelij blazen pa v kozorogu(neptun, saturn in uran)
mlajša - vodnarka, asc lev, luna v devici, merkur, venera v vodnarju, mislim, da mars tudi.

Sama premorem kup stelijev.
Da pa bi na dva otroka kazala 11. hiša sem se dokopala po svoji logiki. Torej 5.hiša v ovnu- Mars v vodnarju in v konjunkciji z uranom.
Verjetno bo tole tako. Nisem pa glih ziher.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#96 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. avgust 2004, 08:36

...nekako ne morem popolnoma sprejeti to razlago in reči otroku"ti si se me izbral,taka sem ,da se boš kaj naučil iz tega in vse to je za tvojo duhovno rast" :o|o:


Čisto dobesedno tako seveda ne gre, čeprav je pa v bistvu točno tako. Samo za to moraš dati že nekaj skozi, da kapiraš. Predvsem pa je treba spoznati, kako je s krivdo, odgovornostjo in karmo. Potem se razjasni. Za to pa je seveda potreben čas, o času v našem življenju pa odloča Saturn, ki je (med drugim) bog časa.

:palec:

#97 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. avgust 2004, 09:15

Za to pa je seveda potreben čas, o času v našem življenju pa odloča Saturn, ki je (med drugim) bog časa.

:palec:

:palec: :palec: Zato pa drži pri njem "počas v breg" vse počas in ziher, na koncu pa je mogoče še nagrada, če si bil potrpežljiv??

#98 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 27. avgust 2004, 09:20

Jz pa nobenga planeta v 5. pa tud nobenga v sedmi... Nč otrok?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#99 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 27. avgust 2004, 09:27

Ce si brala to temo, potem ves, da hise brez planetov ne pomenijo, da otrok ne bo. Raje poglej vladarja te hise in to... x:)x
Dum spiro, spero.

#100 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 27. avgust 2004, 09:32

Aaaaa, hja nism dobr brala, sam par začetnih....

V. hiša ribi
VII. hiša bik

Pha! Ker žur!

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0