Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Čzs in slovenski čebelarji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
50 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. september 2004, 08:47

... Občutek imam tudi, da se bo protest čebelarjev izrabil v predvolilnem boju. Izpadli bomo v čudni luči.

Cisto lahko bi bilo tako, res... zal...

Zivjo obema!
Ful imata dobro debato, skoda, ker se ni se kaksen cebelar oz. kdo od 'kompetentnih' oglasil.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 25. september 2004, 15:44

Ja očitanje ne ampak ti si prvi začel očitat, če me spomin ne vara

Marša živjo tege pa oreng cajta ni blo tle, da kakao napišeš

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. september 2004, 16:01

O, Danilo, zivjo, hvala ker opazis. :)
Kaj cem pa pisat - med maherji? xDDx :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 jaka

jaka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 25. september 2004, 20:10

Danilo. Nisem očital, ampak samo pojasnjujem. Vendar je težko prepričanemu nekaj dopovedati. Če si bral, kaj je B. Noč izjavil v današnji izdaji Dela, se v zadnjih njegovih izjavah glede nedovoljenih FFS v kmetijstvu in o nekih izločevanjih inšpekcijskih služb, kaže neko čudno nagnjenje k pretiravanju in zavajanju. Kakšna neregistrirana sredstva, kakšni inšpektorji, ki potem izločali (spijo) in podobne neumnosti o 100 l škropiva za gajbo krompirja. Ko to berem, res ne vem, kaj bi ČZS sploh rada. Če že vem, pa mi ni jasno s kakšnimi metodami. Upam, da bo kdo pameten in mu bo odgovoril na te neumnosti. Jaz mu žal ne morem.
Upam, da si ti bolj dovzeten za argumente.

#30 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 25. september 2004, 20:51

Žal dela nisem bral niti nisem naročen naj, če je kje na netu kaj možno najtiu bom vesel linka drugače to ne morem komentirat.
Kot sem pisal sem za argumente in moje stališče bom opisal v 11 št čebelarja kjer bodo navodila malce drugače zasnovana na vas v tej bronži pa je, da pristopite z nami čebelarji ali ČZS NVI KIS ali še katero ištitucijo in se začne voz premikat iz blata na suho ne pa v še večje blato.

#31 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 26. september 2004, 15:26

AH Marša kaki maherji mene bolj zanima kako je kaj z medenimi dobrotami si za kako pošilko?

#32 jaka

jaka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 27. september 2004, 08:24

Medeni, ne bi bilo slabo, če bi navodila ali kako drugo stvar, pisali skupaj z nadzornikom NVI ali se vsaj uskladili. Včasih so kake izkušnje iz "druge" strani dobrodošle. Končno sedimo vsi v istem čolnu, veslamo pa (če ne bomo pametni) vsak v svojo smer. Čebelarji se ne smejo postaviti na stran dežurnega očitovalca, ampak ponujati konkretne rešitve. Kmetijstvo ne bo ekološko (mogoče 10%), mora pa biti okolju prijazno in ohranjati raznovrstnost v njem - tudi divje svinje, srnice in zajčke, čebele, pikapolonice, koloradske hrošče ipd. x:)x
LP

#33 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 27. september 2004, 15:48

Aha sem te pa točno tukaj čakal!?
In veš zakaj ni veterinarskih nasvetov več med rubrikama AŽ in LR??? Ne veš kaj pa, da te malo napotim. Ta gospod, ki je trenutno kmetijski minister je veš dobro kje sedel pred tem stolčkom??? Ta isti gospod je dal 2 ukora mag. Jenkovi in striktno prepovedal pisanje ali kakrkoli v smeri zdravil katera niso registrirana hvala bogu se mu je plaz usul ne glavo sedaj!? Torej veterinarji z NVI so morali iti v ilegalo in če so svoej službe hotelki obdržati tiho bit toliko o tem sožitju.
Nadalje kaj bi ti svetoval nekomu, ko nimaš nobenega legalnega sredstva na voljo kar napišeš v tej smeri te lahko tožijo no sedaj imamo nekaj zadev registriranih ampak kisline ne smeš uradno propagirat pa še kaj ostane haa kot pišem toliko o sožitju lisice in kure ne bodo nikoli skup živele xDDx

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. september 2004, 15:56

AH Marša kaki maherji mene bolj zanima kako je kaj z medenimi dobrotami si za kako pošilko?

Danilo, kaj te zdaj to skrbi, sem videla tam nekje (in tudi komentirala), da imas zdaj druge brige. :)
Res je bilo tedaj nekaj govora, ja, potem pa je pac malo potihnilo, poleg tega pa sem tudi zasledila, da imate nov ali pac (se) drug forum, pa sem potem mislila, da to tako ali tako ne bo vec aktualno.
Poleg tega pa - ti si poslal ze nekaj posiljk, mi bi bilo zal, da bi zdaj ti odzirala tole + ti delala stroske.
Ampak ce das na 'stroske poravna prejemnik', pa se ne bom branila kakega loncka, saj ves, med je zakon, mora bit doma, prav tako pa tudi (tvoj, ce se le da) propolis. x:Xx xsrcx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 drago1

drago1
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 27. september 2004, 23:05

Marsa lep pozdrav.
Ko se prvič srečamo dobiš propolis od mene.Sem daleč od Ljubljane ampak enkrat se lahko zgodi da se srečamo.Nimam veliko časa in se zaradi tega poredko oglašam, upam da bo sedaj več časa čez zimske dni in takrat bom bolj aktiven na LN.Še enkrat lep pozdrav.

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. september 2004, 08:04

O, Drago, thanx, z veseljem, ja. :vio:
Upam, da si 'pravi' (sva ze bila tudi na drugih forumih v 'navezi', zapomnila sem si, da si 13. februar - a si?).
Medene dobrote so pa itak vedno dobrodosle. x^x x8Dx

p.s. aja, saj si - sem sla pogledat tvoje podatke. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 28. september 2004, 12:02

Marša forumu delajo tu in tam kot vidiš tudi Luna še dela :palec: Luna je itak zakon oziroma povod za vse bom ta teden spakiral in poslal samo pošlji naslov mislim, da ga ne najdem več dolgo časa že nismo kontaktirali.....
Boš dobila še kak nov proizvod iz moje-beri ženina palete x;)x

#38 jaka

jaka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 30. september 2004, 09:47

Aha sem te pa točno tukaj čakal!?
-toliko o sožitju lisice in kure ne bodo nikoli skup živele  xDDx

O-ho-ho.
A si me čakal? Lepo. Neodgovorno od nekoga, saj je delo inšpekcij javno - preberi si Zakon o inšpekcijskem nadzoru. Imaš možnosti. Torej tudi zavodi oz. inštituti so plačani iz davkoplačevalskih žepov. Tudi oni morajo od sebe nekaj dati. Delo inšp. je torej je javno, ne pa posamezne konkretne zadeve, kjer pride do kršitev, se pa tudi tisto da primerno komentirati - kot npr. črna kronika, nekdo je nekoga mahnil po glavi in tudi kje.
LP od lisice, ki čebelari x:)x

#39 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 30. september 2004, 11:51

Jaka nisem mislil, da sem čakal tebe oziroma tvoj resor ampak, da nekdo načne ta oreh, ki je zelo trd to sem mislil ne tvoj resor.....

#40 jaka

jaka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 30. september 2004, 21:08

Imaš prav. Trde so glave, pa še politika se meša povsod zraven. To smo si tudi deloma sami krivi. Lažje bi bilo s trdimi orehi in pa vevericami.
LP x;)x

#41 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 1. oktober 2004, 09:42

Ja poliotika pač uporabi ali zlorabi določene probleme in jih obrne sebi v prid ala za svoje igrice

#42 jaka

jaka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 5. oktober 2004, 07:04

Danilo, preberi si Delov tednik VEČ, 1.10.2004. Tam M. Šoštarič objavlja zanimive zadeve. Od kod ji le vsi ti podatki? Zanimivo.
LP

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2004, 11:30

AH Marša kaki maherji mene bolj zanima kako je kaj z medenimi dobrotami si za kako pošilko?

Danilo, najlepsa hvala ti! x:Xx x:Xx x:Xx
In se kaksno shtalo si imel, ravno zdaj, ko si meni posiljal - zato sem ti se tolk bolj hvalezna, ker je bila cela rec.
Skratka, paket imam zdaj doma, sem vse ze prechekirala (nic ni bilo razbitega - tokrat).
In se propolis si dodal, ki ves da shizim! xsrcx
ker je boljsi, manj alkota, a hkrati pa dovolj ucinkovit... ze disi totalno lepo, pa propolis sicer skorajda ne disi - razen vecinoma po alkoholu...
In oni mali timijanov mi je dbest - to bo najbrz za prehlade, pljuca in to?
In noro me zanima, kaj je nekaj temnordecega - kot vino, wOw!!! :2src: :2src: :2src:
Tist cutim v zilah, da mi bo najbolj vsec. x;)x :vio:

Hvala ti se enkrat, Danilo! xsrcx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 5. oktober 2004, 17:12

Ni kaj samo uživaj dostave nisi pšlačala upam??

Temnordeče med z sokom rdeče pese....jas tisto z timijanom je za kašelj in prehlade...

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. oktober 2004, 17:30

Ni kaj samo uživaj dostave nisi pšlačala upam??

Temnordeče med z sokom rdeče pese....jas tisto z timijanom je za kašelj in prehlade...

x:Ix Joj Danilo, pa se tole...
Ko sem onemu malo litanij napela (kako da ni nasel, ker pise z veliko, tam se je pa res dol odtrgalo), pa je rekel, zadnjic ni bilo, sem rekla, kako saj vidite, da je cist rumen selotejp, natancno 2.5 let je tole tu. :)
Pa ze prinesli ste 3x do zdaj in vsakic nasli lepo (a ne znajo brati ali kaj, lepo razlocne velike crke xrolleyesx)..
No, ja, skratka, ko sem sla po stopnicah gor s paketom, pa sem pomislila, ojoj, saj nisem nic placala (pa mislila, da sem onega tolk zmedla - no, pih, itak bi se se kako hitro oglasil, ampak pac pomislila sem), pa sem ti se rekla, naj vsaj stroske dostave krijem jaz - sploh zdaj, ko si imej take vijevaje (dvojne!!!).

Ful thanx, no, Danilo!!!!
Cenim tele tvoje geste. :palec: :palec: :palec:

*rdeca pesa, aha, odtod ta blazna barva! :2src:
pa se sladkasta je pesa, dbest, sam nisem se odprla, sparam za spesl... :D :P

Upam, da se kdaj tudi srecamo. x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 6. oktober 2004, 18:45

Hja tako sem se zmenil, da plačajo oni nisi brala na listku piše spodaj pod opombami heee...

Ja srečamo hmmm včasih kaj hodim tam okoli sam sem zmeraj v gužvi ja no upam se res kdaj srečamo?

#47 jaka

jaka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 12. oktober 2004, 08:08

Res lepa medena idila. The best in cool.... x:Dx
Kaj pa tema??? xDDx xDDx xDDx

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2004, 08:41

Kaj tezis, Jaka, saj sta itak imela dvogovor, jaz pa sem pac vskocila za intermezzo, da bo bolj zabavno, pa da bo se kaksna zenska energija se pojavila, kaksen smesko in tko, da ne bi vidva prevec v cudne vode zajadrala z debato. x:px x;)x x:Dx

Hocem pa reci se to, da zelim, da bi se za vas cebelarje pod novo vlado obetali boljsi casi. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 12. oktober 2004, 16:50

No upam, da bojo res boljši časi jaka kaj se zmrduješ? Tale gopspodična je pokroviteljice tega tule in administratorka zato malce spoštovanja ne bo škodilo! :palec:

#50 jaka

jaka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 15. oktober 2004, 13:56

Hvala Marsa, nisem mislil nič slabega. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0